Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů mílařů, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Běchovice (13. 12. 2020)

Přespolní běh - Dorostenci

Dorostenci A (ne, 13.12.2020) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 805 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12:37
2 808 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 12:52
3 801 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 12:58
4 814 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13:03
5 813 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13:08
6 804 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 13:13
7 831 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13:19
8 806 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13:27
9 802 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13:30
10 807 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13:32
11 837 Adam JirkůAdam Jirků 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13:36
12 803 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13:40
13 830 Mikuláš NovotnýMikuláš Novotný 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13:40
14 825 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, Atletický klub ISCAREX Česk... 13:42
15 824 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13:42
16 822 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13:43
17 832 Pavel DolákPavel Dolák 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13:49
18 833 David ŠpaleDavid Špale 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13:55
19 810 Petr BachanPetr Bachan 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 13:56
21 828 Jakub PitoňákJakub Pitoňák 04 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 14:01
23 820 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14:06
24 821 Filip StránskýFilip Stránský 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14:07
25 812 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14:08
26 816 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14:08
27 811 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14:09
29 815 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14:12
30 819 Adam MalýAdam Malý 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14:14
33 809 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14:21
36 823 Jan PerglerJan Pergler 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14:34
38 817 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 14:41
41 834 Marek BukáčekMarek Bukáček 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 14:45
46 836 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14:57
52 829 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15:08
53 839 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15:11
57 835 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 15:37
59 827 Radek HrubýRadek Hrubý 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15:49
62 818 Petr SynáčekPetr Synáček 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 16:20
63 838 Vojtěch FišerVojtěch Fišer 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 16:51
64 653 Michal VacekMichal Vacek 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 16:57
800 Češka Jiří PavelČeška Jiří Pavel 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
826 Jáchym HojnýJáchym Hojný 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNS
Celkem 41 závodníků
Dorostenci B (ne, 13.12.2020) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
20 646 Lucas HarrisLucas Harris 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14:00
22 654 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14:06
28 650 Ondřej KotásekOndřej Kotásek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14:11
31 647 Martin FilipMartin Filip 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 14:17
32 660 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 14:18
34 651 Štěpán SochaŠtěpán Socha 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14:26
35 674 Ondřej CmuntOndřej Cmunt 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 14:27
37 657 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14:39
39 644 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 14:42
40 666 Jan KinštJan Kinšt 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 14:45
42 656 Daniel HrabákDaniel Hrabák 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14:45
43 640 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14:48
44 668 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14:50
45 659 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 14:54
47 642 Karel LachoutKarel Lachout 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14:58
48 645 Richard HrádockýRichard Hrádocký 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15:00
49 641 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 15:01
50 665 Michal VotýpkaMichal Votýpka 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 15:02
51 675 Tomáš KuťákTomáš Kuťák 04 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 15:07
54 643 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15:15
55 655 Petr NemetzPetr Nemetz 04 AK MostAK Most 15:23
56 667 Petr ČápPetr Čáp 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 15:28
58 669 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15:45
60 672 Josef ŠináglJosef Šinágl 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 16:01
61 670 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16:17
65 663 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16:58
66 664 Jiří RathouskýJiří Rathouský 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 17:13
67 671 Lukáš BambuchLukáš Bambuch 04 JAC BrnoJAC Brno 17:14
68 673 Šimon MatějovicŠimon Matějovic 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 17:17
69 658 Martin FialaMartin Fiala 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17:18
648 David PiklDavid Pikl 04 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... DNS
649 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. DNS
652 Jakub ŽákJakub Žák 04 Atletický klub PernáAtletický klub Perná DNS
661 Daniel IndraDaniel Indra 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
662 Lukáš HavlíkLukáš Havlík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
676 Jan FialaJan Fiala 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
677 David HoudekDavid Houdek 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Celkem 37 závodníků

Přespolní běh - Žáci

Žáci A (ne, 13.12.2020) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 517 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09:51
2 512 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 09:56
3 510 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10:02
4 523 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10:09
5 518 Tomáš RůžaTomáš Růža 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10:12
6 520 Vilém VostalVilém Vostal 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10:20
7 519 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10:25
8 546 Tomáš KnejzlíkTomáš Knejzlík 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10:27
9 532 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10:27
11 531 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:32
12 549 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10:33
14 525 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10:33
16 521 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10:37
17 515 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10:38
19 539 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10:45
20 522 Jan ApolenJan Apolen 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 10:49
21 542 Vilém BednaříkVilém Bednařík 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10:51
22 514 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10:52
24 513 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:54
25 545 Antonín KinštAntonín Kinšt 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10:54
26 555 Jakub SoučekJakub Souček 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10:56
27 534 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 11:00
28 526 Filip CoufalFilip Coufal 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11:01
29 541 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11:02
30 540 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11:02
32 511 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11:04
33 535 Jakub OdehnalJakub Odehnal 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11:05
34 544 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 11:07
36 530 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11:09
37 537 František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:13
38 559 Jakub MacánJakub Macán 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11:14
39 538 Matěj ŠtantejskýMatěj Štantejský 05 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, Atletický klub ISCAREX Česk... 11:17
40 527 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 11:19
41 551 Marek RuttnerMarek Ruttner 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:19
43 560 Ondřej SoučekOndřej Souček 06 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 11:21
44 553 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11:22
51 557 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11:29
54 543 Václav JanovskýVáclav Janovský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 11:31
55 516 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 11:32
57 528 David PavlasDavid Pavlas 06 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11:33
62 536 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:38
64 558 Adam KubátAdam Kubát 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:40
66 529 Daniel ZemanDaniel Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11:43
68 533 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11:49
69 554 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11:53
70 547 Tomáš PlevaTomáš Pleva 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11:55
75 524 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12:02
78 548 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 12:13
83 552 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 12:37
550 Albert SkalaAlbert Skala 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DNS
556 Viktor KomasViktor Komas 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. DNS
Celkem 51 závodníků
Žáci B (ne, 13.12.2020) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
10 452 Filip NemšovskýFilip Nemšovský 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 10:29
13 466 Adam KřenekAdam Křenek 05 SK ANTE Žďár nad SázavouSK ANTE Žďár nad Sázavou 10:33
15 456 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10:33
18 455 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10:42
23 458 Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10:54
31 454 Martin HonlMartin Honl 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:03
35 460 Tomáš TadlíkTomáš Tadlík 05 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 11:09
42 451 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:20
45 470 Tadeáš KüschnerTadeáš Küschner 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11:23
46 491 Mathias LauberMathias Lauber 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:24
47 480 Josef BurešJosef Bureš 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, Atletický klub ISCAREX Česk... 11:26
48 488 Matyáš NeumayerMatyáš Neumayer 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:28
49 489 Štěpán KabourekŠtěpán Kabourek 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11:28
50 485 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11:28
52 469 Jiří SyrovátkoJiří Syrovátko 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11:30
53 479 Tomáš HerinkTomáš Herink 05 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 11:30
56 468 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11:33
58 478 Matyáš KubíkMatyáš Kubík 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11:33
59 476 Ondřej ŠenkOndřej Šenk 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11:35
60 500 Jakub KřivdaJakub Křivda 06 AC PardubiceAC Pardubice 11:35
61 473 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 11:37
63 450 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11:38
65 457 Matouš ČernýMatouš Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11:42
67 465 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11:45
71 477 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:58
72 490 Matěj KarasMatěj Karas 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12:00
73 471 Matěj MoravecMatěj Moravec 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 12:00
74 486 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12:02
76 497 Jan BejšákJan Bejšák 05 TJ Chyšky,z.s.TJ Chyšky,z.s. 12:08
77 472 Matěj BorunskýMatěj Borunský 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12:12
79 463 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12:15
80 464 Michal VavroušekMichal Vavroušek 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12:22
81 493 Nikola SkripnikNikola Skripnik 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12:26
82 494 Michal GschwentnerMichal Gschwentner 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12:27
84 481 Ondřej ValoušekOndřej Valoušek 06 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 12:38
85 487 Matyáš UrbánekMatyáš Urbánek 05 JAC BrnoJAC Brno 12:43
86 462 Jáchym RysJáchym Rys 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 12:47
87 492 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12:49
88 484 Jakub KremlaJakub Kremla 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12:49
89 495 Filip JašíčekFilip Jašíček 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 13:01
90 496 Filip KlazarFilip Klazar 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 13:09
91 498 Gabriel HusárGabriel Husár 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 13:09
92 482 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13:11
93 483 Tomáš JandečkaTomáš Jandečka 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 13:11
94 499 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13:21
453 Vojtěch PřikrylVojtěch Přikryl 06 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko DNS
459 Ondřej KohlOndřej Kohl 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNS
461 Maximilian ŠpačekMaximilian Špaček 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
467 Štěpán HolomojŠtěpán Holomoj 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DNS
474 Šimon VožickýŠimon Vožický 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS
475 Václav SteinbrückerVáclav Steinbrücker 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek DNS
Celkem 51 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

Ml. žáci A (ne, 13.12.2020) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 300 Jan MachalickýJan Machalický 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06:48
2 302 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 06:57
3 301 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07:01
4 333 Michal ŠvarcMichal Švarc 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 07:04
5 312 Dan KačurDan Kačur 07 ASK LovosiceASK Lovosice 07:07
6 306 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07:10
7 313 Matěj ProcházkaMatěj Procházka 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 07:15
8 307 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07:18
9 327 Denis HackerDenis Hacker 07 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 07:18
10 322 Adam BradáčAdam Bradáč 07 ASK LovosiceASK Lovosice 07:18
11 319 Filip ToulFilip Toul 07 SK Čtyři Dvory České BudějoviceSK Čtyři Dvory České Budějo... 07:18
12 314 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07:21
12 329 Ondřej ŠpirochOndřej Špiroch 08 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07:21
14 318 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 07:21
15 340 Matěj PitákMatěj Piták 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 07:21
16 328 Martin DobčákMartin Dobčák 08 BYAC BrnoBYAC Brno 07:26
17 321 Martin BoušaMartin Bouša 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07:27
18 339 Oliver MarákOliver Marák 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 07:28
19 310 Prokop SebránekProkop Sebránek 08 AK BílinaAK Bílina 07:30
21 285 Tobiáš TomanTobiáš Toman 07 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07:33
23 316 David SurgaDavid Surga 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07:36
24 303 Marek VáňaMarek Váňa 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07:36
26 338 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07:39
27 326 David BímanDavid Bíman 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07:39
29 304 Adam BažantAdam Bažant 07 AK BílinaAK Bílina 07:40
30 309 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07:41
31 323 Marek RudolfMarek Rudolf 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 07:41
33 317 Martin ŠírMartin Šír 08 BYAC BrnoBYAC Brno 07:42
34 324 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 07:46
35 308 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07:48
37 336 Jan KrištofJan Krištof 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 07:51
39 332 Samuel ŠafářSamuel Šafář 07 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 07:51
40 320 Dan NesvadbaDan Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 07:52
41 311 Matěj MařasMatěj Mařas 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07:52
42 315 Adam PernicaAdam Pernica 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 07:52
43 282 Michal KunovskýMichal Kunovský 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 07:54
44 343 Jan ŠustrJan Šustr 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 07:55
45 342 Jan DoležalJan Doležal 08 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07:56
49 331 Jiří RašnerJiří Rašner 08 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 08:01
53 337 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08:11
55 305 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08:14
58 325 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivnicAtletický klub Emila Zátopk... 08:16
59 341 Vojtěch KovaříkVojtěch Kovařík 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08:17
65 344 Adam HanekAdam Hanek 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08:38
330 Jan SoukupJan Soukup 07 ASK LovosiceASK Lovosice DNS
334 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
335 Jiří KrejčíJiří Krejčí 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
Celkem 47 závodníků
Ml. žáci B (ne, 13.12.2020) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
20 251 Dominik ŠrajerDominik Šrajer 08 AC PardubiceAC Pardubice 07:33
22 254 Dominik JirsaDominik Jirsa 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 07:34
25 252 Štěpán OutrataŠtěpán Outrata 07 AC PardubiceAC Pardubice 07:38
28 277 Kryštof HoudekKryštof Houdek 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07:40
32 283 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 07:41
36 258 Jakub StránskýJakub Stránský 07 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 07:49
38 263 Patrik SedláčekPatrik Sedláček 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 07:51
46 257 Marek ŘehákMarek Řehák 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, Atletický klub ISCAREX Česk... 07:56
47 279 Šimon FlekŠimon Flek 07 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 07:57
48 268 Matouš KarešMatouš Kareš 08 AC PardubiceAC Pardubice 07:58
50 274 Maxim HanikMaxim Hanik 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, Atletický klub ISCAREX Česk... 08:05
51 262 Tomáš LamošTomáš Lamoš 08 ASK LovosiceASK Lovosice 08:07
52 250 Patrik StoklasaPatrik Stoklasa 08 AC PardubiceAC Pardubice 08:10
54 256 Tomáš BečkaTomáš Bečka 08 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 08:12
56 284 Lukáš LaurichLukáš Laurich 07 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 08:15
57 290 Matyáš TvrdýMatyáš Tvrdý 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 08:16
60 260 Jonáš JelínekJonáš Jelínek 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08:20
61 261 Tomáš DoškářTomáš Doškář 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08:20
62 259 Fabian SvobodaFabian Svoboda 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08:24
63 271 Lukáš BaradaLukáš Barada 08 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08:35
64 255 Petr MalinaPetr Malina 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08:37
66 253 Matěj StejskalMatěj Stejskal 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 08:43
67 281 Šimon KlasŠimon Klas 07 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 08:46
68 289 David SikoraDavid Sikora 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 08:48
69 266 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 08:48
70 286 Michal StožickýMichal Stožický 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 08:56
71 267 Matěj JordanidisMatěj Jordanidis 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08:57
72 280 Štěpán KlasŠtěpán Klas 07 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 09:01
73 273 Filip HodačFilip Hodač 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09:10
74 275 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09:11
75 264 Jan JirákJan Jirák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09:12
76 287 Filip KubecFilip Kubec 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11:10
265 Jakub HofmanJakub Hofman 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. DNS
269 Lukáš BuchalLukáš Buchal 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
270 Michal ŠimekMichal Šimek 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE DNS
272 Maxmilian RüsterMaxmilian Rüster 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
276 Filip HnykFilip Hnyk 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
278 Vojtěch HofmanVojtěch Hofman 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. DNS
288 Daniel KřížDaniel Kříž 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. DNS
291 Šimon SoučekŠimon Souček 08 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. DNS
Celkem 40 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

Dorostenky A (ne, 13.12.2020) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 601 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10:54
2 615 Dana PřikrylováDana Přikrylová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 11:09
3 608 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11:17
4 610 Tereza ŠedováTereza Šedová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11:18
5 616 Aneta KučerováAneta Kučerová 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 11:19
6 600 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11:26
7 602 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11:26
8 620 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11:28
9 613 Vendulka StránskáVendulka Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 11:37
10 607 Serbousková Sára ViktorieSerbousková Sára Viktorie 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, Atletický klub ISCAREX Česk... 11:44
11 621 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 11:49
12 633 Viktorie OlšovskáViktorie Olšovská 04 AC Praha 1890AC Praha 1890 11:55
13 604 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:57
16 619 Aneta SchwarczováAneta Schwarczová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:08
19 627 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12:13
20 630 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:17
22 612 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12:19
23 629 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 12:21
25 624 Jana BezdíčkováJana Bezdíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12:23
26 609 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12:25
27 605 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12:27
28 634 Pavlína FormanováPavlína Formanová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:39
29 625 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:40
30 626 Marina KollárMarina Kollár 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12:44
33 622 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13:04
36 617 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13:10
41 632 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13:29
606 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
603 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNS
611 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
614 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNS
618 Linda LukešováLinda Lukešová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
623 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. DNS
631 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
635 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
Celkem 35 závodníků
Dorostenky B (ne, 13.12.2020) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
14 576 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12:03
15 579 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12:07
17 581 Martina SeidlováMartina Seidlová 03 Atletika Kladno, z.s.Atletika Kladno, z.s. 12:08
18 597 Miriam SeidlováMiriam Seidlová 03 Atletika Kladno, z.s.Atletika Kladno, z.s. 12:13
21 574 Julie BaránkováJulie Baránková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12:17
24 582 Aneta ValováAneta Valová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12:21
31 573 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 12:49
32 572 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13:03
34 583 Kateřina IvasienkováKateřina Ivasienková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13:07
35 598 Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 13:07
37 587 Alžběta KrumlováAlžběta Krumlová 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 13:13
38 596 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 13:15
39 570 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13:17
40 578 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13:22
42 585 Ema DvořákováEma Dvořáková 04 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, Atletický klub ISCAREX Česk... 13:32
43 586 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13:38
44 591 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 13:40
45 599 Leona KubasováLeona Kubasová 04 TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.TJ MARATONSTAV ÚPICE z.s. 13:50
46 590 Julie MoravcováJulie Moravcová 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 14:14
47 584 Natálie KosařováNatálie Kosařová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 14:40
48 595 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 15:41
49 593 Tereza PittnerováTereza Pittnerová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 16:18
571 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
575 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
577 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
580 Zuzana LoudováZuzana Loudová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
588 Marie VenclováMarie Venclová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. DNS
589 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE DNS
592 Alena ApltauerováAlena Apltauerová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
594 Nela KubákováNela Kubáková 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. DNS
Celkem 30 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

Žákyně A (ne, 13.12.2020) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 408 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:22
2 401 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11:25
3 421 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 11:26
4 402 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11:30
5 422 Hana SkácelováHana Skácelová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11:37
6 410 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11:47
7 409 Heda MikolášováHeda Mikolášová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11:48
8 412 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11:51
9 425 Kateřina ŠtěpováKateřina Štěpová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11:52
10 420 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:56
11 403 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11:59
12 418 Arleta SadílkováArleta Sadílková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12:06
13 416 Tereza BurlováTereza Burlová 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 12:08
14 374 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12:09
15 432 Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12:11
16 414 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 12:15
17 428 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12:16
18 423 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12:16
20 407 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivnicAtletický klub Emila Zátopk... 12:19
21 405 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12:26
24 419 Mariana KonvičkováMariana Konvičková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12:32
25 413 Lucie KubecováLucie Kubecová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:33
26 400 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12:34
27 439 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12:41
28 435 Karolína ŠtélováKarolína Štélová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12:41
30 415 Veronika VávrováVeronika Vávrová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12:48
31 406 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 12:48
32 438 Eliška DolejšíEliška Dolejší 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12:50
33 417 Anna MacharáčkováAnna Macharáčková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12:51
34 424 Veronika KarfíkováVeronika Karfíková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 12:52
42 426 Marie JanovskáMarie Janovská 06 AC PardubiceAC Pardubice 13:12
44 434 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13:20
45 433 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13:21
47 441 Marie BalcarováMarie Balcarová 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 13:23
48 437 Aneta BittnerováAneta Bittnerová 06 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 13:36
53 431 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13:43
55 427 Valachová Lucie TerezaValachová Lucie Tereza 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13:51
63 444 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 14:39
66 383 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 16:14
67 384 Eliška BuďárkováEliška Buďárková 05 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 16:19
442 Eliška MichálkováEliška Michálková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
411 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
404 Kateřina HadravováKateřina Hadravová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
429 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov DNS
430 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
436 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
440 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. DNS
443 Emma RyšávkováEmma Ryšávková 05 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko DNS
Celkem 48 závodníků
Žákyně B (ne, 13.12.2020) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
19 366 Aneta ČípováAneta Čípová 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, Atletický klub ISCAREX Česk... 12:18
22 363 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivnicAtletický klub Emila Zátopk... 12:30
23 351 Sára LošťákováSára Lošťáková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 12:31
29 353 Valentina SlabováValentina Slabová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 12:41
35 356 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:54
36 361 Barbora ČejkováBarbora Čejková 06 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 12:58
37 359 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12:59
38 367 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 13:01
39 354 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 13:02
40 358 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 13:03
41 364 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13:12
43 355 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivnicAtletický klub Emila Zátopk... 13:18
46 373 Preislerová Elena MariePreislerová Elena Marie 06 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, Atletický klub ISCAREX Česk... 13:23
49 357 Anastázie OplištilováAnastázie Oplištilová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13:36
50 385 Eva KratochvílováEva Kratochvílová 05 JAC BrnoJAC Brno 13:38
51 386 Valerie LiškováValerie Lišková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13:40
52 360 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 13:43
54 375 Kristýna ČechováKristýna Čechová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13:44
56 352 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13:52
57 362 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 13:53
58 368 Martina ZáveskáMartina Záveská 05 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 13:58
59 369 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 14:09
60 370 Emily ZbránkováEmily Zbránková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 14:19
61 378 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 14:29
62 377 Lucie BrožkováLucie Brožková 05 ASK LovosiceASK Lovosice 14:31
64 372 Barbora NovákováBarbora Nováková 06 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 14:42
65 387 Šárka VlčkováŠárka Vlčková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15:50
68 380 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 16:33
379 Karolína MičkováKarolína Mičková 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... DNF
350 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
365 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
371 Lucie KřenčilováLucie Křenčilová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
376 Anna IvasienkováAnna Ivasienková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
381 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
382 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. DNS
389 Nikola ŠimkovaNikola Šimkova 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE DNS
Celkem 36 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

Ml. žákyně A (ne, 13.12.2020) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 200 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07:23
2 219 Jana CsizmaziováJana Csizmaziová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 07:26
3 202 Adéla ŠtefanováAdéla Štefanová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 07:32
4 218 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 AC Slovácká Slavia Uherské HradištěAC Slovácká Slavia Uherské ... 07:32
6 212 Lucie ŠenkeříkováLucie Šenkeříková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivnicAtletický klub Emila Zátopk... 07:44
7 204 Rozálie VetcháRozálie Vetchá 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, Atletický klub ISCAREX Česk... 07:45
8 213 Kristina HavelkováKristina Havelková 08 SK JeseniovaSK Jeseniova 07:51
10 220 Barbora KvášováBarbora Kvášová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07:53
11 208 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 07:56
12 233 Kristýna HodačováKristýna Hodačová 08 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 07:57
13 209 Ema KučerováEma Kučerová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 07:58
14 215 Nela FučíkováNela Fučíková 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08:01
15 239 Edita PozlerováEdita Pozlerová 07 AC PardubiceAC Pardubice 08:02
16 223 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 AC PardubiceAC Pardubice 08:06
17 205 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08:07
19 230 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08:10
20 211 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 08:11
21 228 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 08:11
22 214 Johanka BorkováJohanka Borková 07 Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, Atletický klub ISCAREX Česk... 08:15
23 210 Andrea ŠleisováAndrea Šleisová 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08:16
24 222 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08:16
25 217 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 08:16
28 240 Anna FixováAnna Fixová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08:17
29 238 Šárka DolákováŠárka Doláková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 08:18
30 226 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08:20
31 216 Tereza HrnčířováTereza Hrnčířová 07 ASK LovosiceASK Lovosice 08:21
32 224 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:24
36 236 Karin KamarytováKarin Kamarytová 08 AC PardubiceAC Pardubice 08:30
39 227 Daniela NovákováDaniela Nováková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08:34
42 225 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08:38
47 234 Kateřina BeckováKateřina Becková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 08:44
50 231 Lněničková Anna MarieLněničková Anna Marie 08 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 08:48
53 245 Klára AntuškováKlára Antušková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08:56
55 229 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08:58
64 207 Jana JohanováJana Johanová 07 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 09:06
65 203 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 07 AK MostAK Most 09:06
71 201 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09:36
72 232 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09:47
206 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
221 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNS
235 Eliška TesařováEliška Tesařová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. DNS
237 Kateřina MenšíkováKateřina Menšíková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. DNS
Celkem 42 závodníků
Ml. žákyně B (ne, 13.12.2020) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
5 193 Anna JoskováAnna Josková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07:44
9 195 Barbora MíkováBarbora Míková 07 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 07:52
18 194 Kateřina HartmanováKateřina Hartmanová 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08:08
26 162 Eliška PšenkováEliška Pšenková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08:16
27 175 Martina JeníkováMartina Jeníková 07 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08:16
33 174 Ema RýpalováEma Rýpalová 07 AK MostAK Most 08:25
34 192 Johana CupákováJohana Cupáková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 08:27
35 173 Kateřina JungmannováKateřina Jungmannová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08:30
37 166 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08:30
38 177 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 08:31
40 160 Anna PetráčkováAnna Petráčková 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08:36
41 181 Viktorie StránskáViktorie Stránská 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08:36
43 159 Adéla VajsarováAdéla Vajsarová 08 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08:39
44 168 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08:39
45 161 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 08:40
46 151 Anežka MaršonováAnežka Maršonová 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 08:41
48 169 Alžběta SuchomelováAlžběta Suchomelová 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08:45
49 190 Julie FouskováJulie Fousková 08 ASK LovosiceASK Lovosice 08:46
51 171 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 08:48
52 172 Viktorie MelišíkováViktorie Melišíková 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08:51
54 155 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 08:58
56 154 Markéta ChmelováMarkéta Chmelová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08:59
57 170 Tereza TomaňováTereza Tomaňová 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09:01
58 153 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09:03
59 167 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09:03
60 158 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09:03
61 157 Adéla PetulováAdéla Petulová 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09:03
62 152 Silvie DaněčkováSilvie Daněčková 07 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09:05
63 150 Anna SoukupováAnna Soukupová 08 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09:06
66 179 Sofie ErnestováSofie Ernestová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09:17
67 185 Adéla VágnerováAdéla Vágnerová 08 Sportovní klub LS Kladno, z. s.Sportovní klub LS Kladno, z... 09:23
68 183 Lucie ReichsteinováLucie Reichsteinová 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 09:25
69 178 Julie LeinweberováJulie Leinweberová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09:29
70 187 Iveta NovotnáIveta Novotná 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09:34
73 189 Michaela MikulíkováMichaela Mikulíková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09:48
74 164 Tereza OherováTereza Oherová 08 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09:49
75 186 Šárka LepltováŠárka Lepltová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 10:00
76 182 Karolína VyšnáKarolína Vyšná 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10:01
77 188 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10:16
78 191 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 10:42
156 Eliška HrzánováEliška Hrzánová 07 ASK LovosiceASK Lovosice DNS
163 Natálie HolingrováNatálie Holingrová 08 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek DNS
165 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
176 Alžběta KarlováAlžběta Karlová 07 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS
180 Nikol PodhájeckáNikol Podhájecká 08 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DNS
184 Lucie PelikánováLucie Pelikánová 08 Atletika BenešovAtletika Benešov DNS
Celkem 46 závodníků

Přespolní běh mílaři - Muži

(ne, 13.12.2020) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 710 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:36
2 700 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12:39
3 706 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12:42
4 712 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 12:47
5 725 David PlnýDavid Plný 93 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 12:48
6 727 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 Běžecký klub NáchodBěžecký klub Náchod 12:48
7 719 Jan KohutJan Kohut 85 Fénix sport BlanskoFénix sport Blansko 12:53
8 703 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12:53
9 711 Patrik VebrPatrik Vebr 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13:02
10 720 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13:04
11 736 Jiří FialaJiří Fiala 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13:04
12 747 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13:05
13 708 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13:07
14 728 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13:07
15 701 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13:08
16 738 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13:08
17 750 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13:15
18 730 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13:17
19 704 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13:18
20 748 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13:21
21 721 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13:23
22 714 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13:23
23 726 Jan KarkoJan Karko 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13:23
24 718 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13:28
25 731 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 Atletický klub Sokolov, spolekAtletický klub Sokolov, spolek 13:32
26 740 Vít DoležalVít Doležal 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13:33
27 729 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13:39
28 723 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 13:41
29 734 Jan HalberštátJan Halberštát 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13:41
30 702 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13:42
31 705 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 13:46
32 739 Tomáš KřivánekTomáš Křivánek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13:49
33 716 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13:51
34 733 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 13:52
35 732 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13:54
36 709 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 13:58
37 713 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 14:12
38 722 Pavel KubričanPavel Kubričan 83 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14:15
39 749 Martin SemerádMartin Semerád 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14:22
40 735 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 14:24
41 741 David LukášDavid Lukáš 88 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14:26
42 745 Tomáš PozlerTomáš Pozler 76 AC PardubiceAC Pardubice 14:33
43 746 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 15:24
44 744 Tomáš HůleTomáš Hůle 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16:47
707 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
715 Roman BudilRoman Budil 97 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. DNS
717 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
724 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. DNS
737 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova DNS
742 Luboš RákosníkLuboš Rákosník 74 Jihočeský klub maratonců z.s.Jihočeský klub maratonců z.s. DNS
743 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 51 závodníků