Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Pacov (22. 8. 2021)

1500 m - Muži

(ne, 22.8.2021 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 PB 3:58.51 11.00
2 159 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 3:59.50 9.00
3 97 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 4:00.23 8.00
4 223 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 4:07.77 7.00
5 69 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 4:07.98 6.00
6 26 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 4:10.26 5.00
7 63 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 8 4:13.18 4.00
8 199 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 4:19.09 3.00
9 212 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 4:21.58 2.00
10 76 Jan ŠvíglerJan Švígler 05 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11 4:24.17 1.00
11 169 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12 SB 4:30.25
12 202 Jan KoutnýJan Koutný 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 4:34.57
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 22.8.2021 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 74 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 4:32.48 11.00
2 82 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 4:35.19 9.00
3 277 Anna MálkováAnna Málková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:35.92 8.00
4 108 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 PB 4:41.18 7.00
5 71 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 SB 4:45.51 6.00
6 160 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 4:48.12 5.00
7 68 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 4:54.28 4.00
8 320 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 4:56.19 3.00
9 308 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10 4:56.76 2.00
10 133 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 5:02.32 1.00
11 316 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12 SB 5:06.10
12 318 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 5:22.42
13 317 Tereza BuštováTereza Buštová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14 5:39.39
56 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 DNS
Celkem 14 závodníků