Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Mladá Boleslav (3. 7. 2021)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 3.7.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 217 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 1:51.61 11.00
2 69 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 1:53.98 9.00
3 233 Peter KováčPeter Kováč 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61 PB 1:54.08 8.00
4 215 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:55.00 7.00
5 71 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 PB 1:55.18 6.00
6 9 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 22 PB 1:55.19 5.00
7 236 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 62 1:55.54 4.00
8 130 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 1:56.09 3.00
9 17 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 21 PB 1:56.19 2.00
10 258 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:01.69
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 3.7.2021 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 128 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 2:01.09 1.00
2 38 Adam MatoušAdam Matouš 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 2:01.92
3 36 Jiří KuldaJiří Kulda 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 SB 2:02.32
4 35 František KožnarFrantišek Kožnar 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 SB 2:02.93
5 72 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 2:03.63
6 37 Jiří LepltJiří Leplt 85 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61 SB 2:03.92
7 125 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:05.31
8 264 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 2:05.47
9 51 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 62 PB 2:13.18
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 217 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 PB 1:51.61 11.00
2 69 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 1:53.98 9.00
3 233 Peter KováčPeter Kováč 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61 PB 1:54.08 8.00
4 215 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 1:55.00 7.00
5 71 Jáchym ČervinkaJáchym Červinka 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 PB 1:55.18 6.00
6 9 Vojtěch GaláčVojtěch Galáč 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 22 PB 1:55.19 5.00
7 236 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 62 1:55.54 4.00
8 130 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 1:56.09 3.00
9 17 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 21 PB 1:56.19 2.00
10 128 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 PB 2:01.09 1.00
11 258 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:01.69
12 38 Adam MatoušAdam Matouš 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 PB 2:01.92
13 36 Jiří KuldaJiří Kulda 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 SB 2:02.32
14 35 František KožnarFrantišek Kožnar 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 SB 2:02.93
15 72 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 PB 2:03.63
16 37 Jiří LepltJiří Leplt 85 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61 SB 2:03.92
17 125 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:05.31
18 264 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 PB 2:05.47
19 51 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 62 PB 2:13.18

800 m - Ženy

(so, 3.7.2021 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 60 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 41 2:09.80 11.00
2 142 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 51 2:13.01 9.00
3 212 Sára Viktorie SerbouskováSára Viktorie Serbousková 04 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 31 SB 2:15.11 8.00
4 243 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 61 2:16.14 7.00
5 176 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 21 2:17.80 6.00
6 175 Klára MirvaldováKlára Mirvaldová 93 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 22 2:20.48 5.00
7 204 Simona BělinováSimona Bělinová 06 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 71 2:23.82 4.00
8 91 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 32 PB 2:24.58 3.00
9 16 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 81 PB 2:27.48 2.00
10 76 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 82 2:27.76 1.00
11 282 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 72 2:29.51
12 312 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 2:36.92
16 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 62 DNF
Celkem 13 závodníků