Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Pardubice (11. 9. 2021)

skok o tyči - Junioři

(so, 11.9.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 16 4.82 - - - - - - - - - - o - o o - xxx 11.00
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 11 PB 4.62 - - - - - - - xxo xo o xxo xo xxx 9.00
3 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 15 4.52 - - - - - - - - xxo - xxo xxx 8.00
4 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 14 4.42 - - - - - - - xxo - xxo xxx 7.00
5 Jan TürkJan Türk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 13 4.32 - - - - - o - xo o xxx 6.00
6 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10 4.22 - - - - xxo - x xo xxx 5.00
7= Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 8 3.82 - - xo o xo xxx 3.50
7= Dominik GyselDominik Gysel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 9 3.82 - - - xo xo xxx 3.50
9 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 6 PB 3.82 - - o xo xxo xxx 2.00
10 Jakub ValoJakub Valo
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 5 3.62 - - xo o xxx 1.00
11 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 PB 3.42 o o xo xxx
12 David TermerDavid Termer
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4 3.22 o o xxx
13 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2 3.22 xo o xxx
14 Viktor VacekViktor Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 7 3.22 - xxo - xxx
Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 12 NM - - - - - - - xxx
Celkem 15 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(so, 11.9.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 13 PB 3.01 - - - - - o - o o o xo xxx 11.00
2 Klára SvobodováKlára Svobodová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 10 SB 2.80 - - - - o o o o o xxx 9.00
3 Markéta LindákováMarkéta Lindáková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 14 2.80 - - - - - xo o xo o xxx 8.00
4 Eliška HezkáEliška Hezká
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 12 2.80 - - - o o o o xxo xo xxx 7.00
5 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 8 2.60 - - - o o o xo xxx 6.00
6 Anna RýdlováAnna Rýdlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 9 2.60 - - o o xxo o xo xxx 5.00
7 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1 SB 2.50 - o o - o o xxx 4.00
8 Denisa SmutnáDenisa Smutná
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 6 PB 2.50 - o o xo xo xxo xxx 3.00
9 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 2.30 - - o o xxx 2.00
10 Eliška AndrlováEliška Andrlová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 7 2.30 - xo o xxo xxx 1.00
11 Simona VoráčkováSimona Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 11 2.20 - - o xxx
12 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 4 2.10 - xo xxx
Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 3 NM - xxx
Kateřina VejbornáKateřina Vejborná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2 NM - xxx
Celkem 14 závodníků