Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Kladno (19. - 20. 6. 2021)

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 20.6.2021 - 13:10) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 427 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 21.66 QA 0.149
2 853 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 21.96 qA 0.203
3 594 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.25 qB 0.183
4 830 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 22.92 0.157
271 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 20.6.2021 - 13:15) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 796 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 21.62 QA 0.149
2 879 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 22.21 qB 0.172
3 986 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 22.35 qB 0.213
4 311 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 22.88 0.153
5 593 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.28 0.162
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 20.6.2021 - 13:20) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1026 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 21.82 QA 0.136
2 470 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 22.12 qB 0.138
3 127 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 22.12 qB 0.171
4 909 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 22.67 0.147
5 110 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 22.85 0.200
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 20.6.2021 - 13:25) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 502 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 21.98 QA 0.148
2 269 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.05 qA 0.176
3 743 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 22.22 qB 0.178
4 632 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 22.40 0.154
5 212 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 22.72 0.191
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 796 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 21.62 QA 0.149
2 427 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 21.66 QA 0.149
3 1026 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 21.82 QA 0.136
4 853 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 21.96 qA 0.203
5 502 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 21.98 QA 0.148
6 269 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.05 qA 0.176
7 470 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 PB 22.12 qB 0.138
8 127 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 22.12 qB 0.171
9 879 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 PB 22.21 qB 0.172
10 743 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 PB 22.22 qB 0.178
11 594 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 22.25 qB 0.183
12 986 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 22.35 qB 0.213
13 632 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 PB 22.40 0.154
14 909 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 22.67 0.147
15 212 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 22.72 0.191
16 110 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 PB 22.85 0.200
17 311 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 22.88 0.153
18 830 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 22.92 0.157
19 593 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 23.28 0.162
271 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS

200 m - Junioři (Finále)

Finále A (ne, 20.6.2021 - 16:15) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 427 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 NR 20.89 0.144
2 796 Matouš BudigMatouš Budig 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 PB 21.46 0.150
3 1026 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 PB 21.63 0.152
4 853 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 21.87 0.199
5 502 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 JAC BrnoJAC Brno 6 =PB 21.98 0.136
6 269 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 22.84 0.197
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 20.6.2021 - 16:20) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 470 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 PB 22.05 0.144
2 879 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 22.12 0.196
3 594 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 PB 22.15 0.180
4 986 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 PB 22.23 0.172
5 127 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.28 0.206
743 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 20.6.2021 - 12:50) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 289 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.93 QA 0.185
2 501 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 22.46 qA 0.145
3 822 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 PB 22.71 qB 0.144
4 514 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 22.84 qB 0.190
5 357 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 23.03 0.160
6 12 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 23.39 0.164
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 20.6.2021 - 12:50) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 22.13 QA 0.196
2 855 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 =PB 22.66 qB 0.155
3 513 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 22.78 qB 0.178
4 2 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 23.10 0.191
5 312 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 23.55 0.178
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 20.6.2021 - 12:50) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 633 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 22.47 QA 0.184
2 365 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 22.65 qA 0.183
3 287 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.71 qB 0.162
4 99 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 22.94 qB 0.173
5 309 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 23.28 0.159
6 210 David KurfürstDavid Kurfürst 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 24.01 0.194
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 20.6.2021 - 12:50) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 482 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 22.48 QA 0.148
2 956 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.03 0.203
3 88 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 23.11 0.152
4 283 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.39 0.148
214 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF 0.135
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 289 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.93 QA 0.185
2 9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 SB 22.13 QA 0.196
3 501 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 4 PB 22.46 qA 0.145
4 633 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 22.47 QA 0.184
5 482 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 SB 22.48 QA 0.148
6 365 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 PB 22.65 qA 0.183
7 855 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 =PB 22.66 qB 0.155
8 287 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.71 qB 0.162
9 822 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 PB 22.71 qB 0.144
10 513 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 22.78 qB 0.178
11 514 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 22.84 qB 0.190
12 99 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 22.94 qB 0.173
13 357 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 PB 23.03 0.160
13 956 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 23.03 0.203
15 2 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 PB 23.10 0.191
16 88 Martin MartečíkMartin Martečík 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 23.11 0.152
17 309 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 23.28 0.159
18 283 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.39 0.148
19 12 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 SB 23.39 0.164
20 312 František ŠtolfaFrantišek Štolfa 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 23.55 0.178
21 210 David KurfürstDavid Kurfürst 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 24.01 0.194
214 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF 0.135

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 20.6.2021 - 16:05) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 NL 21.48 0.209
2 289 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 21.59 0.175
3 633 Casey Constanti LongCasey Constanti Long 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 PB 21.93 0.196
4 501 David KovářDavid Kovář 05 JAC BrnoJAC Brno 2 PB 22.22 0.142
5 482 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 SB 22.27 0.166
6 365 Karel BrychtaKarel Brychta 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 PB 22.42 0.201
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 20.6.2021 - 16:10) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 287 Jindřich StibralJindřich Stibral 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.70 0.160
2 513 Jakub JechJakub Jech 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.00 0.155
3 99 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 23.13 0.149
4 822 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 23.17 0.174
855 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
514 Petr LabuťPetr Labuť 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále A (ne, 20.6.2021 - 15:55) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 385 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 PB 24.21 0.183
2 915 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 SB 24.86 0.234
3 1012 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 24.89 0.130
4 1032 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 PB 25.40 0.191
5 191 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 25.48 0.213
6 247 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 25.84 0.134
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 20.6.2021 - 16:00) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1007 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 25.49 0.153
2 893 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 25.60 0.246
3 933 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 25.64 0.150
4 132 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 25.64 0.166
5 869 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 26.18 0.210
6 526 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 26.64 0.182
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 20.6.2021 - 12:25) official Vítr: -2.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 385 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.10 QA 0.144
2 1012 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 25.34 qA 0.159
3 300 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.16 0.209
4 410 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 26.33 0.200
5 83 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 26.66 0.213
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 20.6.2021 - 12:30) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 915 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 25.08 QA 0.151
2 247 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.10 qA 0.170
3 132 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 25.38 qB 0.179
4 1007 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.41 qB 0.192
5 573 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 26.09 0.136
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 20.6.2021 - 12:35) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 191 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.51 QA 0.157
2 933 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 25.74 qB 0.147
3 526 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 25.88 qB 0.173
4 255 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 26.42 0.196
5 916 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 =PB 26.44 0.136
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 20.6.2021 - 12:40) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1032 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 25.56 QA 0.169
2 893 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 25.70 qB 0.227
3 869 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 25.86 qB 0.210
4 315 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 27.13 0.161
5 305 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.20 0.175
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 915 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 25.08 QA 0.151
2 385 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.10 QA 0.144
3 247 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 25.10 qA 0.170
4 1012 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 25.34 qA 0.159
5 132 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 25.38 qB 0.179
6 1007 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 25.41 qB 0.192
7 191 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 25.51 QA 0.157
8 1032 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 25.56 QA 0.169
9 893 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 25.70 qB 0.227
10 933 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 25.74 qB 0.147
11 869 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 PB 25.86 qB 0.210
12 526 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 25.88 qB 0.173
13 573 Markéta MacháňováMarkéta Macháňová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 26.09 0.136
14 300 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.16 0.209
15 410 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 PB 26.33 0.200
16 255 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 26.42 0.196
17 916 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 =PB 26.44 0.136
18 83 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 26.66 0.213
19 315 Matylda HorníkováMatylda Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 SB 27.13 0.161
20 305 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.20 0.175

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA) do finále A, dalších 6 časů (qB) do finále B

Rozběh 1 (ne, 20.6.2021 - 12:05) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 36 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.69 QA 0.178
2 533 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 25.43 qB 0.151
3 228 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.60 qB 0.244
4 561 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 25.64 qB 0.203
5 308 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 25.92 0.190
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 20.6.2021 - 12:10) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 983 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 25.19 QA 0.138
2 944 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 25.35 qB 0.149
3 504 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 3 25.83 0.192
4 454 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 =SB 26.14 0.149
5 571 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 26.26 0.163
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 20.6.2021 - 12:15) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 351 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 25.05 QA 0.187
2 144 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 25.18 qA 0.190
3 96 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 25.63 qB 0.316
4 135 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 25.83 0.151
5 316 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 25.94 0.184
6 833 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 25.95 0.149
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 20.6.2021 - 12:20) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 563 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 24.97 QA 0.185
2 570 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 25.09 qA 0.210
3 313 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 =SB 25.64 qB 0.194
4 301 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.19 0.329
5 181 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 2 26.66 0.196
6 250 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 27.04 0.153
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 36 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 24.69 QA 0.178
2 563 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 24.97 QA 0.185
3 351 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 25.05 QA 0.187
4 570 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 25.09 qA 0.210
5 144 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 25.18 qA 0.190
6 983 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 25.19 QA 0.138
7 944 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 25.35 qB 0.149
8 533 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 25.43 qB 0.151
9 228 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.60 qB 0.244
10 96 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 25.63 qB 0.316
11 561 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 25.64 qB 0.203
12 313 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 =SB 25.64 qB 0.194
13 135 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 PB 25.83 0.151
14 504 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 3 25.83 0.192
15 308 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 25.92 0.190
16 316 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 25.94 0.184
17 833 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 25.95 0.149
18 454 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 =SB 26.14 0.149
19 301 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.19 0.329
20 571 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 26.26 0.163
21 181 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 2 26.66 0.196
22 250 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 27.04 0.153

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 20.6.2021 - 15:45) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 36 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 NL 24.01 0.179
2 351 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 PB 24.60 0.170
3 563 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 PB 24.88 0.233
4 144 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 25.21 0.176
570 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 DNS
983 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 20.6.2021 - 15:50) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 533 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 25.42 0.137
2 313 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 25.48 0.174
3 96 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 25.62 0.166
4 561 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 =PB 25.64 0.176
5 228 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 25.89 0.228
944 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků