Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vyškovský Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka

Vyškov (5. 12. 2020)

Přespolní běh - Muži (Finále)

Finále A (so, 5.12.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 118 Jan KohutJan Kohut 85 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 6 PB 0:15:25
2 140 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 0:15:38
3 120 Michal ŠeďěnkaMichal Šeďěnka 87 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 10 0:16:27
4 156 Pavel DvořákPavel Dvořák 82 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 0:16:30
5 149 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 0:17:02
6 135 Stanislav ŠirokýStanislav Široký 77 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 12 0:17:55
7 154 Zdeněk SpáčilZdeněk Spáčil 87 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 0:18:29
8 158 Kamil ŠevčíkKamil Ševčík 78 NeregistrovaníNeregistrovaní 11 0:18:55
9 155 Petr PospíšilPetr Pospíšil 79 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 0:19:04
10 70 Libor ŽelezníkLibor Železník 78 NeregistrovaníNeregistrovaní 16 0:19:33
11 133 Petr HalasPetr Halas 73 Orel VyškovOrel Vyškov 3 0:19:35
12 147 Ladislav ŠolcLadislav Šolc 75 NeregistrovaníNeregistrovaní 13 0:19:37
13 144 Petr TaušPetr Tauš 76 Orel VyškovOrel Vyškov 14 0:20:58
14 35 Pavel DoležalPavel Doležal 84 Orel VyškovOrel Vyškov 1 0:23:29
15 44 Jaromír UhříkJaromír Uhřík 73 NeregistrovaníNeregistrovaní 15 0:25:52
16 138 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 0:25:57
Celkem 16 závodníků
Finále B (so, 5.12.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 136 Milan VránaMilan Vrána 62 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:19:34
2 157 Milan KoblihaMilan Kobliha 57 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:25:26
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Junioři

(so, 5.12.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 89 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... PB 0:08:22
2 122 Martin ČmelíkMartin Čmelík 01 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 0:08:26
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 5.12.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 101 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:09:49
2 3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:09:54
3 137 Max SuldinMax Suldin 03 NeregistrovaníNeregistrovaní 0:10:25
4 125 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 0:11:11
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 5.12.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 104 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 0:09:50
2 2 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 0:10:29
3 28 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 0:10:37
4 76 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 0:10:51
5 67 Matyáš KoudelkaMatyáš Koudelka 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 0:11:29
6 111 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 0:11:47
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 5.12.2020 - 10:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 79 Martin ŠírMartin Šír 08 BYAC BrnoBYAC Brno 7 0:06:23
2 82 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 0:06:24
3 64 Jáchym ŠafránekJáchym Šafránek 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 0:06:35
4 98 Thomas KorolkovThomas Korolkov 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 0:07:17
5 97 Štěpán OpletalŠtěpán Opletal 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 0:07:55
6 95 Patrik PukowietzPatrik Pukowietz 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 0:08:54
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Ženy (Finále)

Finále A (so, 5.12.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 143 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 0:19:37
2 105 Soňa MihulováSoňa Mihulová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 0:20:01
3 106 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 0:20:08
4 124 Adriana HorňováAdriana Horňová 00 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 4 0:20:31
5 142 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 0:21:13
6 144 Lenka HrabovskáLenka Hrabovská 83 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 0:21:30
7 141 Jana PelikánováJana Pelikánová 95 NeregistrovaníNeregistrovaní 7 0:26:00
8 77 Andrea VáclavkováAndrea Václavková 84 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 0:34:30
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 5.12.2020 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 40 Gabriela UhříkováGabriela Uhříková 76 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 0:24:29
2 139 Romana HamšíkováRomana Hamšíková 75 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 0:24:30
3 36 Vladímíra DoležalováVladímíra Doležalová 74 Orel VyškovOrel Vyškov 5 0:24:36
4 127 Andrea SchmidAndrea Schmid 78 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 0:25:10
5 9 Jitka DerkováJitka Derková 78 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 0:26:57
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(so, 5.12.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 109 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:10:30
2 123 Veronika VelískováVeronika Velísková 01 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 0:10:35
3 102 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 0:11:23
4 115 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:12:55
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 5.12.2020 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 90 Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 0:10:54
2 134 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 0:12:00
3 132 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 0:12:06
4 126 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 0:12:38
94 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov DNF
Celkem 5 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 5.12.2020 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 116 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 0:09:05
Celkem 1 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 5.12.2020 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 68 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 12 0:02:54
2 50 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 8 0:03:03
3 80 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 1 PB 0:03:04
4 22 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 0:03:05
5 81 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 0:03:15
6 39 Barbora UhříkováBarbora Uhříková 08 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 10 0:03:27
7 29 Veronika PlevováVeronika Plevová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 PB 0:03:33
8 87 Anika ZbořilováAnika Zbořilová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 0:03:34
9= 88 Natálie ŠafářováNatálie Šafářová 08 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 0:03:36
9= 91 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 9 0:03:36
11 66 Lucie KoudelkováLucie Koudelková 08 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 0:03:39
12 38 Barbora ŠevčíkováBarbora Ševčíková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 0:03:54
Celkem 12 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále A (so, 5.12.2020 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 169 Kryštof KrejčíkKryštof Krejčík 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 0:01:16
2 69 Libor ŽelezníkLibor Železník 11 Atletický klub Uherské HradištěAtletický klub Uherské Hrad... 10 0:01:16
3 145 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 0:01:17
4 226 Josef GrecJosef Grec 11 Orel VyškovOrel Vyškov 3 0:01:21
5 160 Šimon BernardŠimon Bernard 12 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 0:01:23
6 228 Jakub HonelJakub Honel 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 0:01:30
7 176 David JabůrekDavid Jabůrek 11 Orel VyškovOrel Vyškov 6 0:01:31
8 173 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 2 0:01:32
9 230 Filip KummerFilip Kummer 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 8 0:01:40
10 96 Marek PukowietzMarek Pukowietz 12 NeregistrovaníNeregistrovaní 9 0:01:40
Celkem 10 závodníků
Finále B (so, 5.12.2020 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 238 Jakub ŠtéblJakub Štébl 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 0:00:57
2 4 Štěpán DerkaŠtěpán Derka 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 0:00:58
3 164 Matěj KrajčíkMatěj Krajčík 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 0:01:02
4 243 David ČtvrtníčekDavid Čtvrtníček 14 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 0:01:04
5 130 Matěj HalasMatěj Halas 13 Orel VyškovOrel Vyškov 3 0:01:05
6 242 Samuel RitterSamuel Ritter 14 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 0:01:07
7 241 David ZachovalDavid Zachoval 14 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 0:01:09
8 240 David KorčákDavid Korčák 14 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 0:01:11
9 239 David VlachynskýDavid Vlachynský 14 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 0:01:23
Celkem 9 závodníků
Finále C (so, 5.12.2020 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 229 Matěj HonelMatěj Honel 15 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 0:00:45
2 129 Daniel DvořákDaniel Dvořák 15 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 0:00:46
3 246 Jan RačanskýJan Račanský 15 NeregistrovaníNeregistrovaní 7 0:00:57
4 252 Mikoláš ŠujanMikoláš Šujan 16 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 0:01:04
5 245 Jakub JirkaJakub Jirka 16 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 0:01:10
6 251 Vilém ValouchVilém Valouch 16 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 0:01:18
7 248 Ondřej PavlikOndřej Pavlik 17 NeregistrovaníNeregistrovaní 2 0:01:30
8 86 Ludvík BrzobohatýLudvík Brzobohatý 18 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 0:01:35
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 5.12.2020 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 61 Šimon BučoŠimon Bučo 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 0:03:09
2 71 Jan JašíčekJan Jašíček 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 0:03:15
3 24 Jakub HeřmanJakub Heřman 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 0:03:28
4 32 Adam DoležalAdam Doležal 10 Orel VyškovOrel Vyškov 5 0:04:22
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále A (so, 5.12.2020 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 78 Veronika BučováVeronika Bučová 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 0:01:19
2 151 Tereza HrazdilováTereza Hrazdilová 11 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 0:01:23
3 162 Markéta HanákováMarkéta Hanáková 12 Orel VyškovOrel Vyškov 5 0:01:24
4 131 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 4 PB 0:01:25
5 27 Adéla SedlákováAdéla Sedláková 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 0:01:30
6= 165 Karolínka PavlíkováKarolínka Pavlíková 12 Orel VyškovOrel Vyškov 8 0:01:34
6= 168 Aneta PospíšilíkováAneta Pospíšilíková 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 0:01:34
8 161 Johanka VežníkováJohanka Vežníková 12 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 0:01:37
9 167 Veronika AlánováVeronika Alánová 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 0:01:45
10 163 Adéla KrajčíkováAdéla Krajčíková 11 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 PB 0:01:53
11 166 Anna Marie GregorováAnna Marie Gregorová 11 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 0:01:56
Celkem 11 závodníků
Finále B (so, 5.12.2020 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 175 Eli Anna MilfaitEli Anna Milfait 13 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 0:00:57
2 236 Nikol SpoustováNikol Spoustová 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 10 0:00:59
3 233 Bára KopeckáBára Kopecká 13 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 0:01:00
4 30 Lucie DoležalováLucie Doležalová 13 Orel VyškovOrel Vyškov 3 0:01:01
5 146 Lucie HrabovskáLucie Hrabovská 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 0:01:02
6= 73 Linda JašíčkováLinda Jašíčková 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 0:01:08
6= 234 Michaela BarešováMichaela Barešová 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 0:01:08
8 152 Klaudie SpáčilováKlaudie Spáčilová 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 0:01:10
9 148 Anna ŠolcováAnna Šolcová 13 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 0:01:12
10 84 Johanna BrzobohatáJohanna Brzobohatá 14 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 0:01:21
11 21 Veronika DorazilováVeronika Dorazilová 14 Orel VyškovOrel Vyškov 4 0:01:46
Celkem 11 závodníků
Finále C (so, 5.12.2020 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 172 Mia Ronja MilfaitMia Ronja Milfait 16 NeregistrovaníNeregistrovaní 5 0:00:49
2 26 Šárka SedlákováŠárka Sedláková 15 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 0:00:53
3 244 Emma NajmanováEmma Najmanová 15 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 0:00:54
4 159 Šarlota ŠevčíkováŠarlota Ševčíková 15 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 0:00:54
5 250 Eliška HlivovaEliška Hlivova 16 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 0:00:56
6 249 Eliška KouřilováEliška Kouřilová 15 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 0:00:57
7 48 Johana GrecJohana Grec 16 Orel VyškovOrel Vyškov 2 0:01:00
8 247 Patricie RusswurmováPatricie Russwurmová 15 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 0:01:01
9 153 Zoja SpáčilováZoja Spáčilová 17 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 9 0:01:18
10 171 Diana ČonkováDiana Čonková 18 NeregistrovaníNeregistrovaní 1 0:01:44
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 5.12.2020 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 25 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 0:03:16
2 47 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 9 0:03:18
3 1 Eliška DerkováEliška Derková 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 0:03:19
4 10 Ema SmejkalováEma Smejkalová 09 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 0:03:33
5 65 Anna ŠafránkováAnna Šafránková 10 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 7 0:03:34
6 16 Michaela PytelováMichaela Pytelová 10 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 0:03:35
7 42 Karolína UhříkováKarolína Uhříková 10 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 10 0:03:36
8 37 Eliška ŠevčíkováEliška Ševčíková 09 NeregistrovaníNeregistrovaní 8 0:03:48
9 11 Aneta KalouskováAneta Kalousková 10 NeregistrovaníNeregistrovaní 3 0:04:22
10 20 Kristýna DorazilováKristýna Dorazilová 09 Orel VyškovOrel Vyškov 2 0:04:39
Celkem 10 závodníků