Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Praha - Eden (11. 9. 2021)

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 11.9.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 200 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 1:59.16 11.00
2 215 František MalinaFrantišek Malina 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 1:59.78 9.00
3 212 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:03.54 8.00
4 207 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 2:04.36 7.00
5 206 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 PB 2:04.74 6.00
6 203 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:04.90 5.00
7 211 Martin KopenecMartin Kopenec 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:05.43 4.00
8 205 Albert SkalaAlbert Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:06.80 3.00
Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10 DNF
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 DNF
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 11.9.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 209 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 2:07.40 2.00
2 208 Timothy WangleTimothy Wangle 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 2:08.49 1.00
3 210 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 2:08.95
4 212 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 2:09.51
5 53 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 2:09.74
6 213 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 2:14.98
7 201 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 PB 2:15.22
8 215 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 2:15.62
9 216 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 2:26.82
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 200 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 1:59.16 11.00
2 215 František MalinaFrantišek Malina 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 1:59.78 9.00
3 212 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:03.54 8.00
4 207 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 8 PB 2:04.36 7.00
5 206 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 7 PB 2:04.74 6.00
6 203 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:04.90 5.00
7 211 Martin KopenecMartin Kopenec 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:05.43 4.00
8 205 Albert SkalaAlbert Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 2:06.80 3.00
9 209 Jan ŽilinaJan Žilina 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 PB 2:07.40 2.00
10 208 Timothy WangleTimothy Wangle 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 2:08.49 1.00
11 210 Jakub EbertJakub Ebert 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 PB 2:08.95
12 212 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 PB 2:09.51
13 53 Štěpán TesařŠtěpán Tesař 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 PB 2:09.74
14 213 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 2:14.98
15 201 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 PB 2:15.22
16 215 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 04 AC PardubiceAC Pardubice 6 PB 2:15.62
17 216 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 2:26.82
Lukáš HoraLukáš Hora 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10 DNF
Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 DNF

800 m - Dorostenky

(so, 11.9.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 220 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:18.77 11.00
2 223 Nela DorazinováNela Dorazinová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 SB 2:24.23 9.00
3 222 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 PB 2:25.58 8.00
4 226 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 7 SB 2:25.72 7.00
5 38 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:26.81 6.00
6 224 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:30.21 5.00
7 225 Klára KlečkováKlára Klečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 PB 2:30.58 4.00
8 227 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 PB 2:32.25 3.00
9 218 Lucie ManychováLucie Manychová 07 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:50.38 2.00
10 219 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 PB 2:53.60 1.00
11 217 Nela BisováNela Bisová 07 AC PardubiceAC Pardubice 8 3:15.07
Celkem 11 závodníků