Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách

České Budějovice (4. 9. 2021)

trojskok - Muži

(so, 4.9.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 8 14.05 +0.8 m/s 13.64  0,10 14.05  0,80 x 14.05 13.49  0,50 12.23  -0,30 x 11.00
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 7 13.61 +0.7 m/s 13.20  -0,10 12.69  0,30 13.58  -0,10 13.58 x 13.20  0,40 13.61  0,70 9.00
3 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 2 PB 12.82 -0.3 m/s 12.00  -0,30 x 12.82  -0,30 12.82 12.68  -0,20 x 12.58  -0,80 8.00
4 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 6 12.77 +0.9 m/s 12.77  0,90 - - 12.77 - - - 7.00
5 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 4 12.76 -0.1 m/s 12.62  -0,10 - - 12.62 12.76  -0,10 12.68  1,60 12.67  -0,40 6.00
6 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 5 12.65 -0.2 m/s 12.02  0,30 11.98  0,40 x 12.02 12.18  0,80 12.39  1,60 12.65  -0,20 5.00
7 Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 1 PB 12.47 -0.4 m/s x x 12.35  -0,10 12.35 12.34  0,90 x 12.47  -0,40 4.00
8 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 3 12.27 -0.3 m/s 11.45  0,60 x 12.27  -0,30 12.27 12.24  0,70 12.22  1,40 - 3.00
Celkem 8 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 4.9.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 17 11.64 -0.1 m/s 10.58  -0,90 11.07  -0,30 x 11.07 x 11.63  0,50 11.64  -0,10 11.00
2 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 15 11.24 +0.1 m/s 10.95  -0,40 10.58  -1,20 11.05  -0,40 11.05 10.82  -1,70 11.24  0,10 10.98  0,70 9.00
3 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 13 11.12 +0.1 m/s 10.76  -1,80 x 10.69  0,40 10.76 10.98  -1,30 11.12  0,10 10.82  0,10 8.00
4 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 14 10.77 -0.1 m/s 10.72  -0,70 10.63  -1,70 10.77  -0,10 10.77 x x x 7.00
5 Karolína MáškováKarolína Mášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 12 10.68 -0.2 m/s 10.68  -0,20 x 09.50  -0,40 10.68 x 10.64  -0,50 x 6.00
6 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 16 10.68 +1.3 m/s 09.98  -0,30 10.18  -0,70 10.05  0,10 10.18 10.16  -1,30 10.56  -1,10 10.68  1,30 5.00
7 Sabina DerkováSabina Derková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 9 PB 10.53 +0.4 m/s x 10.18  0,40 10.21  0,00 10.21 10.39  -1,00 10.53  0,40 x 4.00
8 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 11 10.49 -0.4 m/s 10.35  0,10 10.24  0,50 10.49  -0,40 10.49 10.10  -1,20 x x 3.00
9 Johana GroulíkováJohana Groulíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 5 PB 10.08 +0.5 m/s 10.08  0,50 x 09.90  -0,50 10.08 2.00
10 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 8 10.06 -1.4 m/s 10.06  -1,40 09.97  0,60 09.71  -0,60 10.06 1.00
11 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 7 10.03 +0.3 m/s 09.94  -0,30 10.03  0,30 09.79  -0,90 10.03
12 Kristýna NetíkováKristýna Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 10 10.02 +0.4 m/s x x 10.02  0,40 10.02
13 Eliška BrzobohatáEliška Brzobohatá
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 6 09.99 -0.3 m/s 09.99  -0,30 09.66  0,20 09.35  -0,70 9.99
14 Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1 PB 09.75 -0.6 m/s x x 09.75  -0,60 9.75
15 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 PB 09.19 -0.1 m/s 09.19  -0,10 x x 9.19
Kateřina HájkováKateřina Hájková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 2 NM x x x -
Pavla SajdlováPavla Sajdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 4 NM x x x -
Celkem 17 závodníků