Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let

Plzeň (28. - 29. 8. 2021)

100 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 28.8.2021 - 16:15) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 337 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.68 Q 0.166
2 56 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 10.80 Q 0.159
3 251 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 10.96 q 0.139
4 226 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.98 0.162
5 303 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.01 0.153
6 425 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.24 0.149
7 409 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 11.33 0.162
8 233 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 11.38 0.184
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.8.2021 - 16:20) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 327 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.68 Q 0.148
2 248 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.77 Q 0.146
3 246 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.03 0.169
4 426 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.18 0.149
5 202 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 11.18 0.170
6 152 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.21 0.222
7 182 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.33 0.185
8 111 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 32.68 0.152
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.8.2021 - 16:25) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 245 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.61 Q 0.143
2 516 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 10.83 Q 0.163
3 43 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 10.83 q 0.173
4 114 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.97 0.140
5 472 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.10 0.164
6 19 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 11.13 0.166
7 365 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 11.78 0.186
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 245 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.61 Q 0.143
2 327 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.68 Q 0.148
3 337 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.68 Q 0.166
4 248 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.77 Q 0.146
5 56 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 10.80 Q 0.159
6 516 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 10.83 Q 0.163
7 43 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 PB 10.83 q 0.173
8 251 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 10.96 q 0.139
9 114 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 10.97 0.140
10 226 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.98 0.162
11 303 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.01 0.153
12 246 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 11.03 0.169
13 472 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.10 0.164
14 19 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 11.13 0.166
15 426 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.18 0.149
16 202 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 11.18 0.170
17 152 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.21 0.222
18 425 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 11.24 0.149
19 182 Jakub ŠenkJakub Šenk 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.33 0.185
20 409 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 11.33 0.162
21 233 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 11.38 0.184
22 365 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 11.78 0.186
23 111 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 32.68 0.152

100 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 28.8.2021 - 17:10) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 327 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 MR 10.39 0.161
2 337 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 10.54 0.143
3 245 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.64 0.139
4 56 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 10.75 0.152
5 248 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 10.80 0.143
6 43 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 10.94 0.183
7 251 Antonín WijasAntonín Wijas 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 11.02 0.141
516 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 28.8.2021 - 16:00) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 496 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.94 Q 0.329
2 48 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 12.10 Q 0.192
3 40 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 12.12 q 0.180
4 398 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 12.36 0.182
5 255 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 12.36 0.186
6 59 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 12.37 0.199
7 459 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.74 0.172
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.8.2021 - 16:05) official Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 499 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.82 Q 0.162
2 352 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.15 Q 0.177
3 159 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.19 0.180
4 65 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 12.43 0.197
5 467 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 12.56 0.201
6 128 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.62 0.163
7 391 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 12.67 0.169
8 60 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 12.78 0.147
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.8.2021 - 16:10) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 193 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.71 Q 0.167
2 184 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 12.09 Q 0.183
3 87 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.09 q 0.169
4 431 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.33 0.201
5 466 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 12.56 0.287
6 349 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.58 0.169
7 377 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 12.65 0.274
8 390 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.85 0.197
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 193 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.71 Q 0.167
2 499 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.82 Q 0.162
3 496 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11.94 Q 0.329
4 184 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 12.09 Q 0.183
5 87 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.09 q 0.169
6 48 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 12.10 Q 0.192
7 40 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 PB 12.12 q 0.180
8 352 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.15 Q 0.177
9 159 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.19 0.180
10 431 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.33 0.201
11 398 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 12.36 0.182
12 255 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 12.36 0.186
13 59 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 PB 12.37 0.199
14 65 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 12.43 0.197
15 466 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 12.56 0.287
16 467 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 12.56 0.201
17 349 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.58 0.169
18 128 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 12.62 0.163
19 377 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 12.65 0.274
20 391 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 12.67 0.169
21 459 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.74 0.172
22 60 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 12.78 0.147
23 390 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 12.85 0.197

100 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 28.8.2021 - 17:00) official Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 193 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 =PB 11.62 0.161
2= 496 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 11.74 0.136
2= 499 Natálie KožuškaničováNatálie Kožuškaničová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.74 0.151
4 40 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1 PB 12.09 0.163
5 48 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 12.15 0.194
6 352 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 12.16 0.167
7 184 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 12.18 0.195
8 87 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 12.64 0.137
Celkem 8 závodníků