Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo extraligy mužů a žen

Brno (4. 7. 2021)

800 m - Muži (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:40.91 David RUDISHA KEN 09.08.2012 Olympic Stadium, London (GBR)
WL 1:43.17 Clayton MURPHY USA 21.06.2021 Hayward Field, Eugene, OR (USA)
NR 1:44.84 Lukáš Vydra CZE 12.08.1998 Zürich
NL 1:45.74 Lukáš Hodboď CZE 20.06.2021 Chorzów
Běh 1 (ne, 4.7.2021 - 11:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 217 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:53.97 7.00
2 2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:54.10 6.00
3 202 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 1:54.26 5.00
4 43 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:54.51 4.00
5 196 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 1:54.58 3.00
6 176 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 SB 1:54.73 2.00
7 227 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:54.90 1.00
8 229 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:56.09 0.00
9 136 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:57.41 0.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400227Saleh Hakim (DUKPR)1:00.70
600202Kotyza Daniel (UNIBR)1:28.42
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 4.7.2021 - 11:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 133 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 1:52.27 11.00
2 21 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 1:52.77 9.00
3 71 Marek KalousMarek Kalous 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 1:53.08 8.00
4 107 Adam ZenklAdam Zenkl 95 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 1:56.09 0.00
5 135 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:57.56 0.00
6 69 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 2:00.43 0.00
7 109 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 SB 2:01.17
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40071Kalous Marek (TEKLA)54.57
60071Kalous Marek (TEKLA)1:23.47
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 133 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 1:52.27 11.00
2 21 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 1:52.77 9.00
3 71 Marek KalousMarek Kalous 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 SB 1:53.08 8.00
4 217 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:53.97 7.00
5 2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:54.10 6.00
6 202 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 1:54.26 5.00
7 43 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 1:54.51 4.00
8 196 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 1:54.58 3.00
9 176 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 SB 1:54.73 2.00
10 227 Hakim SalehHakim Saleh 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:54.90 1.00
11 229 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 1:56.09 0.00
12 107 Adam ZenklAdam Zenkl 95 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 1:56.09 0.00
13 136 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:57.41 0.00
14 135 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:57.56 0.00
15 69 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 2:00.43 0.00
16 109 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 SB 2:01.17

800 m - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:53.28 Jarmila KRATOCHVÍLOVÁ TCH 26.07.1983 München (GER)
WL 1:56.07 Athing MU USA 27.06.2021 Hayward Field, Eugene, OR (USA)
NR 1:53.28 Jarmila Kratochvílová CZE 26.07.1983 München
NL 2:02.52 Diana Mezuliáníková CZE 15.05.2021 Wien
(ne, 4.7.2021 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 141 Orysia DemianiukOrysia Demianiuk 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 2:03.34 11.00
2 93 Kimberley FicenecKimberley Ficenec 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:05.16 9.00
3 125 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 2:06.54 8.00
4 164 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:07.66 7.00
5 196 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 2:07.82 6.00
6 151 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:12.82 5.00
7 65 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:13.81 4.00
8 74 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 PB 2:14.29 3.00
9 21 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 2:15.51 2.00
10 124 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:31.26 1.00
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40093Ficenec Kimberley (DUKPR)1:00.01
60093Ficenec Kimberley (DUKPR)1:31.53
Celkem 10 závodníků