Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (3. 7. 2021)

400 m - Muži

(so, 3.7.2021 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 PB 49.77 11.00
2 40 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 PB 49.96 9.00
3 33 Josef DrahotaJosef Drahota 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 50.24 8.00
4 35 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 50.29 7.00
5 25 Jiří NývltJiří Nývlt 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 SB 50.92 6.00
6 69 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 50.96 5.00
7 99 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 SB 51.92 4.00
8 38 Adam TrojanAdam Trojan 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 52.58 3.00
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 3.7.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 PB 57.19 11.00
2 208 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 57.60 9.00
3 74 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 57.76 8.00
4 223 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 57.88 7.00
5 135 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.33 5.00
6 253 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 58.86 4.00
7 67 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 59.86 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 3.7.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 58.28 6.00
2 16 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 60.00 2.00
3 263 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 61.28 1.00
4 2 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 62.33
5 322 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 63.68
6 321 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 64.51
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 3.7.2021 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 207 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 61.71
2 157 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 62.79
3 221 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 63.12
4 262 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 63.84
5 314 Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 PB 71.53
167 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DQ
Poznámky:
2. dráha DQ dle pravidla 16.8
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 PB 57.19 11.00
2 208 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 PB 57.60 9.00
3 74 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 PB 57.76 8.00
4 223 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 57.88 7.00
5 70 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 PB 58.28 6.00
6 135 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.33 5.00
7 253 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 58.86 4.00
8 67 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 59.86 3.00
9 16 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 60.00 2.00
10 263 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 61.28 1.00
11 207 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 SB 61.71
12 2 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 62.33
13 157 Lucie HájkováLucie Hájková 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 62.79
14 221 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 63.12
15 322 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 63.68
16 262 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 PB 63.84
17 321 Magdalena FrydrychováMagdalena Frydrychová 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 64.51
18 314 Veronika KropáčkováVeronika Kropáčková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 PB 71.53
167 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DQ