Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kladno hází a Kladenské memoriály (Bronzový mítink WACT)

Kladno (15. 6. 2021)

800 m - Muži

(út, 15.6.2021 - 14:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 6 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 1:51.34
2 7 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 1:51.85
3 5 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 1:52.32
4 4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:57.63
5 2 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 SB 2:02.98
9 Štěpán KurišŠtěpán KurišPACE 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF
3 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 DNS
8 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
1 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4004Hofta Jakub (SLAPR)53.80
6006Mottl Lukáš (SLAPR)1:23.38
Celkem 9 závodníků
(út, 15.6.2021 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 32 Mohamed BelbachirMohamed Belbachir 94 AlgeriaAlgeria 1 MR 1:46.01
2 33 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 1:46.32
3 37 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 1:46.40
4 35 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 1:46.47
5 41 Christoph KesslerChristoph Kessler 95 GermanyGermany 5 SB 1:46.73
6 36 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 SB 1:47.08
7 34 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 1:47.32
8 31 Balász VindicsBalász Vindics 94 HungaryHungary 5 SB 1:47.39
9 39 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 1:48.17
10 38 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:50.49
40 Martin RůžičkaMartin RůžičkaPACE 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40040Růžička Martin (SLAPR)50.78
60032Belbachir Mohamed (ALG)1:18.57
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 32 Mohamed BelbachirMohamed Belbachir 94 AlgeriaAlgeria 1 MR 1:46.01
2 33 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 1:46.32
3 37 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 1:46.40
4 35 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 1:46.47
5 41 Christoph KesslerChristoph Kessler 95 GermanyGermany 5 SB 1:46.73
6 36 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 SB 1:47.08
7 34 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 1:47.32
8 31 Balász VindicsBalász Vindics 94 HungaryHungary 5 SB 1:47.39
9 39 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 1:48.17
10 38 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 1:50.49
11 6 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 1:51.34
12 7 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 1:51.85
13 5 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 1:52.32
14 4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:57.63
15 2 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 SB 2:02.98
9 Štěpán KurišŠtěpán KurišPACE 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF
3 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 DNS
8 Natanael ProcházkaNatanael Procházka 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 DNS
1 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
40 Martin RůžičkaMartin RůžičkaPACE 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF

800 m - Ženy

(út, 15.6.2021 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 13 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 2:10.81
2 15 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 2:12.59
3 12 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 2:14.27
4 11 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 SB 2:14.50
5 17 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 2:17.11
6 18 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 2:18.69
14 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
16 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40013Steinsová Adéla (BEROU)1:06.64
60013Steinsová Adéla (BEROU)1:39.38
Celkem 8 závodníků
(út, 15.6.2021 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 21 - Kéri Bianca Bartha- Kéri Bianca Bartha 94 HungaryHungary 1 MR 2:01.77
2 20 Buttner Síofra CléirighButtner Síofra Cléirigh 95 IrelandIreland 3 SB 2:01.78
3 22 Sara KuivistoSara Kuivisto 91 FinlandFinland 2 2:02.28
4 24 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:10.71
5 25 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:15.08
26 Kateřina HálováKateřina HálováPACE 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNF
23 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40026Hálová Kateřina (AKZLI)1:00.00
60026Hálová Kateřina (AKZLI)1:31.02
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 21 - Kéri Bianca Bartha- Kéri Bianca Bartha 94 HungaryHungary 1 MR 2:01.77
2 20 Buttner Síofra CléirighButtner Síofra Cléirigh 95 IrelandIreland 3 SB 2:01.78
3 22 Sara KuivistoSara Kuivisto 91 FinlandFinland 2 2:02.28
4 24 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:10.71
5 13 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 PB 2:10.81
6 15 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 2:12.59
7 12 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 2:14.27
8 11 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 SB 2:14.50
9 25 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:15.08
10 17 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 2:17.11
11 18 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 2:18.69
14 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
16 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
26 Kateřina HálováKateřina HálováPACE 81 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNF
23 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 DNS