Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Pacov (22. 8. 2021)

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 22.8.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 234 Termer, Koška, Macík, Svědínek Termer, Koška, Macík, Svědínek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 42.85 11.00
2 35 Machotka, Přibyl, Cihlář, Kincl Machotka, Přibyl, Cihlář, Kincl TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 43.28 9.00
3 22 Jára, Starý, Žák, Baše Jára, Starý, Žák, Baše Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 43.91 8.00
4 80 Šmrha, Kocián, Froněk, Wiertz Šmrha, Kocián, Froněk, Wiertz AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 44.68 7.00
5 98 Holoubek, Svoboda, Horký, Dobeš Holoubek, Svoboda, Horký, Dobeš Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 44.75 6.00
210 Ševčík, Zýka, Richter, Marček Ševčík, Zýka, Richter, Marček TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 22.8.2021 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 108 Hendrych, Matoušek, Jareš, Hlubinka Hendrych, Matoušek, Jareš, Hlubinka Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 47.04 5.00
102 Zelenka, Jánský, Pavljuk, Tichý Zelenka, Jánský, Pavljuk, Tichý Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
29 Jaroš, Pavlišen, Dvořák, Končický Jaroš, Pavlišen, Dvořák, Končický Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 234 Termer, Koška, Macík, Svědínek Termer, Koška, Macík, Svědínek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 42.85 11.00
2 35 Machotka, Přibyl, Cihlář, Kincl Machotka, Přibyl, Cihlář, Kincl TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 43.28 9.00
3 22 Jára, Starý, Žák, Baše Jára, Starý, Žák, Baše Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 43.91 8.00
4 80 Šmrha, Kocián, Froněk, Wiertz Šmrha, Kocián, Froněk, Wiertz AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 44.68 7.00
5 98 Holoubek, Svoboda, Horký, Dobeš Holoubek, Svoboda, Horký, Dobeš Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 44.75 6.00
6 108 Hendrych, Matoušek, Jareš, Hlubinka Hendrych, Matoušek, Jareš, Hlubinka Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 47.04 5.00
210 Ševčík, Zýka, Richter, Marček Ševčík, Zýka, Richter, Marček TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNF
102 Zelenka, Jánský, Pavljuk, Tichý Zelenka, Jánský, Pavljuk, Tichý Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DNS
29 Jaroš, Pavlišen, Dvořák, Končický Jaroš, Pavlišen, Dvořák, Končický Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 22.8.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 278 Dufková, Skočdopolová, Hlaváčová, Elfmarková Dufková, Skočdopolová, Hlaváčová, Elfmarková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 48.76 11.00
2 115 Marková, Cymbálová, Pašková, Vaňková Marková, Cymbálová, Pašková, Vaňková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 49.77 9.00
3 159 Ježková, Šímová, Musilová, Říhová Ježková, Šímová, Musilová, Říhová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 50.36 8.00
4 223 Voříšková, Sládková, Viktorová, Rychlíková Voříšková, Sládková, Viktorová, Rychlíková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 50.65 7.00
5 14 Macháčková, Šmeralová, Kotková, Kaletová Macháčková, Šmeralová, Kotková, Kaletová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 50.68 6.00
6 330 Chrastinová, Mášková, Kroupová, Nikodemová Chrastinová, Mášková, Kroupová, Nikodemová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 51.73 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 22.8.2021 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Dyrynková, Janků, Navrátilová, Vilhelmová Dyrynková, Janků, Navrátilová, Vilhelmová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.96 5.00
2 261 Hobzová, Měšťanová, Götzová, Dorňáková Hobzová, Měšťanová, Götzová, Dorňáková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 50.97 4.00
3 67 Pavlišenová, Vaculíková, Čihařová, Žáková Pavlišenová, Vaculíková, Čihařová, Žáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 51.37 3.00
4 376 Růžičková, Pallová, Kubešová, Fliegelová Růžičková, Pallová, Kubešová, Fliegelová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 53.38 1.00
5 359 Honzíková, Hájková, Veselá, Parkanová Honzíková, Hájková, Veselá, Parkanová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 56.43
226 Paverová, Lafatová, Dobešová, Azari Paverová, Lafatová, Dobešová, Azari TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla T24.7
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 278 Dufková, Skočdopolová, Hlaváčová, Elfmarková Dufková, Skočdopolová, Hlaváčová, Elfmarková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 48.76 11.00
2 115 Marková, Cymbálová, Pašková, Vaňková Marková, Cymbálová, Pašková, Vaňková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 49.77 9.00
3 159 Ježková, Šímová, Musilová, Říhová Ježková, Šímová, Musilová, Říhová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 50.36 8.00
4 223 Voříšková, Sládková, Viktorová, Rychlíková Voříšková, Sládková, Viktorová, Rychlíková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 50.65 7.00
5 14 Macháčková, Šmeralová, Kotková, Kaletová Macháčková, Šmeralová, Kotková, Kaletová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 50.68 6.00
6 105 Dyrynková, Janků, Navrátilová, Vilhelmová Dyrynková, Janků, Navrátilová, Vilhelmová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.96 5.00
7 261 Hobzová, Měšťanová, Götzová, Dorňáková Hobzová, Měšťanová, Götzová, Dorňáková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 50.97 4.00
8 67 Pavlišenová, Vaculíková, Čihařová, Žáková Pavlišenová, Vaculíková, Čihařová, Žáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 51.37 3.00
9 330 Chrastinová, Mášková, Kroupová, Nikodemová Chrastinová, Mášková, Kroupová, Nikodemová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 51.73 2.00
10 376 Růžičková, Pallová, Kubešová, Fliegelová Růžičková, Pallová, Kubešová, Fliegelová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 53.38 1.00
11 359 Honzíková, Hájková, Veselá, Parkanová Honzíková, Hájková, Veselá, Parkanová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 56.43
226 Paverová, Lafatová, Dobešová, Azari Paverová, Lafatová, Dobešová, Azari TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DQ