Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Kladno (19. - 20. 6. 2021)

3000 m - Dorostenci

(ne, 20.6.2021 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 126 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 09:00.79
2 1042 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 18 SB 09:02.56
3 959 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20 PB 09:03.55
4 8 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19 SB 09:06.25
5 797 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 09:11.24
6 489 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 09:14.95
7 788 Šimon MichálekŠimon Michálek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09:22.36
8 637 Jeroným PolášekJeroným Polášek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09:27.99
9 881 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09:34.24
10 425 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 09:35.56
11 338 Jan KoutnýJan Koutný 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 14 SB 09:36.37
12 130 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 09:44.71
13 807 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 09:49.75
14 152 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 09:59.59
15 694 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 9 10:02.18
16 536 Adam KřenekAdam Křenek 05 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 17 10:11.40
17 277 Daniel KroftaDaniel Krofta 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 10:11.58
18 106 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 16 10:11.86
19 372 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13 10:50.58
436 Vojtěch ŽeleznýVojtěch Železný 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000959Mitrenga Nikodem (TZTRI)3:09.88
2000126Gajdoš Ondřej (SNLIB)6:12.01
Celkem 20 závodníků

3000 m - Juniorky

(ne, 20.6.2021 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 185 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 13 NL 09:56.74
2 264 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11 SB 10:46.44
3 666 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 10:51.41
4 95 Barbora NázlerováBarbora Názlerová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 PB 10:52.70
5 817 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 PB 10:56.46
6 380 Anna BelaníkováAnna Belaníková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 11:26.19
7 773 Julie BaránkováJulie Baránková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 11:27.85
8 46 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 PB 11:43.20
9 556 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 SB 12:20.46
243 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 DNF
966 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNF
684 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNS
493 Kateřina KoberováKateřina Koberová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000966Sasynová Karolína (TZTRI)3:19.56
2000966Sasynová Karolína (TZTRI)6:38.84
Celkem 13 závodníků

3000 m - Dorostenky

(ne, 20.6.2021 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 951 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12 NL 10:00.75
2 56 Kateřina HadravováKateřina Hadravová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13 PB 10:25.88
3 765 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20 SB 10:28.12
4 402 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 19 SB 10:45.80
5 349 Anna SlívováAnna Slívová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15 PB 10:53.29
6 942 Eliška HostkováEliška Hostková 04 TJ Sušice, z.s.TJ Sušice, z.s. 10 PB 10:55.22
7 818 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18 PB 11:05.07
8 107 Viktorie OlšovskáViktorie Olšovská 04 AC Praha 1890AC Praha 1890 9 11:16.38
9 481 Emma RyšávkováEmma Ryšávková 05 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 8 11:18.52
10 159 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 11:24.95
11 988 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 SB 11:30.42
12 713 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 PB 11:30.57
13 685 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17 SB 11:35.08
14 896 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 11:48.41
15 991 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 12:02.81
16 350 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 16 PB 12:11.85
17 24 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12:19.37
18 187 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 12:49.57
952 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNF
236 Adéla KočandrlováAdéla Kočandrlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000951Gieselová Iva (SUMPE)3:18.25
2000951Gieselová Iva (SUMPE)6:39.36
Celkem 20 závodníků