Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Zlín (26. - 27. 6. 2021)

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 26.6.2021 - 15:00) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 492 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.41 Q 0.133
2 80 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 13.61 Q 0.171
3 256 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 13.95 q 0.159
4 376 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 14.09 0.159
5 193 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 14.25 0.156
6 34 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 14.35 0.187
466 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 DQ 16.8 0.034
163 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNF 0.231
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.6.2021 - 15:06) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 511 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.30 Q 0.164
2 513 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.76 Q 0.201
3 463 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 14.06 q 0.182
4 332 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 14.18 0.159
5 71 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 SB 14.28 0.134
6 197 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 14.29 0.154
7 384 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 14.71 0.134
8 121 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 15.09 0.150
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.6.2021 - 15:12) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 64 Koudelová Lucie ČudaKoudelová Lucie Čuda 94 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 13.49 Q 0.130
2 211 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 =SB 13.59 Q 0.134
3 319 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 14.30 0.147
4 485 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.35 0.152
5 486 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.43 0.157
6 333 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 14.74 0.156
7 405 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 15.24 0.168
158 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 511 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.30 Q 0.164
2 492 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.41 Q 0.133
3 64 Koudelová Lucie ČudaKoudelová Lucie Čuda 94 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 13.49 Q 0.130
4 211 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 =SB 13.59 Q 0.134
5 80 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 PB 13.61 Q 0.171
6 513 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.76 Q 0.201
7 256 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 13.95 q 0.159
8 463 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 14.06 q 0.182
9 376 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 14.09 0.159
10 332 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 14.18 0.159
11 193 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 PB 14.25 0.156
12 71 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 SB 14.28 0.134
13 197 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 14.29 0.154
14 319 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 SB 14.30 0.147
15 485 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 14.35 0.152
16 34 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 7 PB 14.35 0.187
17 486 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.43 0.157
18 384 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 SB 14.71 0.134
19 333 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 PB 14.74 0.156
20 121 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 15.09 0.150
21 405 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 15.24 0.168
466 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 DQ 16.8 0.034
163 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNF 0.231
158 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 26.6.2021 - 17:10) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 511 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.06 0.138
2 492 Helena JiranováHelena Jiranová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.12 0.141
3 64 Koudelová Lucie ČudaKoudelová Lucie Čuda 94 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 13.15 0.134
4 211 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 13.51 0.151
5 513 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 13.54 0.170
6 80 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 13.79 0.171
7 256 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.06 0.164
8 463 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 14.09 0.172
Celkem 8 závodníků