Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Praha - Eden (25. 9. 2021)

4 x 100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 25.9.2021 - 16:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 201 Ayeni, Türk, Škrland, Sellner Ayeni, Türk, Škrland, Sellner TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 42.72 11.00
2 227 Bohman, Surjomartono, Weiser, Jarolímek Bohman, Surjomartono, Weiser, Jarolímek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 43.46 9.00
3 359 Novotný, Bartoň, Kovář, Sládek Novotný, Bartoň, Kovář, Sládek Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 43.61 8.00
4 266 Míka, Termer, Nový, Petrikovič Míka, Termer, Nový, Petrikovič AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 44.14 6.00
5 329 Dočkal, Pražák, Sychra, Bujdák Dočkal, Pražák, Sychra, Bujdák Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 2 44.85 4.00
6 285 Mašek, Jech, Wolf, Franc Mašek, Jech, Wolf, Franc AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 46.69
7 310 Zeman, Majera, Zeman, Ulich Zeman, Majera, Zeman, Ulich Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 48.27
379 Halátek, Navrátil, Ščibráni, Krajčír Halátek, Navrátil, Ščibráni, Krajčír TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.9.2021 - 16:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 250 Höfner, Drahota, Novotný, Martínek Höfner, Drahota, Novotný, Martínek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 43.69 7.00
2 212 Serafin, Sudek, Kořínek, Bucha Serafin, Sudek, Kořínek, Bucha TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 44.62 5.00
3 237 Schneider, Paták, Ludvík, Jurkevič Schneider, Paták, Ludvík, Jurkevič ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 45.01 3.00
4 327 Budík, Majer, Kozmík, Prokop Budík, Majer, Kozmík, Prokop Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 7 45.71 2.00
5 213 Sup, Adamec, Šíba, Matolín Sup, Adamec, Šíba, Matolín TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 46.68 1.00
6 376 Bek, Daněk, Krček, Tampa Bek, Daněk, Krček, Tampa TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 47.16
258 Daněk, Zajíc, Koza, Špác Daněk, Zajíc, Koza, Špác AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 201 Ayeni, Türk, Škrland, Sellner Ayeni, Türk, Škrland, Sellner TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 42.72 11.00
2 227 Bohman, Surjomartono, Weiser, Jarolímek Bohman, Surjomartono, Weiser, Jarolímek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 43.46 9.00
3 359 Novotný, Bartoň, Kovář, Sládek Novotný, Bartoň, Kovář, Sládek Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 43.61 8.00
4 250 Höfner, Drahota, Novotný, Martínek Höfner, Drahota, Novotný, Martínek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 43.69 7.00
5 266 Míka, Termer, Nový, Petrikovič Míka, Termer, Nový, Petrikovič AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 44.14 6.00
6 212 Serafin, Sudek, Kořínek, Bucha Serafin, Sudek, Kořínek, Bucha TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 44.62 5.00
7 329 Dočkal, Pražák, Sychra, Bujdák Dočkal, Pražák, Sychra, Bujdák Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 2 44.85 4.00
8 237 Schneider, Paták, Ludvík, Jurkevič Schneider, Paták, Ludvík, Jurkevič ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 45.01 3.00
9 327 Budík, Majer, Kozmík, Prokop Budík, Majer, Kozmík, Prokop Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 7 45.71 2.00
10 213 Sup, Adamec, Šíba, Matolín Sup, Adamec, Šíba, Matolín TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 46.68 1.00
11 285 Mašek, Jech, Wolf, Franc Mašek, Jech, Wolf, Franc AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 46.69
12 376 Bek, Daněk, Krček, Tampa Bek, Daněk, Krček, Tampa TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 47.16
13 310 Zeman, Majera, Zeman, Ulich Zeman, Majera, Zeman, Ulich Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 48.27
379 Halátek, Navrátil, Ščibráni, Krajčír Halátek, Navrátil, Ščibráni, Krajčír TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNF
258 Daněk, Zajíc, Koza, Špác Daněk, Zajíc, Koza, Špác AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DNF

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 25.9.2021 - 16:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Píchalová, Jánská, Burianová, Böhmová Píchalová, Jánská, Burianová, Böhmová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 47.62 11.00
2 Teplá, Bažoutová, Křížková, Cellerová Teplá, Bažoutová, Křížková, Cellerová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 48.23 9.00
3 162 Maňasová, Sklenářová, Suchánková, Joannidu Maňasová, Sklenářová, Suchánková, Joannidu SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 48.71 8.00
4 67 Skalická, Navrátilová, Pašková, Valtrová Skalická, Navrátilová, Pašková, Valtrová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 48.86 7.00
5 90 Novotná, Rappová, Kadavá, Latislavová Novotná, Rappová, Kadavá, Latislavová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 48.93 6.00
6 17 Olivová, Novotná, Šafránková, Králová Olivová, Novotná, Šafránková, Králová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 49.24 4.00
7 118 Jelínková, Šlapáková, Nosková, Sofínová Jelínková, Šlapáková, Nosková, Sofínová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 49.63 3.00
8 188 Paťavová, Kuchmister, Vašíčková, Juráková Paťavová, Kuchmister, Vašíčková, Juráková Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 51.23 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 25.9.2021 - 16:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 48 Volná, Sýkorová, Voříšková, Rychlíková Volná, Sýkorová, Voříšková, Rychlíková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 49.03 5.00
2 57 Janků, Kudělová, Kavanová, Landová Janků, Kudělová, Kavanová, Landová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.66 2.00
3 78 Čížková, Sochorová, Hýblová, Krykorková Čížková, Sochorová, Hýblová, Krykorková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 51.38
4 147 Vetešková, Pijáková, Janoušková, Osičková Vetešková, Pijáková, Janoušková, Osičková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 52.46
5 25 Koudelková, Radikovská, Fridrichová, Rothanzlová Koudelková, Radikovská, Fridrichová, Rothanzlová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 53.00
6 165 Oborná, Klečková, Ondráčková, Wagnerová Oborná, Klečková, Ondráčková, Wagnerová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 53.20
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 25.9.2021 - 16:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 53 Feitová, Procházková, Tóthová, Konvalinová Feitová, Procházková, Tóthová, Konvalinová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 52.08
2 114 Petrtýlová, Sajdlová, Milerová, Niedermertlová Petrtýlová, Sajdlová, Milerová, Niedermertlová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 52.67
3 190 Peričová, Mitevová, Goišová, Daňková Peričová, Mitevová, Goišová, Daňková Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 53.30
4 88 Krykorková, Kovářová, Abrahamová, Kovářová Krykorková, Kovářová, Abrahamová, Kovářová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 53.43
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Píchalová, Jánská, Burianová, Böhmová Píchalová, Jánská, Burianová, Böhmová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 47.62 11.00
2 Teplá, Bažoutová, Křížková, Cellerová Teplá, Bažoutová, Křížková, Cellerová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 48.23 9.00
3 162 Maňasová, Sklenářová, Suchánková, Joannidu Maňasová, Sklenářová, Suchánková, Joannidu SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 48.71 8.00
4 67 Skalická, Navrátilová, Pašková, Valtrová Skalická, Navrátilová, Pašková, Valtrová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 48.86 7.00
5 90 Novotná, Rappová, Kadavá, Latislavová Novotná, Rappová, Kadavá, Latislavová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 48.93 6.00
6 48 Volná, Sýkorová, Voříšková, Rychlíková Volná, Sýkorová, Voříšková, Rychlíková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 49.03 5.00
7 17 Olivová, Novotná, Šafránková, Králová Olivová, Novotná, Šafránková, Králová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 49.24 4.00
8 118 Jelínková, Šlapáková, Nosková, Sofínová Jelínková, Šlapáková, Nosková, Sofínová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 49.63 3.00
9 57 Janků, Kudělová, Kavanová, Landová Janků, Kudělová, Kavanová, Landová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.66 2.00
10 188 Paťavová, Kuchmister, Vašíčková, Juráková Paťavová, Kuchmister, Vašíčková, Juráková Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 51.23 1.00
11 78 Čížková, Sochorová, Hýblová, Krykorková Čížková, Sochorová, Hýblová, Krykorková TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 51.38
12 53 Feitová, Procházková, Tóthová, Konvalinová Feitová, Procházková, Tóthová, Konvalinová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 52.08
13 147 Vetešková, Pijáková, Janoušková, Osičková Vetešková, Pijáková, Janoušková, Osičková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 52.46
14 114 Petrtýlová, Sajdlová, Milerová, Niedermertlová Petrtýlová, Sajdlová, Milerová, Niedermertlová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 52.67
15 25 Koudelková, Radikovská, Fridrichová, Rothanzlová Koudelková, Radikovská, Fridrichová, Rothanzlová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 53.00
16 165 Oborná, Klečková, Ondráčková, Wagnerová Oborná, Klečková, Ondráčková, Wagnerová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 53.20
17 190 Peričová, Mitevová, Goišová, Daňková Peričová, Mitevová, Goišová, Daňková Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 53.30
18 88 Krykorková, Kovářová, Abrahamová, Kovářová Krykorková, Kovářová, Abrahamová, Kovářová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 53.43