Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A

České Budějovice (11. 9. 2021)

skok vysoký - Žáci

(so, 11.9.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,41 1,45 1,49 1,53 1,57 1,60 1,63 1,66 1,69 1,72 1,75 1,77 1,79 Body
1 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 17 1.69 - - - o o o o xo xxo r 11.00
2 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 14 PB 1.69 - - - o o xo xo o xxo r 9.00
3 Jan PajskrJan Pajskr
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 12 PB 1.63 o o xo o xo o o xxx 8.00
4 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 15 1.63 o - - o o xxo xo xxx 7.00
5 Tomáš ZemanTomáš Zeman
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 16 1.63 - o - o o o xxo xx 6.00
6= Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
07 13 1.53 o o o xo xxx 4.00
6= Šimon NovákŠimon Novák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 9 1.53 o o o xo xxx 4.00
6= 83 Oliver HarveyOliver Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 3 PB 1.53 o o o xo xxx 4.00
9 Adam FišerAdam Fišer
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
08 10 1.53 o xo o xxo xxx 2.00
10 60 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
07 5 PB 1.53 o o xxo xxo xxx 1.00
11 Jakub FialaJakub Fiala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 7 1.49 o o o xxx
12 Jakub ŽákJakub Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 11 1.49 o xxo o xxx
13 22 František NovotnýFrantišek Novotný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 1 PB 1.49 o o xxo xxx
14 Matěj DenkMatěj Denk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 4 1.45 xo o xxx
15 Filip ToupalFilip Toupal
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 6 1.45 o xo xxx
16 Marek ŠolcMarek Šolc
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 8 1.41 o xxx
23 Albert PetříkAlbert Petřík
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 2 NM xxx
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 11.9.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 Body
1 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 17 PB 1.68 - - - o o o - xo xo xo xxx 11.00
2 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 18 1.55 - - o - o o - xxx 9.00
3 Andrea ProkopováAndrea Prokopová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 12 PB 1.55 o o o o xo xxo xxx 8.00
4 73 Tereza ČápováTereza Čápová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 13 PB 1.55 o o o xxo xxo xxo xxx 7.00
5 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 16 1.52 - o o xo o xxx 6.00
6 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 11 PB 1.52 o o xo xxo xxo xxx 5.00
7 Veronika BenešováVeronika Benešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 14 1.48 - - o xo xxx 4.00
8= Eliška MozgováEliška Mozgová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 8 PB 1.48 o xxo o xxo xxx 2.50
8= Magdalena KolínkováMagdalena Kolínková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 4 PB 1.48 o o xxo xxo xxx 2.50
10 Kateřina KolacíKateřina Kolací
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 15 1.44 o o o xxx 1.00
11 Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 10 1.44 o o xo xxx
12 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 2 PB 1.44 o o xxo xxx
13 Ema PekařováEma Pekařová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 9 1.44 o xo xxo xxx
14 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 3 SB 1.40 o o xxx
15 Aneta MatúškováAneta Matúšková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
07 5 1.40 xxo xxo xxx
Adéla GregorováAdéla Gregorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 1 NM xxx
Kristýna KollmannováKristýna Kollmannová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
08 7 NM xxx
Terezie JanečkováTerezie Janečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 6 NM xxx
Celkem 18 závodníků