Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Kladno (19. - 20. 6. 2021)

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 20.6.2021 - 09:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 15 NL 18.51 17.4817.8917.5517.89X18.3218.51
2 Jan SvozilJan Svozil
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 16 PB 18.11 17.95XX17.9518.1117.73X
3 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 14 PB 16.30 15.7915.2115.6715.7915.8116.3016.05
4 Jan Jakub ČápJan Jakub Čáp
Orel VyškovOrel Vyškov
04 12 PB 16.28 15.0015.1814.8615.1816.28XX
5 Marek HrubýMarek Hrubý
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 11 PB 15.61 X14.5514.8314.8314.41X15.61
6 Matěj KřováčekMatěj Křováček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 13 15.08 14.52X14.9014.90XX15.08
7 Štěpán ReslŠtěpán Resl
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 5 PB 14.70 14.7014.2914.4814.7014.2113.5114.50
8 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 8 PB 14.32 XX14.3214.32XXX
9 Adam FliegelAdam Fliegel
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 7 PB 14.26 13.4614.2613.8914.26
10 Matěj KábeleMatěj Kábele
AC PardubiceAC Pardubice
04 3 PB 13.74 12.11X13.7413.74
11 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 10 13.73 13.5713.4413.7313.73
12 Marek SwaczynaMarek Swaczyna
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 6 13.44 12.18X13.4413.44
13 Jan JarošJan Jaroš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
04 1 SB 13.10 13.10X13.0313.10
14 Adrian ŠandaAdrian Šanda
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 9 13.03 12.2712.3513.0313.03
15 Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2 12.81 12.81X12.5912.81
Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 4 NM
Celkem 16 závodníků