Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Olomouc (4. 9. 2021)

skok o tyči - Muži

(so, 4.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 13 4.83 - - - - - - - - - - o xo - xo xxx 11.00
2 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 9 4.73 - - - - - - - xo - o - xo xxo xx- 9.00
3 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 12 4.63 - - - - - - - - xo - xxo xxo xx- x 8.00
4 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 8 4.53 - - - - - - o - o - xxo xxx 7.00
5 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 10 4.53 - - - - - xxo - o - o xxo xxx 6.00
6 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 6 4.33 - - - - o o - o o xxx 5.00
7 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 4.13 - - - - - - o - xxx 4.00
8 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 2 PB 3.83 - - o o o xxx 3.00
9 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 5 3.83 - - - xo xxo xxx 2.00
10 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 4 3.63 - o o o xxx 1.00
11 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 3 3.63 - o xo o xxx
12 119 Eric TrynkaEric Trynka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1 3.23 - o xxx
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 4.9.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Viktorie OndrováViktorie Ondrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 11 3.53 - - - - - - - - o o o xxx 11.00
2 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 10 3.03 - - - - o xo xo o xxx 9.00
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 9 2.93 - - - - xo o xo xxx 8.00
4 Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 6 PB 2.73 o xxo o xo o xxx 7.00
5 Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 7 2.73 - - xo xo xo xxx 6.00
6 Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 8 2.73 - - o o xxo xxx 5.00
7 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 5 2.53 xo o o xxx 4.00
8 Eva ŠenkováEva Šenková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1 SB 2.38 o o xxx 3.00
9= Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 4 2.23 o xxx 1.50
9= Soňa LisníkováSoňa Lisníková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 2 2.23 o xxx 1.50
Markéta FišerováMarkéta Fišerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3 NM xxx
Celkem 11 závodníků