Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách

České Budějovice (4. 9. 2021)

skok vysoký - Muži

(so, 4.9.2021 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,55 1,60 1,65 1,70 1,75 1,80 1,84 1,88 1,92 1,95 1,98 2,01 2,04 Body
1 David JurkevičDavid Jurkevič
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 11 PB 2.02 - - - - o o o o o xo xxo o xxx 11.00
2 Filip HlídekFilip Hlídek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
01 8 SB 1.95 - - - o o o o o xo xo xxx 9.00
3 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 10 1.95 - - - - o o o xo o xxo xxx 8.00
4 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 7 1.84 - - - - xo o o xxx 7.00
5= Tomáš MelicharTomáš Melichar
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 4 SB 1.80 - o o o xo o xxx 5.50
5= Jan KabíčekJan Kabíček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
97 9 1.80 - - - o xo o xxx 5.50
7 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 5 PB 1.80 - xo o o o xxo xxx 4.00
8 Vojtěch ŠtikaVojtěch Štika
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3 PB 1.75 o o xo o xo xxx 3.00
9 Tomáš JohaníkTomáš Johaník
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 2 PB 1.70 o o o o xxx 2.00
10 David TermerDavid Termer
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 6 1.70 o - - xo xxx 1.00
11 Patrik DytrychPatrik Dytrych
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
03 1 SB 1.60 xo o xxx
Poznámky / pokusy:
" Při výšce 198 cm utržen povrch rozběhové dráhy, přemístěno doskočiště do nové polohy:
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 4.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,46 1,51 1,56 1,60 1,64 1,68 1,71 1,74 1,76 1,78 1,80 Body
1 41 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 20 PB 1.71 - - o o o xo o xxo r 11.00
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 19 1.68 - - - o o xo o xxx 9.00
3 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 18 1.64 - o o xo xo xxo xxx 8.00
4 Eliška ČervenáEliška Červená
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
04 16 1.60 - o o o xo xxx 7.00
5 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 17 1.56 - o o o xxx 6.00
6 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 10 SB 1.56 o o xxo o xxx 5.00
7 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 13 1.56 o o o xxo xxx 4.00
8 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 9 1.51 o o o xx- 3.00
9 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3 PB 1.51 o xo o xxx 2.00
10 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 11 1.51 o o xo xxx 1.00
11 Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 14 1.51 o xo xo xxx
12 Karolína MáškováKarolína Mášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 15 1.51 o o xxo xxx
13 Sabina DerkováSabina Derková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 4 SB 1.51 o xxo xxo xxx
14= Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 2 PB 1.46 o o xxx
14= Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 12 1.46 o o xxx
16 82 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 1.46 xo xxo xxx
Alena TrnkováAlena Trnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 6 NM xxx
Barbora SojákováBarbora Sojáková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 1 NM xxx
Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 8 NM xxx
Celkem 19 závodníků