Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Kladno (19. - 20. 6. 2021)

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 19.6.2021 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 321 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 6 SB 1:57.56 Q
2 370 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:58.16 Q
3 274 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:58.50
4 883 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:58.80
5 899 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 SB 2:00.77
6 629 Matěj KotalaMatěj Kotala 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:01.48
7 44 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:02.69
8 172 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 1 2:06.73
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400321Eliáš Matěj (AAZLK)59.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.6.2021 - 11:42) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 597 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 1:56.88 Q
2 733 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 1:57.04 Q
3= 114 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 1:57.57 q
3= 22 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:57.57 q
5 676 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 1:58.33
6 444 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 2:00.49
7 251 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:01.58
8 1038 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:04.58
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400733Vebr Dominik (USORL)57.23
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.6.2021 - 11:49) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 695 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 SB 1:55.00 Q
2 71 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:57.04 Q
3 352 Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 SB 1:58.83
4 164 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 1:59.06
5 469 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 1:59.83
6 150 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 1:59.97
7 643 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 2:01.91
882 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400695Trávníček Štěpán (STRIB)59.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 695 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 SB 1:55.00 Q
2 597 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 1:56.88 Q
3 733 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 1:57.04 Q
4 71 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 1:57.04 Q
5 321 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 6 SB 1:57.56 Q
6 22 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:57.57 q
6 114 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 1:57.57 q
8 370 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 1:58.16 Q
9 676 Ondřej GlozaOndřej Gloza 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 1:58.33
10 274 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:58.50
11 883 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:58.80
12 352 Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 SB 1:58.83
13 164 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 PB 1:59.06
14 469 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 1:59.83
15 150 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 1:59.97
16 444 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 2:00.49
17 899 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 SB 2:00.77
18 629 Matěj KotalaMatěj Kotala 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:01.48
19 251 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:01.58
20 643 Štěpán ŠeděnkaŠtěpán Šeděnka 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 PB 2:01.91
21 44 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:02.69
22 1038 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:04.58
23 172 Vítek VondrákVítek Vondrák 03 AK BílinaAK Bílina 1 2:06.73
882 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 20.6.2021 - 15:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 695 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 SB 1:54.34
2 370 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 1:54.69
3 597 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 1:54.78
4 321 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 1 SB 1:55.42
5 733 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 1:59.06
6 22 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 1:59.71
7 114 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 6 2:00.02
8 71 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:00.04
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400695Trávníček Štěpán (STRIB)58.60
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 19.6.2021 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 163 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:01.50 Q
2 962 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:01.73 Q
3 63 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:02.13
4 43 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:03.35
5 546 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:03.38
6 361 Jan KozákJan Kozák 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 PB 2:05.67
7 275 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:06.10
8 438 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 SB 2:10.03
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400962Szkatula František (TZTRI)1:03.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.6.2021 - 11:22) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1004 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:01.58 Q
2 70 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:01.59 Q
3= 1040 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:01.88 q
3= 823 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 2:01.88 q
5 741 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 2:05.27
6 87 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:06.00
7 356 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:06.33
8 953 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:08.87
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4001004Šolc Matěj (USKPR)1:02.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.6.2021 - 11:29) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 603 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:00.81 Q
2 207 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:01.30 Q
3 930 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:02.03
4 516 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:04.08
5 65 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:04.42
6 259 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 2:05.86
7 697 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:06.75
467 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400603Češka Jiří Pavel (SPPR4)58.83
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 603 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:00.81 Q
2 207 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:01.30 Q
3 163 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:01.50 Q
4 1004 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:01.58 Q
5 70 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:01.59 Q
6 962 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:01.73 Q
7 1040 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 2:01.88 q
7 823 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 2:01.88 q
9 930 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:02.03
10 63 Michal PerglerMichal Pergler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 2:02.13
11 43 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:03.35
12 546 Matěj HrdličkaMatěj Hrdlička 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:03.38
13 516 Richard RozkydálekRichard Rozkydálek 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 2:04.08
14 65 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 2:04.42
15 741 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 2:05.27
16 361 Jan KozákJan Kozák 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 6 PB 2:05.67
17 259 Ondřej VollerOndřej Voller 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 PB 2:05.86
18 87 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 2:06.00
19 275 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:06.10
20 356 Václav ŠpéraVáclav Špéra 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:06.33
21 697 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 2:06.75
22 953 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:08.87
23 438 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 SB 2:10.03
467 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 20.6.2021 - 15:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 163 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 1:57.07
2 603 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 1:57.57
3 1004 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 1:58.78
4 70 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 1:58.95
5 962 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:00.45
6 1040 Adam KosinaAdam Kosina 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:01.73
7 207 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:01.77
8 823 Tomáš VinckerTomáš Vincker 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 2:02.21
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400603Češka Jiří Pavel (SPPR4)1:00.76
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 20.6.2021 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 199 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 NL 2:08.87
2 717 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 2:11.68
3 266 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 SB 2:12.44
4 525 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 PB 2:12.52
5 542 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:14.19
6 256 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:14.48
7 989 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 2:18.55
8 600 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 2:22.56
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400199Štoudková Pavla (AKOLY)1:03.27
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 19.6.2021 - 10:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 266 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 2:13.23 Q
2 256 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 2:13.25 Q
3 542 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 2:13.49 q
4 94 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 2:18.92
5 237 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:28.94
6 835 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:33.04
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400266Porubčanová Zuzana (POCER)1:06.80
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.6.2021 - 11:02) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 525 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:19.01 Q
2 717 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:19.08 Q
3 719 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 PB 2:19.26
4 715 Lucie NeumannováLucie Neumannová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 2:20.01
5 817 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:21.66
6 568 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 2:30.27
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400817Ningerová Klára (FMIST)1:07.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.6.2021 - 11:09) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 199 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:09.95 Q
2 600 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 2:17.49 Q
3 989 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 2:17.67 q
4 422 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 SB 2:18.33
5 495 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 SB 2:21.19
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400199Štoudková Pavla (AKOLY)1:00.81
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 199 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 2:09.95 Q
2 266 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 2:13.23 Q
3 256 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 2:13.25 Q
4 542 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 PB 2:13.49 q
5 600 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 2:17.49 Q
6 989 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 PB 2:17.67 q
7 422 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 SB 2:18.33
8 94 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 2:18.92
9 525 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 2:19.01 Q
10 717 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:19.08 Q
11 719 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 PB 2:19.26
12 715 Lucie NeumannováLucie Neumannová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 PB 2:20.01
13 495 Kateřina MachováKateřina Machová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 SB 2:21.19
14 817 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:21.66
15 237 Pavlína KosťováPavlína Kosťová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:28.94
16 568 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 2:30.27
17 835 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:33.04

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 20.6.2021 - 15:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 648 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:10.69
2 814 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:12.78
3 1017 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:13.98
4 360 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:18.35
5 125 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 2:18.75
6 145 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 2:18.83
7 508 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1 2:19.25
8 234 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:25.83
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400648Borová Hana (VITKO)1:05.46
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 19.6.2021 - 10:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 145 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 2:15.18 Q
2 814 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:15.35 Q
3 125 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 2:16.23 q
4 234 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 2:19.58 q
5 193 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:23.53
6 1009 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 2:23.74
7 137 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:26.86
8 92 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:27.24
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400814Cagašová Anna (FMIST)1:07.39
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.6.2021 - 10:42) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 1017 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:15.95 Q
2 360 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 SB 2:16.78 Q
3 197 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 2:19.91
4 462 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 2:19.97
5 616 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:20.07
6 476 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:20.24
7 912 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 2:21.08
8 244 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:31.26
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400476Kubíčková Zuzana (STBOL)1:07.94
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.6.2021 - 10:49) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 648 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:18.89 Q
2 508 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 2:19.11 Q
3 173 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 3 2:20.17
4 752 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:21.81
5 762 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:23.34
6 461 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:23.44
7 690 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 6 2:23.53
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400173Dang Thao Linh (BILIN)1:11.84
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 145 Veronika SuchardováVeronika Suchardová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 2:15.18 Q
2 814 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:15.35 Q
3 1017 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:15.95 Q
4 125 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 PB 2:16.23 q
5 360 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 5 SB 2:16.78 Q
6 648 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:18.89 Q
7 508 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 2:19.11 Q
8 234 Michaela FialováMichaela Fialová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 2:19.58 q
9 197 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 PB 2:19.91
10 462 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 PB 2:19.97
11 616 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:20.07
12 173 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 3 2:20.17
13 476 Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:20.24
14 912 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 2:21.08
15 752 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:21.81
16 762 Kristýna MlejnkováKristýna Mlejnková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:23.34
17 461 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:23.44
18 690 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 6 2:23.53
19 193 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:23.53
20 1009 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 2:23.74
21 137 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 2:26.86
22 92 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:27.24
23 244 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:31.26