Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

Valašské Meziříčí (27. 11. 2021)

Přespolní běh mílaři - Muži

(so, 27.11.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 15 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13:38
2 33 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 13:40
3 14 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13:42
4 58 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13:47
5 54 Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13:51
6 12 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14:02
7 2 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14:06
8 13 Šimon EklŠimon Ekl 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14:06
9 36 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14:07
10 29 Roman BudilRoman Budil 97 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 14:08
11 19 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 14:10
12 55 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14:10
13 22 Filip VabroušekFilip Vabroušek 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14:15
14 47 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 14:17
15 56 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14:24
16 28 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 14:25
17 51 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 14:27
18 45 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14:34
19 21 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 14:40
20 27 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14:43
21 35 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14:48
22 59 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14:56
23 32 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15:07
24 53 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 15:08
25 48 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15:08
26 25 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15:09
27 31 Petr KučeraPetr Kučera 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15:12
28 5 Jan ČížekJan Čížek 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15:14
29 44 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 15:18
30 50 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 15:19
31 57 Tomáš KřivánekTomáš Křivánek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15:26
32 9 Josef DrbohlavJosef Drbohlav 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 15:33
33 10 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 15:34
34 40 Ondřej KohoutOndřej Kohout 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 15:36
35 38 Jan HavlíčekJan Havlíček 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 15:42
36 4 Vojtěch FicVojtěch Fic 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 15:55
37 52 Jan ŠmídaJan Šmída 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 16:12
38 37 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 16:28
39 17 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 16:41
40 60 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16:48
41 42 Jan Adam TaranaJan Adam Tarana 99 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 17:01
42 49 Václav KrejcarVáclav Krejcar 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17:07
43 39 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 97 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 17:49
44 18 Jan PoulíkJan Poulík 01 ASK Dipoli z.s.ASK Dipoli z.s. 17:50
45 41 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 18:22
46 20 Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 18:34
Celkem 46 závodníků
Mezičasy:
umí Závodník 1 km 2.5 km FINISH
1 15 Vladimír Marčík 03:36 08:39 13:38
2 33 Marek Uvizl 03:34 08:39 13:40
3 14 Tomáš Jaša 03:33 08:41 13:42
4 58 Daniel Kotyza 03:33 08:39 13:47
5 54 Patrik Vebr 03:33 08:39 13:51
6 12 Vlastimil Šroubek 03:38 08:53 14:02
7 2 Ondřej Chour 03:37 08:52 14:06
8 13 Šimon Ekl 03:42 08:54 14:06
9 36 Jan Sýkora 03:32 08:40 14:07
10 29 Roman Budil 03:40 08:59 14:08
11 19 Marek Kalous 03:36 08:49 14:10
12 55 Matěj Šolc 03:41 09:00 14:10
13 22 Filip Vabroušek 03:41 09:02 14:15
14 47 Daniel Dočkal 03:40 08:59 14:17
15 56 Michal Procházka 03:42 09:02 14:24
16 28 Martin Olšanský 03:40 08:58 14:25
17 51 Jan Ristovský 03:48 09:09 14:27
18 45 Marek Strnad 03:34 08:50 14:34
19 21 Pavel Procházka 03:54 09:19 14:40
20 27 Filip Stránský 03:48 09:14 14:43
21 35 Jan Hock 03:43 09:09 14:48
22 59 Petr Pazourek 03:40 09:13 14:56
23 32 Jan Skalička 03:38 09:21 15:07
24 53 Michal Šmída 03:52 09:32 15:08
25 48 Vojtěch Hájek 03:40 09:19 15:08
26 25 Jan Kalous 03:50 09:33 15:09
27 31 Petr Kučera 03:54 09:37 15:12
28 5 Jan Čížek 03:43 09:27 15:14
29 44 Vojtěch Vondra 03:51 09:38 15:18
30 50 Martin Žežulka 03:50 09:34 15:19
31 57 Tomáš Křivánek 03:48 09:34 15:26
32 9 Josef Drbohlav 03:47 09:39 15:33
33 10 Jakub Dudycha 03:51 09:37 15:34
34 40 Ondřej Kohout 03:55 09:36 15:36
35 38 Jan Havlíček 04:03 09:57 15:42
36 4 Vojtěch Fic 04:00 10:03 15:55
37 52 Jan Šmída 04:03 10:04 16:12
38 37 Patrik Bouška 03:59 10:10 16:28
39 17 Adam Janošík 03:58 10:18 16:41
40 60 Jan Jirotka 04:09 10:30 16:48
41 42 Jan Adam Tarana 04:11 10:34 17:01
42 49 Václav Krejcar 03:54 10:20 17:07
43 39 Ondřej Novotný 04:25 11:08 17:49
44 18 Jan Poulík 04:09 10:54 17:50
45 41 Michal Broda 04:16 11:10 18:22
46 20 Filip Dvořák 04:24 11:21 18:34