Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Pardubice (11. 9. 2021)
100 m - Junioři (sobota, 11.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha SB 10.63 11.00
2= Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 10.97 8.50
2= Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha SB 10.97 8.50
100 m - Junioři (sobota, 11.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David PšenkaDavid Pšenka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové SB 11.24 4.00
2 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. SB 11.26 3.00
3 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 11.28 2.00
100 m - Juniorky (sobota, 11.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 12.43 11.00
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika SB 12.45 9.00
3 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.53 8.00
100 m - Juniorky (sobota, 11.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12.48 4.00
2 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 12.51 3.00
3 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.63 2.00
1500 m - Junioři (sobota, 11.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:03.20 11.00
2 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:08.04 9.00
3 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:16.38 8.00
1500 m - Juniorky (sobota, 11.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha PB 4:52.72 11.00
3 Adéla KočandrlováAdéla Kočandrlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 4:59.47 9.00
3000 m - Junioři (sobota, 11.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08:43.22 11.00
2 Janis MachJanis Mach 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09:07.10 9.00
3 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň PB 09:09.22 8.00
3000 m - Juniorky (sobota, 11.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KlepkováEliška Klepková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11:04.30 11.00
2 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň SB 11:14.74 9.00
3 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno PB 11:25.00 8.00
3000 m překážek [91,4 cm] - Junioři (sobota, 11.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09:43.09 11.00
2 Ondřej ŠenkOndřej Šenk 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12:12.60 9.00
3 Pavel SpěvákPavel Spěvák 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13:45.42 8.00
3000 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (sobota, 11.9.2021)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:27.06 11.00
2 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. PB 15:04.61 9.00
3 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 15:24.63 8.00