Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Praha - Eden (11. 9. 2021)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.9.2021 - 11:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.12
2 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 11.25
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 11.38
4 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.56
5 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 11.61
6 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 11.63
7 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 12.02
8 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 12.16
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.9.2021 - 11:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.17
2 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.33
3 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 11.48
4 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 11.79
5 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.84
6 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 PB 11.94
7 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 12.05
Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 DQ
Poznámky:
DQ 16.7.1.
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.9.2021 - 11:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 11.27
2 David KurfürstDavid Kurfürst 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.49
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 11.54
4 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.59
5 Michael HoftychMichael Hoftych 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 11.69
6 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.74
7 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 PB 11.77
8 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.07
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.12
2 Jan ŠulcJan Šulc 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.17
3 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 11.25
4 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 11.27
5 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.33
6 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 11.38
7 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 PB 11.48
8 David KurfürstDavid Kurfürst 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 11.49
9 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 11.54
10 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.56
11 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.59
12 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 11.61
13 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 SB 11.63
14 Michael HoftychMichael Hoftych 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 PB 11.69
15 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.74
16 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 PB 11.77
17 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 11.79
18 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.84
19 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 PB 11.94
20 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 12.02
21 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 12.05
22 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.07
23 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 12.16
Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 DQ

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 11.9.2021 - 12:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 SB 11.06 11.00
2 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 3 SB 11.14 9.00
3 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.37 8.00
4 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 11.52 7.00
5 David KurfürstDavid Kurfürst 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 11.67 6.00
Jan ŠulcJan Šulc 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DQ
Poznámky:
DQ 16.7.1
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 11.9.2021 - 12:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 SB 11.33 4.00
2 Roman PrincRoman Princ 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 SB 11.43 3.00
3 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 5 SB 11.44 2.00
4 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 SB 11.50 1.00
5 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 11.55
6 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 11.94
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 11.9.2021 - 11:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.56
2 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.68
3 32 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.01
4 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 13.16
5 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.23
6 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 13.29
7 33 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.30
8 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 13.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 11.9.2021 - 11:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.60
2 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.64
3 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.84
4 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.88
5 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 7 13.16
6 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 13.37
7 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.46
8 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 13.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 11.9.2021 - 11:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.62
2 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.79
3 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 13.01
4 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.09
5 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 13.29
6 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.30
7 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.35
8 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 13.51
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 12.56
2 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.60
3 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.62
4 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 12.64
5 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.68
6 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.79
7 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 12.84
8 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.88
9 32 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.01
9 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 3 13.01
11 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.09
12 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 13.16
12 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 7 13.16
14 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.23
15 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 13.29
15 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 13.29
17 33 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.30
17 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.30
19 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 13.33
20 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.35
21 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 13.37
22 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.46
23 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 13.51
24 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 13.64

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 11.9.2021 - 12:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 SB 12.27 11.00
2 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 12.31 9.00
3 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 SB 12.51 8.00
4 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 12.53 7.00
5 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 SB 12.61 6.00
6 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 SB 12.78 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 11.9.2021 - 12:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 6 SB 12.65 4.00
2 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 SB 12.79 3.00
3 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 SB 12.83 2.00
4 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 SB 12.85 1.00
5 32 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 12.89
6 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 13.17
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 15:15) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 21.70 11.00
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.91 9.00
3 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 22.33 8.00
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 22.58 7.00
5 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 PB 22.95 6.00
6 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 22.97 5.00
7 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 23.14 4.00
8 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 23.19 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 15:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.36 2.00
2 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 23.52 1.00
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 23.52
4 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 23.65
5 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 23.97
6 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 24.03
7 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 SB 24.14
8 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 24.28
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 11.9.2021 - 15:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 24.10
2 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 24.21
3 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 24.49
4 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 PB 24.56
5 206 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 24.64
6 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.80
7 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 24.94
8 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 25.48
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 21.70 11.00
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.91 9.00
3 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 22.33 8.00
4 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 22.58 7.00
5 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 PB 22.95 6.00
6 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 22.97 5.00
7 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 8 23.14 4.00
8 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 23.19 3.00
9 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 4 23.36 2.00
10 Matěj HorákMatěj Horák 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 23.52 1.00
10 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 23.52
12 Petr HrochPetr Hroch 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 PB 23.65
13 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 23.97
14 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 24.03
15 Kryštof MandátKryštof Mandát 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 PB 24.10
16 Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 SB 24.14
17 Kryštof HoralKryštof Horal 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 PB 24.21
18 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 24.28
19 Adam KočkaAdam Kočka 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 PB 24.49
20 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 PB 24.56
21 206 Daniel LandaDaniel Landa 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 PB 24.64
22 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 24.80
23 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 24.94
24 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 1 25.48

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.96 11.00
2 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 25.11 9.00
3 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.80 8.00
4 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 25.91 7.00
5 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 26.22 6.00
6 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 26.38 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 15:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 7 PB 26.32 5.00
2 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.34 4.00
3 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 26.42 2.00
4 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 26.76 1.00
5 33 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.96
6 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 27.38
7 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.08
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 11.9.2021 - 15:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 26.99
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 27.14
3 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 27.16
4 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 27.34
5 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK MostAK Most 1 27.63
6 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 27.66
7 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 27.97
8 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 30.30
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 24.96 11.00
2 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 25.11 9.00
3 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.80 8.00
4 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 25.91 7.00
5 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 26.22 6.00
6 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 7 PB 26.32 5.00
7 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.34 4.00
8 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 26.38 3.00
9 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 5 26.42 2.00
10 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 26.76 1.00
11 33 Magdaléna MalátováMagdaléna Malátová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.96
12 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 PB 26.99
13 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 PB 27.14
14 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 PB 27.16
15 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 PB 27.34
16 Klára LiškováKlára Lišková 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 27.38
17 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK MostAK Most 1 27.63
18 Nina PeterkováNina Peterková 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 27.66
19 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 27.97
20 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 28.08
21 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 30.30

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 51.15 11.00
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 51.90 9.00
3 215 František MalinaFrantišek Malina 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 53.39 8.00
4 213 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 53.72 7.00
5 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 54.01 6.00
6 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 54.54 5.00
7 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 55.05 3.00
8 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 57.87
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KinštJan Kinšt 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 54.89 4.00
2 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 55.40 2.00
3 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 55.66 1.00
4 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 55.68
5 205 Albert SkalaAlbert Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 56.60
6 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 61.79
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 51.15 11.00
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 51.90 9.00
3 215 František MalinaFrantišek Malina 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 53.39 8.00
4 213 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 53.72 7.00
5 Jakub BlažekJakub Blažek 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 6 54.01 6.00
6 Matyáš BallaMatyáš Balla 04 AC PardubiceAC Pardubice 1 54.54 5.00
7 Jan KinštJan Kinšt 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 54.89 4.00
8 Tomáš ČadaTomáš Čada 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 55.05 3.00
9 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 55.40 2.00
10 Tomáš NovákTomáš Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 55.66 1.00
11 Marek SzaboMarek Szabo 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 55.68
12 205 Albert SkalaAlbert Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 56.60
13 Tobiáš JakoubekTobiáš Jakoubek 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 8 57.87
14 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 61.79

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 55.50 11.00
2 220 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 59.16 9.00
3 32 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 59.60 8.00
4 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 8 60.21 7.00
5 223 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 60.90 6.00
6 38 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 61.17 4.00
7 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 61.86 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 61.15 5.00
2 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 61.78 3.00
3 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 63.53
4 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 63.62
5 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 64.28
6 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 65.26
Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK MostAK Most 4 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 11.9.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 62.85 1.00
2 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 SB 64.11
3 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 65.81
4 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 66.49
5 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 66.86
6 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 67.22
7 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 71.15
8 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 79.64
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 55.50 11.00
2 220 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 59.16 9.00
3 32 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 59.60 8.00
4 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 8 60.21 7.00
5 223 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 60.90 6.00
6 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 61.15 5.00
7 38 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 61.17 4.00
8 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 PB 61.78 3.00
9 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 61.86 2.00
10 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 PB 62.85 1.00
11 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 PB 63.53
12 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 63.62
13 Marie ŠulcováMarie Šulcová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 SB 64.11
14 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 64.28
15 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 65.26
16 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 65.81
17 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 66.49
18 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 66.86
19 Natálie LojdováNatálie Lojdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 67.22
20 Martina KmentováMartina Kmentová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 71.15
21 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 79.64
Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK MostAK Most 4 DQ

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 200 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 1:59.16 11.00
2 215 František MalinaFrantišek Malina 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 1:59.78 9.00
3 212 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:03.54 8.00
4 207 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 2:04.36 7.00
5 206 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 PB 2:04.74 6.00
6 203 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:04.90 5.00
7 211 Martin KopenecMartin Kopenec 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:05.43 4.00
8 205 Albert SkalaAlbert Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:06.80 3.00
Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10 DNF
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 209 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 2:07.40 2.00
2 208 Timothy WangleTimothy Wangle 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 2:08.49 1.00
3 210 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 2:08.95
4 212 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 2:09.51
5 53 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 2:09.74
6 213 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 2:14.98
7 201 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 PB 2:15.22
8 215 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 2:15.62
9 216 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 2:26.82
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 200 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 1:59.16 11.00
2 215 František MalinaFrantišek Malina 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 1:59.78 9.00
3 212 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:03.54 8.00
4 207 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 2:04.36 7.00
5 206 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 PB 2:04.74 6.00
6 203 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:04.90 5.00
7 211 Martin KopenecMartin Kopenec 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:05.43 4.00
8 205 Albert SkalaAlbert Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:06.80 3.00
9 209 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 2:07.40 2.00
10 208 Timothy WangleTimothy Wangle 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 2:08.49 1.00
11 210 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 2:08.95
12 212 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 2:09.51
13 53 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 2:09.74
14 213 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 2:14.98
15 201 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 PB 2:15.22
16 215 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 2:15.62
17 216 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 2:26.82
Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10 DNF
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 DNF

800 m - Dorostenky

(so, 11.9.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 220 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:18.77 11.00
2 223 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 2:24.23 9.00
3 222 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 2:25.58 8.00
4 226 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 SB 2:25.72 7.00
5 38 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:26.81 6.00
6 224 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:30.21 5.00
7 225 Klára KlečkováKlára Klečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 2:30.58 4.00
8 227 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 2:32.25 3.00
9 218 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:50.38 2.00
10 219 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 PB 2:53.60 1.00
11 217 Nela BisováNela Bisová 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 3:15.07
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 11.9.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 38 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 4:20.26 11.00
2 50 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 AC PardubiceAC Pardubice 1 4:20.47 9.00
3 47 Šimon MinárŠimon Minár 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 4:34.35 8.00
4 203 Petr NemetzPetr Nemetz 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 4:38.13 7.00
5 51 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10 PB 4:41.61 6.00
6 41 Tomáš TadlíkTomáš Tadlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 4:42.28 5.00
7 44 Tomáš OravaTomáš Orava 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 4:48.57 4.00
8 52 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 SB 4:49.88 3.00
9 49 Jakub KřivdaJakub Křivda 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 4:51.92 2.00
10 42 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 4:53.63 1.00
11 39 Jan ZitkoJan Zitko 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 PB 4:54.31
12 43 Filip PavlišFilip Pavliš 05 AC PardubiceAC Pardubice 11 5:44.68
Celkem 12 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 11.9.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 410 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 4:58.81 11.00
2 416 Edita PozlerováEdita Pozlerová 07 AC PardubiceAC Pardubice 5 PB 5:09.02 9.00
3 413 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 5:18.75 8.00
4 30 Berenika LajtkepováBerenika Lajtkepová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 5:18.96 7.00
5 418 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 AK MostAK Most 6 PB 5:21.30 6.00
6 415 Tereza MartincováTereza Martincová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 5:29.87 5.00
7 420 Alžběta BrejchováAlžběta Brejchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 5:40.92 4.00
8 424 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 PB 5:40.94 3.00
9 422 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 SB 5:47.80 2.00
10 427 Natálie AndrýsováNatálie Andrýsová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15 5:57.00 1.00
11 423 Veronika MilatováVeronika Milatová 06 AC PardubiceAC Pardubice 10 5:59.12
12 430 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 SB 6:00.50
13 421 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 6:11.02
14 429 Barbora ZámostnáBarbora Zámostná 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 PB 6:19.92
15 428 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14 7:16.32
16 426 Anna ŠibravováAnna Šibravová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16 8:02.27
Celkem 16 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 11.9.2021 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 205 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 PB 09:34.76 11.00
2 40 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 09:52.95 9.00
3 43 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10:39.20 8.00
4 208 Martin HolíkMartin Holík 06 AC PardubiceAC Pardubice 1 10:41.51 7.00
5 45 Simon ŠtiborSimon Štibor 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 10:42.63 6.00
6 41 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 10:45.80 5.00
7 48 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10:54.37 4.00
Celkem 7 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 11.9.2021 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 401 Eliška HostkováEliška Hostková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 10:35.91 11.00
2 403 Alena KostkováAlena Kostková 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 11:26.33 9.00
3 402 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 AK MostAK Most 4 11:41.06 8.00
4 404 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12:17.60 7.00
5 240 Magdalena ZajícováMagdalena Zajícová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10 12:34.78 6.00
6 38 Simona NoskováSimona Nosková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 12:39.19 5.00
7 239 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 12:45.09 4.00
8 407 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 13:21.16 3.00
9 237 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 14:00.02 2.00
10 238 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 14:01.76 1.00
Celkem 10 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 12:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 14.11 11.00
2 31 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.19 9.00
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 14.45 8.00
4 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 14.53 7.00
5 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 14.63 5.00
6 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.67 4.00
7 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.92 3.00
8 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 14.98 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 12:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 14.60 6.00
2 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 15.11 1.00
3 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.31
4 36 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 15.37
5 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 15.60
6 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 15.66
7 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 15.90
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 11.9.2021 - 12:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 15.57
2 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 15.58
3= Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 15.89
3= Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 15.89
5 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 16.13
6 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 17.67
7 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 1 17.95
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 PB 14.11 11.00
2 31 Lucie LasíkováLucie Lasíková 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.19 9.00
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 14.45 8.00
4 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 PB 14.53 7.00
5 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 14.60 6.00
6 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 PB 14.63 5.00
7 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.67 4.00
8 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 14.92 3.00
9 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 14.98 2.00
10 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 15.11 1.00
11 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 15.31
12 36 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 15.37
13 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 PB 15.57
14 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 PB 15.58
15 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 15.60
16 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 15.66
17 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 PB 15.89
17 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 PB 15.89
19 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 15.90
20 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 16.13
21 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 17.67
22 Barbora KutováBarbora Kutová 05 AK MostAK Most 1 17.95

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 12:15) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.82 11.00
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 14.25 9.00
3 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 14.38 8.00
4 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.44 7.00
5 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 14.57 6.00
6 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 14.59 5.00
7 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 14.83 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 12:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 14.99 3.00
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 15.21 2.00
3 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 15.40 1.00
4 Jan BoháčJan Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 16.04
5 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 16.13
6 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 16.23
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 11.9.2021 - 12:15) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 15.74
2 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 16.21
3 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 17.43
4 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 17.88
5 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 18.05
6 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.14
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.82 11.00
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 14.25 9.00
3 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 PB 14.38 8.00
4 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.44 7.00
5 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 PB 14.57 6.00
6 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 14.59 5.00
7 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 14.83 4.00
8 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 PB 14.99 3.00
9 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 PB 15.21 2.00
10 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 PB 15.40 1.00
11 Matěj HemerkaMatěj Hemerka 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 PB 15.74
12 Jan BoháčJan Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 PB 16.04
13 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 16.13
14 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 PB 16.21
15 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 16.23
16 Daniel ČechuraDaniel Čechura 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 17.43
17 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 17.88
18 Jan SobotkaJan Sobotka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 18.05
19 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 19.14

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 200 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 38.01 11.00
2 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 PB 39.65 8.00
3 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 39.74 7.00
4 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 39.86 6.00
5 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 39.92 5.00
6 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 39.93 4.00
7 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 40.42 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 39.33 9.00
2 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 40.76 2.00
3 409 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 41.17 1.00
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 41.27
5 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 41.55
6 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 43.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 11.9.2021 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 43.09
2 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 43.57
3 42 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 43.66
4 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 44.83
5 216 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 45.55
6 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 45.88
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 200 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 38.01 11.00
2 Matyáš MüllerMatyáš Müller 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 39.33 9.00
3 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 PB 39.65 8.00
4 Jakub MyslivecJakub Myslivec 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 39.74 7.00
5 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 39.86 6.00
6 Roman KadavýRoman Kadavý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 39.92 5.00
7 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 39.93 4.00
8 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 40.42 3.00
9 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 PB 40.76 2.00
10 409 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 PB 41.17 1.00
11 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 PB 41.27
12 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 41.55
13 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 43.00
14 Matěj NovákMatěj Novák 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 PB 43.09
15 Jakub KolínskýJakub Kolínský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 43.57
16 42 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 43.66
17 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 44.83
18 216 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 45.55
19 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 45.88

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 44.42 11.00
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.07 9.00
3 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 45.82 8.00
4 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 46.97 7.00
5 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 47.27 5.00
6 Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 50.04
Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 46.98 6.00
2 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 47.61 4.00
3 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 47.90 3.00
4 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 48.21 1.00
5 222 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 48.52
6 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 48.63
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 11.9.2021 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 48.13 2.00
2 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 49.20
3 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 49.44
4 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 49.46
5 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 50.15
6 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 50.73
7 52 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 51.84
8 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 52.45
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 44.42 11.00
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.07 9.00
3 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 45.82 8.00
4 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 46.97 7.00
5 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 PB 46.98 6.00
6 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 47.27 5.00
7 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 47.61 4.00
8 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 47.90 3.00
9 Stella BöhmováStella Böhmová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 48.13 2.00
10 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 48.21 1.00
11 222 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 48.52
12 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 48.63
13 Zuzana MindlováZuzana Mindlová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 PB 49.20
14 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 PB 49.44
15 Kateřina ČernáKateřina Černá 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 49.46
16 Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 50.04
17 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 50.15
18 Anna VlachovskáAnna Vlachovská 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 PB 50.73
19 52 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 51.84
20 Aneta HavlováAneta Havlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 52.45
Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 DNF

2000 m překážek (0.84) - Dorostenci

(so, 11.9.2021 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 207 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 6:27.01 11.00
2 409 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 PB 6:48.87 9.00
3 202 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 7:11.54 8.00
4 53 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 7:36.09 7.00
5 57 Jakub DusilJakub Dusil 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 7:38.57 6.00
6 59 Jan KlírJan Klír 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 7:39.01 5.00
7 56 Jakub HálaJakub Hála 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 PB 7:42.57 4.00
8 58 Jakub ČížekJakub Čížek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 8:15.86 3.00
55 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 7 DNF
Celkem 9 závodníků

2000 m překážek (0.76) - Dorostenky

(so, 11.9.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 35 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 7:52.31 11.00
2 234 Tereza PeckováTereza Pecková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 8:49.41 9.00
3 34 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 9:05.25 8.00
4 235 Tereza SlabihoudováTereza Slabihoudová 07 AC PardubiceAC Pardubice 7 9:16.28 7.00
5 231 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 9:19.85 6.00
6 230 Andrea VěžníkováAndrea Věžníková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 PB 9:20.22 5.00
7 228 Klára VojtěchováKlára Vojtěchová 05 AC PardubiceAC Pardubice 8 9:47.45 4.00
8 233 Lenka LavičkováLenka Lavičková 05 AK MostAK Most 5 NM 3.00
9 232 Lada MalinováLada Malinová 04 AK MostAK Most 4 NM 2.00
Poznámky:
Lavičková 11:27,08 Malinová 12:15,68
Celkem 9 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gregor, Rosenberger, Vinduška, Kratochvíl Gregor, Rosenberger, Vinduška, Kratochvíl TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 44.21 11.00
2 Kolínský, Auředník, Myslivec, Šulc Kolínský, Auředník, Myslivec, Šulc SK JeseniovaSK Jeseniova 6 44.40 9.00
3 Princ, Kadavý, Zajíček, Koravský Princ, Kadavý, Zajíček, Koravský TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 44.67 8.00
4 Jícha, Hudeček, Jarušek, Landa Jícha, Hudeček, Jarušek, Landa A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 45.43 7.00
5 Mizera, Šafář, Malý, Horal Mizera, Šafář, Malý, Horal AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 46.65 6.00
6 43 Pavliš, Outrata, Křivda, Dočkal Pavliš, Outrata, Křivda, Dočkal AC PardubiceAC Pardubice 7 50.82
Hroch, Novák, Hemerka, Müller Hroch, Novák, Hemerka, Müller TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šmrha, Halla, Kubka, Čada Šmrha, Halla, Kubka, Čada SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 46.70 5.00
2 212 Jehlička, Vávra, Holouš, Pícha Jehlička, Vávra, Holouš, Pícha TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 46.74 4.00
3 45 Štibor, Kopenec, Řehák, Solský Štibor, Kopenec, Řehák, Solský SK JeseniovaSK Jeseniova 2 47.49 3.00
4 Hospodár, Bečka, Dostal, Lukáš Hospodár, Bečka, Dostal, Lukáš A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 48.89 2.00
5 209 Mrha, Halíř, Jahodka, Král Mrha, Halíř, Jahodka, Král TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 50.29 1.00
Boháč, Jakoubek, Mandát, Šátek Boháč, Jakoubek, Mandát, Šátek TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 DQ
Poznámky:
DQ 167.1
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gregor, Rosenberger, Vinduška, Kratochvíl Gregor, Rosenberger, Vinduška, Kratochvíl TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 44.21 11.00
2 Kolínský, Auředník, Myslivec, Šulc Kolínský, Auředník, Myslivec, Šulc SK JeseniovaSK Jeseniova 6 44.40 9.00
3 Princ, Kadavý, Zajíček, Koravský Princ, Kadavý, Zajíček, Koravský TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 44.67 8.00
4 Jícha, Hudeček, Jarušek, Landa Jícha, Hudeček, Jarušek, Landa A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 45.43 7.00
5 Mizera, Šafář, Malý, Horal Mizera, Šafář, Malý, Horal AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 46.65 6.00
6 Šmrha, Halla, Kubka, Čada Šmrha, Halla, Kubka, Čada SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 46.70 5.00
7 212 Jehlička, Vávra, Holouš, Pícha Jehlička, Vávra, Holouš, Pícha TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 46.74 4.00
8 45 Štibor, Kopenec, Řehák, Solský Štibor, Kopenec, Řehák, Solský SK JeseniovaSK Jeseniova 2 47.49 3.00
9 Hospodár, Bečka, Dostal, Lukáš Hospodár, Bečka, Dostal, Lukáš A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 48.89 2.00
10 209 Mrha, Halíř, Jahodka, Král Mrha, Halíř, Jahodka, Král TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 50.29 1.00
11 43 Pavliš, Outrata, Křivda, Dočkal Pavliš, Outrata, Křivda, Dočkal AC PardubiceAC Pardubice 7 50.82
Hroch, Novák, Hemerka, Müller Hroch, Novák, Hemerka, Müller TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 DNF
Boháč, Jakoubek, Mandát, Šátek Boháč, Jakoubek, Mandát, Šátek TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 DQ

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 223 Dorazinová, Krutilová, Táborská, Křížová Dorazinová, Krutilová, Táborská, Křížová SK JeseniovaSK Jeseniova 4 48.94 11.00
2 Černá, Vojtěchovská, Vilhelmová, Primasová Černá, Vojtěchovská, Vilhelmová, Primasová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.22 9.00
3 Borová, Cílková, Marušová, Manuel Borová, Cílková, Marušová, Manuel TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 50.76 8.00
4 Hloucalová, Myšková, Pražáková, Blatníková Hloucalová, Myšková, Pražáková, Blatníková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 51.20 7.00
5 Preti, Hassmannová, Hůlová, Kloučková Preti, Hassmannová, Hůlová, Kloučková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 51.24 6.00
6 Šebková, Skočdopolová, Götzová, Illichová Šebková, Skočdopolová, Götzová, Illichová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 51.55 5.00
7 Janďurová, Zaydlarová, Uhrová, Mislerová Janďurová, Zaydlarová, Uhrová, Mislerová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 52.35 3.00
8 Černá, Paverová, Böhmová, Eichackerová Černá, Paverová, Böhmová, Eichackerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 54.14
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Coufalová, Nováková, Vaňková, Vodová Coufalová, Nováková, Vaňková, Vodová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.82 4.00
2 Peterková, Vokáčová, Ubryová, Speierlová Peterková, Vokáčová, Ubryová, Speierlová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 53.31
3 Husáková, Tyrová, Tomášková, Azari Husáková, Tyrová, Tomášková, Azari TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 53.52
4 Vápeníková, Kozlerová, Ptáčníková, Šulcová Vápeníková, Kozlerová, Ptáčníková, Šulcová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 54.79
5 Kmentová, Slabihoudová, Bisová, Manychová Kmentová, Slabihoudová, Bisová, Manychová AC PardubiceAC Pardubice 2 55.16
6 430 Jelínková, Zámostná, Koděrová, Šibravová Jelínková, Zámostná, Koděrová, Šibravová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 57.32
7 Kalousová, Novotná, Lapáčková, Peterková Kalousová, Novotná, Lapáčková, Peterková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 57.60
Kohoutková, Paterová, Hallerová, Veverková Kohoutková, Paterová, Hallerová, Veverková SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 11.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šubrtová, Síbrová, Rychterová, Vaňková Šubrtová, Síbrová, Rychterová, Vaňková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 52.36 2.00
2 Kofroňová, Rozmušová, Slavíková, Turková Kofroňová, Rozmušová, Slavíková, Turková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 54.04
3 Šorbanová, Koucká, Brodilová, Prouzová Šorbanová, Koucká, Brodilová, Prouzová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 54.21
4 239 Moravcová, Krimláková, Derková, Pěnkavová Moravcová, Krimláková, Derková, Pěnkavová SK JeseniovaSK Jeseniova 3 56.39
5 Cikánková, Ditrichová, Martincová, Pecková Cikánková, Ditrichová, Martincová, Pecková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 58.87
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 11.9.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pesslová, Kusá, Štullerová, Vrbová Pesslová, Kusá, Štullerová, Vrbová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 52.85 1.00
2 Hynková, Králová, Hejdová, Lojdová Hynková, Králová, Hejdová, Lojdová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 52.93
3 Prokopová, Kubelková, Hanušová, Milatová Prokopová, Kubelková, Hanušová, Milatová AC PardubiceAC Pardubice 2 54.68
4 Dobešová, Alblová, Roubalová, Ransdorfová Dobešová, Alblová, Roubalová, Ransdorfová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 56.55
5 Lališová, Poštová, Pokorná, Adámková Lališová, Poštová, Pokorná, Adámková AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 62.73
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 223 Dorazinová, Krutilová, Táborská, Křížová Dorazinová, Krutilová, Táborská, Křížová SK JeseniovaSK Jeseniova 4 48.94 11.00
2 Černá, Vojtěchovská, Vilhelmová, Primasová Černá, Vojtěchovská, Vilhelmová, Primasová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.22 9.00
3 Borová, Cílková, Marušová, Manuel Borová, Cílková, Marušová, Manuel TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 50.76 8.00
4 Hloucalová, Myšková, Pražáková, Blatníková Hloucalová, Myšková, Pražáková, Blatníková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 PB 51.20 7.00
5 Preti, Hassmannová, Hůlová, Kloučková Preti, Hassmannová, Hůlová, Kloučková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 51.24 6.00
6 Šebková, Skočdopolová, Götzová, Illichová Šebková, Skočdopolová, Götzová, Illichová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 51.55 5.00
7 Coufalová, Nováková, Vaňková, Vodová Coufalová, Nováková, Vaňková, Vodová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 51.82 4.00
8 Janďurová, Zaydlarová, Uhrová, Mislerová Janďurová, Zaydlarová, Uhrová, Mislerová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 52.35 3.00
9 Šubrtová, Síbrová, Rychterová, Vaňková Šubrtová, Síbrová, Rychterová, Vaňková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 52.36 2.00
10 Pesslová, Kusá, Štullerová, Vrbová Pesslová, Kusá, Štullerová, Vrbová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 52.85 1.00
11 Hynková, Králová, Hejdová, Lojdová Hynková, Králová, Hejdová, Lojdová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 52.93
12 Peterková, Vokáčová, Ubryová, Speierlová Peterková, Vokáčová, Ubryová, Speierlová SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 53.31
13 Husáková, Tyrová, Tomášková, Azari Husáková, Tyrová, Tomášková, Azari TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 53.52
14 Kofroňová, Rozmušová, Slavíková, Turková Kofroňová, Rozmušová, Slavíková, Turková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 54.04
15 Černá, Paverová, Böhmová, Eichackerová Černá, Paverová, Böhmová, Eichackerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 54.14
16 Šorbanová, Koucká, Brodilová, Prouzová Šorbanová, Koucká, Brodilová, Prouzová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 54.21
17 Prokopová, Kubelková, Hanušová, Milatová Prokopová, Kubelková, Hanušová, Milatová AC PardubiceAC Pardubice 2 54.68
18 Vápeníková, Kozlerová, Ptáčníková, Šulcová Vápeníková, Kozlerová, Ptáčníková, Šulcová AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 54.79
19 Kmentová, Slabihoudová, Bisová, Manychová Kmentová, Slabihoudová, Bisová, Manychová AC PardubiceAC Pardubice 2 55.16
20 239 Moravcová, Krimláková, Derková, Pěnkavová Moravcová, Krimláková, Derková, Pěnkavová SK JeseniovaSK Jeseniova 3 56.39
21 Dobešová, Alblová, Roubalová, Ransdorfová Dobešová, Alblová, Roubalová, Ransdorfová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 56.55
22 430 Jelínková, Zámostná, Koděrová, Šibravová Jelínková, Zámostná, Koděrová, Šibravová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 57.32
23 Kalousová, Novotná, Lapáčková, Peterková Kalousová, Novotná, Lapáčková, Peterková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 57.60
24 Cikánková, Ditrichová, Martincová, Pecková Cikánková, Ditrichová, Martincová, Pecková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 58.87
25 Lališová, Poštová, Pokorná, Adámková Lališová, Poštová, Pokorná, Adámková AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 62.73
Kohoutková, Paterová, Hallerová, Veverková Kohoutková, Paterová, Hallerová, Veverková SK JeseniovaSK Jeseniova 5 DNF

4 x 400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novák, Müller, Šantavý, Mrha Novák, Müller, Šantavý, Mrha TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 3:30.33 11.00
2 212 Šíma, Blatný, Holeček, Kopenec Šíma, Blatný, Holeček, Kopenec SK JeseniovaSK Jeseniova 6 3:33.01 9.00
3 Zajíček, Václavů, Princ, Jehlička Zajíček, Václavů, Princ, Jehlička TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 3:34.45 8.00
4 Hudeček, Jarušek, Kulhánek, Landa Hudeček, Jarušek, Kulhánek, Landa A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:36.16 6.00
5 Svoboda, Novák, Nedvěd, Malina Svoboda, Novák, Nedvěd, Malina TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 3:36.57 5.00
6 Skuček, Jelínek, Kinšt, Moravec Skuček, Jelínek, Kinšt, Moravec TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 3:49.47 4.00
7 Drbohlav, Bříza, Hanyk, Malý Drbohlav, Bříza, Hanyk, Malý AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 3:50.55 3.00
8 213 Outrata, Dočkal, Outrata, Holík Outrata, Dočkal, Outrata, Holík AC PardubiceAC Pardubice 1 3:59.82
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ďurčo, Kalaš, Novák, Pavlík Ďurčo, Kalaš, Novák, Pavlík TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 3:35.69 7.00
2 44 Orava, Čížek, Žilina, Pallas Orava, Čížek, Žilina, Pallas Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 3:52.22 2.00
3 Holouš, Vávra, Tadlík, Pitoňák Holouš, Vávra, Tadlík, Pitoňák TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:53.83 1.00
4 45 Štibor, Zitko, Procházka, Kindl Štibor, Zitko, Procházka, Kindl SK JeseniovaSK Jeseniova 8 3:54.34
5 51 Kroužel, Halíř, Král, Bukáček Kroužel, Halíř, Král, Bukáček TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 3:55.36
6 56 Hála, Málek, Minár, Nemetz Hála, Málek, Minár, Nemetz TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 3:55.38
7 Machálek, Bečka, Herink, Lukáš Machálek, Bečka, Herink, Lukáš A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:56.94
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novák, Müller, Šantavý, Mrha Novák, Müller, Šantavý, Mrha TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 3:30.33 11.00
2 212 Šíma, Blatný, Holeček, Kopenec Šíma, Blatný, Holeček, Kopenec SK JeseniovaSK Jeseniova 6 3:33.01 9.00
3 Zajíček, Václavů, Princ, Jehlička Zajíček, Václavů, Princ, Jehlička TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 3:34.45 8.00
4 Ďurčo, Kalaš, Novák, Pavlík Ďurčo, Kalaš, Novák, Pavlík TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 3:35.69 7.00
5 Hudeček, Jarušek, Kulhánek, Landa Hudeček, Jarušek, Kulhánek, Landa A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:36.16 6.00
6 Svoboda, Novák, Nedvěd, Malina Svoboda, Novák, Nedvěd, Malina TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 3:36.57 5.00
7 Skuček, Jelínek, Kinšt, Moravec Skuček, Jelínek, Kinšt, Moravec TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 3:49.47 4.00
8 Drbohlav, Bříza, Hanyk, Malý Drbohlav, Bříza, Hanyk, Malý AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 3:50.55 3.00
9 44 Orava, Čížek, Žilina, Pallas Orava, Čížek, Žilina, Pallas Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 3:52.22 2.00
10 Holouš, Vávra, Tadlík, Pitoňák Holouš, Vávra, Tadlík, Pitoňák TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 3:53.83 1.00
11 45 Štibor, Zitko, Procházka, Kindl Štibor, Zitko, Procházka, Kindl SK JeseniovaSK Jeseniova 8 3:54.34
12 51 Kroužel, Halíř, Král, Bukáček Kroužel, Halíř, Král, Bukáček TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 3:55.36
13 56 Hála, Málek, Minár, Nemetz Hála, Málek, Minár, Nemetz TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 3:55.38
14 Machálek, Bečka, Herink, Lukáš Machálek, Bečka, Herink, Lukáš A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:56.94
15 213 Outrata, Dočkal, Outrata, Holík Outrata, Dočkal, Outrata, Holík AC PardubiceAC Pardubice 1 3:59.82

4 x 400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 220 Somrová, Hůlová, Lapáčková, Bodnarová Somrová, Hůlová, Lapáčková, Bodnarová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 4:07.13 11.00
2 Blatníková, Rychterová, Havlíčková, Voženílková Blatníková, Rychterová, Havlíčková, Voženílková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 4:07.62 9.00
3 Illichová, Götzová, Nechanická, Lasíková Illichová, Götzová, Nechanická, Lasíková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 4:10.68 8.00
4 Wicková, Klečková, Coufalová, Malátová Wicková, Klečková, Coufalová, Malátová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:10.69 7.00
5 Koděrová, Štullerová, Vlachovská, Štěrbová Koděrová, Štullerová, Vlachovská, Štěrbová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 4:22.78 5.00
6 Krimláková, Kohoutková, Paterová, Veverková Krimláková, Kohoutková, Paterová, Veverková SK JeseniovaSK Jeseniova 4 4:24.35 3.00
7 Kofroňová, Rozmušová, Slavíková, Turková Kofroňová, Rozmušová, Slavíková, Turková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 4:27.19 1.00
8 402 Křížová, Prošková, Helebrantová, Chýlová Křížová, Prošková, Helebrantová, Chýlová AK MostAK Most 1 4:34.86
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokopová, Ivasienková, Azari, Procházková Prokopová, Ivasienková, Azari, Procházková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 4:17.70 6.00
2 226 Janovská, Lišková, Vojtěchová, Pezinková Janovská, Lišková, Vojtěchová, Pezinková AC PardubiceAC Pardubice 5 4:23.31 4.00
3 Mindlová, Janďurová, Uhrová, Šestáková Mindlová, Janďurová, Uhrová, Šestáková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 4:26.15 2.00
4 Koucká, Brejchová, Šorbanová, Prouzová Koucká, Brejchová, Šorbanová, Prouzová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:32.73
5 35 Šulcová, Badinová, Preti, Hassmannová Šulcová, Badinová, Preti, Hassmannová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 4:34.28
6 427 Andrýsová, Ransdorfová, Čechová, Nosková Andrýsová, Ransdorfová, Čechová, Nosková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 4:45.17
7 38 Franklová, Kracíková, Krimláková, Štěpánová Franklová, Kracíková, Krimláková, Štěpánová SK JeseniovaSK Jeseniova 2 4:46.36
8 403 Kostková, Martincová, Zaydlarová, Lajtkepová Kostková, Martincová, Zaydlarová, Lajtkepová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 4:46.86
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 220 Somrová, Hůlová, Lapáčková, Bodnarová Somrová, Hůlová, Lapáčková, Bodnarová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 4:07.13 11.00
2 Blatníková, Rychterová, Havlíčková, Voženílková Blatníková, Rychterová, Havlíčková, Voženílková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 4:07.62 9.00
3 Illichová, Götzová, Nechanická, Lasíková Illichová, Götzová, Nechanická, Lasíková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 4:10.68 8.00
4 Wicková, Klečková, Coufalová, Malátová Wicková, Klečková, Coufalová, Malátová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:10.69 7.00
5 Prokopová, Ivasienková, Azari, Procházková Prokopová, Ivasienková, Azari, Procházková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 4:17.70 6.00
6 Koděrová, Štullerová, Vlachovská, Štěrbová Koděrová, Štullerová, Vlachovská, Štěrbová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 4:22.78 5.00
7 226 Janovská, Lišková, Vojtěchová, Pezinková Janovská, Lišková, Vojtěchová, Pezinková AC PardubiceAC Pardubice 5 4:23.31 4.00
8 Krimláková, Kohoutková, Paterová, Veverková Krimláková, Kohoutková, Paterová, Veverková SK JeseniovaSK Jeseniova 4 4:24.35 3.00
9 Mindlová, Janďurová, Uhrová, Šestáková Mindlová, Janďurová, Uhrová, Šestáková AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 4:26.15 2.00
10 Kofroňová, Rozmušová, Slavíková, Turková Kofroňová, Rozmušová, Slavíková, Turková TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 4:27.19 1.00
11 Koucká, Brejchová, Šorbanová, Prouzová Koucká, Brejchová, Šorbanová, Prouzová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:32.73
12 35 Šulcová, Badinová, Preti, Hassmannová Šulcová, Badinová, Preti, Hassmannová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 4:34.28
13 402 Křížová, Prošková, Helebrantová, Chýlová Křížová, Prošková, Helebrantová, Chýlová AK MostAK Most 1 4:34.86
14 427 Andrýsová, Ransdorfová, Čechová, Nosková Andrýsová, Ransdorfová, Čechová, Nosková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 4:45.17
15 38 Franklová, Kracíková, Krimláková, Štěpánová Franklová, Kracíková, Krimláková, Štěpánová SK JeseniovaSK Jeseniova 2 4:46.36
16 403 Kostková, Martincová, Zaydlarová, Lajtkepová Kostková, Martincová, Zaydlarová, Lajtkepová AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 4:46.86

skok vysoký - Dorostenci

(so, 11.9.2021 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,51 1,56 1,61 1,66 1,71 1,74 1,77 1,80 1,83 1,86 1,89 Body
1 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
05 16 1.89 - - - - - - o - o o xo r 11.00
2 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 13 PB 1.86 - - o o xxo o o xxo o o xxx 9.00
3 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1 PB 1.86 - - - o - o o o xo xxo xxr 8.00
4 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 17 1.83 - - - - - - - o o xxx 7.00
5 Jan BoháčJan Boháč
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 10 PB 1.83 - - o xo xo - o xo o xxx 6.00
6 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 15 1.83 - - - - - o - o xxo xxx 5.00
7 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 14 1.77 - - - o o o xo xxx 4.00
8 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 11 1.74 - - - o o o xxx 3.00
9 Daniel ČechuraDaniel Čechura
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 8 1.74 - o xo xo xxo o xx 2.00
10 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 9 1.74 - - - o o xo xxx 1.00
11= Michael HoftychMichael Hoftych
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
04 12 1.71 - - - o o - xxx
11= Jakub BřízaJakub Bříza
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 7 1.71 o o o o o xxx
13 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 6 1.66 - o o o xxx
14 Kryštof MandátKryštof Mandát
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 2 PB 1.66 o xo o o xxx
15 Jan JahodkaJan Jahodka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 5 1.61 - xo o xx
16 Adam PospíšilAdam Pospíšil
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 3 1.61 o o xo xxx
17 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4 1.56 o xxo xxx
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 11.9.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,40 1,45 1,50 1,55 1,58 1,61 1,64 1,67 1,70 Body
1 49 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 20 1.67 - o o o o o o xxo xxx 11.00
2 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 18 SB 1.67 - - o o o o xo xxo x 9.00
3 37 Karolína ChýlováKarolína Chýlová
AK MostAK Most
05 19 1.64 - - o o o o xo xxx 8.00
4 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 14 SB 1.61 - - xo o o xo xxx 7.00
5 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 17 1.61 o o xo xo xxo xxo xxx 6.00
6 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 15 1.58 - o o xo o xxx 5.00
7 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
AC PardubiceAC Pardubice
04 6 PB 1.58 o o xxo xxo o xxx 4.00
8 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 13 1.58 - o o xo xxo xxx 3.00
9 Klára MachačkováKlára Machačková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 16 1.55 - o o xxo xxx 2.00
10 Sarah VápeníkováSarah Vápeníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 11 1.50 o xo o xxx 1.00
11 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 1 SB 1.50 o o xxo xxx
12= Barbora KutováBarbora Kutová
AK MostAK Most
05 7 1.45 o o xxx
12= Sabina DerkováSabina Derková
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 4 1.45 o o xxx
12= Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 9 1.45 - o xxx
15 Zuzana MindlováZuzana Mindlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 12 1.45 xo o xxx
16= 50 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 10 1.45 o xo xxx x
16= Barbora ŠkardováBarbora Škardová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 3 1.45 o xo xxx
18 Tereza SpeierlováTereza Speierlová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
04 8 1.45 xo xxo xxx
19 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 5 1.40 o xxx
20 Alžběta PěnkavováAlžběta Pěnkavová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 2 1.40 xxo xxx
Celkem 20 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 11.9.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,21 2,51 2,81 3,01 3,21 3,41 3,61 3,81 3,91 4,01 4,11 4,21 4,31 4,41 Body
1 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 12 PB 4.31 - - - - - xo - o o xo xo o o xxx 11.00
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 14 4.01 - - - - - - - o - o xx 9.00
3 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 10 PB 4.01 - - - - - o o xo o xo xxx 8.00
4 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 13 4.01 - - - - - - - o - xxo xxx 7.00
5 Patrik MarkoPatrik Marko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 9 3.61 - - - - - o xo xxx 6.00
6 Jan HospodárJan Hospodár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 8 3.41 - - - - o o xxx 5.00
7 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 6 3.21 - - - o o xx 4.00
8 223 Ondřej KindlOndřej Kindl
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5 PB 3.21 - - o o xxo xx 3.00
9 Mikuláš DrbohlavMikuláš Drbohlav
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 7 3.01 - xxo o xo xxx 2.00
10 Adam KočkaAdam Kočka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 2 SB 2.81 - o o xxx 1.00
11 Jan JahodkaJan Jahodka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1 PB 2.81 o o xo xxx
12 49 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
AC PardubiceAC Pardubice
07 4 2.21 o xxx
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 11 NM - - - - - - xx
Jakub PavingerJakub Pavinger
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 3 NM - xr
Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 15 NM - - - - - - - - - xxx
Celkem 15 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 11.9.2021 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2,00 2,20 2,40 2,60 2,70 2,80 2,90 3,00 3,10 3,20 3,30 3,40 3,50 Body
1 Julie Anna ŠebkováJulie Anna Šebková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 14 3.10 - - - o - o xxo o o xxx 11.00
2 Barbora UhrováBarbora Uhrová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 12 2.90 - - - o - o xxo xxx 9.00
3 Sofie FlaškováSofie Flašková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 8 PB 2.80 - o o o xxo xo xxx 8.00
4 Anna MarkgráfováAnna Markgráfová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 9 PB 2.70 - o o xo xo xxx 7.00
5 Jessica WiederováJessica Wiederová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4 PB 2.60 - o o o xxx 6.00
6 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 13 2.60 - - - xxo x 5.00
7 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 6 2.40 xo xxo o xxx 4.00
8 Aneta SkalákováAneta Skaláková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 10 2.40 o o xo xxx 3.00
9 Ema ValentováEma Valentová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 5 2.40 o o xxo xxx 2.00
10 Michaela ŠubrtováMichaela Šubrtová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3 PB 2.40 o xxo xxo xx 1.00
11 Petra JelínkováPetra Jelínková
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 2 2.20 o xo xxx
12 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 SB 2.00 xo xxx
Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 11 NM - - - xxx
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 11.9.2021 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 19 6.65 -0.2 m/s 6.55  0,20 6.54  2,00 x 6.55 6.65  -0,20 x x 11.00
2 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 20 PB 6.56 +0.9 m/s 6.53  0,50 6.56  0,90 - 6.56 - - - 9.00
3 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 15 PB 6.37 +0.1 m/s 6.12  1,10 6.18  0,10 6.37  0,10 6.37 - - - 8.00
4 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
06 10 PB 6.27 +0.3 m/s 6.27  0,30 - 4.78  -1,40 6.27 7.00
5 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 17 6.16 +0.0 m/s 5.99  -1,00 x x 5.99 5.77  -0,70 6.16  0,00 - 6.00
6 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 14 6.03 +0.3 m/s 5.80  1,10 5.81  0,20 6.03  0,30 6.03 x 5.93  0,20 x 5.00
7 Tomáš KalašTomáš Kalaš
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 6 PB 5.96 +0.1 m/s 5.79  0,80 5.86  0,70 5.96  0,10 5.96 5.75  0,20 x 5.52  0,80 4.00
8 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 16 5.92 +0.1 m/s 5.65  0,70 4.19  0,10 5.92  0,10 5.92 5.78  -0,50 x 5.67  0,10 3.00
9 Matěj HorákMatěj Horák
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 13 5.88 +1.4 m/s 5.88  1,40 5.83  0,50 5.77  -0,10 5.88 x - x 2.00
10 Jakub MizeraJakub Mizera
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 PB 5.81 +0.0 m/s 5.22  1,30 5.81  0,00 5.68  0,20 5.81 1.00
11 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 12 5.80 +0.7 m/s 5.80  0,70 5.69  1,00 5.76  -0,10 5.80
12 Matyas KoszegiMatyas Koszegi
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
05 18 5.67 -0.1 m/s 5.67  -0,10 - - 5.67 - - -
13 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B
05 4 PB 5.62 +0.6 m/s 5.62  0,60 5.58  0,00 x 5.62
14 56 Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 8 5.57 +1.0 m/s x 5.57  1,00 x 5.57
15 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 11 5.53 +1.2 m/s 5.15  0,40 5.53  1,20 x 5.53
16 209 Lukáš MrhaLukáš Mrha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 9 5.36 +0.5 m/s 5.36  0,50 5.16  1,60 x 5.36
17 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 5 5.26 +0.8 m/s 5.26  0,80 5.19  0,30 - 5.26
18 55 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 1 5.11 +0.8 m/s 5.11  0,80 x 5.04  0,40 5.11
19 Jakub BřízaJakub Bříza
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 2 3.92 +0.3 m/s x 3.92  0,30 x 3.92
Adam OutrataAdam Outrata
AC PardubiceAC Pardubice
04 7 NM x x x -
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 11.9.2021 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 20 5.39 +0.3 m/s 5.07  0,50 x 5.03  -0,30 5.07 - 5.39  0,30 5.35  1,50 11.00
2 Terezie TáborskáTerezie Táborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 19 5.34 +2.0 m/s 5.08  1,80 5.16  2,20 4.42  -0,50 5.16 5.01  0,20 5.34  2,00 4.95  1,00 9.00
3 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 17 5.21 +0.7 m/s - 5.21  0,70 - 5.21 5.18  2,30 x - 8.00
4 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 12 5.04 +0.7 m/s x 4.83  1,30 4.90  1,20 4.90 5.04  0,70 x 4.97  1,10 7.00
5 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 10 5.00 +1.1 m/s 4.90  1,10 x 5.00  1,10 5.00 4.94  0,30 3.09  0,90 x 6.00
6 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 14 4.99 +0.8 m/s 4.99  0,80 3.43  0,10 4.52  1,10 4.99 4.65  1,30 4.73  0,10 4.80  0,70 5.00
7 Tereza VodováTereza Vodová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 6 4.96 +0.9 m/s 4.58  1,40 4.93  0,00 4.89  0,00 4.93 4.76  0,90 3.93  0,90 4.96  0,90 4.00
8 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 13 4.91 +0.8 m/s 4.80  1,00 4.89  0,50 4.89  1,40 4.89 4.75  1,70 x 4.91  0,80 3.00
9 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2 SB 4.88 +0.8 m/s 4.66  1,30 4.88  0,80 4.54  0,70 4.88 2.00
10 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
07 11 4.85 +1.1 m/s 4.81  1,00 4.68  1,10 4.85  1,10 4.85 1.00
11 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 16 4.84 +0.0 m/s 4.84  0,00 4.06  0,00 x 4.84
12 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 18 4.75 +0.8 m/s x 4.75  0,80 4.42  -0,20 4.75
13 Šárka ProkopováŠárka Prokopová
AC PardubiceAC Pardubice
05 5 4.71 +0.2 m/s 4.68  2,00 x 4.71  0,20 4.71
14 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 3 4.64 +0.6 m/s 3.20  1,10 4.61  1,20 4.64  0,60 4.64
15 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4 4.64 +1.6 m/s 4.64  1,60 4.50  0,20 x 4.64
16 Barbora JandejskováBarbora Jandejsková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 15 4.61 +1.4 m/s 4.61  1,40 3.37  0,00 - 4.61
17 50 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 8 4.58 +1.6 m/s 4.58  1,60 4.44  -0,10 x 4.58
18 Kateřina PaverováKateřina Paverová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 1 4.48 +1.2 m/s 4.48  1,20 4.15  0,50 - 4.48
19 Elen HoffmannováElen Hoffmannová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
06 7 4.42 +0.2 m/s x 4.42  0,20 4.22  1,30 4.42
Celkem 19 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 11.9.2021 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 9 PB 14.24 +1.8 m/s 13.18  1,30 13.41  -0,60 13.33  0,40 13.41 11.70  -0,20 13.41  0,80 14.24  1,80 11.00
2 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 7 12.98 +0.6 m/s 12.50  0,20 - 12.67  0,00 12.67 - 12.98  0,60 x 9.00
3 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 6 PB 12.92 +0.7 m/s 12.47  0,30 12.65  -0,30 12.67  0,10 12.67 x 11.59  0,40 12.92  0,70 8.00
4 Jonáš TurekJonáš Turek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 5 12.60 +0.2 m/s x 12.33  0,50 12.32  0,20 12.33 x 12.60  0,20 x 7.00
5 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 8 12.48 +0.5 m/s 12.12  0,40 12.12  -0,70 11.64  -0,40 12.12 12.09  0,60 12.48  0,50 11.50  0,80 6.00
6 Jáchym BečkaJáchym Bečka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 12.21 -0.2 m/s 11.94  0,10 x 11.88  0,50 11.94 12.01  0,40 12.21  -0,20 12.18  0,70 5.00
7 Dominik NovotnýDominik Novotný
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 2 PB 12.11 -0.2 m/s 11.51  0,50 12.11  -0,20 12.11  -0,20 12.11 11.96  0,40 11.84  0,60 - 4.00
8 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3 12.00 -0.2 m/s 12.00  -0,20 11.25  -0,30 11.89  -0,20 12.00 11.45  0,30 x 11.48  0,80 3.00
9 212 Martin ŠímaMartin Šíma
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 1 PB 11.72 +0.5 m/s 11.72  0,50 11.57  0,90 11.43  -0,80 11.72 2.00
Celkem 9 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 11.9.2021 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 11.34 +1.2 m/s 11.34  1,20