Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (4. 7. 2021)

trojskok - Muži

(ne, 4.7.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
04 5 14.53 +0.4 m/s 13.96  1,20 14.15  0,40 x 14.15 x x 14.53  0,40 11.00
2 20 Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
81 6 13.47 +1.7 m/s 12.92  1,00 13.25  0,90 13.47  1,70 13.47 - - - 9.00
3 6 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
98 3 SB 12.98 +0.0 m/s 12.10  1,60 x x 12.10 12.98  0,00 x 12.96  0,80 8.00
4 124 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1 SB 12.79 +1.8 m/s 12.01  0,70 x 12.79  1,80 12.79 x 12.69  0,00 12.70  1,30 7.00
5 321 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 4 12.06 +0.8 m/s 12.06  0,80 - - 12.06 - - - 6.00
6 316 Adam SchejbalAdam Schejbal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 2 12.00 +1.0 m/s x 12.00  1,00 x 12.00 x x x 5.00
Celkem 6 závodníků

trojskok - Ženy

(ne, 4.7.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 310 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 10 11.19 +0.0 m/s 10.80  0,00 x 10.91  0,30 10.91 11.19  0,00 x 11.10  0,70 11.00
2 321 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
95 9 SB 10.97 +0.9 m/s 10.71  0,50 x 10.71  0,00 10.71 10.87  0,00 09.05  0,70 10.97  0,90 9.00
3 219 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 1 PB 10.65 +0.5 m/s 10.23  0,00 10.65  0,50 09.95  0,00 10.65 x 10.17  0,30 10.15  1,40 8.00
4 132 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 6 PB 10.62 +0.5 m/s x 10.13  0,30 10.29  0,00 10.29 10.43  0,00 10.50  0,60 10.62  0,50 7.00
5 84 Alexandra PolákováAlexandra Poláková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 4 PB 10.34 +0.0 m/s 10.30  0,50 09.90  0,30 - 10.30 10.34  0,00 10.17  0,00 x 6.00
6 209 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
98 7 10.21 +0.0 m/s 10.10  0,00 x 10.17  0,00 10.17 10.21  0,00 x 09.97  0,50 5.00
7 301 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
04 5 PB 10.10 +0.0 m/s 09.76  0,40 10.00  0,00 10.10  0,00 10.10 09.99  0,00 09.64  1,50 09.75  1,20 4.00
8 204 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3 SB 10.09 +0.5 m/s 09.60  1,00 09.93  0,90 x 9.93 09.52  0,40 10.09  0,50 x 3.00
9 37 Sofie GaigrováSofie Gaigrová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 8 09.46 +0.0 m/s 09.28  0,00 09.46  0,00 09.42  0,30 9.46 2.00
55 Petra HoláPetra Holá
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
89 2 NM x x x -
Celkem 10 závodníků