Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Olomouc (4. 9. 2021)

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 4.9.2021 - 12:15) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 NM 11.00
2 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 NM 9.00
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 NM 8.00
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 NM 7.00
5 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NM 6.00
6 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 NM 5.00
7 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 NM 4.00
Poznámky:
Časy nebyly změřeny, body byly uděleny na základě pořadí určeného podle cílové fotografie.
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 4.9.2021 - 12:15) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.03 3.00
2 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.32 2.00
3 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 15.56 1.00
4 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 15.90
5 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 16.54
6 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 16.56
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.03 3.00
2 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.32 2.00
3 Kristýna ŠafářováKristýna Šafářová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 15.56 1.00
4 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 15.90
5 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 16.54
6 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 16.56
7 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 NM 11.00
7 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 NM 9.00
7 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 NM 8.00
7 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 NM 7.00
7 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NM 6.00
7 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 NM 5.00
7 Valerie JankůValerie Janků 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 NM 4.00