Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Olomouc (4. 9. 2021)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 4.9.2021 - 16:00) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 21.78 9.00
2 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 22.36 7.00
3 Josef DrahotaJosef Drahota 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 22.44 3.50
4 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.56 2.00
5 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 22.88
6 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.14
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF
Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 4.9.2021 - 16:00) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 22.13 8.00
2 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 22.40 5.50
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 22.40 5.50
4 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 22.44 3.50
5 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 SB 22.62 1.00
6 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 22.74
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 4.9.2021 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.63 11.00
2 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 22.83
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 22.95
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 23.72
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matej BaluchMatej Baluch 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 21.63 11.00
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 21.78 9.00
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 PB 22.13 8.00
4 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 22.36 7.00
5 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 SB 22.40 5.50
5 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 22.40 5.50
7 Josef DrahotaJosef Drahota 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 22.44 3.50
7 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 22.44 3.50
9 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 22.56 2.00
10 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 SB 22.62 1.00
11 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 SB 22.74
12 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 22.83
13 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 22.88
14 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 PB 22.95
15 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.14
16 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 23.72
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF
Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNF

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 4.9.2021 - 15:45) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 24.32 11.00
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.33 9.00
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 24.70 8.00
4 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 24.83 7.00
5 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.91 6.00
6 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 25.15 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.9.2021 - 15:45) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 25.13 5.00
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.14 4.00
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.58 1.00
4 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.14
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 4.9.2021 - 15:45) official Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 25.36 2.00
2 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 26.46
3 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.67
4 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 26.97
Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KovačovicováLenka Kovačovicová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 24.32 11.00
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.33 9.00
3 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 PB 24.70 8.00
4 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 24.83 7.00
5 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.91 6.00
6 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 25.13 5.00
7 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 25.14 4.00
8 Klára StaňkováKlára Staňková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 25.15 3.00
9 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 PB 25.36 2.00
10 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.58 1.00
11 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.14
12 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 26.46
13 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.67
14 Lucia MokrášováLucia Mokrášová 94 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 26.97
Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNF