Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (3. 7. 2021)

1500 m - Muži

(so, 3.7.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 20 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13 4:01.12 11.00
2 14 Petr PavlišenPetr Pavlišen 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 4:04.00 9.00
3 97 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 4:05.93 8.00
4 12 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 4:08.34 7.00
5 220 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 4:08.74 6.00
6 26 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 4:10.41 5.00
7 66 Jan PerglerJan Pergler 03 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 SB 4:12.21 4.00
8 11 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16 4:18.60 3.00
9 185 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 4:24.86 2.00
10 212 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 4:26.22 1.00
11 236 Matěj VacekMatěj Vacek 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 4:28.30
12 228 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15 4:36.58
13 169 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12 SB 4:39.55
202 Jan KoutnýJan Koutný 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 14 DNS
201 Vítek FialaVítek Fiala 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 DNS
81 Philippe CarpentierPhilippe Carpentier 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 DNF
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 3.7.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 82 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 PB 4:30.36 11.00
2 3 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 4:33.29 9.00
3 5 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 4:40.22 8.00
4 160 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 4:41.21 7.00
5 228 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 4:43.35 6.00
6 68 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 SB 4:44.61 5.00
7 320 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 SB 4:48.81 4.00
8 308 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 PB 4:52.76 3.00
9 256 Klára ElefantováKlára Elefantová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 5:06.26 2.00
10 316 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 5:07.58 1.00
11 151 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12 PB 5:13.76
12 317 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11 5:22.43
258 Emma FoottitEmma Foottit 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14 DNS
203 Melanie CarpentierMelanie Carpentier 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 DNF
Celkem 14 závodníků