Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (3. 7. 2021)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Prášil, Ladislav 90 Univerzitní sportovní klub Praha 33,00
2 Skřivanová, Dorota 98 TJ Slavoj BANES Pacov 33,00
3 Janků, Valerie 02 ASK Slavia Praha 25,00
4 Tenklová, Renáta 01 TJ Slavoj BANES Pacov 24,00
5 Kovandová, Michaela 99 TJ Slavoj BANES Pacov 24,00
6 Vaněk, Martin 99 Spartak Praha 4 22,50
7 Navrátilová, Barbora 02 ASK Slavia Praha 22,00
8 Nikodemová, Nela 01 T. J. Sokol České Budějovice 22,00
9 Kubešová, Anna 02 A. C. Sparta Praha 21,00
10 Staněk, František 87 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 21,00
11 Hunčovský, Ondřej 90 A. C. Sparta Praha 21,00
12 Císař, Jakub 92 A. C. Sparta Praha 21,00
13 Stewartová, Moira 95 Spartak Praha 4 20,00
14 Jára, Michal 04 Spartak Praha 4 20,00
15 Janík, Tadeáš 01 TJ Spartak Třebíč, spolek 20,00
16 Pešťák, Tomáš 00 A. C. Sparta Praha 20,00
17 Pospíšil, Kryštof 00 Univerzitní sportovní klub Praha 19,00
18 Zavadilová, Lucie 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19,00
19 Steinsová, Adéla 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19,00
20 Pohůnek, Miroslav 83 A. C. Sparta Praha 19,00
21 Marček, Miroslav 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 19,00
22 Vích, Matyáš 99 TJ Spartak Třebíč, spolek 18,00
23 Pavlišen, Petr 99 Spartak Praha 4 18,00
24 Stewart, Gerron 98 Spartak Praha 4 18,00
25 Čaklošová, Karolína 91 A. C. Sparta Praha 18,00
26 Cymbálová, Zuzana 01 ASK Slavia Praha 18,00
27 Drahota, Josef 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 17,00
28 Kotroušová, Michaela 90 ASK Slavia Praha 17,00
29 Peřich, Marek 98 Spartak Praha 4 17,00
30 Holoubek, Lukáš 99 Univerzitní sportovní klub Praha 16,50
31 Dorňáková, Nikita Gabriela 01 Univerzitní sportovní klub Praha 16,50
32 Ježková, Nikola 01 TJ Slavoj BANES Pacov 16,00
33 Kotlíková, Petra 82 TJ Slavoj BANES Pacov 16,00
34 Vaňková, Barbora 04 ASK Slavia Praha 16,00
35 Douchová, Kateřina 04 TJ Slavoj BANES Pacov 16,00
36 Wiertz, Gabriel 97 AC Domažlice, z. s. 16,00
37 Hamberger, René 92 AC Domažlice, z. s. 16,00
38 Řezníček, Jakub 95 A. C. Sparta Praha 15,00
39 Placatková, Tereza 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15,00
40 Vilhelmová, Lia 04 ASK Slavia Praha 15,00
41 Treglerová, Michaela 99 ASK Slavia Praha 14,50
42 Rychlíková, Anna 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14,00
43 Tauer, Jan 95 AC Domažlice, z. s. 14,00
44 Vaculíková, Edita 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 14,00
45 Dufková, Linda 01 Univerzitní sportovní klub Praha 14,00
46 Žák, Adam 02 Spartak Praha 4 14,00
47 Trnka, Jan 01 T. J. Sokol České Budějovice 14,00
48 Přibyl, Lukáš 00 TJ Spartak Třebíč, spolek 14,00
49 Machotka, Dominik 00 TJ Spartak Třebíč, spolek 14,00
50 Krátký, Michal 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 13,00
51 Kavanová, Kateřina 03 ASK Slavia Praha 13,00
52 Havlíček, Adam 04 TJ Spartak Třebíč, spolek 13,00
53 Špindler, David 94 AC Domažlice, z. s. 13,00
54 Hummelová, Eva 89 A. C. Sparta Praha 12,00
55 Kincl, Daniel 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 12,00
56 Pardamcová, Lenka 99 T. J. Sokol České Budějovice 12,00
57 Dufková, Iveta 01 Univerzitní sportovní klub Praha 12,00
58 Koška, Matyáš 00 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
59 Žáková, Anita 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11,00
60 Cihlář, Vojtěch 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 11,00
61 Jodl, David 03 T. J. Sokol České Budějovice 11,00
62 Kotková, Daniela 02 Spartak Praha 4 11,00
63 Zedníková, Veronika 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11,00
64 Češka, Jiří Pavel 04 Spartak Praha 4 11,00
65 Zaddem, Yasmina 03 Univerzitní sportovní klub Praha 11,00
66 Endršt, Tomáš 05 Univerzitní sportovní klub Praha 11,00
67 Kliner, Jiří 84 TJ Spartak Třebíč, spolek 11,00
68 Tomek, Ondřej 97 TJ Spartak Třebíč, spolek 11,00
69 Mulač, Jiří 98 A. C. Sparta Praha 11,00
70 Jeníková, Petra 96 Spartak Praha 4 11,00
71 Jaroš, Adam 03 Spartak Praha 4 10,00
72 Pácalová, Petra 02 ASK Slavia Praha 9,00
73 Hron, Petr 02 A. C. Sparta Praha 9,00
74 Macík, Ondřej 01 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
75 Sobotková, Stella 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9,00
76 Nývlt, Jiří 01 Spartak Praha 4 9,00
77 Pohl, Aleš 01 A. C. Sparta Praha 9,00
78 Fliegl, Miroslav 54 AC Domažlice, z. s. 9,00
79 Houska, Jan 96 Spartak Praha 4 9,00
80 Pasler, Dominik 98 Spartak Praha 4 9,00
81 Šafránková, Johanka 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9,00
82 Havlíček, Josef 94 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
83 Rauchová, Iva 83 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8,50
84 Krubová, Natálie 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8,50
85 Šolc, Matěj 04 Univerzitní sportovní klub Praha 8,00
86 Václavíková, Daniela 03 T. J. Sokol České Budějovice 8,00
87 Šímová, Johana 02 TJ Slavoj BANES Pacov 8,00
88 Procházková, Regina 86 Spartak Praha 4 8,00
89 Jeníková, Karolína 68 Spartak Praha 4 8,00
90 Hanuliaková, Júlia 00 ASK Slavia Praha 8,00
91 Marková, Tereza 01 ASK Slavia Praha 8,00
92 Čížek, Erik 00 Spartak Praha 4 8,00
93 Starý, Adam 02 Spartak Praha 4 8,00
94 Hetmanová, Barbora 01 A. C. Sparta Praha 8,00
95 Řežábek, Michal 93 Spartak Praha 4 8,00
96 Krýsl, Lukáš 99 AC Domažlice, z. s. 8,00
97 Kaletová, Ema 02 Spartak Praha 4 7,50
98 Pazderová, Aneta 03 Univerzitní sportovní klub Praha 7,50
99 Simon, Zdeněk 60 Univerzitní sportovní klub Praha 7,00
100 Procházka, Michal 82 Univerzitní sportovní klub Praha 7,00
101 Janoušková, Klára 88 Spartak Praha 4 7,00
102 Kozojedová, Lucie 06 TJ Slavoj BANES Pacov 7,00
103 Šmeralová, Viktorie 04 Spartak Praha 4 7,00
104 Pašková, Monika 02 ASK Slavia Praha 7,00
105 Termer, David 02 T. J. Sokol České Budějovice 7,00
106 Novotný, Jakub 02 AC Domažlice, z. s. 7,00
107 Voříšková, Anežka 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7,00
108 Nevole, Tomáš 00 Spartak Praha 4 7,00
109 Kordíková, Barbora 01 Spartak Praha 4 7,00
110 Olšanský, Martin 99 Spartak Praha 4 7,00
111 Decker, Jan 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7,00
112 Hněvkovská, Šárka 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
113 Duchoňová, Andrea 99 ASK Slavia Praha 6,00
114 Macháčková, Veronika 99 Spartak Praha 4 6,00
115 Sluka, Petr 93 Univerzitní sportovní klub Praha 6,00
116 Richter, David 98 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6,00
117 Voborský, Marek 01 A. C. Sparta Praha 6,00
118 Lukášová, Tereza 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6,00
119 Lukš, Petr 02 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
120 Froněk, Pavel 05 AC Domažlice, z. s. 6,00
121 Musilová, Nikola 06 TJ Slavoj BANES Pacov 6,00
122 Mráz, Václav 83 A. C. Sparta Praha 6,00
123 Baliamisová, Tereza 03 ASK Slavia Praha 6,00
124 Parkanová, Gabriela 03 A. C. Sparta Praha 6,00
125 Jánský, Dan 04 Univerzitní sportovní klub Praha 6,00
126 Elfmarková, Eliška 04 Univerzitní sportovní klub Praha 6,00
127 Husáková, Adéla 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6,00
128 Cachová, Kristina 03 Univerzitní sportovní klub Praha 5,50
129 Fraňková, Tereza 92 Spartak Praha 4 5,50
130 Sedněv, Radek 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5,00
131 Veverková, Markéta 89 ASK Slavia Praha 5,00
132 Kalová, Veronika 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5,00
133 Kinkorová, Tereza 98 Spartak Praha 4 5,00
134 Mášková, Karolína 03 T. J. Sokol České Budějovice 5,00
135 Fialová, Michaela 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5,00
136 Zeibert, Milan 63 TJ Spartak Třebíč, spolek 5,00
137 Vojtěchovská, Eliška 04 ASK Slavia Praha 5,00
138 Novotná, Marie 04 TJ Slavoj BANES Pacov 5,00
139 Sládková, Veronika 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5,00
140 Matolín, Maximilian 03 A. C. Sparta Praha 5,00
141 Perglerová, Anna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5,00
142 Fiala, Vítek 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5,00
143 Maršálková, Kateřina 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5,00
144 Barek, Václav 01 A. C. Sparta Praha 5,00
145 Dvorský, Tobiáš 01 TJ Spartak Třebíč, spolek 4,00
146 Horký, František 01 Univerzitní sportovní klub Praha 4,00
147 Placatková, Bára 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
148 Ornst, Martin 01 AC Domažlice, z. s. 4,00
149 Pergler, Jan 03 AC Domažlice, z. s. 4,00
150 Sudková, Eliška 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
151 Zýka, Václav 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4,00
152 Štěpánová, Aneta 01 ASK Slavia Praha 4,00
153 Primasová, Martina 04 ASK Slavia Praha 4,00
154 Králová, Kristýna 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4,00
155 Lasíková, Lucie 05 Univerzitní sportovní klub Praha 4,00
156 Exner, Jan 86 A. C. Sparta Praha 4,00
157 Říhová, Sára 04 TJ Slavoj BANES Pacov 4,00
158 Slabý, Michal 04 A. C. Sparta Praha 4,00
159 Kraft, Šimon 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4,00
160 Petráš, Jakub 04 AC Domažlice, z. s. 4,00
161 Pavlišenová, Markéta 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
162 Konečná, Kateřina 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
163 Procházka, Natanael 02 T. J. Sokol České Budějovice 4,00
164 Mach, Janis 02 A. C. Sparta Praha 4,00
165 Mlejnková, Kristýna 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
166 Burda, Rafaela 98 TJ Slavoj BANES Pacov 4,00
167 Hardy, Benedikt 02 AC Domažlice, z. s. 3,00
168 Viktorová, Barbora 03 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3,00
169 Trojan, Adam 04 TJ Spartak Třebíč, spolek 3,00
170 Kodadová, Kateřina 03 Spartak Praha 4 3,00
171 Osobová, Lucie 85 Univerzitní sportovní klub Praha 3,00
172 Kudlerová, Šárka 87 A. C. Sparta Praha 3,00
173 Jeřábková, Amélie 04 A. C. Sparta Praha 3,00
174 Svědínek, Lukáš 02 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
175 Sedláčková, Kateřina 02 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3,00
176 Gutwirthová, Anežka 03 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
177 Procházka, Jan 01 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
178 Stýblová, Klára 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2,00
179 Maršálková, Jitka 04 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
180 Dolejšová, Natálie 06 TJ Slavoj BANES Pacov 2,00
181 Sochůrek, Luboš 70 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2,00
182 Gucfová, Sofie 04 Spartak Praha 4 2,00
183 Sodoma, Štěpán 02 AC Domažlice, z. s. 2,00
184 Johaník, Tomáš 05 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
185 Šimánková, Magdalena 07 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
186 Elefantová, Klára 04 Univerzitní sportovní klub Praha 2,00
187 Novák, Aleš 98 AC Domažlice, z. s. 2,00
188 Jakschová, Tereza 95 ASK Slavia Praha 1,00
189 Svoboda, Jiří 96 Univerzitní sportovní klub Praha 1,00
190 Vacek, Matěj 92 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
191 Ženíšková, Julie 04 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1,00
192 Voráčková, Simona 04 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
193 Hrubý, Radek 04 AC Domažlice, z. s. 1,00
194 Dvořáková, Tereza 03 Univerzitní sportovní klub Praha 1,00
195 Hrdličková, Anna Marie 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1,00
196 Kočárková, Milada 03 Univerzitní sportovní klub Praha 1,00
197 Dobešová, Eliška 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1,00
198 Vaňková, Pavla 05 TJ Slavoj BANES Pacov 1,00
199 Nosková, Simona 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1,00
200 Kostková, Barbara 04 T. J. Sokol České Budějovice 1,00
201 Bahenský, Petr 02 T. J. Sokol České Budějovice 1,00