Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční běh Atletika Poruba

Ostrava - areál Porubská (12. 12. 2020)

Přespolní běh - Ml. žáci (Běh)

Běh (so, 12.12.2020 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:49:37
2 Adam ToAdam To 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:04:31
3 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:06:28
4 Shakib Abu HaijaShakib Abu Haija 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:07:35
5 Jakub RuszJakub Rusz 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:09:33
6 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:11:13
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně (Běh)

Běh (so, 12.12.2020 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:05:44
2 Valentina ByrtusováValentina Byrtusová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:10:37
3 Ivana KozelskáIvana Kozelská 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:11:10
4 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:14:49
5 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:15:28
6 Karolína LukešováKarolína Lukešová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:16:07
7 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:28:37
8 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:47:38
9 Lucie FryčováLucie Fryčová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:49:14
10 Kateřina KsandrováKateřina Ksandrová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4:01:20
Celkem 10 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 12.12.2020 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jonáš PokornýJonáš Pokorný 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:38:57
2 Adam JaitnerAdam Jaitner 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:40:40
3 Matyáš NábělekMatyáš Nábělek 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:41:11
4 Martin VáclavekMartin Václavek 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:41:35
5 Jakub ZelníčekJakub Zelníček 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:46:37
6 Šimon VinárekŠimon Vinárek 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:49:13
7 Matyáš MráčekMatyáš Mráček 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:53:57
8 Matěj ŠpišákMatěj Špišák 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:57:09
9 Dominik PohankaDominik Pohanka 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:57:22
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 12.12.2020 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tobias StukbauerTobias Stukbauer 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:40:20
2 Filip KrkoškaFilip Krkoška 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:03:58
3 Matěj PodešvaMatěj Podešva 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:16:14
4 Dominik TilhavskýDominik Tilhavský 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:31:14
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jonáš PokornýJonáš Pokorný 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:38:57
2 Adam JaitnerAdam Jaitner 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:40:40
3 Matyáš NábělekMatyáš Nábělek 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:41:11
4 Martin VáclavekMartin Václavek 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:41:35
5 Jakub ZelníčekJakub Zelníček 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:46:37
6 Šimon VinárekŠimon Vinárek 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:49:13
7 Matyáš MráčekMatyáš Mráček 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:53:57
8 Matěj ŠpišákMatěj Špišák 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:57:09
9 Dominik PohankaDominik Pohanka 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:57:22
10 Tobias StukbauerTobias Stukbauer 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:40:20
11 Filip KrkoškaFilip Krkoška 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:03:58
12 Matěj PodešvaMatěj Podešva 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:16:14
13 Dominik TilhavskýDominik Tilhavský 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:31:14

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh (so, 12.12.2020 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej BohoněkOndřej Bohoněk 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:04:50
2 Antonín PajdlaAntonín Pajdla 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:12:10
3 Vít PodešvaVít Podešva 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:19:25
4 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:23:20
5 Jaroslav MarekJaroslav Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:25:09
6 Richard LebedaRichard Lebeda 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:40:23
Jan MarekJan Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:52:30
Celkem 7 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 12.12.2020 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla HandlováAdéla Handlová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:44:18
2 Meda ŠtembírekMeda Štembírek 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:47:26
3 Karolína JaitnerováKarolína Jaitnerová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:47:48
4 Nikola VaňkováNikola Vaňková 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:49:06
5 Kristýna KalmanováKristýna Kalmanová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:49:40
6 Hana BřeskováHana Břesková 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:54:36
7 Eliška IndráčkováEliška Indráčková 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:56:12
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 12.12.2020 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára HandlováKlára Handlová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:15:19
2 Natálie VaňkováNatálie Vaňková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:28:25
3 Hana KaletováHana Kaletová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:32:00
4 Ema ŠtembírkováEma Štembírková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:34:26
5 Sára KonštackáSára Konštacká 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:36:30
6 Julie RuferováJulie Ruferová 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:43:05
7 Sofie PustkováSofie Pustková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:43:34
8 Elena BřeskováElena Břesková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:44:09
9 Anna Abu HajiaAnna Abu Hajia 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:48:56
10 Eliška RojíčkováEliška Rojíčková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:53:34
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla HandlováAdéla Handlová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:44:18
2 Meda ŠtembírekMeda Štembírek 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:47:26
3 Karolína JaitnerováKarolína Jaitnerová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:47:48
4 Nikola VaňkováNikola Vaňková 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:49:06
5 Kristýna KalmanováKristýna Kalmanová 13 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:49:40
6 Hana BřeskováHana Břesková 14 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:54:36
7 Eliška IndráčkováEliška Indráčková 15 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 0:56:12
8 Klára HandlováKlára Handlová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:15:19
9 Natálie VaňkováNatálie Vaňková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:28:25
10 Hana KaletováHana Kaletová 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:32:00
11 Ema ŠtembírkováEma Štembírková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:34:26
12 Sára KonštackáSára Konštacká 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:36:30
13 Julie RuferováJulie Ruferová 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:43:05
14 Sofie PustkováSofie Pustková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:43:34
15 Elena BřeskováElena Břesková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:44:09
16 Anna Abu HajiaAnna Abu Hajia 11 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:48:56
17 Eliška RojíčkováEliška Rojíčková 12 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:53:34

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh (so, 12.12.2020 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:02:09
2 Valérie KrálováValérie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:05:47
3 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:19:08
4 Veronika ZajícováVeronika Zajícová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:19:46
5 Nela HasalováNela Hasalová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:35:54
6 Anežka SmetanováAnežka Smetanová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:37:10
7 Adéla JanečkováAdéla Janečková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:38:28
8 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:46:39
9 Barbora KostkováBarbora Kostková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:59:06
Celkem 9 závodníků