Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Třebíč (5. - 6. 6. 2021)
sedmiboj [Z] - Ženy
stav po 7 z 7 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5773 0
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5723 50
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5377 396
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5069 704
5 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4863 910
6 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4694 1079
7 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4673 1100
8 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4663 1110
9 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4628 1145
10 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4574 1199
11 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4554 1219
12 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4531 1242
13 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3751 2022
Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF 5773
Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNF 5773
Celkem 15 závodníků
sedmiboj [Z] - Juniorky
stav po 7 z 7 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5161 0
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4944 217
3 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4871 290
4 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4727 434
5 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4660 501
6 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4465 696
7 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4364 797
8 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4265 896
9 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4233 928
10 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4042 1119
Celkem 10 závodníků
sedmiboj [Dky] - Dorostenky
stav po 7 z 7 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5194 0
2 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5041 153
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4957 237
4 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4787 407
5 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4733 461
6 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4722 472
7 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4576 618
8 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4536 658
9 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4489 705
10 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4458 736
11 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 4441 753
12 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4263 931
13 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4222 972
14 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4196 998
15 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3816 1378
Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy DNS
Celkem 16 závodníků
desetiboj [M] - Muži
stav po 10 z 10 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7502 0
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6954 548
3 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6796 706
4 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 6700 802
5 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 6625 877
6 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6391 1111
7 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6222 1280
8 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6188 1314
9 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5766 1736
10 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 5764 1738
Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF 1796
Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNF 2936
Celkem 12 závodníků
desetiboj [J] - Junioři
stav po 10 z 10 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7821 0
2 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6549 1272
3 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6436 1385
4 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6419 1402
5 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6405 1416
6 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6182 1639
7 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5844 1977
8 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 5689 2132
9 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5656 2165
10 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5330 2491
11 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 4740 3081
Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNF 5386
Celkem 12 závodníků
desetiboj [Dci] - Dorostenci
stav po 10 z 10 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7244 0
2 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7109 135
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6163 1081
4 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6114 1130
5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5923 1321
6 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5910 1334
7 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5784 1460
8 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5748 1496
9 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 5372 1872
10 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4607 2637
Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNF
Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova DNF
Celkem 12 závodníků