Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový Mikulášský běh- kros

Vrchlabí - sportovní areál Vejsplachy (9. 12. 2020)

Přespolní běh - Žáci

(st, 9.12.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gabriel HusárGabriel Husár 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:08:15
2 Bager FilizBager Filiz 06 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:08:25
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(st, 9.12.2020 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Johan KotykJohan Kotyk 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:07:48
2 František KoudelkaFrantišek Koudelka 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:07:51
3 Michal KoldovskýMichal Koldovský 07 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:08:07
Celkem 3 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(st, 9.12.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:07:56
2 Denisa BrožkováDenisa Brožková 04 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:09:08
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(st, 9.12.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:09:37
2 Zuzana ValentováZuzana Valentová 05 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:09:39
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(st, 9.12.2020 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Johana CupákováJohana Cupáková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:08:19
2 Kateřina HromádkováKateřina Hromádková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:09:08
3 Ema KoudelkováEma Koudelková 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:09:13
4 Kateřina KynčlováKateřina Kynčlová 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:10:04
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 9.12.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristian Petr LešKristian Petr Leš 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:04:18
2 Jakub MatěáskaJakub Matěáska 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:04:21
3 Jan ŠrámekJan Šrámek 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:04:22
4 Olda HáklOlda Hákl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:04:23
5 Antonín ČermákAntonín Čermák 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:05:21
6 Tobias VanclTobias Vancl 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:05:26
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(st, 9.12.2020 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David JanataDavid Janata 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:05:24
MS Pavel UčenýPavel Učený 08 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:04:46
Celkem 2 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 9.12.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anita BlažejováAnita Blažejová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:04:12
2 Markéta TošovskáMarkéta Tošovská 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:04:23
3 Aytan KurcanováAytan Kurcanová 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:04:40
4 Viktoria KulhánkováViktoria Kulhánková 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:04:45
5 Adéla LehkáAdéla Lehká 11 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:04:54
6 Vanesa GregorováVanesa Gregorová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:04:58
7 Nela HrdinováNela Hrdinová 12 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:05:12
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(st, 9.12.2020 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Evelína BrůnováEvelína Brůnová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:04:59
2 Eliška MatěáskováEliška Matěásková 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:05:02
3 Klára ČervinkováKlára Červinková 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:05:08
4 Emily VanclováEmily Vanclová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:05:28
5 Aneta AstalošováAneta Astalošová 09 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:05:37
6 Stefanie JaklováStefanie Jaklová 10 SK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESK Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 0:06:12
Celkem 6 závodníků