Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (3. 7. 2021)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 3.7.2021 - 11:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 217 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.89 QA
2 166 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.01 QA
3 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.12 QB
4 1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.61 QB
5 167 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.70
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 3.7.2021 - 11:00) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.89 QA
2 200 David RichterDavid Richter 98 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.18 QA
3 82 Martin OrnstMartin Ornst 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 11.22 QB
4 213 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.45 QB
5 229 Jan ProcházkaJan Procházka 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.46
6 86 Gabriel WiertzGabriel Wiertz 97 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.51
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 3.7.2021 - 11:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 223 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.96 QA
2 205 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.05 QA
3 73 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.39 QB
MS 84 Pavel MartínekPavel Martínek 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.43
5 75 Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 12.10 QB
6 102 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 12.80
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 217 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.89 QA
1 32 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.89 QA
3 223 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.96 QA
4 166 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.01 QA
5 205 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.05 QA
6 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.12 QB
7 200 David RichterDavid Richter 98 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.18 QA
8 82 Martin OrnstMartin Ornst 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 11.22 QB
9 73 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.39 QB
10 84 Pavel MartínekPavel Martínek 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.43
11 213 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 11.45 QB
12 229 Jan ProcházkaJan Procházka 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.46
13 86 Gabriel WiertzGabriel Wiertz 97 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 11.51
14 1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.61 QB
15 167 Michal SlabýMichal Slabý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.70
16 75 Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 12.10 QB
17 102 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 12.80

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 3.7.2021 - 12:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 217 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 SB 10.82 11.00
2 223 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 SB 10.88 9.00
3 205 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 SB 10.92 8.00
4 166 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.02 7.00
5 200 David RichterDavid Richter 98 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.43 6.00
32 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 3.7.2021 - 12:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Martin OrnstMartin Ornst 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 SB 11.16 4.00
2 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.30 3.00
3 73 Štěpán SodomaŠtěpán Sodoma 02 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 11.44 2.00
4 75 Jakub PetrášJakub Petráš 04 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 SB 12.07 1.00
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 DNS
213 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 3.7.2021 - 10:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 217 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.16 QA
2 224 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 12.17 QA
3 127 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.59 QB
4 351 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 13.61 QB
62 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 3.7.2021 - 10:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 159 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 12.43 QA
2 102 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 12.51 QA
3 138 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 12.76 QB
4 81 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 12.97 QB
5 147 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.35
357 Jitka HarazímováJitka Harazímová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 3.7.2021 - 10:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 254 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 12.41 QA
2 164 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 12.55 QA
3 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 12.80 QB
4 66 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 13.00 QB
5 321 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 13.45
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 217 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 12.16 QA
2 224 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 PB 12.17 QA
3 254 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 12.41 QA
4 159 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 12.43 QA
5 102 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 PB 12.51 QA
6 164 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 12.55 QA
7 127 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.59 QB
8 138 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 PB 12.76 QB
9 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 12.80 QB
10 81 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 12.97 QB
11 66 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 13.00 QB
12 147 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.35
13 321 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 13.45
14 351 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 13.61 QB
62 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS
357 Jitka HarazímováJitka Harazímová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 3.7.2021 - 12:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 159 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 SB 12.10 11.00
2 102 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 SB 12.14 9.00
3 224 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.21 8.00
4 254 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 12.24 7.00
5 164 Nikola MusilováNikola Musilová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 SB 12.48 6.00
217 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 DQ
Poznámky:
4. dráha DQ dle TP 16.8
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 3.7.2021 - 12:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 127 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 SB 12.54 4.00
2 138 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 SB 12.62 3.00
3 81 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.75 2.00
4 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.85 1.00
5 66 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 SB 12.95
6 351 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.67
Celkem 6 závodníků