Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Kladno (19. - 20. 6. 2021)
100 m - Junioři (sobota, 19.6.2021 - 12:12:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 427 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. PB 10.53 0.157
2 796 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 10.78 0.149
3 547 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.84 0.150
100 m - Dorostenci (sobota, 19.6.2021 - 12:07:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 289 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 11.03 0.177
2 501 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno PB 11.08 0.138
3 214 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.09 0.131
100 m - Juniorky (sobota, 19.6.2021 - 12:02:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 385 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. NL 11.76 0.173
2 754 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. NL 11.76 0.140
3 869 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 12.16 0.198
100 m - Dorostenky (sobota, 19.6.2021 - 11:57:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 36 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NL 11.87 0.147
2 351 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... PB 12.08 0.150
3 563 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 12.09 0.207
200 m - Junioři (neděle, 20.6.2021 - 16:15:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 427 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. NR 20.89 0.144
2 796 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. PB 21.46 0.150
3 1026 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. PB 21.63 0.152
200 m - Junioři (neděle, 20.6.2021 - 16:22:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 470 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 22.05 0.144
2 879 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 22.12 0.196
3 594 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. PB 22.15 0.180
200 m - Dorostenci (neděle, 20.6.2021 - 16:05:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NL 21.48 0.209
2 289 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 21.59 0.175
3 633 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 21.93 0.196
200 m - Dorostenci (neděle, 20.6.2021 - 16:10:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 287 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.70 0.160
2 513 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23.00 0.155
3 99 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 23.13 0.149
200 m - Juniorky (neděle, 20.6.2021 - 15:56:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 385 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. PB 24.21 0.183
2 915 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín SB 24.86 0.234
3 1012 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 24.89 0.130
200 m - Juniorky (neděle, 20.6.2021 - 16:00:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 1007 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... PB 25.49 0.153
2 893 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.60 0.246
3 933 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 25.64 0.150
200 m - Dorostenky (neděle, 20.6.2021 - 15:47:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 36 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NL 24.01 0.179
2 351 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... PB 24.60 0.170
3 563 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 24.88 0.233
200 m - Dorostenky (neděle, 20.6.2021 - 15:51:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 533 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 25.42 0.137
2 313 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. PB 25.48 0.174
3 96 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 25.62 0.166
400 m - Junioři (neděle, 20.6.2021 - 14:56:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 1043 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 47.26 0.167
2 699 Philip KrenekPhilip Krenek 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.03 0.179
3 642 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 48.14 0.239
400 m - Junioři (neděle, 20.6.2021 - 15:00:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 929 Kryštof PrůšaKryštof Průša 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek PB 50.24 0.172
2 806 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. PB 50.44 0.197
3 389 Jan KundrátJan Kundrát 03 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek PB 50.48 0.196
400 m - Dorostenci (neděle, 20.6.2021 - 14:46:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 1025 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 48.87 0.169
2 20 Jan UllmanJan Ullman 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 49.50 0.175
3 90 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 49.80 0.161
400 m - Dorostenci (neděle, 20.6.2021 - 14:51:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 371 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. PB 50.21 0.150
2 485 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 50.74 0.144
3 610 Viktor VacekViktor Vacek 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 PB 50.96 0.251
400 m - Juniorky (neděle, 20.6.2021 - 14:35:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 1031 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. NL 54.62 0.172
2 920 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 54.72 0.157
3 919 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 56.31 0.195
400 m - Juniorky (neděle, 20.6.2021 - 14:40:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 777 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 58.08 0.230
2 475 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. PB 59.48 0.137
3 764 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 59.56 0.288
400 m - Dorostenky (neděle, 20.6.2021 - 14:25:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 119 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... NL 55.23 0.227
2 238 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 55.55 0.345
3 198 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek PB 56.31 0.163
400 m - Dorostenky (neděle, 20.6.2021 - 14:29:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 453 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. PB 57.36 0.208
2 347 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... PB 57.47 0.158
3 599 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. PB 58.42 0.244
800 m - Junioři (neděle, 20.6.2021 - 15:36:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 695 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek SB 1:54.34
2 370 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1:54.69
3 597 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1:54.78
800 m - Dorostenci (neděle, 20.6.2021 - 15:25:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 163 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1:57.07
2 603 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:57.57
3 1004 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:58.78
800 m - Juniorky (neděle, 20.6.2021 - 15:15:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 199 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek NL 2:08.87
2 717 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 2:11.68
3 266 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady SB 2:12.44
800 m - Dorostenky (neděle, 20.6.2021 - 15:06:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 648 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2:10.69
2 814 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:12.78
3 1017 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:13.98
1500 m - Junioři (sobota, 19.6.2021 - 16:19:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 432 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:02.15
2 75 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:03.05
3 131 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:03.63
1500 m - Dorostenci (sobota, 19.6.2021 - 16:11:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 126 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. SB 4:11.40
2 8 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:13.16
3 797 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:14.03
1500 m - Juniorky (sobota, 19.6.2021 - 15:59:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 185 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4:43.40
2 264 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4:45.06
3 666 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:46.67
1500 m - Dorostenky (sobota, 19.6.2021 - 15:50:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 766 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:39.93
2 765 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. PB 4:42.37
3 56 Kateřina HadravováKateřina Hadravová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa SB 4:43.43
3000 m - Dorostenci (neděle, 20.6.2021 - 11:35:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 126 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09:00.79
2 1042 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno SB 09:02.56
3 959 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec PB 09:03.55
3000 m - Juniorky (neděle, 20.6.2021 - 11:08:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 185 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek NL 09:56.74
2 264 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady SB 10:46.44
3 666 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10:51.41
3000 m - Dorostenky (neděle, 20.6.2021 - 10:47:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 951 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. NL 10:00.75
2 56 Kateřina HadravováKateřina Hadravová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa PB 10:25.88
3 765 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. SB 10:28.12
5000 m - Junioři (neděle, 20.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 353 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 15:34.83
2 575 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. PB 15:43.08
3 947 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. PB 15:47.78
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (sobota, 19.6.2021 - 15:20:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 520 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. NL 13.61 0.167
2 682 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice PB 14.09 0.159
3 297 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 14.21 0.237
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (sobota, 19.6.2021 - 15:09:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 944 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. NL 13.88 0.146
2 494 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.94 0.142
3 621 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... PB 14.06 0.127
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (sobota, 19.6.2021 - 15:39:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 744 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. =NL 13.78 0.176
2 769 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.31 0.284
3 709 Jan TürkJan Türk 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 14.54 0.125
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (sobota, 19.6.2021 - 15:30:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.90 0.169
2 710 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 14.15 0.170
3 977 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 14.16 0.182
300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (neděle, 20.6.2021 - 13:47:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 588 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. NL 37.28 0.162
2 206 Michal HaidelmeierMichal Haidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 37.80 0.210
3 742 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 39.58 0.145
300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (neděle, 20.6.2021 - 13:51:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 13 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 39.58 0.191
2 596 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 39.88 0.182
3 586 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. SB 39.96 0.194
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (neděle, 20.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 494 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. NL 42.66 0.132
2 306 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 42.88 0.205
3 459 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 43.04 0.154
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (neděle, 20.6.2021 - 13:41:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 307 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 43.71 0.179
2 778 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 44.31 0.181
3 965 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 44.59 0.139
400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (neděle, 20.6.2021 - 14:12:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 928 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek NL 52.35 0.204
2 931 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek PB 52.47 0.160
3 282 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 53.38 0.164
400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (neděle, 20.6.2021 - 14:18:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 213 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 54.64 0.255
2 705 Oliver SerafinOliver Serafin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 54.87 0.136
3 270 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.26 0.205
400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (neděle, 20.6.2021 - 14:01:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 520 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. NL 59.08 0.172
2 865 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 61.48 0.284
3 297 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 61.58 0.208
400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (neděle, 20.6.2021 - 14:06:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 188 Anna KalincováAnna Kalincová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 63.36 0.177
2 914 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín PB 64.36 0.223
3 160 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 65.23 0.216
2000 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (sobota, 19.6.2021 - 18:49:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 959 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6:10.76
2 1045 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno PB 6:13.12
3 881 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 6:16.48
2000 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (sobota, 19.6.2021 - 18:18:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 951 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. NL 7:00.97
2 37 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 7:15.19
3 159 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. PB 7:24.94
3000 m překážek [91,4 cm] - Junioři (sobota, 19.6.2021 - 19:00:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 115 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 09:19.90
2 701 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09:41.71
3 889 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:54.62
3000 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (sobota, 19.6.2021 - 18:32:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 102 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 11:20.68
2 735 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... PB 11:27.10
3 334 Veronika UhříčkováVeronika Uhříčková 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... PB 11:47.11
chůze dráha 5000 m - Dorostenci (neděle, 20.6.2021 - 16:45:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 151 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. SB 25:25.31
2 551 Albert KuklaAlbert Kukla 05 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 27:14.96
chůze dráha 5000 m - Dorostenky (neděle, 20.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 257 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. NL 25:37.34
2 559 Alžběta FranklováAlžběta Franklová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 26:57.30
3 77 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. PB 29:24.32
chůze dráha 10000 m - Junioři (neděle, 20.6.2021 - 09:05:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 451 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 47:16.18
2 601 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 47:56.69
3 577 Štěpán KrupkaŠtěpán Krupka 03 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 56:13.96
chůze dráha 10000 m - Juniorky (neděle, 20.6.2021 - 10:26:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 157 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. MR 48:01.70
2 32 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53:23.41
3 162 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. SB 54:52.60