Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (4. 7. 2021)

skok daleký - Muži

(ne, 4.7.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 17 6.74 +1.9 m/s 4.35  1,10 6.14  0,40 6.71  1,80 6.71 6.74  1,90 x 6.42  1,00 11.00
2 78 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 19 6.72 +1.0 m/s 6.72  1,00 x x 6.72 x - - 9.00
3 83 David KubecDavid Kubec
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 15 6.48 +0.3 m/s 6.22  1,20 6.03  0,60 6.46  0,80 6.46 6.48  0,30 x x 8.00
4 168 Filip SvobodaFilip Svoboda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
05 16 6.29 +1.6 m/s 6.28  0,80 4.65  0,40 6.29  1,60 6.29 4.34  1,40 - - 7.00
5 85 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 12 PB 6.21 +0.7 m/s 6.09  0,30 6.21  0,70 x 6.21 5.99  0,50 x 6.17  1,40 6.00
6 283 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 7 SB 6.14 +1.9 m/s 4.34  1,60 4.47  0,30 5.89  0,00 5.89 6.14  1,90 x 4.28  1,30 5.00
7 6 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
98 14 6.14 +0.9 m/s 6.14  0,90 - - 6.14 - - - 4.00
8 88 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 13 5.98 +0.4 m/s 3.89  0,80 5.98  0,40 5.84  0,00 5.98 3.00
9 320 Jan ZuzánekJan Zuzánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 4 PB 5.83 +0.7 m/s 5.83  0,70 x x 5.83 2.00
10 316 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 6 PB 5.76 +1.7 m/s 5.76  1,70 4.00  0,00 5.40  0,90 5.76 1.00
11 158 Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 11 5.76 +0.4 m/s x x 5.76  0,40 5.76
12 293 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 9 5.48 +0.8 m/s 5.41  0,90 5.48  0,80 5.39  0,90 5.48
13 108 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
02 8 5.34 +0.9 m/s 5.34  0,90 5.21  0,40 x 5.34
14 323 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 5 5.33 +0.7 m/s x 5.33  0,70 5.27  0,60 5.33
15 124 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1 SB 5.28 +0.0 m/s x 5.28  0,00 x 5.28
16 65 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3 PB 5.22 +0.2 m/s 5.22  0,20 4.87  0,00 5.06  0,00 5.22
17 77 Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 10 5.16 +0.4 m/s 4.99  1,20 5.16  0,40 5.08  0,80 5.16
18 67 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 2 PB 5.05 +0.9 m/s 5.05  0,90 3.68  0,10 5.01  0,60 5.05
13 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
98 18 NM x - - -
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 310 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 18 5.27 +1.5 m/s 5.01  0,00 5.08  0,60 - 5.08 x x 5.27  1,50 11.00
2 84 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 17 5.26 +0.0 m/s 5.26  0,00 - 3.80  0,80 5.26 5.22  0,50 x x 9.00
3 134 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 15 5.24 +0.3 m/s 5.12  0,30 5.19  0,90 x 5.19 5.24  0,30 5.21  0,00 5.22  0,00 8.00
4 301 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 16 5.22 +0.0 m/s 4.91  0,90 x 5.17  0,90 5.17 5.22  0,00 x x 7.00
5 217 Barbora CílkováBarbora Cílková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 10 PB 4.98 +0.8 m/s x x 4.89  0,00 4.89 x 4.98  0,80 4.56  0,00 6.00
6 150 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 7 SB 4.95 +1.5 m/s 4.80  1,00 4.88  0,00 4.90  0,60 4.90 4.74  0,00 4.84  0,80 4.95  1,50 5.00
7 33 Barbora KličkováBarbora Kličková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 14 4.92 +0.0 m/s 4.57  0,50 4.62  0,00 4.78  0,00 4.78 4.73  0,00 4.92  0,00 x 4.00
8 142 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 11 4.89 +0.0 m/s 4.84  1,00 4.79  0,00 4.89  0,00 4.89 x x 4.81  0,00 3.00
9 213 Barbora HesováBarbora Hesová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 8 4.66 +0.3 m/s 4.50  1,00 4.58  0,30 4.66  0,30 4.66 2.00
10 31 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 3 PB 4.64 +0.3 m/s x 4.32  0,30 4.64  0,30 4.64 1.00
11 4 Kateřina ChladováKateřina Chladová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 9 4.59 +1.9 m/s 4.59  1,90 4.24  0,40 4.47  0,00 4.59
12 230 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 4 PB 4.53 +0.0 m/s 4.49  0,90 4.53  0,00 x 4.53
13 83 Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 5 4.52 +0.0 m/s 4.50  1,70 4.52  0,00 x 4.52
14 145 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 6 4.51 +0.3 m/s x 4.51  0,30 x 4.51
15 86 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 2 SB 4.50 +0.6 m/s 4.29  0,10 4.15  0,00 4.50  0,60 4.50
16 76 Kateřina HusákováKateřina Husáková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
98 1 4.12 +0.3 m/s 3.93  0,10 3.56  0,00 4.12  0,30 4.12
17 55 Petra HoláPetra Holá
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
89 13 4.11 +0.0 m/s - 4.11  0,00 4.10  0,00 4.11
221 Tereza KršováTereza Kršová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 12 NM x x x -
Celkem 18 závodníků