Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách

Kladno (28. 9. 2021)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 28.9.2021 - 11:25) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 6 SB 11.21 QA
2 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 11.28 QA
3 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 11.60 QB
4 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 11.65 QB
5 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 11.75
6 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 11.97
7 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 12.02
8 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 12.10
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (út, 28.9.2021 - 11:25) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 11.45 QA
2 Tomáš MastnýTomáš Mastný 04 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 11.67 QA
3 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 5 11.78 QB
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 11.86 QB
5 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 2 12.02
6 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 12.06
7 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 12.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (út, 28.9.2021 - 11:25) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 11.42 QA
2 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 11.61 QA
3 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 5 11.65 QB
4 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 11.66 QB
5 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 11.70
6 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 11.84
7 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 11.90
8 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 12.05
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 6 SB 11.21 QA
2 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 11.28 QA
3 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 11.42 QA
4 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 11.45 QA
5 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 11.60 QB
6 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 11.61 QA
7 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 11.65 QB
7 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 5 11.65 QB
9 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 11.66 QB
10 Tomáš MastnýTomáš Mastný 04 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 11.67 QA
11 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 11.70
12 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 11.75
13 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 5 11.78 QB
14 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 11.84
15 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 11.86 QB
16 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 11.90
17 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 11.97
18 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 12.02
18 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 2 12.02
20 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 12.05
21 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 12.06
22 Marek MatějákMarek Matěják 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 12.10
23 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 12.26

100 m - Muži (Finále)

Finále A (út, 28.9.2021 - 12:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 SB 11.16 11.00
2 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 4 11.31 9.00
3 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 SB 11.36 8.00
4 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 SB 11.45 7.00
5 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 SB 11.54 6.00
6 Tomáš MastnýTomáš Mastný 04 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 7 11.73 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 28.9.2021 - 12:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 11.62 4.00
2 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 2 SB 11.66 3.00
3 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 3 11.66 2.00
4 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 11.72 1.00
5 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 11.72
6 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 SB 11.86
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 28.9.2021 - 11:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 12.75 Q
2 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 PB 12.78 Q
3 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.85
4 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 6 PB 13.11
5 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 8 13.52
6 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 7 13.55
7 Roxana LandováRoxana Landová 03 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 3 13.70
8 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 14.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (út, 28.9.2021 - 11:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 12.75 Q
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 12.90 Q
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 12.93
4 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.36
5 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 7 13.43
6 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.53
7 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 PB 13.57
8 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 14.34
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (út, 28.9.2021 - 11:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 12.75 Q
2 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 13.09 Q
3 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.14
4 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 7 13.51
5 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 6 13.57
6 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 13.59
7 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 PB 13.69
8 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 14.41
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 12.75 Q
1 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 12.75 Q
1 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 12.75 Q
4 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 PB 12.78 Q
5 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.85
6 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 12.90 Q
7 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 12.93
8 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 13.09 Q
9 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 6 PB 13.11
10 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.14
11 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.36
12 Laura KněžkováLaura Kněžková 05 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 7 13.43
13 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 7 13.51
14 Emma MartinEmma Martin 07 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 8 13.52
15 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.53
16 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 7 13.55
17 Veronika ČechováVeronika Čechová 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 PB 13.57
17 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 6 13.57
19 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 2 13.59
20 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 PB 13.69
21 Roxana LandováRoxana Landová 03 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 3 13.70
22 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 14.24
23 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 14.34
24 Adéla AlblováAdéla Alblová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 14.41

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (út, 28.9.2021 - 12:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 SB 12.67 11.00
2 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 SB 12.68 9.00
3 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 SB 12.77 8.00
4 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.86 7.00
5 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 06 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 12.93 6.00
6 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 SB 13.09 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 28.9.2021 - 12:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 SB 12.87 4.00
2 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 12.90 3.00
3 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 3 SB 13.08 2.00
4 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.15 1.00
5 Tereza HaveldováTereza Haveldová 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.42
6 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 7 13.76
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 14:55) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 23.01 11.00
2 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 3 23.03 9.00
3 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 PB 23.17 8.00
4 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 5 23.20 7.00
5 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 23.58 4.00
6 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 2 23.63 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 14:55) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 23.43 6.00
2 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 23.55 5.00
3 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 23.82 1.00
4 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 23.83
5 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 23.91
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 28.9.2021 - 14:55) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MastnýTomáš Mastný 04 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 PB 23.81 2.00
2 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 23.85
3 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 23.95
4 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 2 24.38
5 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 24.49
6 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 1 24.49
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 28.9.2021 - 14:55) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 24.29
2 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 24.42
3 196 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 PB 24.55
4 Viet Tung LeViet Tung Le 00 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 PB 24.66
5 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.68
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 23.01 11.00
2 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 3 23.03 9.00
3 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 6 PB 23.17 8.00
4 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 5 23.20 7.00
5 Mikuláš MutinskýMikuláš Mutinský 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 PB 23.43 6.00
6 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 23.55 5.00
7 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 23.58 4.00
8 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 2 23.63 3.00
9 Tomáš MastnýTomáš Mastný 04 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 PB 23.81 2.00
10 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 23.82 1.00
11 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 23.83
12 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 23.85
13 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 23.91
14 Dominik MarkvartDominik Markvart 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 23.95
15 Jakub DaněkJakub Daněk 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 24.29
16 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 2 24.38
17 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 24.42
18 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 4 24.49
18 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 1 24.49
20 196 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 PB 24.55
21 Viet Tung LeViet Tung Le 00 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 PB 24.66
22 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.68

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 14:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 26.08 11.00
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 26.14 9.00
3 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 26.71 8.00
4 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 26.92 6.00
5 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 27.14 4.00
6 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 27.91
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 14:45) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 26.88 7.00
2 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 3 27.27 3.00
3 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 6 PB 27.47 1.00
4 Anna RaškováAnna Rašková 04 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 27.79
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 28.9.2021 - 14:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 PB 27.11 5.00
2 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 28.07
3 Karolína SlámováKarolína Slámová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 PB 28.28
4 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 2 PB 28.47
5 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 29.15
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 28.9.2021 - 14:45) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 27.46 2.00
2 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 28.31
3 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 29.19
4 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 29.71
5 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 29.82
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 26.08 11.00
2 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 26.14 9.00
3 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 26.71 8.00
4 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 PB 26.88 7.00
5 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 26.92 6.00
6 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 4 PB 27.11 5.00
7 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 27.14 4.00
8 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 3 27.27 3.00
9 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 27.46 2.00
10 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 6 PB 27.47 1.00
11 Anna RaškováAnna Rašková 04 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 27.79
12 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 27.91
13 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 28.07
14 Karolína SlámováKarolína Slámová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 PB 28.28
15 Zuzana KvasničkováZuzana Kvasničková 06 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 PB 28.31
16 Markéta BednářováMarkéta Bednářová 07 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 2 PB 28.47
17 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 29.15
18 Klára KorandováKlára Korandová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 29.19
19 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 PB 29.71
20 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 29.82

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 51.50 11.00
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 51.79 9.00
3 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 53.15 8.00
4 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 53.76 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 4 53.38 7.00
2 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 54.21 4.00
3 154 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 55.02 2.00
4 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 56.93
5 157 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 57.07
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 28.9.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 53.50 6.00
2 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 2 55.81 1.00
3 Daniel HradilDaniel Hradil 91 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 57.23
4 161 Jakub MacánJakub Macán 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 57.67
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 28.9.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 54.71 3.00
2 Martin HoloušMartin Holouš 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 56.38
3 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 57.26
4 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 6 58.36
5 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 59.46
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 51.50 11.00
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 3 51.79 9.00
3 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 53.15 8.00
4 Lukáš VolfLukáš Volf 02 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 4 53.38 7.00
5 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 53.50 6.00
6 Jan KinkorJan Kinkor 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 53.76 5.00
7 Lukáš ČervenkaLukáš Červenka 04 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 54.21 4.00
8 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 54.71 3.00
9 154 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 55.02 2.00
10 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 2 55.81 1.00
11 Martin HoloušMartin Holouš 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 56.38
12 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 56.93
13 157 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 57.07
14 Daniel HradilDaniel Hradil 91 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 57.23
15 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 57.26
16 161 Jakub MacánJakub Macán 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 57.67
17 Ondřej FúsekOndřej Fúsek 07 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 6 58.36
18 Matěj VojtíšekMatěj Vojtíšek 05 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 59.46

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 60.91 11.00
2 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 63.05 8.00
3 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 64.16 3.00
4 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 64.50 2.00
5 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 64.50 1.00
6 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 66.83
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 1 PB 61.36 9.00
2 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 PB 63.49 6.00
3 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 SB 63.90 5.00
4 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 4 65.24
5 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 5 66.10
6 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 68.31
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 28.9.2021 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 226 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 63.92 4.00
2 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 66.62
3 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 67.35
4 182 Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 5 68.60
5 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 PB 68.74
6 Hana ČernáHana Černá 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 70.14
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 28.9.2021 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 63.46 7.00
2 146 Kateřina BuškováKateřina Bušková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 67.24
3 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 5 67.96
4 137 Anna ŘezáčováAnna Řezáčová 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 70.37
5 Eliška KrampolováEliška Krampolová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 73.23
6 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 73.42
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 60.91 11.00
2 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 1 PB 61.36 9.00
3 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 63.05 8.00
4 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s. SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 63.46 7.00
5 Nina ŠinclováNina Šinclová 07 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 PB 63.49 6.00
6 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 SB 63.90 5.00
7 226 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 63.92 4.00
8 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 64.16 3.00
9 Tereza KocandováTereza Kocandová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 64.50 2.00
9 Evelína StaráEvelína Stará 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 64.50 1.00
11 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 4 65.24
12 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 5 66.10
13 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 PB 66.62
14 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 66.83
15 146 Kateřina BuškováKateřina Bušková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 67.24
16 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 67.35
17 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 5 67.96
18 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 68.31
19 182 Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 5 68.60
20 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 PB 68.74
21 Hana ČernáHana Černá 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 70.14
22 137 Anna ŘezáčováAnna Řezáčová 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 70.37
23 Eliška KrampolováEliška Krampolová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 PB 73.23
24 Karolína RoubalováKarolína Roubalová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 73.42

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 154 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 2 2:03.73 11.00
2 155 Jiří ProcházkaJiří Procházka 96 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 2:04.02 9.00
3 188 Jiří CsirikJiří Csirik 92 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 2:06.40 8.00
4 158 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 SB 2:06.94 7.00
5 156 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 4 2:07.76 4.00
6 160 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 SB 2:07.98 3.00
7 153 Michal MartinákMichal Martinák 02 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 1 2:07.99 2.00
8 157 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 2:08.57 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 162 Filip ToulFilip Toul 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 2:06.99 6.00
2 164 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 2:07.00 5.00
3 163 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 2:08.65
4 197 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 2:10.71
5 161 Jakub MacánJakub Macán 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 1 2:11.46
6 234 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 2:12.64
7 165 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 2:18.10
8 167 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 PB 2:22.15
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 154 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 2 2:03.73 11.00
2 155 Jiří ProcházkaJiří Procházka 96 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 2:04.02 9.00
3 188 Jiří CsirikJiří Csirik 92 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 2:06.40 8.00
4 158 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 SB 2:06.94 7.00
5 162 Filip ToulFilip Toul 07 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 2:06.99 6.00
6 164 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 2:07.00 5.00
7 156 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 4 2:07.76 4.00
8 160 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 SB 2:07.98 3.00
9 153 Michal MartinákMichal Martinák 02 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 1 2:07.99 2.00
10 157 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 2:08.57 1.00
11 163 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 2:08.65
12 197 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 2:10.71
13 161 Jakub MacánJakub Macán 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 1 2:11.46
14 234 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 2:12.64
15 165 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 4 2:18.10
16 167 Josef HlavičkaJosef Hlavička 07 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 PB 2:22.15

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 143 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 01 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 9 2:21.17 11.00
2 135 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 1 2:26.44 8.00
3 136 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 2 2:31.37 5.00
4 138 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 4 SB 2:31.98 3.50
5 137 Anna ŘezáčováAnna Řezáčová 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 2:36.49 1.00
6 97 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 2:38.05
7 140 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 2:40.51
8 82 Patricie JaníčkováPatricie Janíčková 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 PB 2:41.33
9 83 Petra BaarováPetra Baarová 98 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 8 2:43.62
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 144 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 2:24.01 9.00
2 145 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 2 2:26.90 7.00
3 146 Kateřina BuškováKateřina Bušková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 PB 2:28.19 6.00
4 Adéla CarbováAdéla Carbová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 2:31.98 3.50
5 96 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 5 2:34.51 2.00
6 147 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:37.68
7 149 Daniela KopeckáDaniela Kopecká 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:40.21
8 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 8 2:53.99
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 143 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 01 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 9 2:21.17 11.00
2 144 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 2:24.01 9.00
3 135 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 1 2:26.44 8.00
4 145 Adéla KotoučováAdéla Kotoučová 06 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 2 2:26.90 7.00
5 146 Kateřina BuškováKateřina Bušková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 PB 2:28.19 6.00
6 136 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 2 2:31.37 5.00
7 138 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 4 SB 2:31.98 3.50
7 Adéla CarbováAdéla Carbová 05 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 2:31.98 3.50
9 96 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 5 2:34.51 2.00
10 137 Anna ŘezáčováAnna Řezáčová 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 2:36.49 1.00
11 147 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:37.68
12 97 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 2:38.05
13 149 Daniela KopeckáDaniela Kopecká 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:40.21
14 140 Františka BenešováFrantiška Benešová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 6 PB 2:40.51
15 82 Patricie JaníčkováPatricie Janíčková 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 PB 2:41.33
16 83 Petra BaarováPetra Baarová 98 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 8 2:43.62
17 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 8 2:53.99

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 186 Pavel BrlicaPavel Brlica 93 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 4:16.52 11.00
2 194 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 4:17.14 9.00
3 208 Jakub BudilJakub Budil 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 4:17.20 8.00
4 196 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 4:17.65 7.00
5 155 Jiří ProcházkaJiří Procházka 96 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 4 4:18.97 6.00
6 206 Matěj ZimaMatěj Zima 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 4:20.41 5.00
7 198 Daniel NoahDaniel Noah 84 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 8 4:23.00 4.00
8 164 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 PB 4:24.28 3.00
9 209 Jan ApolenJan Apolen 05 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 7 4:27.78 2.00
10 246 Ondřej BeranOndřej Beran 75 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 4:57.74
244 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 12 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 156 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 1 4:28.57 1.00
2 188 Jiří CsirikJiří Csirik 92 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 11 4:29.70
3 163 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 SB 4:31.65
4 213 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 4:42.42
5 215 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 4:43.11
6 203 Roman SvobodaRoman Svoboda 02 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 4:51.96
7 214 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 4:54.16
8 194 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 85 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 9 4:59.47
9 216 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 10 5:11.47
217 Josef SoukupJosef Soukup 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 12 DNF
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 186 Pavel BrlicaPavel Brlica 93 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 4:16.52 11.00
2 194 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 4:17.14 9.00
3 208 Jakub BudilJakub Budil 02 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 1 4:17.20 8.00
4 196 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 4:17.65 7.00
5 155 Jiří ProcházkaJiří Procházka 96 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 4 4:18.97 6.00
6 206 Matěj ZimaMatěj Zima 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 4:20.41 5.00
7 198 Daniel NoahDaniel Noah 84 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 8 4:23.00 4.00
8 164 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 PB 4:24.28 3.00
9 209 Jan ApolenJan Apolen 05 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 7 4:27.78 2.00
10 156 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 1 4:28.57 1.00
11 188 Jiří CsirikJiří Csirik 92 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 11 4:29.70
12 163 Štěpán StoklasaŠtěpán Stoklasa 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 SB 4:31.65
13 213 Adam KoukalAdam Koukal 06 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 5 4:42.42
14 215 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 4:43.11
15 203 Roman SvobodaRoman Svoboda 02 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 7 4:51.96
16 214 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 4:54.16
17 246 Ondřej BeranOndřej Beran 75 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 4:57.74
18 194 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 85 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 9 4:59.47
19 216 Jakub BenedaJakub Beneda 06 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 10 5:11.47
244 Jakub HlaváčJakub Hlaváč 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 12 DNF
217 Josef SoukupJosef Soukup 12 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 12 DNF

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 143 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 01 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 SB 5:00.15 11.00
2 144 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 5:04.92 9.00
3 219 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 5:26.18 5.00
4 218 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 5:28.26 4.00
5 220 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 5 5:28.86 3.00
6 94 Ekaterina ZanozinaEkaterina Zanozina 85 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 8 PB 5:32.51 2.00
7 97 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10 PB 5:34.68 1.00
8 173 Barbora PoživilováBarbora Poživilová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 5:39.90
9 185 Jitka Funiok VajcováJitka Funiok Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 11 SB 5:46.21
96 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 7 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 226 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11 5:11.63 8.00
2 88 Radka ChuraňováRadka Churaňová 77 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 5:16.02 7.00
3 89 Zuzana KotěšovcováZuzana Kotěšovcová 83 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 10 5:24.97 6.00
4 223 Vendula HaladováVendula Haladová 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 PB 5:38.94
5 82 Patricie JaníčkováPatricie Janíčková 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 5:49.59
6 222 Berenika HrašováBerenika Hrašová 05 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 1 5:51.73
7 83 Petra BaarováPetra Baarová 98 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 5:53.61
8 224 Natálie AndrýsováNatálie Andrýsová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 5:56.00
9 225 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 SB 5:56.16
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 143 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 01 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 SB 5:00.15 11.00
2 144 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 5:04.92 9.00
3 226 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11 5:11.63 8.00
4 88 Radka ChuraňováRadka Churaňová 77 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 5:16.02 7.00
5 89 Zuzana KotěšovcováZuzana Kotěšovcová 83 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 10 5:24.97 6.00
6 219 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 5:26.18 5.00
7 218 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 5:28.26 4.00
8 220 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 5 5:28.86 3.00
9 94 Ekaterina ZanozinaEkaterina Zanozina 85 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 8 PB 5:32.51 2.00
10 97 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10 PB 5:34.68 1.00
11 223 Vendula HaladováVendula Haladová 07 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 PB 5:38.94
12 173 Barbora PoživilováBarbora Poživilová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 5:39.90
13 185 Jitka Funiok VajcováJitka Funiok Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 11 SB 5:46.21
14 82 Patricie JaníčkováPatricie Janíčková 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 5:49.59
15 222 Berenika HrašováBerenika Hrašová 05 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 1 5:51.73
16 83 Petra BaarováPetra Baarová 98 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 5:53.61
17 224 Natálie AndrýsováNatálie Andrýsová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 5:56.00
18 225 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 SB 5:56.16
96 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 7 DNF

5000 m - Muži

(út, 28.9.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 196 Vojtěch KoželuhVojtěch Koželuh 92 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 4 SB 15:46.78 11.00
2 186 Pavel BrlicaPavel Brlica 93 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 2 PB 15:51.31 9.00
3 194 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 PB 15:59.35 8.00
4 206 Matěj ZimaMatěj Zima 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 16:02.24 7.00
5 198 Daniel NoahDaniel Noah 84 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 9 SB 16:16.50 6.00
6 189 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 19 16:19.92 5.00
7 200 Josef ProcházkaJosef Procházka 71 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 6 16:21.79 4.00
8 188 Jiří CsirikJiří Csirik 92 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 8 16:27.91 3.00
9 195 Tomáš KnejzlíkTomáš Knejzlík 05 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 7 16:34.36 2.00
10 197 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 10 SB 16:42.28 1.00
11 202 Josef SoukupJosef Soukup 87 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 21 16:55.98
12 199 Vojtěch OplVojtěch Opl 94 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 12 17:39.92
13 193 Jan JežekJan Ježek 85 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 11 17:41.92
14 187 Luděk CiglerLuděk Cigler 83 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 18 17:51.77
15 201 Jan SedláčekJan Sedláček 78 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15 SB 17:56.70
16 205 Jan VaníčekJan Vaníček 97 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 13 PB 17:58.43
17 203 Roman SvobodaRoman Svoboda 02 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 14 PB 18:01.37
18 190 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 16 SB 18:39.59
19 204 Filip ŠváchaFilip Švácha 95 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 17 SB 19:00.89
191 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20 DNF
Celkem 20 závodníků

5000 m - Ženy

(út, 28.9.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 172 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 18:50.47 11.00
2 88 Radka ChuraňováRadka Churaňová 77 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 18:53.17 9.00
3 89 Zuzana KotěšovcováZuzana Kotěšovcová 83 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 2 19:05.26 8.00
4 178 Kateřina BalášováKateřina Balášová 02 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 PB 19:58.26 7.00
5 177 Marie ŠumníkováMarie Šumníková 98 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 17 20:06.26 6.00
6 94 Ekaterina ZanozinaEkaterina Zanozina 85 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 18 PB 20:13.60 5.00
7 186 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 PB 20:41.70 4.00
8 173 Barbora PoživilováBarbora Poživilová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 13 20:47.98 3.00
9 185 Jitka Funiok VajcováJitka Funiok Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 9 20:49.79 2.00
10 179 Jaroslava MarešovskáJaroslava Marešovská 83 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 12 20:51.70 1.00
11 182 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 96 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 15 22:37.63
12 Lada CísařováLada Císařová 84 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 22:37.98
13 184 Štěpánka MatouškováŠtěpánka Matoušková 81 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 6 PB 22:54.20
14 171 Monika TomanováMonika Tomanová 77 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 22:58.92
15 175 Kateřina ŠulíkováKateřina Šulíková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 16 23:11.04
16 183 Karolína HanzalováKarolína Hanzalová 84 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 10 23:31.29
17 170 Jana PatzeltováJana Patzeltová 78 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 7 SB 24:13.03
Celkem 17 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 12:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 15.94 11.00
2 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 1 16.14 9.00
3 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 16.41 8.00
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 SB 16.96 7.00
5 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 6 PB 16.97 6.00
6 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 18.12 4.00
7 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 SB 18.30 3.00
8 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 96 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 SB 18.57 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 12:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 17.43 5.00
2 Petra MelicherováPetra Melicherová 99 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 19.08 1.00
3 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 19.82
4 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 PB 19.93
5 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 2 PB 20.17
6 Nina BrunnerováNina Brunnerová 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 21.51
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 PB 15.94 11.00
2 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová 05 PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 1 16.14 9.00
3 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 16.41 8.00
4 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 3 SB 16.96 7.00
5 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 6 PB 16.97 6.00
6 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7 17.43 5.00
7 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 PB 18.12 4.00
8 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 SB 18.30 3.00
9 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 96 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 SB 18.57 2.00
10 Petra MelicherováPetra Melicherová 99 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 19.08 1.00
11 Evelína ZafarováEvelína Zafarová 04 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 5 PB 19.82
12 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 PB 19.93
13 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 2 PB 20.17
14 Nina BrunnerováNina Brunnerová 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 21.51

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 12:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 4 16.31 11.00
2 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 PB 17.00 8.00
3 191 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 17.80 7.00
4 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 18.02 6.00
5 Luboš TůmaLuboš Tůma 96 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 7 19.02 4.00
6 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 SB 20.42 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 12:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 16.97 9.00
2 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 18.56 5.00
3 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 19.49 3.00
4 238 Aleš SutnarAleš Sutnar 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 21.19 1.00
5 237 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 22.00
Jaroslav MásloJaroslav Máslo 96 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta 97 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 4 16.31 11.00
2 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 16.97 9.00
3 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 PB 17.00 8.00
4 191 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 5 17.80 7.00
5 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 18.02 6.00
6 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 18.56 5.00
7 Luboš TůmaLuboš Tůma 96 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 7 19.02 4.00
8 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 7 19.49 3.00
9 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 SB 20.42 2.00
10 238 Aleš SutnarAleš Sutnar 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 21.19 1.00
11 237 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 22.00
Jaroslav MásloJaroslav Máslo 96 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 DNF

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 59.20 9.00
2 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 61.07 7.00
3 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 62.19 5.00
4 191 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 2 63.42 2.00
5 176 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 65.25
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 PB 63.95 1.00
2 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 SB 64.51
3 158 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 66.27
4 214 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 71.86
5 237 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 74.08
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 28.9.2021 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 PB 58.48 11.00
2 156 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 4 PB 61.01 8.00
3 Luboš TůmaLuboš Tůma 96 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 61.43 6.00
4 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 62.24 4.00
5 238 Aleš SutnarAleš Sutnar 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 72.23
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 28.9.2021 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viet Tung LeViet Tung Le 00 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 62.83 3.00
2 Petr MecnerPetr Mecner 85 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 64.24
3 Jakub JunekJakub Junek 97 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 68.25
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 2 PB 58.48 11.00
2 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 PB 59.20 9.00
3 156 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 4 PB 61.01 8.00
4 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 61.07 7.00
5 Luboš TůmaLuboš Tůma 96 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 61.43 6.00
6 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 62.19 5.00
7 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 3 62.24 4.00
8 Viet Tung LeViet Tung Le 00 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 62.83 3.00
9 191 Otakar KyptaOtakar Kypta 86 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 2 63.42 2.00
10 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 3 PB 63.95 1.00
11 Petr MecnerPetr Mecner 85 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 64.24
12 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 SB 64.51
13 176 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 6 65.25
14 158 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 PB 66.27
15 Jakub JunekJakub Junek 97 ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 6 68.25
16 214 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 71.86
17 238 Aleš SutnarAleš Sutnar 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 72.23
18 237 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 74.08

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 68.59 11.00
2 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 69.06 9.00
3 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 71.00 8.00
4 218 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 71.16 7.00
5 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 PB 73.09 6.00
6 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 78.09 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 76.69 5.00
2 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 3 SB 76.85 4.00
3 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 SB 78.55 2.00
4 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 96 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 78.93 1.00
5 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 SB 79.48
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 28.9.2021 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠvitorkováAdéla Švitorková 05 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 4 79.09
2 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 79.37
3 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 83.16
4 Eliška VozárováEliška Vozárová 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 PB 83.48
5 Nina BrunnerováNina Brunnerová 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 85.63
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 PB 68.59 11.00
2 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 PB 69.06 9.00
3 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 71.00 8.00
4 218 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 71.16 7.00
5 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 1 PB 73.09 6.00
6 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 PB 76.69 5.00
7 Klára MoudráKlára Moudrá 00 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 3 SB 76.85 4.00
8 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 78.09 3.00
9 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 SB 78.55 2.00
10 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 96 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 PB 78.93 1.00
11 Adéla ŠvitorkováAdéla Švitorková 05 AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 4 79.09
12 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 6 79.37
13 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 SB 79.48
14 Barbora VláčilováBarbora Vláčilová 04 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 83.16
15 Eliška VozárováEliška Vozárová 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 PB 83.48
16 Nina BrunnerováNina Brunnerová 05 Atletika Klatovy Atletika Klatovy 2 85.63

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Procházka, Kreidl, Beseda, Bohman Procházka, Kreidl, Beseda, Bohman SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 44.27 11.00
2 Čermák, Jankovič, Killar, Hroch Čermák, Jankovič, Killar, Hroch TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 44.98 7.00
3 Bešta, Chroust, Mastný, Bešta Bešta, Chroust, Mastný, Bešta Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 45.33 5.00
4 157 Gribbin, Konečný, Vacek, Markvart Gribbin, Konečný, Vacek, Markvart SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 47.24 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ben Othmene, Šmídl, Volf, Terč Ben Othmene, Šmídl, Volf, Terč ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 3 44.73 9.00
2 Houdek, Kinkor, Baxa, Daněk Houdek, Kinkor, Baxa, Daněk TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 44.80 8.00
3 Šebek, Hrubý, Hrubý, Severa Šebek, Hrubý, Hrubý, Severa ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 45.21 6.00
4 Vodička, Mutinský, Le, Behenský Vodička, Mutinský, Le, Behenský ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 45.42 4.00
5 209 Apolen, Fúsek, Fišer, Kohout Apolen, Fúsek, Fišer, Kohout AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 2 50.42
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 28.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěják, Fišer, Matěna, Charvát Matěják, Fišer, Matěna, Charvát TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 47.48 2.00
2 Šilhavý, Tůma, Macán, Procházka Šilhavý, Tůma, Macán, Procházka Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 47.71 1.00
3 154 Dlouhý, Vávra, Petiška, Kypta Dlouhý, Vávra, Petiška, Kypta AC Česká Lípa AC Česká Lípa 2 48.25
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (út, 28.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žahour, Štrunc, Pokorný, Weber Žahour, Štrunc, Pokorný, Weber TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 48.09
2 Junek, Konečný, Hlavička, Franta Junek, Konečný, Hlavička, Franta ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 49.29
3 Poděbradský, Veselý, Hamerník, Jirák Poděbradský, Veselý, Hamerník, Jirák SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 50.23
4 Soukup, Soukup, Beneda, Koželuh Soukup, Soukup, Beneda, Koželuh Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 50.51
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Procházka, Kreidl, Beseda, Bohman Procházka, Kreidl, Beseda, Bohman SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 5 44.27 11.00
2 Ben Othmene, Šmídl, Volf, Terč Ben Othmene, Šmídl, Volf, Terč ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 3 44.73 9.00
3 Houdek, Kinkor, Baxa, Daněk Houdek, Kinkor, Baxa, Daněk TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 44.80 8.00
4 Čermák, Jankovič, Killar, Hroch Čermák, Jankovič, Killar, Hroch TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 44.98 7.00
5 Šebek, Hrubý, Hrubý, Severa Šebek, Hrubý, Hrubý, Severa ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 45.21 6.00
6 Bešta, Chroust, Mastný, Bešta Bešta, Chroust, Mastný, Bešta Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 45.33 5.00
7 Vodička, Mutinský, Le, Behenský Vodička, Mutinský, Le, Behenský ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 45.42 4.00
8 157 Gribbin, Konečný, Vacek, Markvart Gribbin, Konečný, Vacek, Markvart SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo... 6 47.24 3.00
9 Matěják, Fišer, Matěna, Charvát Matěják, Fišer, Matěna, Charvát TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 47.48 2.00
10 Šilhavý, Tůma, Macán, Procházka Šilhavý, Tůma, Macán, Procházka Atletika Klatovy Atletika Klatovy 3 47.71 1.00
11 Žahour, Štrunc, Pokorný, Weber Žahour, Štrunc, Pokorný, Weber TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 48.09
12 154 Dlouhý, Vávra, Petiška, Kypta Dlouhý, Vávra, Petiška, Kypta AC Česká Lípa AC Česká Lípa 2 48.25
13 Junek, Konečný, Hlavička, Franta Junek, Konečný, Hlavička, Franta ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s. 4 49.29
14 Poděbradský, Veselý, Hamerník, Jirák Poděbradský, Veselý, Hamerník, Jirák SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s. 2 50.23
15 209 Apolen, Fúsek, Fišer, Kohout Apolen, Fúsek, Fišer, Kohout AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 2 50.42
16 Soukup, Soukup, Beneda, Koželuh Soukup, Soukup, Beneda, Koželuh Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 50.51

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 28.9.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Doubravová, Návratová, Petrová, Holubcová Doubravová, Návratová, Petrová, Holubcová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 50.83 11.00
2 Skálová, Jindrová, Kloudová, Krejčovesová Skálová, Jindrová, Kloudová, Krejčovesová PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 6 51.40 9.00
3 Carbová, Čechová, Svobodová, Skalická Carbová, Čechová, Svobodová, Skalická TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 51.72 8.00
4 Stará, Stránecká, Kvasničková, Kamarýtová Stará, Stránecká, Kvasničková, Kamarýtová SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 52.13 7.00
5 Balášová, Johanová, Vyskočilová, Zábojníková Balášová, Johanová, Vyskočilová, Zábojníková Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 2 54.05 2.00
6 Vápeníková, Šulcová, Švitorková, Běličová Vápeníková, Šulcová, Švitorková, Běličová AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 5 56.95
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 28.9.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chválová, Kollarová, Čermáková, Strusková Chválová, Kollarová, Čermáková, Strusková TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 53.01 6.00
2 Soukupová, Fišerová, Horníková, Brabcová Soukupová, Fišerová, Horníková, Brabcová Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 53.20 5.00
3 Machová, Rašková, Štampachová, Hozmanová Machová, Rašková, Štampachová, Hozmanová Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 54.71 1.00
4 Szkanderová, Černá, Bušková, Šípková Szkanderová, Černá, Bušková, Šípková TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 55.34
5 Alblová, Ivasienková, Tomášková, Čechová Alblová, Ivasienková, Tomášková, Čechová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 56.14
6 Rozehnalová, Flečková, Kopecká, Ondrášková Rozehnalová, Flečková, Kopecká, Ondrášková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 57.36
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 28.9.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Holá, Neruda, Kněžková, Hněvkovská Holá, Neruda, Kněžková, Hněvkovská PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 4 53.56 4.00
2 143 Tomanová, Jenčková, Votinská, Kavříková Tomanová, Jenčková, Votinská, Kavříková SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 53.83 3.00
3 Kubíčková, Stránská, Šilarová, Štěpánová Kubíčková, Stránská, Šilarová, Štěpánová TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 55.49
4 182 Horáková, Nedvídková, Pokorná, Moudrá Horáková, Nedvídková, Pokorná, Moudrá AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 5 60.90
Martin, Frimlová, Varna, Bednářová Martin, Frimlová, Varna, Bednářová PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 6 DQ
Poznámky:
6. dr DQ podle TP 2.4.7
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 28.9.2021 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kudělová, Zingová, Šulíková, Suchá Kudělová, Zingová, Šulíková, Suchá Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 56.90
2 Roubalová, Krampolová, Šatrová, Housarová Roubalová, Krampolová, Šatrová, Housarová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 57.49
3 137 Řezáčová, Kislingerová, Vláčilová, Vozárová Řezáčová, Kislingerová, Vláčilová, Vozárová Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 58.88
4 Zafarová, Lánská, Žižková, Benešová Zafarová, Lánská, Žižková, Benešová SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 58.97
5 82 Janíčková, Šedová, Štěpánová, Šmídová Janíčková, Šedová, Štěpánová, Šmídová TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 58.98
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Doubravová, Návratová, Petrová, Holubcová Doubravová, Návratová, Petrová, Holubcová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 50.83 11.00
2 Skálová, Jindrová, Kloudová, Krejčovesová Skálová, Jindrová, Kloudová, Krejčovesová PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 6 51.40 9.00
3 Carbová, Čechová, Svobodová, Skalická Carbová, Čechová, Svobodová, Skalická TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 51.72 8.00
4 Stará, Stránecká, Kvasničková, Kamarýtová Stará, Stránecká, Kvasničková, Kamarýtová SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 1 52.13 7.00
5 Chválová, Kollarová, Čermáková, Strusková Chválová, Kollarová, Čermáková, Strusková TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ... 6 53.01 6.00
6 Soukupová, Fišerová, Horníková, Brabcová Soukupová, Fišerová, Horníková, Brabcová Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 53.20 5.00
7 Holá, Neruda, Kněžková, Hněvkovská Holá, Neruda, Kněžková, Hněvkovská PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 4 53.56 4.00
8 143 Tomanová, Jenčková, Votinská, Kavříková Tomanová, Jenčková, Votinská, Kavříková SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 3 53.83 3.00
9 Balášová, Johanová, Vyskočilová, Zábojníková Balášová, Johanová, Vyskočilová, Zábojníková Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 2 54.05 2.00
10 Machová, Rašková, Štampachová, Hozmanová Machová, Rašková, Štampachová, Hozmanová Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 54.71 1.00
11 Szkanderová, Černá, Bušková, Šípková Szkanderová, Černá, Bušková, Šípková TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 55.34
12 Kubíčková, Stránská, Šilarová, Štěpánová Kubíčková, Stránská, Šilarová, Štěpánová TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 55.49
13 Alblová, Ivasienková, Tomášková, Čechová Alblová, Ivasienková, Tomášková, Čechová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 56.14
14 Kudělová, Zingová, Šulíková, Suchá Kudělová, Zingová, Šulíková, Suchá Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 56.90
15 Vápeníková, Šulcová, Švitorková, Běličová Vápeníková, Šulcová, Švitorková, Běličová AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 5 56.95
16 Rozehnalová, Flečková, Kopecká, Ondrášková Rozehnalová, Flečková, Kopecká, Ondrášková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 57.36
17 Roubalová, Krampolová, Šatrová, Housarová Roubalová, Krampolová, Šatrová, Housarová TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 57.49
18 137 Řezáčová, Kislingerová, Vláčilová, Vozárová Řezáčová, Kislingerová, Vláčilová, Vozárová Atletika Klatovy Atletika Klatovy 5 58.88
19 Zafarová, Lánská, Žižková, Benešová Zafarová, Lánská, Žižková, Benešová SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 4 58.97
20 82 Janíčková, Šedová, Štěpánová, Šmídová Janíčková, Šedová, Štěpánová, Šmídová TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 58.98
21 182 Horáková, Nedvídková, Pokorná, Moudrá Horáková, Nedvídková, Pokorná, Moudrá AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s. 5 60.90
Martin, Frimlová, Varna, Bednářová Martin, Frimlová, Varna, Bednářová PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B 6 DQ

skok vysoký - Muži

(út, 28.9.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,50 1,55 1,60 1,64 1,68 1,72 1,75 1,78 1,81 1,83 1,85 1,87 1,89 1,91 Body
1 193 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
00 19 PB 1.91 - - - - o - o xo o o o xo xxo xo xxx 11.00
2 Rudolf ĎorďRudolf Ďorď
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
05 20 PB 1.87 - - - - o o o o o xxo o o xx- x 9.00
3 Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
99 21 1.85 - - - - - o o o xo xxo o xxx 8.00
4 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
94 15 SB 1.81 - - - o o o o xxo o xxx 7.00
5 Vojtěch ChroustVojtěch Chroust
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
05 18 PB 1.81 - - - - o xo o o xo xxx 6.00
6 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
90 17 1.75 - - - xo o xo xo xxx 5.00
7 Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s.
89 5 SB 1.72 - - xo o xxo o xxx 4.00
8= Jakub JunekJakub Junek
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
97 16 1.72 - - o xo o xxo xxx 2.50
8= Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
04 8 PB 1.72 - o o xo o xxo xxx 2.50
10 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
00 12 1.68 - - o - o xxx 1.00
11 Jakub PfeferleJakub Pfeferle
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
05 13 1.68 - - o o xxo xxx
12 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
03 11 1.68 - xo o xxo xxo xxx
13 187 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
03 14 1.64 - o xo o xxx
14 Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
04 9 1.64 - o o xo xxx
15 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory České Budějovice SK Čtyři Dvory České Budějo...
04 7 1.64 - o xxo xxo xxx
16 Aleš EkrtAleš Ekrt
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
06 4 1.60 o o o xxx
17 Ondřej VolfOndřej Volf
ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s.
05 1 SB 1.55 o o xxx
Jan HečkoJan Hečko
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
97 2 DNF
Tomáš ZemanTomáš Zeman
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 10 NM - xxx
Tomáš KazdaTomáš Kazda
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
96 6 NM - xxx
Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
07 3 NM xxx
Celkem 21 závodníků

skok vysoký - Ženy

(út, 28.9.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,30 1,35 1,40 1,45 1,49 1,53 1,56 1,59 1,63 Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s.
01 16 SB 1.59 - - o o o o xo o xxx 11.00
2 Petra MelicherováPetra Melicherová
Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s.
99 20 1.59 - - - o o o xxo xo xxx 9.00
3 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s.
02 19 1.59 - - - o o xo o xxo xxx 8.00
4 Evelína ZafarováEvelína Zafarová
SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s.
04 18 1.56 - - - o o o xo xxx 7.00
5 Eva BřezinováEva Březinová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 13 SB 1.56 - o o o xo o xo xxx 6.00
6 Kristýna HozmanováKristýna Hozmanová
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
07 15 1.53 - - o xo o xo xxx 5.00
7 Anna RaškováAnna Rašková
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
04 14 1.53 - o o o o xxo xxx 4.00
8= Adéla ChválováAdéla Chválová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s. TJ SK Čéčova Č.Budějovice, ...
06 17 1.49 - - xo o o xxx 2.50
8= Veronika KozlerováVeronika Kozlerová
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
04 12 1.49 o - xo o o xxx 2.50
10 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 11 PB 1.49 o o o xxo o xxx 1.00
11 Karolína CimflováKarolína Cimflová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 9 PB 1.49 o o o o xo xxx
12 Rozálie KrejčovesováRozálie Krejčovesová
PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B
05 10 1.45 o o xo xxo xxx
13 Karolína ŠkodováKarolína Škodová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4 PB 1.40 o o xxo xxx
14= Barbora OndráškováBarbora Ondrášková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 6 1.35 o o xxx
14= 224 Natálie AndrýsováNatálie Andrýsová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 2 PB 1.35 o o xxx
16 138 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová
PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B
06 7 1.35 o xo xxx
17 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s.
06 8 1.35 xo xo xxx
18 Anna Iballa HoláAnna Iballa Holá
PSK Olymp Praha, z.s. B PSK Olymp Praha, z.s. B
04 3 SB 1.35 xo xxo xxx
19 Daniela DrašarováDaniela Drašarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 1 SB 1.30 o xxx
Celkem 19 závodníků

skok o tyči - Muži

(út, 28.9.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,40 2,60 2,80 3,00 3,20 3,40 3,60 3,70 3,80 3,90 4,00 4,10 4,20 4,30 4,40 Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika Klatovy Atletika Klatovy
97 16 PB 4.30 - - - - - - - - xo - xo o xo xo xxx 11.00
2 178 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
05 15 PB 4.10 - - - - - - o - xxo - o o xxx 9.00
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 17 4.00 - - - - - - - o - - xxo - xxx 8.00
4 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
74 13 3.80 - - - - - - xo - o xxx 7.00
5 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
00 14 3.80 - - - - - - xxo - xo - xxx 6.00
6 Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
04 11 3.60 - - - - o o o xxx 5.00
7 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 8 3.20 - o o xo o xxx 4.00
8 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
04 7 3.00 - o o xo xxx 3.00
9 176 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
97 1 SB 3.00 - - xo xo xx- x 2.00
10 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
03 9 3.00 - - - xxo - xxx 1.00
11= 232 Jan ReinJan Rein
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
63 5 2.80 - o o xxx
11= Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
04 6 2.80 - o o xxx
13 Matyáš HamerníkMatyáš Hamerník
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
06 3 2.60 - o xxx
14 Kristian BehenskýKristian Behenský
ASK Dipoli z.s. ASK Dipoli z.s.
06 4 2.40 o xxx
Petr UrbanPetr Urban
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
89 12 NM - - - - - xxx
Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s. SK Aktis Praha z.s.
03 10 NM
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Ženy

(út, 28.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,90 2,00 2,10 2,20 2,30 2,40 2,50 2,60 2,70 Body
1 Marie ŠulcováMarie Šulcová
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
05 PB 2.60 xxo o o o o o o o x- 11.00
2 Natálie LališováNatálie Lališová
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
05 2.20 xxo o o o xxx 9.00
3 Adéla BěličováAdéla Běličová
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
80 2.10 o o o xxx 8.00
4 Petra ŠmídováPetra Šmídová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 PB 2.10 xo o o xxx 7.00
5 193 Pavla NedvídkováPavla Nedvídková
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
82 SB 1.90 xxo xxx 6.00
Kristýna SoukupováKristýna Soukupová
Athletic Club Ústí n/L. z.s. Athletic Club Ústí n/L. z.s.
07 NM xxx
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Muži

(út, 28.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
<
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KohoutJakub Kohout
AC Rumburk, z.s. AC Rumburk, z.s.
99 20 SB 6.44 -0.1 m/s 6.22  0,30 6.32  -0,10 - 6.32 6.16  0,20 6.44  -0,10 - 11.00
2 193 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
AC Česká Lípa AC Česká Lípa
00 11 PB 6.33 -0.8 m/s 6.14  0,60 6.33  -0,80 x 6.33