Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Pacov (22. 8. 2021)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 22.8.2021 - 15:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 205 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 21.79 11.00
2 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 21.93 9.00
3 82 Martin OrnstMartin Ornst 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 22.27 8.00
4 200 David RichterDavid Richter 98 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 22.31 7.00
5 33 Josef DrahotaJosef Drahota 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 23.51 4.50
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 22.8.2021 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 22.93 6.00
2 28 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.74 3.00
3 198 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 24.77
231 Jan ProcházkaJan Procházka 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNS
111 Jan MatoušekJan Matoušek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 22.8.2021 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 SB 23.91 2.00
2 103 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.06 1.00
3 216 Tomáš JohaníkTomáš Johaník 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.65
4 112 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 25.71
5 102 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 27.18
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 22.8.2021 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 23.51 4.50
2 108 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.25
3 110 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.98
109 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 205 Miroslav MarčekMiroslav Marček 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 21.79 11.00
2 37 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 PB 21.93 9.00
3 82 Martin OrnstMartin Ornst 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 PB 22.27 8.00
4 200 David RichterDavid Richter 98 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 22.31 7.00
5 91 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 22.93 6.00
6 33 Josef DrahotaJosef Drahota 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 23.51 4.50
6 9 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 23.51 4.50
8 28 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 23.74 3.00
9 156 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 SB 23.91 2.00
10 103 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.06 1.00
11 108 Jan HendrychJan Hendrych 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.25
12 216 Tomáš JohaníkTomáš Johaník 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 24.65
13 198 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 24.77
14 112 Tadeáš TichýTadeáš Tichý 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 PB 25.71
15 110 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.98
16 102 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 27.18
231 Jan ProcházkaJan Procházka 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNS
111 Jan MatoušekJan Matoušek 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 DNF
109 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 22.8.2021 - 14:45) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.18 11.00
2 278 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.27 9.00
3 159 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 25.52 8.00
4 223 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 25.72 7.00
5 52 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 26.30 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 22.8.2021 - 14:45) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 127 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.22 6.00
2 67 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 26.57 4.00
3 208 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 26.64 3.00
4 121 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.72 1.00
5 125 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.44
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 22.8.2021 - 14:45) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.70 2.00
2 265 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 27.56
3 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.86
263 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 22.8.2021 - 14:45) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 201 Nikola AzariNikola Azari 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 27.16
2 355 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 27.21
MS 150 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.37
173 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.18 11.00
2 278 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.27 9.00
3 159 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 25.52 8.00
4 223 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 25.72 7.00
5 127 Monika PaškováMonika Pašková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 26.22 6.00
6 52 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 26.30 5.00
7 67 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 26.57 4.00
8 208 Anna RychlíkováAnna Rychlíková 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 26.64 3.00
9 66 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 26.70 2.00
10 121 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.72 1.00
11 201 Nikola AzariNikola Azari 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 27.16
12 355 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 27.21
13 150 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.37
14 265 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 27.56
15 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 27.86
16 125 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 28.44
263 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNF
173 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 DNF