Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Mladá Boleslav (18. - 19. 9. 2021)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 18.9.2021 - 13:00) official Vítr: +2.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 254 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.19 Q
2 228 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 07.31 Q
3 108 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 3 07.38 q
4 191 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 07.46
5 366 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 7 07.50
6 432 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 07.51
7 413 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 07.52
8 321 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 07.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.9.2021 - 13:06) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 300 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 07.21 Q
2 89 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.37 Q
3 570 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 07.42 q
4 430 Lukáš HornaLukáš Horna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 07.55
5 563 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 07.65
6 165 Antony ThirkettleAntony Thirkettle 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 07.67
7 2 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 07.72
8 427 Jiří SüsserJiří Süsser 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 07.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.9.2021 - 13:12) official Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 505 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.37 Q
2 7 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.41 Q
3 287 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 07.55
4 561 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 07.55
5 73 David BárdošDavid Bárdoš 06 AK BílinaAK Bílina 8 07.61
6 172 Nikolas HusNikolas Hus 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.68
7 422 Michal PražákMichal Pražák 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 07.77
8 264 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 07.81
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.9.2021 - 14:40) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 254 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 NL 07.01
2 300 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 PB 07.13
3 505 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.25
4 89 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 07.30
5 228 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 07.32
6 108 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 2 07.35
7 7 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 07.36
8 570 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 PB 07.37
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 18.9.2021 - 12:40) official Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 319 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.82 Q
2 403 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 07.90 Q
3 30 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 07.97
4 385 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 5 07.97
5 393 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová 09 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 08.03
6 68 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 08.12
7 494 Sofie BébrováSofie Bébrová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.16
8 189 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 08.40
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.9.2021 - 14:20) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 392 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.77 Q
2 340 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 07.83 Q
3 124 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 07.96 q
4 196 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová 08 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 7 07.99
5 56 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 5 07.99
6 425 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 08.02
7 46 Zuzana WolfováZuzana Wolfová 07 AC Praha 1890AC Praha 1890 1 08.07
8 258 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.10
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.9.2021 - 12:52) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 452 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 SB 07.79 Q
2 294 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC BrnoJAC Brno 3 07.90 Q
3 571 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.91 q
4 238 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 7 PB 07.97
5 578 Veronika ErbenováVeronika Erbenová 07 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 08.04
6 528 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 08.06
7 390 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 8 08.20
8 547 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.20
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.9.2021 - 15:05) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 452 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 PB 07.69
2 319 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 07.71
3 392 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 07.73
4 340 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 07.78
5 403 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 07.82
6 294 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC BrnoJAC Brno 7 07.92
7 571 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 07.94
8 124 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 07.97
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 19.9.2021 - 11:25) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 228 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 PB 17.49 Q
2 479 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 PB 17.51 Q
3 366 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 7 PB 17.56 q
4 191 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 PB 17.73 q
5 413 Kryštof TringelaKryštof Tringela 06 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 17.84
6 281 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 18.31
7 427 Jiří SüsserJiří Süsser 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1 PB 18.33
7 Dominik MráčekDominik Mráček 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 19.9.2021 - 11:31) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 89 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 17.42 Q
2 108 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 5 PB 17.50 Q
3 347 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 17.97
4 122 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 18.07
5 2 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 18.07
6 562 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 18.20
7 241 Michal VošickýMichal Vošický 06 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 3 18.43
8 457 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 18.45
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 19.9.2021 - 11:37) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 460 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 17.44 Q
2 432 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 17.97 Q
3 13 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 18.02
4 181 Jan ZávodskýJan Závodský 07 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 18.10
5 174 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 18.12
6 563 František TrávníkFrantišek Trávník 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 18.26
7 269 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 18.46
8 538 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 18.46
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 19.9.2021 - 13:25) official Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 89 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 17.25
2 108 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 6 PB 17.40
3 460 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 PB 17.44
4 366 Ondřej KalinaOndřej Kalina 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2 PB 17.54
5 191 Tobias AjibTobias Ajib 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 PB 17.63
6 228 Matyáš PallasMatyáš Pallas 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 17.71
7 479 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 7 17.77
8 432 Martin JirschikMartin Jirschik 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 PB 17.97
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 19.9.2021 - 11:05) official Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 452 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 SB 18.39 Q
2 392 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 18.66 Q
3 498 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 18.97 q
4 178 Johanka ŠafářováJohanka Šafářová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.28
5 558 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 19.30
6 160 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 19.76
7 547 Martina VepřekováMartina Vepřeková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 20.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 19.9.2021 - 11:11) official Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 340 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 PB 18.99 Q
2 124 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 19.18 Q
3 121 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 19.21
4 528 Viktorie KulhánkováViktorie Kulhánková 07 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 19.25
5 223 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 19.44
6 390 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 19.48
7 324 Barbora FicencováBarbora Ficencová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 19.61
425 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 19.9.2021 - 11:17) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 294 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC BrnoJAC Brno 3 PB 18.80 Q
2 30 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 18.86 Q
3 403 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 18.98 q
4 56 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 19.07
5 290 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 19.38
6 571 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 19.42
7 510 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 19.56
8 307 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 19.78
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 19.9.2021 - 13:15) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 452 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 =SB 18.39
2 392 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 18.82
3 30 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 18.84
4 498 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 18.94
5 403 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 =PB 18.96
6 340 Justina ŠpringrováJustina Špringrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 19.00
7 294 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 JAC BrnoJAC Brno 5 19.02
8 124 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 8 19.47
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 18.9.2021 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 218 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 36.54 Q
2 504 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 38.04 Q
3 252 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 PB 38.06
4 163 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 38.29
5 487 Lukáš HorákLukáš Horák 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 38.70
6 22 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 06 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 PB 38.97
7 122 Milan MikovecMilan Mikovec 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 39.25
8 457 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 8 39.76
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.9.2021 - 15:46) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 525 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 36.87 Q
2 561 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 37.72 Q
3 51 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 3 38.40
4 299 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 38.64
5 538 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 38.71
6 434 Tomáš NovákTomáš Novák 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 40.05
7 197 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 6 40.15
399 Matteo StraubMatteo Straub 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.9.2021 - 15:52) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 479 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 37.59 Q
2 287 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 37.85 Q
3 347 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 37.88 q
4 264 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 PB 38.00 q
5 13 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 38.86
6 66 Lukáš ZikmundLukáš Zikmund 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 39.14
7 501 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 39.55
8 322 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 40.23
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 19.9.2021 - 12:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 218 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 35.32
2 525 Ondřej LoupalOndřej Loupal 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 36.06
3 479 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 PB 36.80
4 347 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 37.28
5 287 Tomáš RezekTomáš Rezek 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 37.45
6 561 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 38.02
7 504 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 38.30
264 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 DNF
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 19.9.2021 - 12:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 319 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 39.55
2 282 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 40.41
3 232 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 40.91
4 474 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 PB 41.00
5 385 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 2 PB 41.67
6 283 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 PB 41.84
7 295 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 JAC BrnoJAC Brno 8 42.09
8 257 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 42.52
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 18.9.2021 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 319 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 40.75 Q
2 283 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 41.89 Q
3 385 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 42.23 q
4 456 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 43.07
5 400 Nicole BeauchampNicole Beauchamp 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 43.16
6 145 Ivana ŠtěrbováIvana Štěrbová 08 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 43.50
7 119 Anna ŠimkováAnna Šimková 07 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 8 45.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.9.2021 - 15:26) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 282 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 41.03 Q
2 295 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 JAC BrnoJAC Brno 5 42.41 Q
3 545 Marie ŠtoplováMarie Štoplová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 42.80
4 55 Klára KolajováKlára Kolajová 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 2 PB 43.27
5 202 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 43.97
6 106 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 44.27
7 220 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 44.70
8 138 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 45.94
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.9.2021 - 15:32) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 232 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 41.10 Q
2 474 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 41.74 Q
3 257 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 42.70 q
4 510 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 43.18
5 242 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 2 PB 43.49
6 404 Anna MezerováAnna Mezerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 44.24
7 412 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 44.51
8 256 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 44.67
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 18.9.2021 - 13:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 549 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:04.99 Q
2 449 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 5 PB 2:07.02 Q
3 463 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 PB 2:07.64 q
4 92 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 2:07.82 q
5 105 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 PB 2:09.91
6 335 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 PB 2:10.13
7 130 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 2:12.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.9.2021 - 13:46) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 230 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:09.14 Q
2 368 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 2:09.62 Q
3 376 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 2:10.35
4 208 Dominik BažoutDominik Bažout 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 2:12.66
5 41 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:15.48
6 387 Matyáš FilipMatyáš Filip 07 Tělocvičná jednota Sokol I. SmíchovTělocvičná jednota Sokol I.... 2 2:24.87
458 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.9.2021 - 13:52) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 285 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 2:10.60 Q
2 577 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:11.15 Q
3 34 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:13.75
4 398 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 PB 2:13.80
5 104 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 2:16.31
6 204 Martin GregorMartin Gregor 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 2:20.53
7 383 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 2 PB 2:26.01
Celkem 7 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 19.9.2021 - 12:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 549 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 NL 1:59.44
2 230 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 PB 2:02.82
3 285 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 3 PB 2:04.25
4 577 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 PB 2:04.37
5 368 Jakub KrupičkaJakub Krupička 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 7 PB 2:06.42
6 463 Jonáš HavlínJonáš Havlín 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 2:07.77
7 92 Oliver SoukupOliver Soukup 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:07.95
8 449 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 6 2:10.11
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 19.9.2021 - 11:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 379 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 MR 2:12.68
2 15 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 PB 2:19.18
3 96 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 2:19.88
4 477 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 2:20.39
5 72 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 8 2:24.17
6 531 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 2:26.07
7 389 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 2:26.62
8 381 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:28.04
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 18.9.2021 - 13:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 379 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:19.38 Q
2 96 Andrea BielikováAndrea Bieliková 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 2:21.02 Q
3 389 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 PB 2:21.61 q
4 484 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 2:22.54
5 261 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 PB 2:22.55
6 495 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:27.31
7 44 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:27.85
8 194 Viktorie KokrdováViktorie Kokrdová 07 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 2:31.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.9.2021 - 13:26) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 15 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 PB 2:21.05 Q
2 381 Magdalena ŠimánkováMagdalena Šimánková 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 PB 2:21.09 Q
3 531 Klára TulachováKlára Tulachová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 2:22.15 q
4 245 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 2:27.77
5 310 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 2:28.39
6 354 Jorika Thea SlámováJorika Thea Slámová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:29.66
7 438 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:33.09
8 75 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 2 2:34.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.9.2021 - 13:32) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 477 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:23.84 Q
2 72 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 2:24.38 Q
3 323 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:25.36
4 516 Eliška ValíkováEliška Valíková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:28.03
5 78 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:28.87
6 169 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 1 2:32.37
7 301 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 2:33.66
8 76 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 8 2:35.04
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci

(so, 18.9.2021 - 15:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 93 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12 NL 4:10.76
2 334 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 PB 4:13.31
3 186 Vojtěch KohoutVojtěch Kohout 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10 4:29.50
4 523 Adam ČervinkaAdam Červinka 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 PB 4:29.85
5 332 Antonín KinštAntonín Kinšt 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 9 4:32.31
6 461 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 4:36.21
7 526 Jan VančuraJan Vančura 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 4:36.25
8 205 Štěpán KonopíkŠtěpán Konopík 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 4:48.15
9 176 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 4:48.29
10 40 Jakub KřivdaJakub Křivda 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 4:52.53
11 20 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 5:00.33
280 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 8 DNS
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žákyně

(so, 18.9.2021 - 14:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 140 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18 4:43.24
2 559 Klára BittnerováKlára Bittnerová 07 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 17 PB 4:43.93
3 53 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 16 PB 4:47.31
4 448 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 14 4:55.11
5 405 Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 4:58.30
6 177 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15 4:59.28
7 159 Vanda KřížkováVanda Křížková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 5:02.99
8 127 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 8 PB 5:05.08
9 139 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 SB 5:09.82
10 161 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 5:11.78
11 440 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 5:15.30
12 170 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 7 5:16.07
13 292 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 4 5:17.15
14 333 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 5:17.64
15 222 Klára KocmánkováKlára Kocmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 5:17.85
16 116 Emily HanleyEmily Hanley 08 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 6 5:19.63
17 342 Julie KotrbováJulie Kotrbová 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 5:20.42
439 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 DNS
Celkem 18 závodníků

3000 m - Žáci

(ne, 19.9.2021 - 13:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 90 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18 09:40.58
2 309 Filip ToulFilip Toul 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 12 PB 09:40.85
3 125 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 17 PB 09:41.74
4 129 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 PB 09:44.35
5 315 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 16 10:02.95
6 520 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 10:04.23
7 421 Marek FajfrMarek Fajfr 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 10:05.84
8 288 Marek RudolfMarek Rudolf 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 PB 10:07.57
9 536 Štěpán KabourekŠtěpán Kabourek 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 PB 10:09.20
10 503 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 PB 10:10.57
11 74 Charles LinhartCharles Linhart 06 AK BílinaAK Bílina 15 10:22.90
12 509 Aleš VčelkaAleš Včelka 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 PB 10:23.76
13 345 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 10:30.65
14 39 Martin HolíkMartin Holík 06 AC PardubiceAC Pardubice 4 10:43.21
15 569 Michal VavroušekMichal Vavroušek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 10:43.63
48 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 DNS
278 Lukáš DoležalLukáš Doležal 06 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 13 DNS
396 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 DNS
Celkem 18 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 18.9.2021 - 12:20) official Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 254 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 13.18 Q
2 28 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.97 Q
3 201 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 PB 14.17 q
4 377 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 14.30
5 384 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 6 PB 14.32
6 533 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 PB 14.54
7 132 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 14.94
8 175 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 15.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.9.2021 - 12:26) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 505 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.75 Q
2 174 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 13.82 Q
3 269 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 14.23
4 297 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 PB 14.23
5 10 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 14.33
6 210 Adam JulišAdam Juliš 07 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 PB 14.57
7 135 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 14.83
8 450 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 14.86
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.9.2021 - 12:32) official Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 483 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 13.58 Q
2 501 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 14.07 Q
3 143 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 PB 14.15 q
4 321 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 14.48
5 348 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 14.54
6 314 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.63
7 17 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 PB 14.68
Celkem 7 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.9.2021 - 14:15) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 254 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 NR 12.60
2 483 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 13.29
3 505 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 PB 13.47
4 501 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 13.80
5 174 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 13.81
6 28 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 13.99
7 143 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 14.16
8 201 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 14.52
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.9.2021 - 14:05) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 141 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 NL 14.11
2 121 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 5 PB 14.16
3 99 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 14.25
4 277 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 PB 14.45
5 290 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 PB 14.54
6 19 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 PB 14.56
7 18 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 SB 14.65
8 36 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 14.75
Celkem 8 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 18.9.2021 - 12:00) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 141 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.05 Q
2 18 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 14.36 Q
3 19 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 14.50 q
4 499 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 14.74
5 511 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 14.97
6 83 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 15.23
7 158 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 15.88
558 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.9.2021 - 12:06) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 121 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 4 14.33 Q
2 277 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 14.63 Q
3 260 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 14.88
4 573 Elen HoffmannováElen Hoffmannová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.96
5 69 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 15.01
6 534 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 15.04
7 224 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 PB 15.15
8 100 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 15.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.9.2021 - 12:12) official Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 99 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 14.48 Q
2 36 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 14.64 Q
3 290 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 PB 14.70 q
4 150 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 8 15.14
5 110 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 6 15.20
6 223 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 15.41
7 409 Ema Rozálie SýkorováEma Rozálie Sýkorová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 15.48
160 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNF
Celkem 8 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 19.9.2021 - 10:15) official Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 300 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 NL 26.10 Q
2 267 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 27.45 Q
3 348 Filip StarýFilip Starý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 PB 27.58
4 135 Prokop Zdeněk SládekProkop Zdeněk Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 28.16
5 533 Šimon KrausŠimon Kraus 07 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 1 PB 28.48
6 539 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 28.59
7 143 Adam CísařAdam Císař 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 29.97
95 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 19.9.2021 - 10:20) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 377 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 PB 26.53 Q
2 357 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 PB 27.13 Q
3 28 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 PB 27.16 q
4 570 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 27.42 q
5 483 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 PB 27.66
6 297 Martin OvčiakMartin Ovčiak 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 PB 27.88
7 17 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 PB 27.90
8 1 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 PB 29.04
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 19.9.2021 - 10:25) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 372 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 NL 25.55 Q
2 61 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 PB 26.70 Q
3 314 Jakub PavingerJakub Pavinger 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 PB 27.73
4 137 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.99
5 488 Jaroslav HnidaJaroslav Hnida 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 PB 28.26
6 266 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 28.66
7 384 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 1 PB 28.66
8 14 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 29.01
Celkem 8 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žáci (Finále)

Finále (ne, 19.9.2021 - 12:50) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 300 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 NL 25.15
2 372 Milan VíchMilan Vích 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4 PB 25.31
3 377 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 PB 26.41
4 61 Tadeáš BernýTadeáš Berný 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 26.78
5 28 Jan FilipecJan Filipec 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 PB 26.84
6 267 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 PB 27.29
7 357 Filip JordánFilip Jordán 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 27.29
8 570 Filip VojáčekFilip Vojáček 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 27.74
Celkem 8 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 19.9.2021 - 12:40) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 277 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 NL 28.83
2 18 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 PB 28.99
3 36 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 29.00
4 544 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 29.58
5 499 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 30.03
6 150 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 8 30.31
7 110 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 7 30.63
8 141 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 31.28
Celkem 8 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 19.9.2021 - 10:00) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 36 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 29.74 Q
2 150 Aneta SeberováAneta Seberová 07 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 7 PB 29.96 Q
3 68 Veronika MarkováVeronika Marková 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 PB 30.34
4 100 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 30.58
5 31 Magdaléna LiskováMagdaléna Lisková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 30.77
6 511 Laura BurešováLaura Burešová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 30.85
7 302 Hana MikulášováHana Mikulášová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 30.97
316 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 19.9.2021 - 10:05) official Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 18 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 SB 29.18 Q
2 544 Marie ŠkopováMarie Škopová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 29.58 Q
3 499 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 PB 29.93 q
4 179 Anna ŠinclováAnna Šinclová 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 PB 30.64
5 32 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 30.65
6 71 Kateřina SajdlováKateřina Sajdlová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 PB 30.76
7 158 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 32.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 19.9.2021 - 10:10) official Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 277 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 PB 29.09 Q
2 110 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 29.64 Q
3 141 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 29.64 q
4 128 Jolana SmržováJolana Smržová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 6 30.63
5 556 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 PB 30.79
6 497 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 31.06
7 224 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 31.20
97 Barbora FrankováBarbora Franková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m překážek - Žáci

(ne, 19.9.2021 - 10:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 219 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 18 MR 4:23.77
2 25 Viktor KomasViktor Komas 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 16 PB 4:36.77
3 508 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 PB 4:38.30
4 5 Jakub CharvátJakub Charvát 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17 PB 4:38.84
5 431 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13 PB 4:46.63
6 524 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 PB 4:50.04
7 146 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 PB 4:50.53
8 173 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 PB 4:54.36
9 548 Szymon MitrengaSzymon Mitrenga 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15 4:55.97
10 436 Jan VodičkaJan Vodička 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 4:57.64
11 270 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 4:58.45
12 537 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 12 4:59.98
13 133 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 5:00.42
14 64 Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 5:02.46
15 113 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 3 PB 5:04.03
16 298 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 5:05.26
17 3 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 5:11.22
18 482 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 5:16.38
Celkem 18 závodníků

1500 m překážek - Žákyně

(ne, 19.9.2021 - 10:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 471 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 NR 5:00.86
2 235 Kateřina ŠtěpováKateřina Štěpová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18 PB 5:15.81
3 234 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 15 PB 5:22.73
4 550 Michaela ČmielováMichaela Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 PB 5:25.72
5 512 Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14 PB 5:31.14
6 540 Ema BerkováEma Berková 07 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 16 5:37.77
7 401 Alice GregorováAlice Gregorová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 PB 5:39.55
8 515 Sophie SteuerováSophie Steuerová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 PB 5:39.87
9 337 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 PB 5:42.42
10 406 Daniela NovákováDaniela Nováková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 5:45.94
11 27 Barbora ČejkováBarbora Čejková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 6 SB 5:46.42
12 437 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 5:47.09
13 339 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 PB 5:47.58
14 259 Klára OlivíkováKlára Olivíková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 6:02.89
15 378 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 6:05.38
16 318 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 6:08.04
17 543 Sára SikorováSára Sikorová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 6:08.79
18 206 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 6:22.52
Celkem 18 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.9.2021 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hus N., Schwarz E., Pelcl V., Losík L. Hus N., Schwarz E., Pelcl V., Losík L. Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 28.22
2 Vojáček F., Koptík L., Hochman O., Bednář F. Vojáček F., Koptík L., Hochman O., Bednář F. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 28.29
3 Adamčík C., Starý F., Lukeš M., Mareš L. Adamčík C., Starý F., Lukeš M., Mareš L. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 28.99
4 Červinka J., Fišer M., Petráň M., Parikh T. Červinka J., Fišer M., Petráň M., Parikh T. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 30.19
Sobota Š., Jirschik M., Rýdl J., Horna L. Sobota Š., Jirschik M., Rýdl J., Horna L. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DQ TP24,7
Charvátek J., Žabka R., Martinkevič M., Zach M. Charvátek J., Žabka R., Martinkevič M., Zach M. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.9.2021 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zíma T., Severa J., Soukup O., Fleisig J. Zíma T., Severa J., Soukup O., Fleisig J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 27.67
2 Ježek D., Zeman M., Ježek J., Pecina A. Ježek D., Zeman M., Ježek J., Pecina A. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 29.17
3 Winkler J., Bělovský P., Vacek J., Pražák M. Winkler J., Bělovský P., Vacek J., Pražák M. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 29.28
4 Kubelka R., Zajíček M., Mlích O., Bříza A. Kubelka R., Zajíček M., Mlích O., Bříza A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 29.44
5 Sommer F., Pecha D., Vrba T., Seneši F. Sommer F., Pecha D., Vrba T., Seneši F. AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 29.76
Šebeok L., Šlajsna A., Braun J., Ajib T. Šebeok L., Šlajsna A., Braun J., Ajib T. ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.9.2021 - 17:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stypa V., Bednář Š., Šoltys J., Ceplý Š. Stypa V., Bednář Š., Šoltys J., Ceplý Š. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 28.06
2 Hanzelka D., Kotek M., Lojek M., Bartoň Š. Hanzelka D., Kotek M., Lojek M., Bartoň Š. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 28.36
3 Bábíček T., Krejčiřík M., Kubeš D., Thirkettle A. Bábíček T., Krejčiřík M., Kubeš D., Thirkettle A. Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 29.56
4 Müller P., Flek Š., Němec J., Zitterbart M. Müller P., Flek Š., Němec J., Zitterbart M. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 30.65
5 Poděbradský T., Hrach V., Hamerník M., Jirák J. Poděbradský T., Hrach V., Hamerník M., Jirák J. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 30.78
6 Vyroubal J., Marek J., Kraus Š., Šmíd V. Vyroubal J., Marek J., Kraus Š., Šmíd V. TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 31.43
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.9.2021 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benešová A., Bébrová S., Schederová A., Sahulková A. Benešová A., Bébrová S., Schederová A., Sahulková A. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 29.93
2 Daněčková S., Kramosilová A., Veselková J., Hoffmannová E. Daněčková S., Kramosilová A., Veselková J., Hoffmannová E. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 29.95
3 Mráčková K., Jaroušková A., Krutilová N., Táborská T. Mráčková K., Jaroušková A., Krutilová N., Táborská T. SK JeseniovaSK Jeseniova 5 30.01
4 Mitysková J., Láníková R., Fialová N., Kulhánková V. Mitysková J., Láníková R., Fialová N., Kulhánková V. TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 30.14
5 Škrabalová K., Fusková T., Fusková A., Prášilová M. Škrabalová K., Fusková T., Fusková A., Prášilová M. AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 7 30.53
6 Horčičková A., Krykorková T., Levinská T., Krykorková K. Horčičková A., Krykorková T., Levinská T., Krykorková K. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 30.90
7 Koubková A., Pešková Š., Ivasienková A., Jindrová V. Koubková A., Pešková Š., Ivasienková A., Jindrová V. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 31.42
8 Škrabánková T., Krausová S., Benešová L., Turtenwaldová S. Škrabánková T., Krausová S., Benešová L., Turtenwaldová S. ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1 31.66
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 18.9.2021 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fojtíková O., Tužilová K., Marková I., Kárníková A. Fojtíková O., Tužilová K., Marková I., Kárníková A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 30.42
2 Kohoutková E., Vepřeková M., Štoplová M., Škopová M. Kohoutková E., Vepřeková M., Štoplová M., Škopová M. TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 30.63
3 A - Pajková K., Klejnová A., Česká V., Zídková M. A - Pajková K., Klejnová A., Česká V., Zídková M. TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 30.80
4 Zikmundová E., Škrletová D., Slaninová L., Musilová N. Zikmundová E., Škrletová D., Slaninová L., Musilová N. TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 31.02
5 Rajmová A., Brožková E., Berná T., Lokvencová M. Rajmová A., Brožková E., Berná T., Lokvencová M. AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 31.34
6 Krausová K., Davídková B., Svobodová P., Mikulková N. Krausová K., Davídková B., Svobodová P., Mikulková N. AK MostAK Most 2 31.58
7 Slámová J., Johnová A., Kličková B., Pohořelická J. Slámová J., Johnová A., Kličková B., Pohořelická J. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 31.99
8 Brabcová V., Klajmonová A., Machová K., Šimková A. Brabcová V., Klajmonová A., Machová K., Šimková A. ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 32.08
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 18.9.2021 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pešlová P., Juráková A., Huňková A., Bělunková M. Pešlová P., Juráková A., Huňková A., Bělunková M. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 29.87
2 A - Šmídová J., Součková K., Polívková B., Čechová M. A - Šmídová J., Součková K., Polívková B., Čechová M. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 30.99
3 Chválová J., Kvasničková Z., Čiberová Z., Haveldová T. Chválová J., Kvasničková Z., Čiberová Z., Haveldová T. SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 31.50
4 Rosecká E., Čápová K., Málková J., Vaňková H. Rosecká E., Čápová K., Málková J., Vaňková H. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 31.59
5 Pejcharová J., Hrubešová T., Randová K., Hejdová A. Pejcharová J., Hrubešová T., Randová K., Hejdová A. Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 8 32.70
6 Hofmanová M., Červenková K., Léblová M., Majerákova J. Hofmanová M., Červenková K., Léblová M., Majerákova J. AK BílinaAK Bílina 6 33.13
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 18.9.2021 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lacková E., Dolanová B., Lacková K., Bradová K. Lacková E., Dolanová B., Lacková K., Bradová K. T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 3 30.54
2 Lar N., Dupalová L., Kalendová T., Skuhravá K. Lar N., Dupalová L., Kalendová T., Skuhravá K. AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 8 31.05
3 Fuksová E., Ročková B., Holá K., Birhanzlová T. Fuksová E., Ročková B., Holá K., Birhanzlová T. TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 32.26
4 Petrtýlová D., Lisková M., Kubínová M., Šťastná K. Petrtýlová D., Lisková M., Kubínová M., Šťastná K. AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 32.36
5 Kulenová S., Weberová K., Vozárová P., Rýdlová V. Kulenová S., Weberová K., Vozárová P., Rýdlová V. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 36.61
Hašková A., Kvapilová L., Rojková A., Vacková D. Hašková A., Kvapilová L., Rojková A., Vacková D. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 18.9.2021 - 17:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Součková E., Součková J., Kolářová E., Hronovská T. B - Součková E., Součková J., Kolářová E., Hronovská T. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 31.16
2 Čechová V., Florišová K., Svobodová B., Šmajzrová D. Čechová V., Florišová K., Svobodová B., Šmajzrová D. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 31.60
3 B - Kohoutová B., Vobořilová S., Davisová Z., Průšová J. B - Kohoutová B., Vobořilová S., Davisová Z., Průšová J. TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 32.17
4 Fílová J., Lišková V., Vyšná K., Kučerová L. Fílová J., Lišková V., Vyšná K., Kučerová L. SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 33.44
Batíková A., Senftová A., Janáková H., Králová A. Batíková A., Senftová A., Janáková H., Králová A. AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 19.9.2021 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stypa V., Bednář Š., Šoltys J., Ceplý Š. Stypa V., Bednář Š., Šoltys J., Ceplý Š. TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:33.15
2 Zíma T., Soukup O., Honl M., Škarban J. Zíma T., Soukup O., Honl M., Škarban J. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:35.35
3 Novák T., Hübner R., Jirschik M., Horna L. Novák T., Hübner R., Jirschik M., Horna L. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 2:35.36
4 Zajíček M., Sládek P., Mlích O., Mojžíš R. Zajíček M., Sládek P., Mlích O., Mojžíš R. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:37.87
5 A - Šašek M., Charvát J., Herbs V., Šašek J. A - Šašek M., Charvát J., Herbs V., Šašek J. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:38.50
6 Marek V., Mařas M., Vaníček B., Zikmund L. Marek V., Mařas M., Vaníček B., Zikmund L. AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 2:41.31
7 Doškář T., Koptík L., Hodač F., Hochman O. Doškář T., Koptík L., Hodač F., Hochman O. Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 2:43.36
8 Žlůva H., Novák M., Žlůva V., Kotek M. Žlůva H., Novák M., Žlůva V., Kotek M. AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 2:52.33
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 19.9.2021 - 14:21) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ševčík F., Denk M., Trávník F., Krbec L. Ševčík F., Denk M., Trávník F., Krbec L. TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 2:38.30
2 Bábíček T., Krejčiřík M., Kubeš D., Thirkettle A. Bábíček T., Krejčiřík M., Kubeš D., Thirkettle A. Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 2:40.50
3 Marek J., Kraus Š., Vyroubal J., Šmíd V. Marek J., Kraus Š., Vyroubal J., Šmíd V. TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 8 2:44.56
4 Vystrčil B., Vrba T., Vaněk T., Pecha D. Vystrčil B., Vrba T., Vaněk T., Pecha D. AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 2:44.68
5 Červinka J., Fišer M., Shon M., Parikh T. Červinka J., Fišer M., Shon M., Parikh T. A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:46.11
6 Obšil B., Nesvadba D., Bujnoch Š., Spurný Š. Obšil B., Nesvadba D., Bujnoch Š., Spurný Š. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 2:49.23
7 Müller P., Flek Š., Němec J., Zitterbart M. Müller P., Flek Š., Němec J., Zitterbart M. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1 2:51.71
Hanzelka D., Kotek M., Lojek M., Bartoň Š. Hanzelka D., Kotek M., Lojek M., Bartoň Š. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 19.9.2021 - 14:22) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adamčík C., Starý F., Lukeš M., Mareš L. Adamčík C., Starý F., Lukeš M., Mareš L. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:34.67
2 Kratochvíl Š., Hlavička J., Koukal A., Behenský K. Kratochvíl Š., Hlavička J., Koukal A., Behenský K. ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 7 2:42.85
3 Ježek D., Zeman M., Javůrek F., Ježek J. Ježek D., Zeman M., Javůrek F., Ježek J. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:46.21
4 Litera V., Jordanidis J., Mrštný F., Cuřín M. Litera V., Jordanidis J., Mrštný F., Cuřín M. SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 2:46.31
5 Konopík Š., Hejhal J., Červený J., Gregor M. Konopík Š., Hejhal J., Červený J., Gregor M. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 2:47.11
6 B - Štěpánek Š., Najman M., Bacílek M., Linhart M. B - Štěpánek Š., Najman M., Bacílek M., Linhart M. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:47.39
7 Poděbradský T., Veselý R., Hrach V., Jirák J. Poděbradský T., Veselý R., Hrach V., Jirák J. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 2:59.02
Celkem 7 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 19.9.2021 - 13:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Záhořová K., Košátková A., Burlová T., Záhořová T. A - Záhořová K., Košátková A., Burlová T., Záhořová T. TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 2:47.07
2 Bébrová S., Benešová A., Sahulková A., Schederová A. Bébrová S., Benešová A., Sahulková A., Schederová A. TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:47.93
3 Káňová K., Kadlčáková K., Gruberová E., Vavrečková E. Káňová K., Kadlčáková K., Gruberová E., Vavrečková E. Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:50.09
4 Petrtýlová D., Lisková M., Vošvrdová T., Kožušková N. Petrtýlová D., Lisková M., Vošvrdová T., Kožušková N. AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 2:50.68
5 Berková E., Žandová S., Štoplová M., Škopová M. Berková E., Žandová S., Štoplová M., Škopová M. TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 2:52.59
6 A - Machová A., Mezerová A., Hlačíková G., Sýkorová E. A - Machová A., Mezerová A., Hlačíková G., Sýkorová E. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:55.73
7 Koubková A., Pešková Š., Rumlová K., Bieliková A. Koubková A., Pešková Š., Rumlová K., Bieliková A. AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:57.00
8 A - Havlíčková T., Lukášková J., Hronovská T., Šmídová J. A - Havlíčková T., Lukášková J., Hronovská T., Šmídová J. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:57.52
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 19.9.2021 - 13:51) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kolajová K., Fusková T., Fusková A., Prášilová M. Kolajová K., Fusková T., Fusková A., Prášilová M. AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 4 2:52.87
2 Frydrychová M., Šimánková M., Albrechtová E., Holubová A. Frydrychová M., Šimánková M., Albrechtová E., Holubová A. T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:54.06
3 Pešlová P., Huňková A., Šenkeříková L., Bělunková M. Pešlová P., Huňková A., Šenkeříková L., Bělunková M. Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:57.84
4 Komůrková M., Janků B., Novotná T., Klementová L. Komůrková M., Janků B., Novotná T., Klementová L. TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 2:58.32
5 Plecháčová A., Markalousová A., Plecháčová T., Krykorková K. Plecháčová A., Markalousová A., Plecháčová T., Krykorková K. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 3:02.08
6 Štanclová T., Mrázová J., Popiolková G., Kličková B. Štanclová T., Mrázová J., Popiolková G., Kličková B. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 3:05.87
7 Vyňuchalová K., Čáslavová K., Hanušová K., Manychová L. Vyňuchalová K., Čáslavová K., Hanušová K., Manychová L. AC PardubiceAC Pardubice 3 3:10.48
Mecerová N., Fojtíková O., Tužilová K., Kárníková A. Mecerová N., Fojtíková O., Tužilová K., Kárníková A. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 19.9.2021 - 13:52) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Prokopová A., Zmrzlá L., Mandíková D., Kramešová E. Prokopová A., Zmrzlá L., Mandíková D., Kramešová E. Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:51.58
2 Lar N., Dupalová L., Kalendová T., Skuhravá K. Lar N., Dupalová L., Kalendová T., Skuhravá K. AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 7 2:54.39
3 Pokorná V., Petrová N., Hlaváčková M., Vydrová K. Pokorná V., Petrová N., Hlaváčková M., Vydrová K. SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:58.33
4 Rajmová A., Havelková K., Honcová T., Lokvencová M. Rajmová A., Havelková K., Honcová T., Lokvencová M. AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 3:00.42
5 Brabcová V., Klajmonová A., Machová K., Šimková A. Brabcová V., Klajmonová A., Machová K., Šimková A. ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 1 3:01.03
6 Rosecká E., Jehlíková Z., Čápová K., Málková J. Rosecká E., Jehlíková Z., Čápová K., Málková J. SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 3:03.86
7 Gedeonová V., Vojtášková B., Skupieńová N., Bundilová E. Gedeonová V., Vojtášková B., Skupieńová N., Bundilová E. AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 3:07.68
Krausová K., Davídková B., Svobodová P., Mikulková N. Krausová K., Davídková B., Svobodová P., Mikulková N. AK MostAK Most 8 DQ TP24.7
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 19.9.2021 - 13:53) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pajková K., Česká V., Kohoutová B., Klejnová A. Pajková K., Česká V., Kohoutová B., Klejnová A. TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 2:57.53
2 B - Kolářová E., Krmašová K., Součková K., Součková E. B - Kolářová E., Krmašová K., Součková K., Součková E. TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 3:01.79
3 B - Šilhavá M., Sejkotová A., Melišíková V., Stránská V. B - Šilhavá M., Sejkotová A., Melišíková V., Stránská V. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 3:02.15
4 B - Würknerová A., Matúšková A., Horáková S., Danielová L. B - Würknerová A., Matúšková A., Horáková S., Danielová L. TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 3:05.11
5 Fílová J., Lišková V., Kučerová L., Vyšná K. Fílová J., Lišková V., Kučerová L., Vyšná K. SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 3:05.35
6 Lacková E., Hajná S., Teclová M., Hanko M. Lacková E., Hajná S., Teclová M., Hanko M. T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov... 4 3:05.53
7 Kulenová S., Weberová K., Vozárová P., Rýdlová V. Kulenová S., Weberová K., Vozárová P., Rýdlová V. AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 3:13.84
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Žáci

(so, 18.9.2021 - 12:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,61 1,66 1,71 1,75 1,78 1,81 1,84 1,87 1,89 1,91 1,93
1 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 18 NL 1.91 - - O - XO XO O XO O XO XXX
2 Marek VolfMarek Volf
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
07 15 PB 1.87 O O O XO O XO O O XXX
3 Jiří WinklerJiří Winkler
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 19 1.84 O O O O O O O XXX
4 Jakub RacekJakub Racek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 16 1.84 - O O O XXO XXO O XXX
5 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 17 1.84 - O O - O XO XXO XXX
6 Šimon MatoušekŠimon Matoušek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 7 PB 1.78 O O O XO O XXX
7 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 11 =PB 1.78 O O O O XXO XXX
8= Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 14 1.78 O - O XO XXO XXX
8= Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 13 1.78 O O XO O XXO XXX
8= Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 12 1.78 - O O XO XXO XXX
11 Pavel HýblPavel Hýbl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 6 PB 1.75 O XO O XO XXX
12 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 8 1.71 XO O O XXX
13= Lukáš KouřilLukáš Kouřil
AK Rosice z.s.AK Rosice z.s.
07 2 1.71 O XO XO XXX
13= Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 9 1.71 XO - XO - XXX
15= Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3 1.71 O XO XXO XXX
15= Oliver SysloOliver Syslo
Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965
07 4 1.71 O XO XXO XXX
15= Tomáš UherTomáš Uher
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 5 1.71 O XO XXO XXX
18 Vojtěch HomolaVojtěch Homola
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 1 1.66 O O XXX
19 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 10 1.61 XO XXX
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 18.9.2021 - 15:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,46 1,51 1,56 1,60 1,63 1,66 1,68 1,70 1,72 1,74
1 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 16 NL 1.72 O O O O XO XO O XO XXO XXX
2 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 18 1.68 - O O XO XO XXO O X- XX
3 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 13 SB 1.66 O XO O XO O XO XXX
4 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 15 1.66 - O O XO XO XXO XXX
5 Michaela ŠvábkováMichaela Švábková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 17 1.63 O O XO XXO O XXX
6 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 14 1.63 - O O O XXO XXX
7 Sofia Laura TurtenwaldováSofia Laura Turtenwaldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
08 4 PB 1.60 O XO XXO XO XXX
8 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 7 1.56 O O O XXX
9= Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 6 1.56 O O XO XXX
9= Kateřina KolacíKateřina Kolací
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 2 1.56 O O XO XXX
9= Anežka KonrádováAnežka Konrádová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
08 12 1.56 O O XO XXX
12 Jitka NečasováJitka Nečasová
JAC BrnoJAC Brno
07 9 1.56 XO XO XXO XXX
13= Aneta MarkováAneta Marková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
08 8 1.51 O O XXX
13= Amálie JohnováAmálie Johnová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 11 1.51 O O XXX
15 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 10 1.51 XO O XXX
16 Tereza HojsákováTereza Hojsáková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 1 1.51 XXO O XXX
17 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 3 1.51 O XO XXX
18 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 5 1.51 XO XXO XXX
Celkem 18 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 18.9.2021 - 15:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,75 2,95 3,15 3,35 3,55 3,70 3,85 3,95 4,05 4,15
1 Milan VíchMilan Vích
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 18 4.05 - - - O O O O XO O XXX
2 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 17 4.05 - - - - O O XO XO O XXX
3 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 16 4.05 - - - O XO XXO O XXO O XXX
4 Rostislav GroulíkRostislav Groulík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 13 PB 4.05 - - - - O O XO XO XO XXX
5 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 14 PB 3.95 - - - O O O O O XXX
6 Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 15 3.95 - - - - O O XO XO XXX
7 Filip JordánFilip Jordán
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 12 3.70 - - O O O O XXX
8 Adam PodolákAdam Podolák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 11 PB 3.70 - - O O O XXO XXX
9= Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 9 PB 3.55 - - O O XXO XXX
9= Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 8 PB 3.55 O O O O XXO XXX
11 Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 5 PB 3.55 - XXO XO XXO XXO XXX
12 Štěpán PastrňákŠtěpán Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4 PB 3.35 - O O O XXX
13 Matyáš LukešMatyáš Lukeš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 7 3.35 O XO XO O XXX
14 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 10 3.35 O O O XO XXX
15 Pavel KřelinaPavel Křelina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 1 PB 3.35 O XO O XO XXX
16 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2 PB 3.15 O O XXO XXX
17 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 6 2.75 XO XXX
Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 3 NM XXX
Celkem 18 závodníků

skok o tyči - Žákyně

(so, 18.9.2021 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,35 2,55 2,75 2,95 3,10 3,25 3,40 3,50 3,60 3,65 3,71
1 Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 19 NL 3.50 - - - - - O O O - - XXX
2 Adéla SolárováAdéla Solárová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 17 PB 3.40 - - - O O O XXO XXX
3 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 18 3.25 - - - O O O XXX
4 Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 11 PB 3.10 O O O XXO XXO XXX
5= Elena SkřivánkováElena Skřivánková
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 15 2.95 - O XXO O XXX
5= Gabriela MenclováGabriela Menclová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 8 PB 2.95 O O XXO O XXX
7 Eliška FuksováEliška Fuksová
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
06 1 PB 2.75 O XXO O XXX
8 Veronika MertensováVeronika Mertensová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 6 PB 2.75 O O XO XXX
9 Klára ŠkrabalováKlára Škrabalová
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
07 14 2.75 O XO XO XXX
10= Julie MachytkováJulie Machytková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 9 2.75 O O XXO XXX
10= Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 10 2.75 O O XXO XXX
10= Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 12 2.75 O O XXO XXX
13 Barbora ŠvejkovskáBarbora Švejkovská
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
07 4 2.55 O O XXX
14 Beáta RočkováBeáta Ročková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
06 5 2.55 XO O XXX
15 Tereza PicmausováTereza Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 3 2.55 XO XXO XXX
16 Karolína KlodnerováKarolína Klodnerová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
07 7 2.35 O XXX
17 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
07 2 2.35 XXO XXX
Sára SikorováSára Sikorová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 13 NM - XXX
Lucie KermesováLucie Kermesová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 16 NM - - XXX
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žáci

(ne, 19.9.2021 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid
AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ...
06 18 6.88 -0.9 m/s 6.85 6.63  -1,30 6.79  0,10 6.85 6.88  -0,90 6.77  -0,50 5.25  -0,50
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 17 6.41 +0.2 m/s 6.23  -0,40 6.27  -0,60 6.41  0,20 6.41 6.28  -0,80 6.34  -1,40 6.40  -0,30
3 Metoděj HolzerMetoděj Holzer
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
06 15 PB 6.38 +0.3 m/s 6.04  0,30 X 6.25  -0,50 6.25 6.38  0,30 6.36  -0,40 X
4 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 14 PB 6.31 -0.8 m/s 4.02  -0,80 X 6.31  -0,80 6.31 X X X
5 Antony ThirkettleAntony Thirkettle
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
06 13 6.02 +0.5 m/s 5.83  0,10 6.02  0,50 5.72  -1,70 6.02 6.01  0,10 5.92  -0,30 5.92  -0,20
6 Lukáš KoptíkLukáš Koptík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 7 PB 6.01 -0.1 m/s 5.82  0,40 3.11  -0,40 6.01  -0,10 6.01 5.81  -0,20 5.82  -1,40 3.83  0,50
7 Tomáš ZemanTomáš Zeman
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 3 PB 5.98 +1.2 m/s 5.98  1,20 5.73  0,60 5.70  -0,80 5.98 5.61  -0,20 5.63  -0,80 5.82  -0,10
8 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 8 5.93 +1.5 m/s 5.93  1,50 X 5.81  -0,30 5.93 5.57  0,50 5.83  0,50 5.69  0,30
9 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 16 5.92 -0.5 m/s 5.92  -0,50 5.73  -1,00 5.71  -0,30 5.92
10 Tadeáš ZímaTadeáš Zíma
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 11 5.81 -1.4 m/s 5.48  -0,20 5.81  -1,40 5.65  -0,60 5.81
11 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 12 5.79 -1.0 m/s 5.69  0,40 5.79  -1,00 5.74  -1,00 5.79
12 Lukáš HornaLukáš Horna
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 10 5.71 -1.0 m/s 5.65  -0,70 5.71  -1,00 5.58  -0,60 5.71
13 Dominik TaylorDominik Taylor
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
06 2 5.63 +1.9 m/s 5.63  1,90 5.57  0,60 X 5.63
14 Tomáš NovákTomáš Novák
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 6 5.62 +1.8 m/s 5.62  1,80 5.50  0,40 5.05  -1,40 5.62
15 Richard MojžíšRichard Mojžíš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 5 5.46 +0.5 m/s X 5.46  0,50 5.34  -2,50 5.46
16 David BárdošDavid Bárdoš
AK BílinaAK Bílina
06 9 5.32 -0.4 m/s X 5.32  -0,40 X 5.32
17 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 1 4.51 +0.2 m/s 4.45  2,00 4.51  0,20 4.36  -0,60 4.51
Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4 NM X X X -
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 19.9.2021 - 09:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 18 5.59 +0.5 m/s 5.30  0,40 5.45  1,80 5.54  1,40 5.54 5.59  1,60 5.57  1,30 5.59  0,50
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 17 5.56 +1.3 m/s X 5.56  2,20 5.54  0,80 5.56 5.55  2,60 5.56  1,30 X
3 Luisa KlementováLuisa Klementová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
06 14 5.52 +2.4 m/s 5.40 +0.9 m/s 5.06  -0,10 X 5.52  2,40 5.52 5.27  0,90 X 5.40  0,90
4 Kristýna ZáhořováKristýna Záhořová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
09 8 5.30 +1.0 m/s 5.11  1,30 5.28  1,40 5.30  1,00 5.30 4.89  0,10 4.96  0,80 5.27  0,60
5 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov...
06 11 5.30 +1.5 m/s X 5.30  1,50 4.91  0,70 5.30 5.14  0,90 X X
6 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 15 5.29 +0.8 m/s 4.93  0,40 5.24  2,30 5.23  0,80 5.24 X 5.21  1,40 5.29  0,80
7 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10 5.29 +0.2 m/s X X 5.29  0,20 5.29 X X X
8 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 4 =PB 5.24 +1.0 m/s 5.24  1,00 X 5.17  1,40 5.24 5.07  0,30 5.22  1,80 5.01  0,40
9 Barbora FicencováBarbora Ficencová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 16 5.20 +1.7 m/s 5.17  -1,30 5.20  1,70 X 5.20
10 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
06 9 5.20 +0.8 m/s X 5.20  0,80 4.91  1,30 5.20
11 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 12 5.14 +1.5 m/s 3.49  1,20 X 5.14  1,50 5.14
12 Sofie BébrováSofie Bébrová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
07 7 5.12 +1.5 m/s 5.04  0,80 5.08  1,00 5.12  1,50 5.12
13 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 6 5.09 +2.5 m/s 5.04 +1.6 m/s 5.04  1,60 5.09  2,50 5.00  1,20 5.09
14 Karolína RumlováKarolína Rumlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 2 5.09 +0.6 m/s 5.09  0,60 X 4.97  0,10 5.09
15 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s.
08 3 5.09 +1.2 m/s X 5.09  1,20 X 5.09
16 Aneta RajmováAneta Rajmová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 1 4.92 +0.4 m/s 4.81  1,30 4.92  0,40 4.79  0,80 4.92
17 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 13 4.91 -0.2 m/s X 4.91  -0,20 X 4.91
18 Nikoleta LarNikoleta Lar
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 5 4.50 +3.0 m/s X 4.50  3,00 X 4.50
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 19.9.2021 - 12:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína MachováKarolína Machová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 18 13.68 12.34 13.06 13.68 13.68 13.23 13.27 13.25
2 Tereza KothánkováTereza Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 17 12.31 11.88 11.13 11.77 11.88 11.73 10.47 12.31
3 Alexandra KollárovičováAlexandra Kollárovičová
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
06 14 PB 12.28 12.28 10.26 10.57 12.28 11.86 X X
4 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 13 PB 12.25 11.20 12.09 X 12.09 12.09 12.25 11.71
5 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a Radošovice T.J. Sokol Říčany a Radošov...
06 16 11.92 X X 11.30 11.30 11.49 11.33 11.92
6 Bára PolívkováBára Polívková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 5 PB 11.59 11.00 11.02 11.59 11.59 10.80 10.71 10.90
7 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 7 PB 11.33 11.33 X 11.30 11.33 11.00 10.93 10.85
8 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 15 11.24 10.82 11.24 11.13 11.24 10.76 11.08 10.92
9 Teodora KalendováTeodora Kalendová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 12 11.07 10.85 10.75 11.07 11.07
10 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 8 10.81 10.81 10.34 10.48 10.81
11 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 2 10.64 10.43 10.47 10.64 10.64
12 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 6 10.62 X 10.62 10.24 10.62
13 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 1 10.59 10.43 10.39 10.59 10.59
14 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 4 10.46 09.74 10.46 10.13 10.46
15 Aneta KramosilováAneta Kramosilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 11 10.26 09.28 X 10.26 10.26
16 Sofia WydrováSofia Wydrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
06 10 10.19 09.03 10.19 X 10.19
17 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 9 09.97 X 09.97 X 9.97
18 Kateřina KasparováKateřina Kasparová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
06 3 09.54 08.57 09.54 X 9.54
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 19.9.2021 - 11:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan FialaJan Fiala
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 18 NL 16.22 13.13 13.75 13.91 13.91 16.22 13.93 15.06
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 17 15.03 15.03 14.75 X 15.03 X X X
3 Martin PlecháčMartin Plecháč
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
06 15 PB 14.94 14.09 14.29 14.46 14.46 14.74 14.46 14.94
4 Daniel BřendaDaniel Břenda
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 14 14.34 12.48 12.66 14.09 14.09 14.34 13.34 12.93
5 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 12 PB 14.32 13.49 13.00 12.75 13.49 13.22 X 14.32
6 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 10 PB 13.95 13.95 X X 13.95 X 13.24 12.88
7 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 16 13.85 13.84 X 13.85 13.85 X X X
8 Lukáš RosenkranzLukáš Rosenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 11 13.50 13.50 12.75 X 13.50 12.62 12.88 X
9 Lukáš VejvarLukáš Vejvar
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 13 13.29 13.16 12.85 13.29 13.29
10 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 5 PB 12.74 11.74 12.50 12.74 12.74
11 Denis BurdaDenis Burda
ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z...
07 4 12.06 11.75 12.06 X 12.06
12 František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 9 12.04 12.04 - 10.88 12.04
13 Marek MachMarek Mach
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
06 3 11.95 11.17 11.95 11.22 11.95
14 Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 1 11.58 11.58 10.73 X 11.58
15 Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 8 11.55 11.55 X X 11.55
16 Richard MojžíšRichard Mojžíš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2 11.35 10.99 11.35 X 11.35
17 Aleš VčelkaAleš Včelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 6 11.18 11.18 10.75 10.11 11.18
18 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 7 11.04 11.00 11.04 09.81 11.04
Celkem 18 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 18.9.2021 - 13:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 18 NL 43.47 X X 40.15 40.15 X 43.47 X
2 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 14 PB 37.65 31.59 37.19 37.65 37.65 34.68 36.53 33.36
3 Karolína MachováKarolína Machová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 16 37.13 37.13 X 35.00 37.13 34.23 35.51 X
4 Rozálie HorskáRozálie Horská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 13 PB 37.06 31.47 34.13 35.25 35.25 31.48 37.06 33.69
5 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 15 PB 36.55 33.61 36.16 36.55 36.55 32.89 35.21 X
6 Jindřiška LangováJindřiška Langová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
07 9 PB 35.37 33.30 X X 33.30 X 32.51 35.37
7 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 12 34.39 X 33.58 X 33.58 33.87 X 34.39
8 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 11 32.68 X 30.31 32.68 32.68 27.94 31.98 X
9 Natálie FišerováNatálie Fišerová
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
06 17 32.29 X 28.51 32.29 32.29
10 Kateřina HanušováKateřina Hanušová
AC PardubiceAC Pardubice
06 7 31.96 28.39 X 31.96 31.96
11 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L,z.s.TJ Dvůr Králové n/L,z.s.
07 6 31.04 29.64 X 31.04 31.04
12 Tereza KothánkováTereza Kothánková
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
08 10 29.27 X 29.27 24.62 29.27
13 Magdalena TomanMagdalena Toman
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 4 29.03 26.95 27.17 29.03 29.03
14 Klára KobkováKlára Kobková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 2 28.54 26.65 28.47 28.54 28.54
15 Eliška UngerováEliška Ungerová
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
07 8 27.83 X X 27.83 27.83
16 Petra PokornáPetra Pokorná
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 5 27.39 26.72 27.39 27.25 27.39
17 Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1 26.90 X 25.64 26.90 26.90
18 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 3 24.63 23.65 X 24.63 24.63
Celkem 18 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 18.9.2021 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David JarolímekDavid Jarolímek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 18 NL 56.46 54.20 56.46 X 56.46 49.79 47.29 X
2 Josef ŠindelářJosef Šindelář
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 15 PB 53.56 X 45.52 X 45.52 44.17 53.56 41.55
3 Matouš NěmecMatouš Němec
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 17 49.63 46.48 43.66 X 46.48 48.12 47.73 49.63
4 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
08 13 PB 48.11 X 46.05 X 46.05 41.51 X 48.11
5 Vilém VoříšekVilém Voříšek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 12 PB 48.05 45.77 X X 45.77 X 43.12 48.05
6 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s.
06 14 PB 47.29 X 30.54 44.60 44.60 X 47.29 X
7