Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

Valašské Meziříčí (27. 11. 2021)

Přespolní běh - Junioři

(so, 27.11.2021 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 435 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 20:46
2 406 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 20:54
3 454 Ondřej StudničkaOndřej Studnička 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 21:27
4 555 Michal StaníkMichal Staník 02 BK Lysá pod MakytouBK Lysá pod Makytou 21:34
5 415 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 21:51
6 459 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22:03
7 416 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 22:14
8 429 Vojtěch NovákVojtěch Novák 02 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 22:14
9 430 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 22:22
10 436 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 22:23
11 458 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22:23
12 455 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22:26
13 419 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22:29
14 449 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22:30
15 443 Jan MášaJan Máša 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 22:33
16 442 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 22:34
17 427 Jakub BudilJakub Budil 02 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 22:35
18 417 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 22:35
19 437 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22:40
20 450 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22:44
21 438 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22:51
22 453 Jiří KostkaJiří Kostka 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22:58
23 413 Daniel StrakaDaniel Straka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23:13
24 433 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23:17
25 460 Jan FialaJan Fiala 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23:18
26 405 Ondřej NěmecOndřej Němec 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 23:24
27 434 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23:30
28 452 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23:30
29 411 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23:45
30 409 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 23:48
31 424 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23:55
32 403 Jan PerglerJan Pergler 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 24:23
33 445 Šimon MichálekŠimon Michálek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 24:29
34 404 Radek HolubRadek Holub 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 24:45
35 431 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 24:55
36 440 Adam JuráňAdam Juráň 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 25:14
37 412 Roman SvobodaRoman Svoboda 02 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 25:32
38 418 Felipe FloresFelipe Flores 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 26:00
39 428 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 26:19
40 414 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.Atletická akademie Zlínskéh... 27:41
41 402 Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 29:20
423 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNF
422 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNF
410 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 44 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1.5 km 3 km 4.5 km FINISH
1 435 Jakub Davidík 05:02 10:13 15:35 20:46
2 406 David Šlapák 05:00 10:13 15:34 20:54
3 454 Ondřej Studnička 05:00 10:23 15:55 21:27
4 555 Michal Staník 05:01 10:22 15:59 21:34
5 415 Matěj Eliáš 05:07 10:44 16:25 21:51
6 459 Daniel Růža 05:14 10:45 16:24 22:03
7 416 Matěj Hřebačka 05:13 10:44 16:27 22:14
8 429 Vojtěch Novák 05:13 10:48 16:31 22:14
9 430 Jan Šebo 05:26 11:05 16:48 22:22
10 436 Štěpán Trávníček 05:19 10:56 16:42 22:23
11 458 Tomáš Růža 05:31 11:09 16:50 22:23
12 455 Marek Krišica 05:22 11:09 16:55 22:26
13 419 Michal Hroch 05:12 10:46 16:39 22:29
14 449 Ondřej Kotásek 05:31 11:07 16:48 22:30
15 443 Jan Máša 05:27 10:58 16:46 22:33
16 442 Dominik Vebr 05:10 10:53 16:51 22:34
17 427 Jakub Budil 05:28 11:07 16:53 22:35
18 417 Jan Šimůnek 05:24 11:08 16:59 22:35
19 437 Jakub Krejčíř 05:21 11:06 16:54 22:40
20 450 Patrik Stankov 05:23 11:07 16:54 22:44
21 438 Maximilian Matolín 05:17 10:56 16:50 22:51
22 453 Jiří Kostka 05:19 11:17 17:09 22:58
23 413 Daniel Straka 05:34 11:24 17:23 23:13
24 433 Ivan Brejška 05:20 11:16 17:25 23:17
25 460 Jan Fiala 05:30 11:25 17:26 23:18
26 405 Ondřej Němec 05:25 11:17 17:24 23:24
27 434 Petr Lukš 05:32 11:36 17:45 23:30
28 452 Karel Wanke 05:23 11:14 17:23 23:30
29 411 David Špale 05:40 11:32 17:37 23:45
30 409 Jakub Krabec 05:35 11:41 17:50 23:48
31 424 David Martínek 05:35 11:35 17:41 23:55
32 403 Jan Pergler 05:48 11:57 18:06 24:23
33 445 Šimon Michálek 05:29 11:34 17:54 24:29
34 404 Radek Holub 05:39 11:50 18:21 24:45
35 431 Daniel Juříček 05:52 12:13 18:40 24:55
36 440 Adam Juráň 05:35 11:56 18:33 25:14
37 412 Roman Svoboda 05:58 12:23 18:52 25:32
38 418 Felipe Flores 05:50 12:14 18:54 26:00
39 428 Daniel Gribbin 06:05 12:35 19:20 26:19
40 414 Adam Šando 06:28 13:34 20:36 27:41
41 402 Jiří Dlouhý 05:49 13:24 21:35 29:20
423 Pavel Vinduška 05:05 10:39 - -
422 Nico Boketta 05:09 10:44 - -
410 Philippe Carpentier 05:29 11:41 - -

Přespolní běh - Ženy

(so, 27.11.2021 - 11:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 108 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 30:37
2 104 Tereza ZimovjanováTereza Zimovjanová 95 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 31:16
3 127 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 31:16
4 121 Pavla Schorná MatyášováPavla Schorná Matyášová 80 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 31:42
5 106 Lada DvořákováLada Dvořáková 93 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 31:47
6 103 Gabriela VeigertováGabriela Veigertová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 31:54
7 105 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 32:05
8 120 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 32:16
9 110 Adéla StránskáAdéla Stránská 91 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.Atletický klub ISCAREX Česk... 32:39
10 122 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 33:04
11 128 Silvie ValováSilvie Valová 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 33:54
12 116 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 34:14
13 125 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 34:30
14 101 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 34:46
15 124 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 35:20
16 119 Ellen ByrtusováEllen Byrtusová 01 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 37:40
17 123 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 37:51
18 107 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 38:43
19 112 Jitka VodehnalováJitka Vodehnalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 39:39
20 117 Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 42:24
126 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNF
109 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNF
Celkem 22 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1 km 2 km 3.5 km 5 km 6.5 km FINISH
1 108 Tereza Hrochová 03:59 08:03 13:35 19:12 24:54 30:37
2 104 Tereza Zimovjanová 04:02 08:03 13:42 19:34 25:30 31:16
3 127 Anna Málková 03:59 08:03 13:46 19:37 25:30 31:16
4 121 Pavla Schorná Matyášová 03:59 08:04 13:55 19:52 25:50 31:42
5 106 Lada Dvořáková 04:02 08:05 13:57 19:52 25:51 31:47
6 103 Gabriela Veigertová 04:01 08:04 13:56 19:56 26:00 31:54
7 105 Adéla Koláčková 04:04 08:14 14:10 20:09 26:10 32:05
8 120 Bára Stýblová 04:01 08:06 13:57 19:54 26:03 32:16
9 110 Adéla Stránská 04:09 08:26 14:27 20:30 26:35 32:39
10 122 Petra Kotlíková 04:08 08:26 14:31 20:38 26:52 33:04
11 128 Silvie Valová 04:07 08:29 14:49 21:13 27:38 33:54
12 116 Lenka Pardamcová 04:13 08:40 15:08 21:33 28:01 34:14
13 125 Sylvie Štiglerová 04:15 08:44 15:10 21:38 28:09 34:30
14 101 Soňa Kouřilová 04:06 08:29 14:54 21:49 28:21 34:46
15 124 Veronika Siebeltová 04:21 08:55 15:28 22:04 28:41 35:20
16 119 Ellen Byrtusová 04:36 09:28 16:20 23:21 30:41 37:40
17 123 Kateřina Krtková 04:29 09:21 16:27 23:36 30:42 37:51
18 107 Eva Zabloudilová 04:34 09:36 17:11 24:33 31:39 38:43
19 112 Jitka Vodehnalová 04:48 09:56 17:19 24:39 32:06 39:39
20 117 Veronika Kropáčková 04:55 10:24 18:22 26:19 34:25 42:24
126 Julia-Anna Lily Bell 04:01 08:15 14:24 - - -
109 Valerie Vranová 04:45 10:11 18:21 - - -

Přespolní běh - Juniorky

(so, 27.11.2021 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 315 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 15:51
2 334 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16:16
3 307 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16:19
4 310 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 17:09
5 319 Anna SlívováAnna Slívová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 17:24
6 309 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 17:34
7 304 Barbora NázlerováBarbora Názlerová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 17:46
8 341 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:50
9 333 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17:52
10 326 Alena TylšováAlena Tylšová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 17:53
11 308 Aneta ValováAneta Valová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 18:08
12 324 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 18:25
13 344 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:29
14 313 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18:32
15 320 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18:32
16 311 Aneta KolegarováAneta Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 18:36
17 335 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 18:42
18 314 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18:44
19 328 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 18:47
20 327 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 18:58
21 343 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19:08
22 337 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 19:16
23 303 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 19:21
24 329 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 19:42
25 342 Barbora KaňováBarbora Kaňová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19:45
26 306 Marie VenclováMarie Venclová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 19:48
27 338 Patricie JaníčkováPatricie Janíčková 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 20:03
28 318 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 20:35
29 340 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 20:43
30 325 Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 20:45
31 312 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 25:29
336 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNF
Celkem 32 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1 km 2.5 km FINISH
1 315 Zuzana Porubčanová 04:03 10:00 15:51
2 334 Dana Přikrylová 04:10 10:12 16:16
3 307 Jana Pekařová 04:03 10:09 16:19
4 310 Pavla Štoudková 03:59 10:24 17:09
5 319 Anna Slívová 04:18 10:50 17:24
6 309 Natálie Furchová 04:11 10:38 17:34
7 304 Barbora Názlerová 04:38 11:16 17:46
8 341 Karolína Vilčková 04:38 11:22 17:50
9 333 Michala Veldová 04:28 11:16 17:52
10 326 Alena Tylšová 04:26 11:11 17:53
11 308 Aneta Valová 04:27 11:16 18:08
12 324 Tereza Mervartová 04:39 11:29 18:25
13 344 Viktorie Ťahanová 04:28 11:22 18:29
14 313 Aneta Schwarczová 04:43 11:41 18:32
15 320 Libuše Křížová 04:37 11:43 18:32
16 311 Aneta Kolegarová 04:28 11:23 18:36
17 335 Johana Bierská 04:29 11:31 18:42
18 314 Melanie Carpentier 04:31 11:34 18:44
19 328 Veronika Bartošová 04:44 11:43 18:47
20 327 Adéla Dostálová 04:36 11:40 18:58
21 343 Markéta Laciková 04:38 11:49 19:08
22 337 Michaela Šilarová 04:44 12:00 19:16
23 303 Tereza Havlíčková 04:45 11:52 19:21
24 329 Daniela Fajstauerová 04:45 12:15 19:42
25 342 Barbora Kaňová 04:46 12:15 19:45
26 306 Marie Venclová 04:46 12:23 19:48
27 338 Patricie Janíčková 04:51 12:23 20:03
28 318 Sabina Fiantová 04:51 12:45 20:35
29 340 Jana Poláková 04:44 12:41 20:43
30 325 Ivana Kobylková 05:21 13:24 20:45
31 312 Hana Kielarová 05:35 15:50 25:29
336 Tereza Šedová 04:20 - -