Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Kladno (19. - 20. 6. 2021)

1500 m - Junioři

(so, 19.6.2021 - 16:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 432 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 4:02.15
2 75 Jakub ZejbrdlichJakub Zejbrdlich 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 4:03.05
3 131 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 4:03.63
4 203 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 4:03.88
5 140 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 9 PB 4:05.67
6 595 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 4:06.67
7 811 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 4:10.82
8 572 Antonín StaněkAntonín Staněk 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12 PB 4:11.47
9 575 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11 4:13.08
10 700 Janis MachJanis Mach 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15 SB 4:14.15
11 89 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13 4:14.31
12 537 Jakub BudilJakub Budil 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 16 SB 4:14.44
13 359 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 14 SB 4:15.22
14 680 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 4:17.82
15 675 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 4:19.98
786 Jáchym HojnýJáchym Hojný 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400203Carpentier Philippe (SKPLZ)1:09.37
800131Šlapák David (SNLIB)2:18.93
1200131Šlapák David (SNLIB)3:21.14
Poznámky:
Podán protest proti nedovolenému bránění závodníkovi, který doběhl na 4. místě (Carpentier), závodníkem na 3. místě (Šlapák). Po prostudování videomateriálu a sběru svědectví nebylo protestu vyhověno. Jury: Marek, Klesnil, Kubálek
Celkem 16 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 19.6.2021 - 16:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 126 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17 SB 4:11.40
2 8 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 4:13.16
3 797 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 4:14.03
4 375 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 4:15.78
5 996 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 4:16.06
6 886 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 4:16.81
7 851 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 4:17.59
8 747 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 4:20.42
9 436 Vojtěch ŽeleznýVojtěch Železný 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 4:20.84
10 808 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 4:21.14
11 425 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 4:21.43
12 724 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 12 4:26.80
13 391 Adam HustýAdam Hustý 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14 4:29.83
14 253 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 16 4:41.84
15 725 Tomáš TadlíkTomáš Tadlík 05 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 15 4:45.30
16 809 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 4:51.95
273 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
4008Dražan Marián (TEKLA)1:12.53
800126Gajdoš Ondřej (SNLIB)2:25.57
12008Dražan Marián (TEKLA)3:30.36
Celkem 17 závodníků

1500 m - Juniorky

(so, 19.6.2021 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 185 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13 4:43.40
2 264 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10 4:45.06
3 666 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 4:46.67
4 291 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 4:47.68
5 158 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 PB 4:52.21
6 184 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 4:53.13
7 719 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 4:53.48
8 189 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 4:59.35
9 82 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 PB 5:00.55
10 97 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 5:04.46
11 1011 Monica FoottitMonica Foottit 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 5:11.00
12 93 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 SB 5:13.58
13 84 Sabina StrachováSabina Strachová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 5:21.07
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400666Zemaníková Anna (VITKO)1:17.65
800666Zemaníková Anna (VITKO)2:39.27
1200185Hluší Natálie (AKOLY)3:54.75
Celkem 13 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 19.6.2021 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 766 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 16 4:39.93
2 765 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15 PB 4:42.37
3 56 Kateřina HadravováKateřina Hadravová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12 SB 4:43.43
4 257 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 14 PB 4:44.34
5 656 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 4:51.72
6 891 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13 4:51.73
7 349 Anna SlívováAnna Slívová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 PB 4:54.00
8 713 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 PB 4:55.57
9 1000 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 5:04.41
10 452 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 5:04.74
11 201 Aneta ValováAneta Valová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 5:08.35
12 897 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 5:09.33
13 439 Štěpánka HanušováŠtěpánka Hanušová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 PB 5:09.59
14 998 Lucie SabáčkováLucie Sabáčková 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 PB 5:15.07
15 411 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 5:23.98
236 Adéla KočandrlováAdéla Kočandrlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400766Steinsová Adéla (BEROU)1:16.47
800766Steinsová Adéla (BEROU)2:39.07
1200766Steinsová Adéla (BEROU)3:53.07
Celkem 16 závodníků