Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Olomouc (4. 9. 2021)

skok daleký - Muži

(so, 4.9.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 16 7.30 +0.0 m/s 7.05  1,50 7.30  0,00 7.02  -0,90 7.30 - - - 11.00
2 Adam HriňAdam Hriň
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 13 7.12 -0.2 m/s 6.92  1,30 6.93  0,30 x  -0,20 6.93 7.12  -0,20 6.98  -0,30 x  -0,20 9.00
3 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 15 7.05 +0.0 m/s x  0,50 6.69  0,70 6.44  -2,00 6.69 7.05  0,00 6.80  -0,60 x  -1,00 8.00
4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 14 6.95 -0.4 m/s 6.83  0,00 6.70  0,30 6.95  -0,40 6.95 6.54  0,30 x  -0,80 6.84  0,30 7.00
5 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 11 6.61 +0.1 m/s 6.32  -0,30 x  -1,00 x  -0,60 6.32 6.61  0,10 - - 6.00
6 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 9 6.51 +0.2 m/s 6.37  0,50 6.26  -0,30 x  0,60 6.37 6.09  0,60 6.51  0,20 4.47  -1,00 5.00
7 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 6 6.42 +0.0 m/s 6.26  -0,50 6.42  0,00 x  -0,40 6.42 x  0,90 6.29  0,30 6.36  -1,00 4.00
8 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 10 6.39 +0.3 m/s 6.32  0,30 6.23  -0,20 6.39  0,30 6.39 - - - 3.00
9 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 5 6.31 -1.1 m/s 6.14  -0,90 6.31  -1,10 x  -1,10 6.31 2.00
10 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 7 6.27 +0.2 m/s 6.17  0,00 6.27  0,20 - 6.27 1.00
11 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 6.26 -0.1 m/s 6.22  -0,40 6.26  -0,10 6.15  0,30 6.26
12 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 12 6.23 -0.6 m/s 6.13  -0,90 6.19  -1,20 6.23  -0,60 6.23
13 Roman BašeRoman Baše
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 8 6.11 +0.2 m/s x  0,00 x  0,40 6.11  0,20 6.11
14 Šimon PácalŠimon Pácal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4 5.99 -0.8 m/s x  -0,30 5.72  -0,80 5.99  -0,80 5.99
15 Tomáš KalašTomáš Kalaš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1 5.32 +0.2 m/s x  -0,60 5.32  0,20 x  0,00 5.32
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 4.9.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 16 5.84 +0.5 m/s x  1,40 x  1,80 5.84  0,50 5.84 x  1,50 x  2,80 5.84  1,40 11.00
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 13 5.72 +0.9 m/s 5.45  0,70 5.55  2,20 x  1,60 5.55 4.11  -0,40 5.62  1,30 5.72  0,90 9.00
3 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 8 5.58 +2.1 m/s 5.53 +1.1 m/s x  1,70 5.28  0,00 5.58  2,10 5.58 5.45  0,90 5.53  1,10 x  1,20 8.00
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 14 5.58 -1.0 m/s 5.37  0,60 5.47  2,00 5.45  1,20 5.47 5.58  -1,00 4.36  1,40 x  1,00 7.00
5 Valerie JankůValerie Janků
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 12 5.57 +2.1 m/s 5.48 +0.5 m/s x  1,30 5.23  0,10 5.57  2,10 5.57 5.36  -0,70 x  2,10 5.48  0,50 6.00
6 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 5.45 -0.2 m/s x  1,10 5.33  -0,80 x  2,20 5.33 5.45  -0,20 5.28  1,60 x  1,90 5.00
7 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 10 5.36 +2.3 m/s 5.25 +0.9 m/s 5.25  0,90 5.06  0,90 5.36  2,30 5.36 3.29  -1,60 - - 4.00
8 Monika PaškováMonika Pašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6 5.35 +1.7 m/s 5.35  1,70 5.14  1,30 4.23  1,10 5.35 - 5.27  0,90 x  1,60 3.00
9 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 5.18 +1.8 m/s 4.99  1,40 4.92  0,20 5.18  1,80 5.18 2.00
10 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 9 5.13 -0.2 m/s 5.01  1,40 5.13  -0,20 x  1,20 5.13 1.00
11 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4 4.99 +0.6 m/s x  1,10 4.99  0,60 x  2,50 4.99
12 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5 4.90 +1.1 m/s x  2,60 4.90  1,10 x  1,30 4.90
13 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2 4.88 +1.7 m/s 4.61  -0,10 4.88  1,70 4.85  2,90 4.88
14 Iveta ČerníkováIveta Černíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3 4.85 +1.7 m/s x  -0,10 x  1,60 4.85  1,70 4.85
Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1 NM x  0,90 x  1,20 x  2,00 -
Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 15 NM x  1,20 x  2,10 x  0,90 -
Celkem 16 závodníků