Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Břeclav (5. 9. 2021)
100 m - Muži (neděle, 5.9.2021 - 13:23:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 49 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.37 0.109 9.00
2 46 Jan VelebaJan Veleba 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.47 0.137 7.00
3 64 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.53 0.137 6.00
100 m - Ženy (neděle, 5.9.2021 - 13:12:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 335 Monika WeigertováMonika Weigertová 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.75 0.189 9.00
2 312 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.90 0.131 7.00
3 259 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.99 0.152 6.00
800 m - Muži (neděle, 5.9.2021 - 11:26:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 31 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:52.55 9.00
2 33 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:52.82 7.00
3 2 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:52.96 6.00
800 m - Ženy (neděle, 5.9.2021 - 11:14:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 227 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:06.29 9.00
2 232 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2:07.17 7.00
3 207 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:07.59 6.00
1500 m - Muži (neděle, 5.9.2021 - 16:06:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 110 Filip SasínekFilip Sasínek 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:43.21 9.00
2 31 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:45.00 7.00
3 112 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3:45.76 6.00
1500 m - Ženy (neděle, 5.9.2021 - 15:57:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 227 Gabriela GajanováGabriela Gajanová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek PB 4:24.63 9.00
2 317 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:25.16 7.00
3 306 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 4:28.52 6.00
5000 m - Muži (neděle, 5.9.2021 - 10:25:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 110 Filip SasínekFilip Sasínek 96 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14:14.39 9.00
2 112 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14:17.98 7.00
3 48 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14:20.23 6.00
5000 m - Ženy (neděle, 5.9.2021 - 10:02:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 317 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 16:42.82 9.00
2 303 Elena DuškováElena Dušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. SB 16:46.68 7.00
3 251 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 16:48.67 6.00
110 m překážek (1.06) - Muži (neděle, 5.9.2021 - 12:07:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 42 David RybaDavid Ryba 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.12 0.133 9.00
2 81 David HolýDavid Holý 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.63 0.235 7.00
3 109 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14.73 0.141 6.00
3000 m překážek - Muži (neděle, 5.9.2021 - 14:45:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 34 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08:51.02 9.00
2 58 Vasyl KovalVasyl Koval 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08:56.92 7.00
3 78 Marián DražanMarián Dražan 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno SB 09:22.59 6.00
3000 m překážek - Ženy (neděle, 5.9.2021 - 14:25:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 204 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 10:18.39 9.00
2 240 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 10:31.71 7.00
3 264 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11:02.97 6.00
chůze dráha 5000 m - Muži (neděle, 5.9.2021 - 16:17:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 80 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NL 20:57.56 9.00
2 74 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24:14.70 7.00
3 12 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 26:11.33 6.00
chůze dráha 5000 m - Ženy (neděle, 5.9.2021 - 16:50:00)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 229 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek NL 22:48.77 9.00
2 280 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26:41.18 7.00
3 209 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29:45.09 6.00