Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A

České Budějovice (11. 9. 2021)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.9.2021 - 12:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.32 QA
2 13 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 07.55 QA
3 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 07.80 qB
4 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 08.00 qB
5 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 08.14
6 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 08.22
7 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 08.40
8 Matěj ČejdaMatěj Čejda 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 09.39
Poznámky:
Postup: finále A - 1. a 2. finále B - 3. a 4.
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.9.2021 - 12:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.49 QA
2 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 07.69 QA
3 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.77 qB
4 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.90 qB
5 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 08.21
6 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.22
7 33 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 09.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.9.2021 - 12:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 07.52 QA
2 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.69 QA
3 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 07.74 qB
4 František BednářFrantišek Bednář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.81 qB
5 Vilém KalášekVilém Kalášek 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 PB 07.87
6 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.32
7 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.70
8 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 08.77
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.32 QA
2 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.49 QA
3 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 PB 07.52 QA
4 13 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 PB 07.55 QA
5 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 07.69 QA
5 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.69 QA
7 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 07.74 qB
8 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.77 qB
9 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 07.80 qB
10 František BednářFrantišek Bednář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 07.81 qB
11 Vilém KalášekVilém Kalášek 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 PB 07.87
12 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.90 qB
13 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 08.00 qB
14 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 08.14
15 Patrik AbsolonPatrik Absolon 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 PB 08.21
16 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 08.22
16 Tomáš SeveraTomáš Severa 08 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.22
18 Jakub DoležalJakub Doležal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.32
19 Matyáš BriknerMatyáš Brikner 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 PB 08.40
20 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 08.70
21 Sebastian ZmrhalSebastian Zmrhal 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 08.77
22 33 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 09.19
23 Matěj ČejdaMatěj Čejda 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 09.39

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 11.9.2021 - 13:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.50 11.00
2 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 07.57 9.00
3 13 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 07.58 8.00
4 Tomáš ZemanTomáš Zeman 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.77 7.00
5 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 07.80 6.00
Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 11.9.2021 - 13:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.78 4.00
2= Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 SB 07.79 2.50
2= Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.79 2.50
4 František BednářFrantišek Bednář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 07.88 1.00
5 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 07.91
6 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 SB 08.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.9.2021 - 12:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.76 QA
2 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 07.98 QA
3 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.04 qB
4 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.33 qB
5 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 08.37
6 63 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.40
7 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 08.40
8 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 08.68
Poznámky:
Postup: finále A - 1. a 2. finále B - 3. a 4.
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.9.2021 - 12:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.87 QA
2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 07.92 QA
3 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.08 qB
4 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 08.46 qB
5 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 08.52
6 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.53
7 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.70
8 16 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.9.2021 - 12:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 07.84 QA
2 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.98 QA
3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.11 qB
4 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.17 qB
5 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 08.22
6 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 PB 08.42
7 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.43
8 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 08.47
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.76 QA
2 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 07.84 QA
3 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.87 QA
4 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 PB 07.92 QA
5 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 07.98 QA
5 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.98 QA
7 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.04 qB
8 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 08.08 qB
9 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.11 qB
10 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.17 qB
11 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 08.22
12 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.33 qB
13 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 SB 08.37
14 63 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 08.40
14 Eliška KodadováEliška Kodadová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 08.40
16 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 8 PB 08.42
17 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.43
18 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 08.46 qB
19 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 08.47
20 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 7 08.52
21 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.53
22 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 08.68
23 Agáta ChvojkováAgáta Chvojková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 08.70
24 16 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.79

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 11.9.2021 - 13:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 07.77 11.00
2 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 SB 07.81 9.00
3 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 07.89 8.00
4 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.94 7.00
5 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 08.06 6.00
6 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 08.15 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 11.9.2021 - 13:30) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 SB 08.00 4.00
2 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.11 3.00
3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 08.20 2.00
4 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 08.21 1.00
5 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 SB 08.40
6 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 08.42
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 16:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 17.31 11.00
2 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 17.67 9.00
3 48 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 18.00 8.00
4 13 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 18.13 7.00
5 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 18.21 6.00
6 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 18.22 5.00
7 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 18.30 4.00
8 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 30.55
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 16:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 19.41 3.00
2 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 19.49 2.00
3 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 19.61 1.00
4 Václav BittnerVáclav Bittner 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 19.75
5 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 20.06
6 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 20.36
7 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 20.45
8 11 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 20.63
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 17.31 11.00
2 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 17.67 9.00
3 48 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 18.00 8.00
4 13 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 PB 18.13 7.00
5 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 18.21 6.00
6 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 18.22 5.00
7 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 18.30 4.00
8 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 19.41 3.00
9 Jakub FlorekJakub Florek 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 19.49 2.00
10 Šimon NovákŠimon Novák 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 19.61 1.00
11 Václav BittnerVáclav Bittner 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 19.75
12 Adam BřízaAdam Bříza 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 20.06
13 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 20.36
14 Jiří FlegrJiří Flegr 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 20.45
15 11 David ŽákDavid Žák 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 20.63
16 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 30.55

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 15:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 19.08 11.00
2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 19.15 9.00
3 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 19.30 8.00
4 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 19.46 7.00
5 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 19.53 5.00
6 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 19.58 4.00
7 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 19.69 2.00
8 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 20.05 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 15:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 19.52 6.00
2 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 19.66 3.00
3 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 20.07
4 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 20.16
5 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 20.28
6 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.31
7 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.32
8 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 20.52
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 11.9.2021 - 15:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 20.26
2 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 20.36
3 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 20.89
4 9 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 20.92
5 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 21.05
6 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 21.10
7 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 21.58
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 19.08 11.00
2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 19.15 9.00
3 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 19.30 8.00
4 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 19.46 7.00
5 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 PB 19.52 6.00
6 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 19.53 5.00
7 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 19.58 4.00
8 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 19.66 3.00
9 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 19.69 2.00
10 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 20.05 1.00
11 Andrea ProkopováAndrea Prokopová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 20.07
12 Anna KoubkováAnna Koubková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 20.16
13 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 20.26
14 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 20.28
15 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.31
16 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.32
17 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 20.36
18 Lucie SlaninováLucie Slaninová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 20.52
19 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 20.89
20 9 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 20.92
21 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 21.05
22 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 21.10
23 Soňa HorákováSoňa Horáková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 21.58

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 38.39 11.00
2 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 39.44 9.00
3 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 40.08 8.00
4 František BednářFrantišek Bednář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 40.76 6.00
5 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 41.02 5.00
6 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 41.14 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 40.60 7.00
2 Vilém KalášekVilém Kalášek 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 42.92 3.00
3 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 46.02 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 38.39 11.00
2 Vojtěch KaslVojtěch Kasl 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 39.44 9.00
3 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 40.08 8.00
4 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 40.60 7.00
5 František BednářFrantišek Bednář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 40.76 6.00
6 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 41.02 5.00
7 Adam HruškaAdam Hruška 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 41.14 4.00
8 Vilém KalášekVilém Kalášek 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 42.92 3.00
9 Kryštof KopačkaKryštof Kopačka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 46.02 2.00

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 41.71 11.00
2 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 42.97 9.00
3 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 43.72 8.00
4 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 44.08 5.00
5 20 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 44.12 4.00
6 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 44.27 3.00
7 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 44.72 0.50
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 43.98 7.00
2 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 44.06 6.00
3 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 44.36 2.00
4 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 44.72 0.50
5 Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 46.24
6 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 46.32
7 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 49.26
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 11.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 47.04
2 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 SB 47.15
3 46 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 47.41
4 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 51.21
5 Viktorie LicháViktorie Lichá 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 53.23
Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 41.71 11.00
2 Laura ZmrzláLaura Zmrzlá 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 42.97 9.00
3 Gréta HlačíkováGréta Hlačíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 43.72 8.00
4 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 43.98 7.00
5 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 44.06 6.00
6 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 44.08 5.00
7 20 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 44.12 4.00
8 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 44.27 3.00
9 Štěpánka PeškováŠtěpánka Pešková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 44.36 2.00
10 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 44.72 0.50
10 Anna ReichováAnna Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 44.72 0.50
12 Lucie DanielováLucie Danielová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 46.24
13 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 46.32
14 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 47.04
15 Tereza HurtováTereza Hurtová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 SB 47.15
16 46 Adriana WürknerováAdriana Würknerová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 47.41
17 Natálie ZachováNatálie Zachová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 49.26
18 Nina TjunikovováNina Tjunikovová 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 51.21
19 Viktorie LicháViktorie Lichá 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 53.23
Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNF

800 m - Žáci

(so, 11.9.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 48 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 2:09.48 11.00
2 56 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:11.31 9.00
3 29 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:18.06 8.00
4 32 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:25.50 7.00
5 88 Vít StrmiskaVít Strmiska 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 2:27.75 6.00
6 23 Martin Jakub BisekMartin Jakub Bisek 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 PB 2:28.33 5.00
7 76 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 7 PB 2:31.30 4.00
8 28 David FilloDavid Fillo 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 SB 2:43.82 3.00
9 23 Albert PetříkAlbert Petřík 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 3:03.05 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně

(so, 11.9.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:23.38 11.00
2 48 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:24.97 9.00
3 9 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 2:25.65 8.00
4 26 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:32.36 7.00
5 15 Anna TocháčkováAnna Tocháčková 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 2:32.98 6.00
6 13 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 2:34.07 5.00
7 4 Martina VojtováMartina Vojtová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:34.62 4.00
8 14 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:37.45 3.00
9 5 Anna SejkotováAnna Sejkotová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:41.29 2.00
10 12 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 2:42.20 1.00
11 7 Devita Madey NovotnáDevita Madey Novotná 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 SB 2:42.35
16 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 DNF
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci

(so, 11.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 80 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 4:30.83 11.00
2 57 Adam ČervinkaAdam Červinka 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 4:31.82 9.00
3 59 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 5:19.14 8.00
4 58 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 5:20.05 7.00
5 1 Vojtěch FábryVojtěch Fábry 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 5:21.70 6.00
6 17 Martin JáraMartin Jára 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 5:23.12 5.00
7 53 Václav VyskočilVáclav Vyskočil 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 5:23.52 4.00
8 5 David ReschkeDavid Reschke 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 PB 5:23.85 3.00
9 54 Viktor PospíšilViktor Pospíšil 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 5:25.05 2.00
10 51 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 5:25.99 1.00
11 22 František NovotnýFrantišek Novotný 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 PB 5:31.18
12 82 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13 PB 5:38.61
13 33 Vladimír KabuďaVladimír Kabuďa 08 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 11 5:40.79
14 30 Adam KotíkAdam Kotík 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15 5:59.53
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 11.9.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 63 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 5:17.57 11.00
2 27 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 5:19.43 9.00
3 64 Sára DolejšováSára Dolejšová 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 5:25.24 8.00
4 65 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 5:25.47 7.00
5 66 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 5:37.04 6.00
6 69 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 SB 5:44.23 5.00
7 77 Magdalena MíkovcováMagdalena Míkovcová 09 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12 5:52.44 4.00
8 68 Amálie LampováAmálie Lampová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 5:59.51 3.00
9 71 Adéla ReichováAdéla Reichová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 PB 6:06.12 2.00
10 70 Kateřina JuřičkováKateřina Juřičková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 6:06.83 1.00
11 74 Anežka KřížkováAnežka Křížková 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 11 6:19.25
78 Anna MikšováAnna Mikšová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13 DNF
Celkem 12 závodníků

3000 m - Žáci

(so, 11.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 36 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 10:24.24 11.00
2 2 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10:39.68 9.00
3 38 Michal VavroušekMichal Vavroušek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 10:54.99 8.00
4 50 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 11:00.37 7.00
5 55 Matěj LinekMatěj Linek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12:33.44 6.00
6 39 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 12:41.96 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 13:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 14.15 11.00
2 14 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 14.49 9.00
3 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 14.93 7.00
4 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 14.95 6.00
5 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 14.99 5.00
6 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 15.11 4.00
7 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 15.52 3.00
8 7 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.67 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 13:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 14.65 8.00
2 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 16.07 1.00
3 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 16.37
4 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 16.95
5 Jakub HošekJakub Hošek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 17.79
6 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 18.21
7 37 Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 19.17
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 14.15 11.00
2 14 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 PB 14.49 9.00
3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 PB 14.65 8.00
4 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 14.93 7.00
5 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 14.95 6.00
6 Lukáš KoptíkLukáš Koptík 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 14.99 5.00
7 Jan SeveraJan Severa 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 15.11 4.00
8 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 PB 15.52 3.00
9 7 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.67 2.00
10 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 16.07 1.00
11 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 16.37
12 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 16.95
13 Jakub HošekJakub Hošek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 17.79
14 Antonín KučeraAntonín Kučera 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 18.21
15 37 Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 19.17

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 13:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 14.15 11.00
2 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.53 9.00
3 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.20 7.00
4 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 15.23 6.00
5 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 15.46 5.00
6 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 15.47 4.00
7 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 15.97 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 13:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 15.17 8.00
2 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 15.74 3.00
3 31 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.03 1.00
4 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 16.13
5 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.70
6 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 17.03
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 11.9.2021 - 13:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 16.33
2 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 17.36
3 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 17.61
4 Viktorie LicháViktorie Lichá 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 21.05
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 14.15 11.00
2 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.53 9.00
3 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 15.17 8.00
4 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.20 7.00
5 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 PB 15.23 6.00
6 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 15.46 5.00
7 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 15.47 4.00
8 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 15.74 3.00
9 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 15.97 2.00
10 31 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.03 1.00
11 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 16.13
12 87 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 16.33
13 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.70
14 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 17.03
15 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 PB 17.36
16 Adriana HolušováAdriana Holušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 17.61
17 Viktorie LicháViktorie Lichá 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 21.05

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 15:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 26.84 11.00
2 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 27.72 9.00
3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 27.82 8.00
4 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.89 7.00
5 14 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 28.13 6.00
6 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 28.73 5.00
7 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 31.51 1.00
8 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 33.24
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 15:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 29.57 4.00
2 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 30.17 3.00
3 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 31.30 2.00
4 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 32.89
5 76 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 33.12
6 Jakub HošekJakub Hošek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 33.47
7 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 34.82
8 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 36.84
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 PB 26.84 11.00
2 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 27.72 9.00
3 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 PB 27.82 8.00
4 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 27.89 7.00
5 14 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 PB 28.13 6.00
6 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 28.73 5.00
7 Matěj DenkMatěj Denk 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 PB 29.57 4.00
8 Matěj ZajícMatěj Zajíc 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 30.17 3.00
9 Štěpán VodaŠtěpán Voda 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 PB 31.30 2.00
10 Mikuláš PetrMikuláš Petr 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 31.51 1.00
11 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 32.89
12 76 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 PB 33.12
13 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 33.24
14 Jakub HošekJakub Hošek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 33.47
15 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 PB 34.82
16 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 36.84

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 15:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 29.60 11.00
2 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 30.50 9.00
3 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 30.80 8.00
4 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 31.10 7.00
5 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 31.40 6.00
6 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 32.00 4.00
7 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 32.50 2.50
Poznámky:
Ruční časy. Obodováno podle ručních časů.
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 15:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 31.91 5.00
2 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 34.15 1.00
3 73 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 34.42
4 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 34.97
5 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 36.08
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 11.9.2021 - 15:15) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 32.93 2.50
2 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 35.40
3 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 36.69
4 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 38.11
5 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 38.42
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 29.60 11.00
2 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 PB 30.50 9.00
3 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 30.80 8.00
4 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 31.10 7.00
5 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 31.40 6.00
6 Veronika BenešováVeronika Benešová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 31.91 5.00
7 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 32.00 4.00
8 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 32.50 2.50
9 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 08 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 32.93 2.50
10 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 34.15 1.00
11 73 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 PB 34.42
12 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 34.97
13 Magdaléna NovotnáMagdaléna Novotná 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 35.40
14 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 36.08
15 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 36.69
16 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 38.11
17 Pavla MikulášováPavla Mikulášová 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 38.42

1500 m překážek - Žáci

(so, 11.9.2021 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 49 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10 PB 4:26.09 11.00
MS 35 Viktor KomasViktor Komas 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 7 4:42.66
3 16 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 4:50.10 9.00
4 94 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 5:05.19 8.00
5 83 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 PB 5:12.47 7.00
6 98 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 5:16.89 6.00
7 4 Ondřej MašekOndřej Mašek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 5:50.36 5.00
8 60 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 PB 6:02.63 4.00
9 40 Lukáš KrausLukáš Kraus 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 6:18.53 3.00
10 37 Kryštof KaftanKryštof Kaftan 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 6:18.55 2.00
Celkem 10 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(so, 11.9.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 90 Kateřina ŠtěpováKateřina Štěpová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 5:16.92 11.00
2 87 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 5:37.63 9.00
3 8 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 5:41.38 8.00
MS 89 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 5:54.87
5 86 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 PB 6:05.83 7.00
6 88 Marcela ČadkováMarcela Čadková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 6:33.57 6.00
7 91 Natálie MiklasováNatálie Miklasová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 7:06.19 5.00
95 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 DNF
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Hochman, Doškář, Solar, Toupal Hochman, Doškář, Solar, Toupal Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 29.80 11.00
2 Žák, Pajskr, Lauber, Adamčík Žák, Pajskr, Lauber, Adamčík Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 30.22 9.00
3 98 Bíman, Fiala, Severa, Škarban Bíman, Fiala, Severa, Škarban AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 30.54 8.00
4 Bříza, Hruška, Mlích, Pospíšil Bříza, Hruška, Mlích, Pospíšil ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 30.69 7.00
5 50 Kopecký, Kroupa, Florek, Janda Kopecký, Kroupa, Florek, Janda T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 31.14 6.00
6 Zmrhal, Pospíšil, Doležal, Absolon Zmrhal, Pospíšil, Doležal, Absolon TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 32.14 5.00
7 46 Pirk, Hroník, Fábry, Bednář Pirk, Hroník, Fábry, Bednář ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 32.49 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Turek, Strmiska, Kuthan, Hodač Turek, Strmiska, Kuthan, Hodač Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 32.41 4.00
2 20 Ježek, Kanclíř, Svoboda, Čáp Ježek, Kanclíř, Svoboda, Čáp ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 33.02 2.00
3 Flegr, Kopačka, Mašek, Vašíček Flegr, Kopačka, Mašek, Vašíček Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 33.11 1.00
4 Malinský, Fišer, Novotný, Petr Malinský, Fišer, Novotný, Petr T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 33.57
5 55 Linek, Kučera, Kotík, Fillo Linek, Kučera, Kotík, Fillo Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 33.62
6 11 Žák, Bisek, Brikner, Poljak Žák, Bisek, Brikner, Poljak AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 34.03
7 Bittner, Čejda, Kraus, Vyskočil Bittner, Čejda, Kraus, Vyskočil Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 34.08
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Hochman, Doškář, Solar, Toupal Hochman, Doškář, Solar, Toupal Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 29.80 11.00
2 Žák, Pajskr, Lauber, Adamčík Žák, Pajskr, Lauber, Adamčík Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 30.22 9.00
3 98 Bíman, Fiala, Severa, Škarban Bíman, Fiala, Severa, Škarban AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 30.54 8.00
4 Bříza, Hruška, Mlích, Pospíšil Bříza, Hruška, Mlích, Pospíšil ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 30.69 7.00
5 50 Kopecký, Kroupa, Florek, Janda Kopecký, Kroupa, Florek, Janda T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 31.14 6.00
6 Zmrhal, Pospíšil, Doležal, Absolon Zmrhal, Pospíšil, Doležal, Absolon TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 32.14 5.00
7 41 Turek, Strmiska, Kuthan, Hodač Turek, Strmiska, Kuthan, Hodač Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 32.41 4.00
8 46 Pirk, Hroník, Fábry, Bednář Pirk, Hroník, Fábry, Bednář ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 32.49 3.00
9 20 Ježek, Kanclíř, Svoboda, Čáp Ježek, Kanclíř, Svoboda, Čáp ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 33.02 2.00
10 Flegr, Kopačka, Mašek, Vašíček Flegr, Kopačka, Mašek, Vašíček Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 33.11 1.00
11 Malinský, Fišer, Novotný, Petr Malinský, Fišer, Novotný, Petr T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 33.57
12 55 Linek, Kučera, Kotík, Fillo Linek, Kučera, Kotík, Fillo Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 33.62
13 11 Žák, Bisek, Brikner, Poljak Žák, Bisek, Brikner, Poljak AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 34.03
14 Bittner, Čejda, Kraus, Vyskočil Bittner, Čejda, Kraus, Vyskočil Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 34.08

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mitysková, Láníková, Fialová, Kulhánková Mitysková, Láníková, Fialová, Kulhánková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 30.76 11.00
2 63 Kocmánková, Dreisigová, Vavřinová, Sáblíková Kocmánková, Dreisigová, Vavřinová, Sáblíková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 31.11 9.00
3 Marková, Mecerová, Tužilová, Fojtíková Marková, Mecerová, Tužilová, Fojtíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 31.78 7.00
4 Petrušová, Pešková, Bieliková, Štveráková Petrušová, Pešková, Bieliková, Štveráková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 32.00 6.00
5 Trinerová, Reichová, Reichová, Fischbachová Trinerová, Reichová, Reichová, Fischbachová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 32.28 5.00
6 Bittnerová, Horáková, Würknerová, Záhořová Bittnerová, Horáková, Würknerová, Záhořová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 32.51 1.00
7 Zmrzlá, Pohanková, Dvořáková, Tocháčková Zmrzlá, Pohanková, Dvořáková, Tocháčková Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 32.59
8 Solárová, Hlačíková, Stránská, Novotná Solárová, Hlačíková, Stránská, Novotná TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 32.70
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zikmundová, Škrletová, Slaninová, Musilová Zikmundová, Škrletová, Slaninová, Musilová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 31.32 8.00
2 Franková, Chvátalová, Miklasová, Nováková Franková, Chvátalová, Miklasová, Nováková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 32.31 4.00
3 76 Fišerová, Holušová, Chmátalová, Kutová Fišerová, Holušová, Chmátalová, Kutová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 32.34 3.00
4 Nečasová, Chválová, Voráčková, Vaňková Nečasová, Chválová, Voráčková, Vaňková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 32.46 2.00
5 Pekařová, Turková, Bednářová, Juřičková Pekařová, Turková, Bednářová, Juřičková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 33.68
6 8 Gregorová, Jakoubková, Pförtnerová, Sejkotová Gregorová, Jakoubková, Pförtnerová, Sejkotová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 33.79
7 Chvojková, Pichlíková, Kolínková, Zachová Chvojková, Pichlíková, Kolínková, Zachová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 33.89
8 Černá, Gregorová, Hurtová, Zelenková Černá, Gregorová, Hurtová, Zelenková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 34.61
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mitysková, Láníková, Fialová, Kulhánková Mitysková, Láníková, Fialová, Kulhánková TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 30.76 11.00
2 63 Kocmánková, Dreisigová, Vavřinová, Sáblíková Kocmánková, Dreisigová, Vavřinová, Sáblíková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 31.11 9.00
3 Zikmundová, Škrletová, Slaninová, Musilová Zikmundová, Škrletová, Slaninová, Musilová TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 31.32 8.00
4 Marková, Mecerová, Tužilová, Fojtíková Marková, Mecerová, Tužilová, Fojtíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 31.78 7.00
5 Petrušová, Pešková, Bieliková, Štveráková Petrušová, Pešková, Bieliková, Štveráková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 32.00 6.00
6 Trinerová, Reichová, Reichová, Fischbachová Trinerová, Reichová, Reichová, Fischbachová TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 32.28 5.00
7 Franková, Chvátalová, Miklasová, Nováková Franková, Chvátalová, Miklasová, Nováková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 32.31 4.00
8 76 Fišerová, Holušová, Chmátalová, Kutová Fišerová, Holušová, Chmátalová, Kutová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 32.34 3.00
9 Nečasová, Chválová, Voráčková, Vaňková Nečasová, Chválová, Voráčková, Vaňková TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 32.46 2.00
10 Bittnerová, Horáková, Würknerová, Záhořová Bittnerová, Horáková, Würknerová, Záhořová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 32.51 1.00
11 Zmrzlá, Pohanková, Dvořáková, Tocháčková Zmrzlá, Pohanková, Dvořáková, Tocháčková Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 32.59
12 Solárová, Hlačíková, Stránská, Novotná Solárová, Hlačíková, Stránská, Novotná TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 32.70
13 Pekařová, Turková, Bednářová, Juřičková Pekařová, Turková, Bednářová, Juřičková Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 33.68
14 8 Gregorová, Jakoubková, Pförtnerová, Sejkotová Gregorová, Jakoubková, Pförtnerová, Sejkotová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 33.79
15 Chvojková, Pichlíková, Kolínková, Zachová Chvojková, Pichlíková, Kolínková, Zachová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 33.89
16 Černá, Gregorová, Hurtová, Zelenková Černá, Gregorová, Hurtová, Zelenková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 34.61

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zajíc, Škarban, Honl, Bisek Zajíc, Škarban, Honl, Bisek AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:44.49 11.00
2 94 Lauber, Voda, Šafránek, Starý Lauber, Voda, Šafránek, Starý Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:46.48 9.00
3 Veselý, Vavroušek, Toupal, Hochman Veselý, Vavroušek, Toupal, Hochman Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:49.84 8.00
4 29 Hroník, Hruška, Mlích, Těšík Hroník, Hruška, Mlích, Těšík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:51.51 7.00
5 50 Kopecký, Fišer, Petr, Janda Kopecký, Fišer, Petr, Janda T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:58.59 6.00
6 Zmrhal, Harvey, Červinka, Ambrož Zmrhal, Harvey, Červinka, Ambrož TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 2:59.66 5.00
Denk, Krbec, Ševčík, Trávník Denk, Krbec, Ševčík, Trávník TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DQ
Poznámky:
TRIATLET K. VARY - DQ - pravidlo TP 24.15.2
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brikner, Fiala, Poljak, Žák Brikner, Fiala, Poljak, Žák AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:02.25 4.00
2 Šesták, Fábry, Čáp, Bednář Šesták, Fábry, Čáp, Bednář ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:03.77 3.00
3 47 Hodač, Kraus, Strmiska, Turek Hodač, Kraus, Strmiska, Turek Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:05.32 2.00
4 27 Kanclíř, Pirk, Svoboda, Reschke Kanclíř, Pirk, Svoboda, Reschke ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:08.67 1.00
5 55 Linek, Kučera, Fillo, Mašek Linek, Kučera, Fillo, Mašek Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 3:16.52
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zajíc, Škarban, Honl, Bisek Zajíc, Škarban, Honl, Bisek AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:44.49 11.00
2 94 Lauber, Voda, Šafránek, Starý Lauber, Voda, Šafránek, Starý Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:46.48 9.00
3 Veselý, Vavroušek, Toupal, Hochman Veselý, Vavroušek, Toupal, Hochman Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:49.84 8.00
4 29 Hroník, Hruška, Mlích, Těšík Hroník, Hruška, Mlích, Těšík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:51.51 7.00
5 50 Kopecký, Fišer, Petr, Janda Kopecký, Fišer, Petr, Janda T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:58.59 6.00
6 Zmrhal, Harvey, Červinka, Ambrož Zmrhal, Harvey, Červinka, Ambrož TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 2:59.66 5.00
7 Brikner, Fiala, Poljak, Žák Brikner, Fiala, Poljak, Žák AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:02.25 4.00
8 Šesták, Fábry, Čáp, Bednář Šesták, Fábry, Čáp, Bednář ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:03.77 3.00
9 47 Hodač, Kraus, Strmiska, Turek Hodač, Kraus, Strmiska, Turek Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 3:05.32 2.00
10 27 Kanclíř, Pirk, Svoboda, Reschke Kanclíř, Pirk, Svoboda, Reschke ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:08.67 1.00
11 55 Linek, Kučera, Fillo, Mašek Linek, Kučera, Fillo, Mašek Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 3:16.52
Denk, Krbec, Ševčík, Trávník Denk, Krbec, Ševčík, Trávník TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DQ

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machová, Mezerová, Novotná, Stránská Machová, Mezerová, Novotná, Stránská TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:57.75 11.00
2 Fojtíková, Franková, Hofmanová, Matoušková Fojtíková, Franková, Hofmanová, Matoušková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:57.88 9.00
3 Pešková, Zachová, Lobovská, Bieliková Pešková, Zachová, Lobovská, Bieliková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:00.33 8.00
4 Bittnerová, Burlová, Šleisová, Würknerová Bittnerová, Burlová, Šleisová, Würknerová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 3:02.47 6.00
5 15 Tocháčková, Pohanková, Novotná, Chovancová Tocháčková, Pohanková, Novotná, Chovancová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 3:05.22 3.00
6 Zelenková, Hurtová, Holušová, Fišerová Zelenková, Hurtová, Holušová, Fišerová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 3:17.35
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlačíková, Sýkorová, Gregorová, Melišíková Hlačíková, Sýkorová, Gregorová, Melišíková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 3:02.20 7.00
2 4 Vojtová, Nováková, Jarošová, Chvátalová Vojtová, Nováková, Jarošová, Chvátalová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:02.99 5.00
3 Petrušová, Štveráková, Ivasienková, Čadková Petrušová, Štveráková, Ivasienková, Čadková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:05.01 4.00
4 5 Sejkotová, Šilhavá, Mozgová, Haneflová Sejkotová, Šilhavá, Mozgová, Haneflová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 3:09.60 2.00
5 64 Dolejšová, Dvořáková, Dvořáková, Hegerová Dolejšová, Dvořáková, Dvořáková, Hegerová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 3:11.79 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Machová, Mezerová, Novotná, Stránská Machová, Mezerová, Novotná, Stránská TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 2:57.75 11.00
2 Fojtíková, Franková, Hofmanová, Matoušková Fojtíková, Franková, Hofmanová, Matoušková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:57.88 9.00
3 Pešková, Zachová, Lobovská, Bieliková Pešková, Zachová, Lobovská, Bieliková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:00.33 8.00
4 Hlačíková, Sýkorová, Gregorová, Melišíková Hlačíková, Sýkorová, Gregorová, Melišíková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 3:02.20 7.00
5 Bittnerová, Burlová, Šleisová, Würknerová Bittnerová, Burlová, Šleisová, Würknerová TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 3:02.47 6.00
6 4 Vojtová, Nováková, Jarošová, Chvátalová Vojtová, Nováková, Jarošová, Chvátalová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:02.99 5.00
7 Petrušová, Štveráková, Ivasienková, Čadková Petrušová, Štveráková, Ivasienková, Čadková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 3:05.01 4.00
8 15 Tocháčková, Pohanková, Novotná, Chovancová Tocháčková, Pohanková, Novotná, Chovancová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 3:05.22 3.00
9 5 Sejkotová, Šilhavá, Mozgová, Haneflová Sejkotová, Šilhavá, Mozgová, Haneflová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 3:09.60 2.00
10 64 Dolejšová, Dvořáková, Dvořáková, Hegerová Dolejšová, Dvořáková, Dvořáková, Hegerová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 3:11.79 1.00
11 Zelenková, Hurtová, Holušová, Fišerová Zelenková, Hurtová, Holušová, Fišerová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 3:17.35

skok vysoký - Žáci

(so, 11.9.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,45 1,49 1,53 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,77 1,79 Body
1 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 17 1.69 - - - o o o o xo xxo r 11.00
2 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 14 PB 1.69 - - - o o xo xo o xxo r 9.00
3 Jan PajskrJan Pajskr
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 12 PB 1.63 o o xo o xo o o xxx 8.00
4 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 15 1.63 o - - o o xxo xo xxx 7.00
5 Tomáš ZemanTomáš Zeman
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 16 1.63 - o - o o o xxo xx 6.00
6= Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 13 1.53 o o o xo xxx 4.00
6= Šimon NovákŠimon Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 9 1.53 o o o xo xxx 4.00
6= 83 Oliver HarveyOliver Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 3 PB 1.53 o o o xo xxx 4.00
9 Adam FišerAdam Fišer
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 10 1.53 o xo o xxo xxx 2.00
10 60 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 5 PB 1.53 o o xxo xxo xxx 1.00
11 Jakub FialaJakub Fiala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 7 1.49 o o o xxx
12 Jakub ŽákJakub Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 11 1.49 o xxo o xxx
13 22 František NovotnýFrantišek Novotný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 1 PB 1.49 o o xxo xxx
14 Matěj DenkMatěj Denk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 4 1.45 xo o xxx
15 Filip ToupalFilip Toupal
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 6 1.45 o xo xxx
16 Marek ŠolcMarek Šolc
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 8 1.41 o xxx
23 Albert PetříkAlbert Petřík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 2 NM xxx
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 11.9.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 Body
1 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 17 PB 1.68 - - - o o o - xo xo xo xxx 11.00
2 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 18 1.55 - - o - o o - xxx 9.00
3 Andrea ProkopováAndrea Prokopová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 12 PB 1.55 o o o o xo xxo xxx 8.00
4 73 Tereza ČápováTereza Čápová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 13 PB 1.55 o o o xxo xxo xxo xxx 7.00
5 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 16 1.52 - o o xo o xxx 6.00
6 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 11 PB 1.52 o o xo xxo xxo xxx 5.00
7 Veronika BenešováVeronika Benešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 14 1.48 - - o xo xxx 4.00
8= Eliška MozgováEliška Mozgová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 8 PB 1.48 o xxo o xxo xxx 2.50
8= Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 PB 1.48 o o xxo xxo xxx 2.50
10 Kateřina KolacíKateřina Kolací
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 15 1.44 o o o xxx 1.00
11 Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 10 1.44 o o xo xxx
12 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 2 PB 1.44 o o xxo xxx
13 Ema PekařováEma Pekařová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 9 1.44 o xo xxo xxx
14 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 3 SB 1.40 o o xxx
15 Aneta MatúškováAneta Matúšková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 5 1.40 xxo xxo xxx
Adéla GregorováAdéla Gregorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 1 NM xxx
Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 7 NM xxx
Terezie JanečkováTerezie Janečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 NM xxx
Celkem 18 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 11.9.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,17 2,32 2,47 2,62 2,72 2,82 2,92 2,97 3,02 3,07 Body
1 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 10 3.30 - - o - - - o o o - - o - o xxx 11.00
2 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 7 PB 3.12 - - o - o o o o o xo - xxo xxx 9.00
3 Adam SolarAdam Solar
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 9 2.92 - o - o o xo xo xxo xxx 8.00
4 12 Otakar HochmanOtakar Hochman
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 6 PB 2.82 o o o o xo xo o xxx 7.00
5= Martin ŠestákMartin Šesták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3 PB 2.47 - o o xxo xxx 5.50
5= 80 Martin HonlMartin Honl
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 2.47 - o o xxo xxx 5.50
7 59 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 1 PB 2.32 o o o xxx 4.00
8 38 Michal VavroušekMichal Vavroušek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 5 2.32 o xxo o xxx 3.00
9 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 8 2.32 - - xo - xxr 2.00
37 Kryštof KaftanKryštof Kaftan
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 2 NM xxx
Poznámky / pokusy:
" Zranění zápěstí levé ruky - ZÍMA Tadeáš ve 14:30 hodin
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(so, 11.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 Body
1 Adéla SolárováAdéla Solárová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 7 3.15 - - - - - - - - - o o xo xxx 11.00
2 Mia ČadkováMia Čadková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 6 2.60 - - - - o o xo xo xxx 9.00
3 19 Karolína JarošováKarolína Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 5 PB 2.50 o o o o xxo o xxo xxx 8.00
4 Veronika BenešováVeronika Benešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 3 2.00 o o xxx 7.00
5 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4 1.90 o xxx 6.00
Natálie ŠimákováNatálie Šimáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 1 NM xxx
88 Marcela ČadkováMarcela Čadková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2 NM xxx
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 11.9.2021 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 48 Lukáš MarešLukáš Mareš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 14 PB 5.90 -0.6 m/s 5.69  -1,30 5.65  0,90 x 5.69 5.90  -0,60 x x 11.00
2 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 18 5.83 -0.2 m/s 5.57  -1,10 5.47  -1,60 5.59  0,10 5.59 5.83  -0,20 5.71  -0,90 - 9.00
3 Richard MojžíšRichard Mojžíš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 16 5.74 -0.3 m/s 5.40  -0,60 5.72  -1,00 5.56  -0,70 5.72 x 5.74  -0,30 x 8.00
4 Tomáš ZemanTomáš Zeman
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 15 5.70 -1.0 m/s 5.33  -0,60 5.33  -1,20 5.24  -0,90 5.33 5.34  0,20 5.19  -0,60 5.70  -1,00 7.00
5 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 17 5.62 -1.0 m/s 5.50  -1,10 5.40  -1,20 5.31  -0,40 5.50 - 5.35  0,60 5.62  -1,00 6.00
6 56 Oliver SoukupOliver Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 13 5.51 -2.0 m/s 4.85  -1,30 5.40  -1,20 5.32  0,50 5.40 5.30  -0,30 5.15  0,20 5.51  -2,00 5.00
7 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 10 5.44 +1.3 m/s 5.36  -0,30 5.23  -1,10 5.31  -0,10 5.36 - 5.44  1,30 - 4.00
8 Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 11 5.31 +0.5 m/s 5.31  0,50 x 5.17  0,30 5.31 5.04  -0,10 - - 3.00
9 Matěj ZajícMatěj Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 7 5.30 -0.1 m/s x 5.30  -0,10 5.12  -0,90 5.30 2.00
10 Ondřej KroupaOndřej Kroupa
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 6 5.28 -0.1 m/s 5.10  -0,20 5.14  -0,70 5.28  -0,10 5.28 1.00
11 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 9 5.28 -0.6 m/s 5.28  -0,60 x x 5.28
12 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 12 5.18 -1.0 m/s 4.75  -1,20 5.18  -1,00 4.92  -0,40 5.18
13 Adam SolarAdam Solar
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 5 4.89 -1.1 m/s 4.89  -1,10 4.71  -0,90 4.34  -1,30 4.89
14 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 8 4.68 -1.2 m/s - - 4.68  -1,20 4.68
15 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 4 4.53 -4.0 m/s 4.53  -4,00 x 4.50  -0,30 4.53
16 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 3 4.39 -1.0 m/s 4.39  -1,00 4.20  -0,70 - 4.39
17 54 Viktor PospíšilViktor Pospíšil
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
08 1 4.29 -0.6 m/s x 4.29  -0,60 4.17  -1,60 4.29
18 Šimon NovákŠimon Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 2 3.54 -1.1 m/s 3.54  -1,10 x 3.16  -0,60 3.54
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 11.9.2021 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 18 PB 5.36 -0.3 m/s 5.04  -0,20 5.33  -0,70 5.15  -0,90 5.33 5.36  -0,30 - - 11.00
2 Nela FrankováNela Franková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 19 5.14 -0.6 m/s 4.93  -0,20 5.05  -0,50 5.14  -0,60 5.14 4.91  0,70 x 4.95  -0,30 9.00
3 Emma DreisigováEmma Dreisigová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
08 17 4.90 -0.4 m/s 4.62  0,40 4.79  0,10 4.62  -1,50 4.79 4.29  0,10 4.90  -0,40 4.87  -0,90 8.00
4 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 9 4.79 -1.6 m/s 4.59  0,20 4.17  -0,70 4.79  -1,60 4.79 - - - 7.00
5 Jolana MityskováJolana Mitysková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 10 4.77 -1.4 m/s 4.61  -0,60 4.66  -2,50 4.77  -1,40 4.77 4.48  -1,40 3.56  -1,00 - 6.00
6 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 14 4.76 +0.2 m/s 4.58  -0,80 4.76  0,20 4.76  -0,20 4.76 4.54  -1,60 x 4.76  -0,70 5.00
7 Adéla KošátkováAdéla Košátková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 13 4.76 -1.5 m/s 4.72  0,40 4.61  -0,40 4.76  -1,50 4.76 - - - 4.00
8 Aneta MertlováAneta Mertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 1 SB 4.72 -1.0 m/s 4.47  -0,50 4.72  -1,00 4.67  -0,80 4.72 x 4.56  0,50 x 3.00
9 31 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 16 4.72 -1.1 m/s 4.61  0,20 4.72  -1,10 2.57  0,20 4.72 2.00
10 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 2 PB 4.71 +0.1 m/s 4.40  -0,60 4.48  -0,40 4.71  0,10 4.71 1.00
11 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 11 4.67 -1.5 m/s 4.67  -1,50 4.62  -1,50 3.82  -0,80 4.67
12 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 12 4.66 +0.1 m/s x x 4.66  0,10 4.66
13 Andrea ProkopováAndrea Prokopová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 15 4.63 -0.5 m/s x 4.63  -0,50 4.51  0,10 4.63
14 14 Marie ŠilhaváMarie Šilhavá
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 4 4.56 -1.1 m/s 4.56  -1,10 4.31  -0,70 4.42  -0,90 4.56
15 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 7 4.46 -0.5 m/s 4.40  -0,40 x 4.46  -0,50 4.46
16 76 Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 8 4.46 -3.4 m/s x 4.46  -3,40 x 4.46
17 Nella TrinerováNella Trinerová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 21 PB 4.35 -0.5 m/s x 4.35  -0,50 4.21  -0,20 4.35
18 Michaela ČernáMichaela Černá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 6 4.33 -0.9 m/s 4.10  -0,90 4.32  -0,90 4.33  -0,90 4.33
19 91 Natálie MiklasováNatálie Miklasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 5 4.31 -0.8 m/s 4.31  -0,80 4.24  -0,70 x 4.31
20 Bára BorováBára Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 3 4.11 -1.1 m/s x 4.11  -1,10 3.78  -1,20 4.11
Celkem 20 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 11.9.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 17 PB 11.20 11.20 x 10.40 11.20 10.13 10.14 10.49 11.00
2 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 16 PB 11.09 09.88 10.73 10.38 10.73 10.64 10.59 11.09 9.00
3 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 18 10.69 x 09.86 10.69 10.69 10.46 09.78 10.27 8.00
4 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 14 PB 10.57 10.01 10.57 09.53 10.57 08.87 09.62 09.32 7.00
5 Sofie AyeniSofie Ayeni
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 13 10.27 10.27 09.47 09.70 10.27 09.11 09.84 09.56 6.00
6 Barbora MachálkováBarbora Machálková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 9 PB 09.99 09.98 09.56 09.56 9.98 09.54 09.68 09.99 5.00
7 Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 12 09.93 08.69 09.60 09.84 9.84 09.00 08.56 09.93 4.00
8 Laura PichlíkováLaura Pichlíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 10 PB 09.81 09.48 09.81 09.45 9.81 09.28 09.21 09.20 3.00
9 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 11 09.73 08.97 09.73 09.23 9.73 2.00
10 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 7 PB 09.49 08.71 09.49 09.29 9.49 1.00
11 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 15 09.29 09.29 08.75 08.50 9.29 09.29
12 Dominika MatouškováDominika Matoušková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 8 09.12 09.12 08.99 08.81 9.12
13 Ellen FliegelováEllen Fliegelová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 3 PB 08.76 08.49 08.67 08.76 8.76
14 Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 1 PB 08.50 07.56 08.14 08.50 8.50
15 Michaela ČernáMichaela Černá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 5 08.07 08.07 07.42 07.00 8.07
16 22 Tereza LachoutováTereza Lachoutová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 6 08.03 07.93 08.03 07.90 8.03
17 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 4 07.85 07.12 07.85 07.11 7.85
18 Markéta MácováMarkéta Mácová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 2 06.27 06.27 05.61 x 6.27
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 11.9.2021 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 10 PB 13.24 11.49 12.23 11.42 12.23 12.61 13.24 12.69 11.00
2 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 11 12.94 11.95 x x 11.95 12.39 12.94 12.27 9.00
3 Marek ŠolcMarek Šolc
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 7 PB 11.84 11.08 11.32 11.84 11.84 - - 11.22 8.00
4 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 11.77 11.63 11.77 10.69 11.77 10.67 10.99 11.53 7.00
5 Richard MojžíšRichard Mojžíš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 8 11.29 11.27 11.12 - 11.27 11.29 x x 6.00
6 9 Jakub JandaJakub Janda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 6 PB 11.26 10.04 10.75 10.71 10.75 10.38 11.26 10.92 5.00
7 Jiří UchytilJiří Uchytil
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 5 10.55 09.83 10.15 10.55 10.55 10.14 09.60 09.73 4.00
8 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4 10.05 09.87 09.82 10.05 10.05 09.54 09.74 09.97 3.00
9 Matěj TomášekMatěj Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 1 PB 09.32 09.15 08.79 09.32 9.32 2.00
10 Karel KuthanKarel Kuthan
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 2 09.21 08.94 09.05 09.21 9.21 1.00
11 Jakub ŠpínaJakub Špína
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 3 09.13 09.12 08.88 09.13 9.13
Celkem 11 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 11.9.2021 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 43 Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 20 PB 29.81 29.81 x 28.14 29.81 28.63 x 22.99 11.00
2 Martina TurkováMartina Turková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 19 27.37 26.32 27.37 24.98 27.37 26.30 x 24.93 9.00
3 Dominika MatouškováDominika Matoušková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 16 SB 26.33 20.61 25.76 26.33 26.33 24.86 24.29 24.06 8.00
4 Barbora FrankováBarbora Franková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 15 SB 26.10 16.79 - 22.99 22.99 25.58 26.10 21.43 7.00
5 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 8 PB 25.51 25.51 24.27 21.40 25.51 x 23.22 24.43 6.00
6 Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 6 PB 24.32 21.11 24.32 17.71 24.32 22.06 22.06 x 5.00
7 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 9 PB 23.77 18.92 23.22 23.77 23.77 22.40 19.05 22.56 4.00
8 44 Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 14 23.31 19.64 19.05 23.31 23.31 21.92 19.52 21.98 3.00
9 Ella MelicharováElla Melicharová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 11 22.85 21.79 22.85 19.54 22.85 2.00
10 Martina ŠmídováMartina Šmídová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 18 22.38 21.38 22.38 19.28 22.38 1.00
11 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 12 21.41 x 20.49 21.41 21.41
12 Nina TjunikovováNina Tjunikovová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 10 21.41 21.41 18.88 09.17 21.41
13 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 4 SB 21.04 21.04 19.10 x 21.04
14 65 Ludmila LobovskáLudmila Lobovská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 17 20.79 x 20.79 x 20.79
15 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 2 PB 19.29 18.16 19.29 16.36 19.29
16 Ellen FliegelováEllen Fliegelová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 1 PB 19.07 19.07 x 17.31 19.07
17 Laura PichlíkováLaura Pichlíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 5 18.70 17.83 18.70 x 18.70
18 Kristýna MužíkováKristýna Mužíková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 7 17.86 x x 17.86 17.86
19 Terezie JanečkováTerezie Janečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 3 PB 16.65 x 16.65 14.93 16.65
Lucie DanielováLucie Danielová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 13 NM x x x -
Celkem 20 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 11.9.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matouš NěmecMatouš Němec
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 15 52.28 50.36 44.69 x 50.36 46.49 x 52.28 11.00
2 Jan ŠafránekJan Šafránek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 12 PB 39.83 39.72 38.60 39.21 39.72 33.73 x 39.83 9.00
3 Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 14 35.91 34.73 x 35.91 35.91 32.60 x 29.75 8.00
4 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 13 34.96 x x 32.36 32.36 34.96 x x 7.00
5 Jiří UchytilJiří Uchytil
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 11 32.21 32.21 x x 32.21 x x x 6.00
6 56 Oliver SoukupOliver Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 29.80 25.18 26.01 29.80 29.80 29.77 27.11 10.63 5.00
7 Petr HubáčekPetr Hubáček
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
08 8 PB 29.48 28.98 29.48 x 29.48 x x x 4.00
8 Daniel BártaDaniel Bárta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 9 28.96 25.60 22.91 28.96 28.96 x 27.73 x 3.00
9 Jakub ŽákJakub Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 6 25.23 22.13 24.93 25.23 25.23 2.00
10 Šimon SchneiderŠimon Schneider
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 7 23.62 23.25 20.74 23.62 23.62 1.00
11 Matěj TomášekMatěj Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 2 PB 22.79 19.70 22.79 x 22.79
12 Lukáš MalinskýLukáš Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 1 PB 22.14 19.43 22.14 x 22.14
13 Jakub ŠpínaJakub Špína
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 5 21.46 x x 21.46 21.46
14 Karel KuthanKarel Kuthan
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 4 20.38 x 20.38 20.01 20.38
15 Tomáš HájekTomáš Hájek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 3 17.19 17.19 15.57 x 17.19
Celkem 15 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 11.9.2021 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina ŠmídováMartina Šmídová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 18 32.15 x 31.60 31.04 31.60 x 32.15 31.54 11.00
2 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 17 29.93 25.97 28.30 29.93 29.93 x 29.74 28.06 9.00
3 Kristýna MužíkováKristýna Mužíková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 11 PB 28.37 28.37 24.69 26.62 28.37 27.53 26.20 23.68 8.00
4 Terezie JanečkováTerezie Janečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 16 28.23 24.28 28.23 22.89 28.23 25.55 x 25.99 7.00
5 Ella MelicharováElla Melicharová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
07 12 PB 27.96 26.10 27.09 27.96 27.96 x x x 6.00
6 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 10 PB 27.30 27.30 24.16 26.43 27.30 25.24 x x 5.00
7 Dominika MatouškováDominika Matoušková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 15 26.74 23.93 05.54 25.86 25.86 23.11 26.74 26.66 4.00
8 44 Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 13 26.44 22.10 26.44 x 26.44 x x x 3.00
9 Barbora ŠustrováBarbora Šustrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 9 PB 25.57 23.29 x 25.57 25.57 2.00
10 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 8 PB 25.29 25.29 21.45 24.44 25.29 1.00
11 Markéta JanečkováMarkéta Janečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 19 PB 24.20 24.20 x 19.86 24.20
12 Sofie AyeniSofie Ayeni
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 1 PB 23.74 21.11 21.36 23.74 23.74
13 18 Tereza ČechrákováTereza Čechráková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 7 PB 22.69 22.69 21.04 x 22.69
14 43 Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 14 21.06 21.06 x x 21.06
15 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 5 PB 20.95 20.95 20.57 20.09 20.95
16 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 2 PB 20.54 x 18.90 20.54 20.54
17 Ellen FliegelováEllen Fliegelová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 6 19.46 19.46 13.40 x 19.46
18 Markéta MácováMarkéta Mácová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 3 PB 15.32 15.21 15.32 14.87 15.32
Celkem 18 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 11.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 17 PB 53.60 x 47.65 x 47.65 51.54 53.60 x 11.00
2 Matouš NěmecMatouš Němec
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 18 PB 51.94 41.74 44.29 45.90 45.90 47.86 48.62 51.94 9.00
3 Jiří UchytilJiří Uchytil
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 16 32.79 27.87 31.60 32.79 32.79 32.34 32.01 x 8.00
4 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 15 30.65 x 24.08 30.11 30.11 30.65 x 30.12 7.00
5 Jan SeveraJan Severa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 13 PB 29.30 28.95 x 29.30 29.30 26.26 24.68 x 6.00
MS 44 Jiří DohnalJiří Dohnal
SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo...
06 1 PB 25.93 23.66 x 25.93 25.93
7 Tomáš DoškářTomáš Doškář
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 9 PB 25.72 25.72 24.44 24.88 25.72 x 23.08 24.49 5.00
8 Šimon SchneiderŠimon Schneider
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 11 PB 24.88 x x 24.88 24.88 x 06.00 06.00 4.00
9 Tomáš HájekTomáš Hájek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 10 23.33 x x 23.33 23.33 x 23.16 x 3.00
10 Jakub ŠpínaJakub Špína
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 7 PB 23.06 22.98 22.46 23.06 23.06 2.00
11 Matěj TomášekMatěj Tomášek
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
07 14 23.03 x x 23.03 23.03 1.00
12 Petr HubáčekPetr Hubáček
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
08 3 PB 22.54 21.72 x 22.54 22.54
13 František BednářFrantišek Bednář
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 8 20.48 19.36 20.48 x 20.48
14 Daniel BártaDaniel Bárta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 12 20.32 20.32 x x 20.32
15 Michal ToufarMichal Toufar
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 5 PB 19.89 18.08 x 19.89 19.89
16 15 Daniel VašíčekDaniel Vašíček
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 2 PB 18.64 16.32 18.01 18.64 18.64
17 Tomáš EichackerTomáš Eichacker
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 15.06 x 13.69 15.06 15.06
Celkem 17 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 11.9.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 19 PB 38.69 35.05 37.59 35.42 37.59 37.62 38.69 x 11.00
2 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha