Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Zlín (26. - 27. 6. 2021)

skok daleký - Muži

(ne, 27.6.2021 - 16:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
93 13 7.88 -0.8 m/s X X 7.88  -0,80 7.88 7.82  -1,10 X 7.76  -0,10
2 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 10 PB 7.53 -1.4 m/s 6.99  -1,40 7.53  -1,40 X 7.53 X X X
3 Dan KováčDan Kováč
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 7 7.32 -1.1 m/s 7.08  0,50 7.07  -0,70 6.96  -2,10 7.08 7.20  -0,10 7.31  -0,60 7.32  -1,10
4 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 5 SB 7.16 +0.0 m/s 6.41  -1,40 6.89  1,10 6.89  -0,10 6.89 6.87  -0,40 6.62  -0,40 7.16
5 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 8 7.15 +0.9 m/s 7.02  0,20 6.97  -0,80 X 7.02 7.01  -0,50 6.84  -1,10 7.15  0,90
6 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 11 7.11 -0.3 m/s 6.85  -0,40 7.11  -0,30 7.07 7.11 X 7.07  -0,70 X
7 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 3 6.82 -0.2 m/s X X 6.82  -0,20 6.82 X R
8 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 1 6.81 -0.7 m/s 6.61  -0,30 6.81  -0,70 6.74  -0,40 6.81 6.63  -0,30 X X
9 Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
96 4 6.64 +0.5 m/s 6.39  -0,70 6.64  0,50 6.52  -0,60 6.64
10 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 12 6.45 +0.0 m/s 6.05  -1,00 6.45 6.05  -1,00 6.45
11 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 6.30 +0.1 m/s X X 6.30  0,10 6.30
Filip DittrichFilip Dittrich
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 2 DNS
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 6 NM
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 27.6.2021 - 14:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Linda SucháLinda Suchá
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 12 NL 6.28 +0.3 m/s 6.28  0,30 X X 6.28 X X 6.01  -0,80
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 13 SB 6.26 -1.4 m/s 6.26  -1,40 X 6.11  0,40 6.26 X 6.18  -1,10 X
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 8 SB 6.16 +0.1 m/s 5.99  1,40 5.89  -0,50 6.09  0,90 6.09 5.84  -1,90 6.02  -0,70 6.16  0,10
4 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 10 PB 6.03 +0.8 m/s 6.03  0,80 5.94  0,80 X 6.03 X 5.50  -1,20 5.97  -0,10
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 2 SB 5.96 -1.0 m/s 5.68  -0,60 5.76  -0,70 5.96  -1,00 5.96 5.87  0,50 5.70  -1,40 X
6 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 14 5.89 +1.1 m/s X 5.80  -0,40 X 5.80 X X 5.89  1,10
7 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 4 5.82 -0.7 m/s 5.66  -0,90 5.67  -0,50 5.82  -0,70 5.82 5.66  -0,80 5.55  0,40 X
8 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 5 5.79 +1.5 m/s 5.74 5.67  -0,40 5.79  1,50 5.79 5.70  -1,30 5.59  -0,40 X
9 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 6 5.77 -0.6 m/s 5.77  -0,60 X 5.76  1,30 5.77
10 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 9 5.72 +0.9 m/s 5.62  0,50 5.68  -0,50 5.72  0,90 5.72
11 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 1 SB 5.72 -1.2 m/s X 5.72  -1,20 5.67  -0,40 5.72
12 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 5.72 -0.9 m/s 5.49  -0,20 5.72  -0,90 X 5.72
Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11 NM
Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 7 NM
Celkem 14 závodníků