Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Mladá Boleslav (18. - 19. 9. 2021)

chůze dráha 3000 m - Žáci

(so, 18.9.2021 - 16:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 582 Matěj PitákMatěj Piták 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 14:38.40
2 464 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 PB 15:07.59
3 325 Filip KlazarFilip Klazar 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 4 PB 16:01.60
4 467 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 16:44.83
5 225 Filip BartoňFilip Bartoň 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 17:32.96
6 296 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 17:32.99
7 229 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 PB 17:40.26
8 492 Jan ŠvachJan Švach 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 PB 17:45.66
9 416 Matěj HejčlMatěj Hejčl 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 18:09.94
10 565 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 PB 18:48.47
11 63 Matěj HykaMatěj Hyka 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14 PB 19:18.40
12 38 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 07 AC PardubiceAC Pardubice 15 PB 19:31.70
13 480 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 PB 19:32.59
14 371 Antonín TomínAntonín Tomín 07 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 16 PB 19:47.54
15 29 Tomáš VizingrTomáš Vizingr 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17 PB 20:00.13
37 Matěj BělohlavMatěj Bělohlav 06 AC PardubiceAC Pardubice 13 DNS
417 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000582Piták Matěj (VRCHL)4:48.78
2000582Piták Matěj (VRCHL)9:42.46
Celkem 17 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žákyně

(so, 18.9.2021 - 16:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 356 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 Sportovní atletický klub (SAK) Rumburk, z.s.Sportovní atletický klub (S... 2 PB 14:50.05
2 583 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 1 15:14.90
3 468 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 PB 16:23.22
4 472 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 PB 16:30.38
5 469 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 PB 18:03.91
6 233 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 PB 18:22.53
7 107 Nela SkupieńováNela Skupieńová 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 PB 18:53.20
8 327 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 10 PB 19:01.21
9 195 Kristína ŠčerbíkováKristína Ščerbíková 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 9 PB 19:30.40
10 200 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletika Havířov 1965Atletika Havířov 1965 11 PB 19:56.59
11 476 Hana PetruškováHana Petrušková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 PB 20:15.05
12 572 Evelína FantováEvelína Fantová 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14 PB 20:15.25
13 328 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 8 20:20.07
14 263 Ivana LeszkowováIvana Leszkowová 06 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 15 PB 20:20.24
15 231 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18 PB 21:24.96
16 407 Laura PförtnerováLaura Pförtnerová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20 PB 21:27.11
17 402 Matylda HaneflováMatylda Haneflová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17 PB 21:43.28
18 564 Tereza LachoutováTereza Lachoutová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 19 25:09.63
470 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 DNS
262 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 12 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
1000356Veselková Adéla (SAKRU)4:38.72
2000356Veselková Adéla (SAKRU)9:41.82
Celkem 20 závodníků