Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Třebíč (5. - 6. 6. 2021)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2021 - 20:36) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 SB 49.22 0.189 851
2 33 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 49.85 0.160 822
3 57 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 50.58 0.181 788
4 70 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 50.63 0.283 786
5 17 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 50.73 0.179 781
6 41 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 SB 54.02 0.203 639
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.6.2021 - 20:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 PB 50.82 0.272 777
2 87 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 SB 51.10 0.175 765
3 55 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 53.06 0.202 679
4 67 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 54.72 0.184 610
5 38 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 55.27 0.172 588
6 61 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 SB 56.19 0.179 552
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 SB 49.22 0.189 851
2 33 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 49.85 0.160 822
3 57 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 50.58 0.181 788
4 70 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 PB 50.63 0.283 786
5 17 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 SB 50.73 0.179 781
6 60 Roman BašeRoman Baše 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 PB 50.82 0.272 777
7 87 Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 SB 51.10 0.175 765
8 55 Radek HykešRadek Hykeš 90 Školní atletický klub SlanýŠkolní atletický klub Slaný 3 PB 53.06 0.202 679
9 41 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 SB 54.02 0.203 639
10 67 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 SB 54.72 0.184 610
11 38 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 55.27 0.172 588
12 61 Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 SB 56.19 0.179 552

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2021 - 19:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 49.47 0.166 839
2 48 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 51.49 0.143 747
3 50 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 51.95 0.160 727
4 2 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 PB 52.54 0.171 701
5 51 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 52.59 0.219 699
6 5 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 SB 53.76 0.180 650
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.6.2021 - 19:01) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 52.86 0.170 688
2 4 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 PB 54.53 0.160 618
3 59 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 55.19 0.184 591
4 9 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 SB 55.74 0.143 569
5 8 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 60.36 0.186 401
11 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 František DoubekFrantišek Doubek 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 49.47 0.166 839
2 48 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 51.49 0.143 747
3 50 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 PB 51.95 0.160 727
4 2 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 PB 52.54 0.171 701
5 51 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 52.59 0.219 699
6 16 David TermerDavid Termer 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 52.86 0.170 688
7 5 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 SB 53.76 0.180 650
8 4 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 PB 54.53 0.160 618
9 59 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 SB 55.19 0.184 591
10 9 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 SB 55.74 0.143 569
11 8 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 SB 60.36 0.186 401
11 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 5.6.2021 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 50.58 0.188 788
2 49 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 50.96 0.197 771
3 52 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 51.49 0.198 747
4 65 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 PB 51.58 0.202 743
5 72 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 52.04 0.179 723
6 10 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 SB 53.11 0.206 677
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 5.6.2021 - 15:46) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Desetiboj
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 52.87 0.201 687
2 18 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 53.33 0.191 668
3 56 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 2 PB 54.08 0.187 636
4 1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 PB 54.13 0.195 634
5 58 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 54.28 0.210 628
6 42 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 55.79 0.198 567
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 PB 50.58 0.188 788
2 49 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 50.96 0.197 771
3 52 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 51.49 0.198 747
4 65 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 PB 51.58 0.202 743
5 72 Adam HavlíčekAdam Havlíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 PB 52.04 0.179 723
6 62 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 52.87 0.201 687
7 10 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 SB 53.11 0.206 677
8 18 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 53.33 0.191 668
9 56 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 2 PB 54.08 0.187 636
10 1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 PB 54.13 0.195 634
11 58 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 54.28 0.210 628
12 42 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 55.79 0.198 567