Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

P-T-S Meeting (Stříbrný mítink WACT)

Šamorín (SVK) (2. 6. 2021)

skok daleký - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 8.95 Mike POWELL USA 30.08.1991 Olympic Stadium, Tokyo (JPN)
WL 8.60 Miltiadis TENTOGLOU GRE 26.05.2021 Grigoris Lambrakis Stadium, Kallithea, Athina (GRE)
MR 8.49 Jaime Jefferson CUB 1987
(st, 2.6.2021 - 16:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
National
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam HriňAdam Hriň
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 5 SR 7.33 +0.6 m/s 6.79  -1.57.08  -1.07.27  -0.27.277.33  +0.6XX
2 Jakub BendaJakub Benda
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
00 3 SB 6.86 -0.9 m/s 6.56  +0.26.67  -0.36.76  -0.66.766.86  -0.96.75  +0.46.68  -1.9
3 Rastislav JelínekRastislav Jelínek
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 4 6.81 +1.0 m/s 6.32  0.0XX6.324.93  -0.46.73  +0.36.81  +1.0
4 Stanislav KrajčírStanislav Krajčír
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
02 2 SB 6.53 +0.0 m/s 6.15  -0.1X6.50  -1.56.506.53  +0.0--
5 Filip FederičFilip Federič
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 1 SB 4.95 -2.3 m/s X4.95  -2.3X4.95XXX
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7.52 Galina CHISTYAKOVA URS 11.06.1988 Leningrad (URS)
WL 7.17 Ese BRUME NGR 29.05.2021 Chula Vista, CA (USA)
MR 7.35 Galina Čisťakovova URS 1990
(st, 2.6.2021 - 18:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Eva Šuranová Memorial
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Maryse LuzoloMaryse Luzolo
GermanyGermany
95 2 PB 6.64 +1.3 m/s 6.54  +0.76.64  +1.36.31  -0.46.64--X
2 Milica GardaševićMilica Gardašević
SerbiaSerbia
98 7 6.55 +0.1 m/s 6.20  -0.5X6.25  -0.66.256.40  -0.96.55  +0.16.42  0.0
3 Maryna Bekh-RomanchukMaryna Bekh-Romanchuk
UkraineUkraine
95 8 SB 6.39 -1.0 m/s XX6.39  -1.06.39XXX
4 Petra FarkasPetra Farkas
HungaryHungary
99 6 6.34 +0.5 m/s 6.18  +0.0X6.34  +0.56.34X6.31  -0.2X
5 Lucia VadlejchLucia Vadlejch
SlovakiaSlovakia
88 3 6.19 +0.8 m/s 6.19  +0.86.14  +1.05.91  +0.26.19X5.99  -0.36.09  +0.6
6 Anna LunyovaAnna Lunyova
UkraineUkraine
91 5 6.15 -0.3 m/s XX6.12  +0.36.126.01  -0.36.15  -0.36.02  +0.4
7 Diana LestiDiana Lesti
HungaryHungary
98 4 6.07 +0.2 m/s X6.07  +0.2X6.07XXX
8 Silvia KaliašováSilvia Kaliašová
SlovakiaSlovakia
00 1 5.84 +0.0 m/s X5.84  +0.0X5.84X--
Celkem 8 závodníků