Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let

Plzeň (28. - 29. 8. 2021)

3000 m překážek - Muži 20-22 let

(so, 28.8.2021 - 17:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 301 Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09:00.15
2 44 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 09:01.89
3 340 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 09:19.58
4 529 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 09:32.21
5 441 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 PB 09:46.59
6 108 Adam MatulkaAdam Matulka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 PB 09:49.77
7 361 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 09:51.75
8 476 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 09:53.19
9 115 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 10:05.44
10 465 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12 PB 10:11.20
11 249 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13 PB 10:36.17
12 408 Martin FialaMartin Fiala 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 10:36.56
224 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 DNS
541 Vít MoučkaVít Moučka 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 14 DNS
130 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000301Kováčech Martin (VITKO)3:03.93
2000301Kováčech Martin (VITKO)6:08.12
Celkem 15 závodníků

3000 m překážek - Ženy 20-22 let

(so, 28.8.2021 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 386 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 10:39.69
2 500 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 10:41.93
3 36 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 SB 10:45.65
4 58 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 10:52.98
5 330 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 11:08.91
6 266 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 7 SB 11:36.82
7 180 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 PB 11:40.25
8 363 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 11:54.72
9 121 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 PB 12:03.09
10 385 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 PB 12:14.07
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000500Málková Anna (USKPR)3:30.43
2000500Málková Anna (USKPR)7:09.79
Celkem 10 závodníků