Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Praha - Eden (25. 9. 2021)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.9.2021 - 11:00) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 242 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.97 QA
2 282 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.26 QA
3 201 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.30 qB
4 240 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.33 qB
5 342 Marian PražákMarian Pražák 02 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 3 11.51
6 337 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 2 PB 11.52
7 285 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 12.21
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.9.2021 - 11:00) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 256 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.21 QA
2 302 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.32 QA
3 266 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.36 qB
4 388 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.44 qB
5 235 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.71
6 292 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.94
238 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 216 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.06 QA
2 354 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.09 QA
3 357 Dan KovářDan Kovář 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 11.09 qB
4 227 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 11.26 qB
5 344 Adam SychraAdam Sychra 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 2 SB 11.49
6 211 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 11.54
7 309 David UlichDavid Ulich 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 12.10
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 242 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.97 QA
2 216 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.06 QA
3 354 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.09 QA
3 357 Dan KovářDan Kovář 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 PB 11.09 qB
5 256 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.21 QA
6 282 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.26 QA
6 227 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 11.26 qB
8 201 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.30 qB
9 302 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.32 QA
10 240 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.33 qB
11 266 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 11.36 qB
12 388 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 11.44 qB
13 344 Adam SychraAdam Sychra 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 2 SB 11.49
14 342 Marian PražákMarian Pražák 02 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 3 11.51
15 337 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 2 PB 11.52
16 211 Antonín PařízekAntonín Pařízek 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 11.54
17 235 Pavel MartínekPavel Martínek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.71
18 292 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.94
19 309 David UlichDavid Ulich 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 PB 12.10
20 285 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 12.21
238 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNF

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 25.9.2021 - 12:30) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 242 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 10.79 11.00
2 354 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 SB 10.94 9.00
3 216 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 11.06 8.00
4 256 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 11.16 7.00
5 302 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 SB 11.23 6.00
282 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.9.2021 - 12:30) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 357 Dan KovářDan Kovář 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.22 4.00
2 227 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.34 3.00
3 266 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.37 2.00
4 201 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.43 1.00
5 240 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.51
6 388 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 11.67
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 25.9.2021 - 12:15) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 162 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 12.00 11.00
2 126 Agáta CellerováAgáta Cellerová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 12.44 9.00
3 26 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 SB 12.53 8.00
4 118 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 SB 12.58 7.00
5 14 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.68 6.00
6 21 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.72 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.9.2021 - 12:15) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 113 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 SB 12.47 4.00
2 90 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 SB 12.56 3.00
3 170 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 SB 12.62 2.00
4 68 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.67 1.00
5 87 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 12.98
6 181 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 13.02
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 25.9.2021 - 10:45) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Agáta CellerováAgáta Cellerová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 12.42 QA
2 26 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.57 QA
3 113 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 12.59 qB
4 90 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.64 qB
5 38 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 12.75
6 132 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 12.77
7 56 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 25.9.2021 - 10:45) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.57 QA
2 118 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 12.58 QA
3 68 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.63 qB
4 170 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 12.63 qB
5 45 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.75
6 94 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 SB 12.83
7 117 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 13.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 25.9.2021 - 10:45) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 162 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 12.17 QA
2 14 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.61 QA
3 87 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.88 qB
4 181 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 13.01 qB
5 110 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 13.11
6 69 Roxana LandováRoxana Landová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.32
7 189 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 14.16
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 162 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 SB 12.17 QA
2 126 Agáta CellerováAgáta Cellerová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 12.42 QA
3 26 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 12.57 QA
3 21 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.57 QA
5 118 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 12.58 QA
6 113 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 12.59 qB
7 14 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.61 QA
8 68 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.63 qB
8 170 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 SB 12.63 qB
10 90 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.64 qB
11 38 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 SB 12.75
11 45 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.75
13 132 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 12.77
14 94 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 SB 12.83
15 87 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.88 qB
16 181 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 13.01 qB
17 56 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.06
18 110 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 13.11
19 117 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 13.16
20 69 Roxana LandováRoxana Landová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.32
21 189 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 14.16