Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Kladno (19. - 20. 6. 2021)
skok vysoký - Junioři (neděle, 20.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.10
2 David JurkevičDavid Jurkevič 03 SK JeseniovaSK Jeseniova PB 2.01
3 Libor ŠkobránekLibor Škobránek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno SB 1.98
skok vysoký - Dorostenci (neděle, 20.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí NL 2.03
2 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. =PB 2.01
3 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 1.99
skok vysoký - Juniorky (neděle, 20.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek NL 1.78
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 SB 1.72
3= Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. SB 1.69
3= Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 1.69
skok vysoký - Dorostenky (neděle, 20.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Simona RučováSimona Ručová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. =NL 1.74
2 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice PB 1.71
3 Alena LevkováAlena Levková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.71
skok o tyči - Junioři (sobota, 19.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové NL 4.95
2 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. PB 4.80
3 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 4.70
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 19.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. =SB 4.70
2 Ladislav SedláčekLadislav Sedláček 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 4.60
3 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4.43
skok o tyči - Juniorky (sobota, 19.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína PodlahováKarolína Podlahová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... SB 3.85
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. SB 3.75
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 3.65
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 19.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktorie OndrováViktorie Ondrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. =PB 4.05
2 Niki JoanniduNiki Joannidu 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.90
3 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... PB 3.75
skok daleký - Junioři (neděle, 20.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice MR 7.65
2 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 7.39
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 7.39
skok daleký - Dorostenci (neděle, 20.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 7.17
2 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 7.12
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. PB 7.11
skok daleký - Juniorky (neděle, 20.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6.04
2 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5.94
3 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice SB 5.93
skok daleký - Dorostenky (neděle, 20.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NL 5.85
2 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5.75
3 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.74
trojskok - Junioři (sobota, 19.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin VeselýMartin Veselý 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. NL 15.04
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav PB 15.00
3 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové PB 14.61
trojskok - Dorostenci (sobota, 19.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. MR 14.86
2 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. PB 14.41
3 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 13.78
trojskok - Juniorky (sobota, 19.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha NL 12.80
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 12.63
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno PB 12.34
trojskok - Dorostenky (sobota, 19.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NL 12.77
2 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... PB 12.06
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 11.94
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 19.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina MazurováMartina Mazurová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.92
2 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha PB 13.52
3 Alice StehnováAlice Stehnová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 13.50
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 19.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.17
2 Klára HolcováKlára Holcová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. SB 12.27
3 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. PB 12.15
vrh koulí 5kg - Dorostenci (neděle, 20.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava NL 18.51
2 Jan SvozilJan Svozil 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí PB 18.11
3 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava PB 16.30
vrh koulí 6kg - Junioři (neděle, 20.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin PonížilMartin Ponížil 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. PB 17.05
2 Jiří ŠandaJiří Šanda 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16.81
3 Marek MarvanMarek Marvan 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 15.68
hod diskem 1kg - Juniorky (neděle, 20.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. NL 43.79
2 Anna KubešováAnna Kubešová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha PB 38.86
3 Amelie VoříškováAmelie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 38.71
hod diskem 1kg - Dorostenky (neděle, 20.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára KlonováKlára Klonová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 40.42
2 Martina MazurováMartina Mazurová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 39.84
3 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 35.27
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 19.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan SvozilJan Svozil 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 53.47
2 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.93
3 Marek HrubýMarek Hrubý 05 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. PB 48.61
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 19.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. NL 50.52
2 Jiří ŠandaJiří Šanda 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 48.63
3 Jan DoležálekJan Doležálek 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. PB 48.02
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 19.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Simona KubouškováSimona Kuboušková 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 57.44
2 Daniela BártováDaniela Bártová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 56.36
3 Viktorie StaškováViktorie Stašková 05 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... PB 53.41
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 19.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 03 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 56.46
2 Vendula HolečkováVendula Holečková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.86
3 Petra PácalováPetra Pácalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.39
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 19.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava NL 67.83
2 Nick VránekNick Vránek 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61.15
3 Matěj MartinecMatěj Martinec 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice PB 59.25
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 19.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan DoležálekJan Doležálek 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 73.25
2 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 03 AC ČejkoviceAC Čejkovice PB 62.26
3 Bohumil JanoušekBohumil Janoušek 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa PB 61.57
hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 20.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 46.20
2 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 44.02
3 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek PB 43.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 20.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra SičakováPetra Sičaková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 48.29
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. PB 45.82
3 Karolína KrejčíKarolína Krejčí 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. PB 43.13
hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 20.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp 04 Orel VyškovOrel Vyškov NL 63.16
2 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 61.32
3 David ProskeDavid Proske 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. PB 58.70
hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 20.6.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin MenčíkMartin Menčík 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 65.33
2 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... PB 60.95
3 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika PB 58.11